176613
banner
  • Waczkor
    #132791
    Én még coopba is majdnem bealudtam mikor együtt toltok,annyira badass...
    Nekem nem jön be az biztos,de ha letoljuk a új részt ne a legnehezebben kezdjük el:)
  • DarkSector
    #132790
    Mert mindenki játszik vele, pont fordítva mint a sok szarral.
  • Totti5
    #132789
    Ez az a TPS amiből bármikor jöhet. A legjobb, legélvezetesebb lövölde. Nem akar több lenni mint ami, de shúterek közt az No1.
  • Seth
    #132788
    Mert nincs benne semmi igazán említésre méltó. Sztorival vannak inkább a gondok,mert az baromi felejthető. A játékmenet olyan mint az eddigiek.Aki azokat szerette,az ezt is fogja.

    Co-opban vittük végig VG-vel és hát élveztük, nem unatkoztunk az biztos
  • TDC Geronimo
    #132787
    Mert mindenkinek a könyökén jön már ki ez a sok dudebro :D
  • davidka003
    #132786
    Furcsa, hogy nem nagyon írt senki róla a topicban.
  • Totti5
    #132785
    Ez mi zúzás és graf origa lesz! People Can Fly rlz!

  • vg
    #132784
    Akkor tapsolnál igazán, ha megtudnád melyik topic volt...
  • Harlekin
    #132783
  • Landor
    #132782
    Az én telómon csak akkor kapcsol be a wifi ha otthon, vagy a munkában vagyok :P
    (Ha meg elhagyom a helyeket, akkor kikapcsol ;)
  • vg
    #132781
    Az az admin egy idióta.
  • TaRka0107
    #132780
    Nem lehet megnézni a spoilert, feldob az oldal tetejére.
  • davidka003
    #132779
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik moderátor figyelmeztette PH-n, hogy ne egy fórumon kérjen segítséget adócsaláshoz. :D
    Magát a sztorit én se tudom csak a figyelmeztetést láttam.
  • Renátó1985
    #132778
    Gephez es profilhoz is nem? A gepen ahol veszed minden profilon menni fog, a profilon amivel veszed pedig barhol. Szoval mindketto.
  • arty
    #132777
    OFF: erről lemaradtam :) felhomályosítassz?
  • Anubys
    #132776
    Neten, 3 havonta 1x. A boxon én sem találtam rá lehetőséget.
  • teddymac
    #132775
    hol tudok "migrálni" ?
  • vg
    #132774
    Ne fárasszál már basszus ilyen baromsággal, eléggé felhúztam magam rajta amúgy is tegnap. Amúgy meg...

  • davidka003
    #132773
    Profilhoz van kötve.
    Ugye nem adócsalásra akarod felhasználni az információt?
    If you know what I mean.
  • vg
    #132772
    Az online pass géphez, vagy profikhoz van kötve?
  • orichalcos
    #132771
    Visszakapjátok. Amúgy ilyen témában érdemes felkeresni az MS számlázási oldalát, ott eddig mindenkinek összejött a dolog.
  • DarkSector
    #132770
  • Harlekin
    #132769
    Tudom,hogy jól nézek ki,de eddig csak a csajoknak jöttem be,de ezek szerint neked is?Vagy csaj vagy?
  • Moby
    #132768
    BB10-re? Nem hiszem... ez így annyira releváns, mintha valaki a iphone3 alapján, vagy egy galaxy mini alapján véleményezné a platformot.
  • arty
    #132767
    off: ismerősre cége rákényszerítette a BB-t (sgs2ről kellett váltania) és gyűlöli (pedig nem egy linuxhakker, sőőőőt). szerintem válts!
  • davidka003
    #132766
    Persze. De akkor is gyökérség ez.
  • Mr Manson
    #132765
    Bankártyával kapcsolatban:

    Nekem se fogadta el a LIVE. Viszont a számlák megtekintésénél átmegy egy másik MS oldalra, ott simán vette az akadályt. Azóta boldogan fizek vele.
  • Tinman #132764
    Sony u.e. csinálta velem.

    Leterhelték a kártyám PSN vásárláskor többször is 1 GBP összegekkel, meg persze rögtön közölték, hogy nem vásárolhatok, mert error van. Gy.k. nem UK a bankártyám. Pfff.
  • davidka003
    #132763
    De ez amúgy mi a franc már nem azért. Ha 230 Ft-ot le bír venni akkor miért is nem fogadja el? Meg miért kell egy tök más oldalon megadni, hogy tudj vele fizetni? Microsoft...
  • Tinman #132762
    CiB-es netkártyámról is szedett le pénzt, a sikertelen vásárláskor is (többször nem fogadta el), asszony OTP-jéről is 230 Ft-jával. Remélem visszakapjuk -.-
  • teddymac
    #132761
    Én coop játékokat minél többet ; )
  • Laza
    #132760
    Tudtok valami jó helyet ahol megcsinálják, vagy jóféle leírást arra, hogy lehet egy X360 Elite masinában kicserélni a ventit valami normálisra?

    Már kva hangos a gép alapjáraton a menüben is. Full le akarom halkítani. Gari már rég nincs rá, jó 6 éves gép :)
  • grebber
    #132759
    Amit magával fog hozni! Amiatt eddig láttam a ps4 bemutatón az bőven elég.
    Ránézek és nem szúrja ki a szemem a sok rece!
  • orichalcos
    #132758
    Halo 5-öt, a 4-nél is jobb grafikával. :D (hja meg a nyócgiga ramot. :D )
  • teddymac
    #132757
    "Te" mit vársz a nextgen,.- től ?

  • orichalcos
    #132756
    Visszakapod majd.

    Amúgy ez érdekes dolog, ezt vajon mostanában hozták be? Mert anno múlt év áprilisában amikor megvettem a gépet, azonnal megadtam dashboardban a kártyám adatait( Szintén OTP) hogy tudjak vásárolni, de soha nem vont le róla semmit. Megadtam adatokat, azonnal vettem is játékot. Plusz pénzt soha nem szedett le.
  • vg
    #132755
    régi a flash rajta
  • Seth
    #132754
    Eredeti lemez benne van ? Hiába installálja fel,attól még kelleni fog a játék lemeze.
  • Scany01
    #132753
    üdv
    olyan kérdésem van hogy van havernak xbox 360 slim 250gb-os gépje és töltött fel a winyóra fel játékot lemezről de nem indítja el neki miért?
  • vg
    #132752
    Nekem is volt pont ilyen, de visszaírták kb egy hónap múlva, aztán inkább töröltem is az adatokat.