176613
banner
  • TDC Geronimo
    #132671
    Továbbá

    Eight studios are working on Assassin's Creed 4: Black Flag, publisher Ubisoft has announced.

    "It's not console-specific at this time. We're building on PC right now, but we do have it running on all platforms."
  • TDC Geronimo
    #132670
    Pár AC 4 infó...


    only short gameplay was shown
    -new team
    -development began in the summer of 2011
    -written by the scriptwriter of Revelations
    -no campaign co-op
    -player will be an employee of Abstergo Entertainment, a subsidiary of Abstergo Industries
    -no Desmond, but other characters will return
    -something similar to the brotherhood of assassins will be back
    -setting includes Cuba, Bahamas, Nassau and south Florida
    -game includes jungles, temples, Mayan ruins, underwater ship wrecks and more
    -a lot of work is put in improving stealth
    -ocean combat and exploration center of the game
    -Player can use a spyclass to spot ships with an overlay explaining weapons, treasure etc
    -swimming and underwater combat is in
    -hunting whales is possible
    -no carefully crafted subtext or political intrigue
    -Templars will be back
    -enemy will be a collective of rival pirates
    -certain islands will be difficult to access at the beginning of the game
    -more tall buildings than in AC3

    - Kenway is a member of the assassins, but holds most allegence to himself.
    - He's fighting a band of rival pirates.
    - Giving "the HBO treatment" to pirates.
    - No Desmond Miles. You control an employee of Abstergo Entertainment, a subsidary of Aspergo. They're researching the life of Edward Kenway to make...a video game.
    - Big focus on Kenway's ship. Can upgrade/customise.
    - Spyglass to spot ships and distant islands.
    - Open world ship exploration. Metroidvania style world design that requires ship upgrades to better access certain areas.
    - Calling it "true open world" and "systemic gameplay". Don't want players to be burdened with loading screens and an abundance of cutscenes as they explore the world.
    - Blackbeard, Charles Vane, Calico Jack, Anne Bonny, and Ben Hornigold make an appearance.
    - Bartholomew Roberts' assualt on 42 Portuguese ships, and the Spanish Armada wreck, to be shown.
    - Open ended assassinations to return.
    - Random events in the game world. Example: accidentally stumbling upon an giant enemy ship, then luring that ship into a tropical storm. Boarding the weakened ship to conquer.
    - Underwater swimming confirmed.
    - Whale hunting
    - Cuba, Nassau, tip of Florida, and The Bahamas. Jungles, temples, villaiges, Mayan ruins, underwater shipwrecks, etc.

    Ami viszont nem tetszik, hogy a main missionok 40%a tengeren lesz :(
  • orichalcos
    #132669
    Igen sima Metal Gear Solid rész, annyi különbséggel hogy nem nagykonzolra csinálták hanem kézikonzolra. (Playstation Portable)
    Erről portolták át Xbox-ra meg PS3-ra. EZ látszik is a grafikán, plusz ha jól tudom az átvezetők nem CGI mozik, hanem képregényes stílusuak.

  • Totti5
    #132668
    Egy hasonló mértékű XBLA leárazást elbírnák viselni... az a baj hogy ami lemezes játék érdekelt azokat már lenyomtam mind, így kb nincs értelme megvenni / ami meg nem érdekel azt nem fogom hiába annyi amennyi lásd MGS.
  • Totti5
    #132667
    Drága 10 font.
  • Totti5
    #132666
    Igen.
  • Tatyla
    #132665
    Ha csinálok egy új magyar accot és letoltom azzal a játékot a fő accomal ami UK fogok tudni játszani vele?
  • Tinman #132664
    Az sok DIGITÁLIS példányért.

    Használt piacon ennyiért megy a 2 rész és az dobozos, ha letoltad még elcserélhető, eladható.
  • Botond #132663
    Mindkettő 3k magyar liveon. :D
  • arty
    #132662
    nem módosították, kollegának is 880at ad
  • davidka003
    #132661
    Csak a Metal Gear részekkel szopat ezzel az üzenettel. WTF?
  • Tinman #132660
    TOMB RAIDER ANNYIVERSARY-öt és

    TOMB RAIDER UNDERWORLD-öt

    VENNÉK!

    P.Ü.!
  • Tinman #132659
    Baszki! Tényleg! De csak magyar accon... asszonynak meg nincsenek pontjai, csak pénzért menne.

    Ez most így akkor kimarad, pedig az 1810 Ft kiqrt jó ár érte.

    Nem baj, majd kenegetem a sebeim a Metal Gear Solid-okkal. VÉGRE végig tolhatom az összest részt! Igaz az első PSN-es, de who cares...
  • davidka003
    #132658
    Eddig ment rendesen, 3 játékot vettem, most meg kidob egy ilyen üzenetet:

    Ez az első vásárlása? Hogy biztosan kompatibilis legyen a vásárolt elem, a konzolról jelentkezzen be az Xbox LIVE szolgáltatásba, és úgy próbálja újra.

    Biztosan kompatibilis? Mi a francot jelent szerintük az a szó, hogy konzol?
    Nem tudom rákötni jelenleg a boxot a netre. Ötlet?
  • arty
    #132657
    xbox.com-on keresztül

    és amikor pontra váltottam, 880-ra ugrott a pont.... lehet azóta módosították??
  • Tinman #132656
    8.99 GBP

    vagy

    1040 MS pont.


    Tehát magyar accal érdemes...
  • Botond #132655
    Betelt a 250es vinyó. :D mindent megvettem 1k alatt karácsony óta és ettől megtelt. :D
  • Tatyla
    #132654
    Valaki megnezne mennyi a metal gear HD pakk uk accal mert telefonról nem tudom, és higy mais akcios e?
  • Seth
    #132653
    Két lemezes. Lehet multi rész nincs benne?
  • davidka003
    #132652
    Méret: 7,76 GB
    Tényleg ennyi lenne? Nem 3 lemezes a játék?
  • piamania
    #132651
    Jeeee,Max Payne megvéve.
  • Tinman #132650
    Hol 880 MS pont?

    Nekem UK és HUN accon is 1760 pont.
  • Tinman #132649
    Nem kicsit beleélveztem a naciba vásárláskor!

    - Metal Gear Solid 2 és 3 HD Collection - 990 Ft

    - Metal Gear Solid Peacewalker HD - 495 Ft
  • arty
    #132648
    itthon 600 MS pont (1990ft) a Max Payne 3

    ezekszerint a UK accon a paypal az kb ~ itthoni olcsón vett pontokért vásárlás
  • arty
    #132647
    tekken6 990ft
    SF4 Arcade Edition 990ft
    ...

    vigyázni kell SF4-el, mert a sima is 990 és az uj, Árkád Edition is! Linken a "jó" !
  • arty
    #132646
    Mortal Kombat 880 MS pont !!! jessz! nagyon reménykedtem egy MK akcióban és lett... köszi MS :)
  • DarkSector
    #132645
    Akkor mi az a Peace Walker? Sima normál MGS játék?
    MSX-es ja, Metal Gear és Metal Gear: Solid Snake.....
  • orichalcos
    #132644
    Az a Metal Gear Acid! Az nincs benne a csomagban. A Peace Walker egy PSP exkluzív rész volt.

    A 3. rész menüjében pedig a régi MSX-es Metal Gear részek vannak. AZok voltak a legelső Metal Gear játékok. (A Solid nincs is benne a nevükben)
  • DarkSector
    #132643
    Metal Gear 3 menüjéből még játszható a régi snes szintű arkade!!! MGS1-2 :D

    Vagyis 4 játék van összesen a packban, szép dolog újra látni a klasszikusokat HD minőségben.
    Szerencsére a PS2 késői erejében lévő időkből vannak, ezért a MG3 pl néhány jelenetben nem is tűnik annyira prewgen-nek, főként köszönhető a szépen kidolgozott növényzetnek...:D
  • DarkSector
    #132642
    Grat.
  • DarkSector
    #132641
    Ilyen kártyákkal kell játszani benne tudtommal.
  • Totti5
    #132640
    Max Payne 3 megvéve. Angolacc Paypal : 1,593 HUF
  • Totti5
    #132639
    Stratégiai?:
  • DarkSector
    #132638
    A kurvákfaszát, bár nem mintha aza stratégiai fos annyira fontos lenne, max ingyé a 2-3rész mellé jó lett volna, akkor baromságokat irnak a főoldalon.
  • orichalcos
    #132637
    Ő, elvileg a GoD-os verziónál a Peace Walker külön van. Csak a lemezesnél vannak együtt. Tudom mert nekem megva na GoD-os pakk.
  • DarkSector
    #132636
    Most nézem a Peace Walker benne van a 2-3 rész mellé csomagolva a HD pack-ban, defasza!!!!!!!
    Azt hittem azt külön lehet csak megvenni!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #132635
    Holy Shit!
    Instant!

    Ezt még belekalkulálom a költségvetésbe.

    ezel együtt 5300-2000ft mert eladtam a RE5-öt. az 3300ft. kiadás Halo4+RECVX+MG HD.

    Még Silent +DMC HD pack-okat megnézem hátha lesz 990-ért.
    Ha nem már most eléégedett vagyok! :)
  • orichalcos
    #132634
    METAL GEAR HD Pakk

    Csak egy ezres, vegyétek vigyétek.
  • Myselor
    #132633
    hát igen igazad van:)
  • Moby
    #132632
    >téged persze aligha fog érinteni, mire kinyiffannának már 3 revizioval ujabb géped lesz - gondolom :D

    Ennyi. :D
    Amúgy pl. A box classicokkal alig volt baj, abból is végül egy 1.1-est tartottam meg, de ha találtam volna 1.0-t, az lett volna. Ott inkább csak az initial controller volt bibis. Jött is helyette az "S".