176613
banner
  • orichalcos
    #132831
    Valakinek nincs egy hétre kölcsönbe Tomb Raidere? Nem az az átverős típus vagyok, cserébe max egy Halo 4-et tudok adni, szintén csak kölcsönbe persze.

    Megbízhatóságom PH-n ellenőrizhető.
  • DarkSector
    #132830
    Mivel nyílt hétvége van megyek kipróbálom életemben először a Halo multit...
    Ha valaki lesz neten jöhet, vagy én lekövetem. :)
  • Macccy
    #132829
    Beteg vagy, menj orvoshoz mielőtt engem is mégjobban megfertőzöl!! (acsi)


    Moby: A már pókhálós RESIDENT EVIL 5 (co-op miatt fun haverral) és a MAY PAYNE 3 ami még előtte van a sorban. Szerintem nem kapkodok, majd 2 hónap múlva ideélvezek a 'NO WAREZ' felirat alá és ti is jót mosolyogtok rajta a szép emlékeket felidézve ... That's the way it should be ...

    Amúgy bár tényleg érzem a Tomb Raider értékelése(ite)k súlyát, de most szerencsémre nem hajt olyan önálló "akarooom" késztetés, mint a Halo 4 előtt.
  • Harlekin
    #132828
    Kezd most a TR-t mindent üt,de SZÓ szerint.
    Tegnap nyomtam végig másodszor is mert kimaradt 1 rohadt secret acsi plusz a faszságom miatt 1 másik.De most már megvan minden single meg 1 pár multy is...
  • DarkSector
    #132827
    Aha.
  • Harlekin
    #132826
    1. hogy nem csúszik annyira..
    2. Mivel minimálisan is de magasabbra kerül a mozdítási pont így finomabb állítást tesz lehetővé az állttal,hogy az ujjaddal nagyobbat kell kimozdítani.
    Szerintem...
  • DarkSector
    #132825
    Ez mire jó? nem csúszik le az ujjad?
  • Moby
    #132824
    Nemtudom mi az a kettő, de hagyd a picsába őket :D
    Hihetetlenül kevés olyan játék volt eddig a történelemben, ami ennyire az első perctől az utolsóig folyamatosan képes emelni a színvonalat, az adrenalint, a mindent. Biztosan az egyik valaha volt legjobb rendezés. Fogalmam sincs mi lesz képes ezt az idén felülmúlni.
  • TDC Geronimo
    #132823
    Most értem végére. Állva tapsoltam creditnél :D
  • Macccy
    #132822
    Ilyet én is láttam már, de meséld már el mire jó ez pontosan? Elképzelni nem tudtam eddig mit javít ez, vagy hoooogy ... ?
  • Macccy
    #132821
    "Ha ilyeneket mondasz attól elélvezek ... és ez az én koromban már veszélyes"
    Van még 2 játékom a queue -ban, mielőtt a DOMB RAIDER-hez érnék, de már szenvedek amióta Moby, az örök kritikus rámondta, hogy jó! Két napja megvette egyik haver, ő sem bírja letenni azt mondja, pedig az elmúlt fél évben mást se láttam nála bent, csak a FIFA13 -at!
  • arty
    #132820
    ps3 kontinál ez tuti, a play&chargem meg egy régi sz*r és még gépen se mindig töltődik, szal ezt nemtom....
  • Muttley
    #132819
    nem semmi :)

  • vg
    #132818
    Vettem egy ilyen KontrolFreek FPS Freek CQC Signature dolgot, tök jó. 2000 forint volt.



  • Tinman #132817
    Egyetérteni tudok csak :-)
  • Moby
    #132816
    Ez így első olvasatra elég szarul hangzik... :(
  • The Protector
    #132815
    Sok helyen olvastam.Jatekaim.hu-n is meg stb......Szerintem az UC2 mérföldekkel jobb.Ok a 3ban van a 3nagy jelenet(hajó,égő vár és repülő) de a 2ben ezerszer több a tartalalom és jobbak a helyszíínek,jobbak a poénok és jobb az akció.A3 nekem néha nagyon bugos volt,nem akart ugrani,Drake ignorálta a kapszkodókat és nem kapta el stb......Van az a 2gyerek videója amit a konzolvilág támogat(ahol egy vastag szájú meg egy másik gyerek vezet) ott negatívumként hozták fel azt,hogy az Uncharted 2 túl hosszú.Erre azt mondom h na bazdmeg.A 3. multiban eszméletlenül jó minden téren,bár azt is faszságnak tartom,hogy ott meg egy csomó dologért fizetni kell és sajnos nem csak a jobb skinek miatt hanem rendes pénzért veszel tárgyakat amik megdobják a statodat,ezt nagyon nagy szemétségnek tartom.Alig van egy jó játékos ellen esélyed 1/1ben ha mondjuk még van rajta egy fizetős sisak ami megdobja a fegyvere pontosságát és még ilyen kieg is van a fegyverén.
  • Tinman #132814
    Miért ki az aki szerint az UC3 jobb, mint a 2. rész?

    Hadd röhögöm körbe...
  • arty
    #132813
    szerintem ez nem tölti a play&charget (és a ps3 kontrollert se)

    asszem "fel kell ismernie" az eszköznek a kontrollert, akkor töltődik csak ... :(
  • Moby
    #132812
    Nincs. Ezekre a problémákra a tudomány még nem képes választ adni. Így érthető módon a Google sem.
  • arty
    #132811
    borzalom volt szerintem :) az autózás, a lövöldözés, mind mind a gagyi jelzőt kiérdemlő momentumok...

    goldeneye remake és a legends viszont érdekel, egyelőre nem volt rájuk időm :(
  • arty
    #132810
    (szerintem ez a közvélekedés is, h a 2 a csúcsrész)
  • Waczkor
    #132809
    Bloodstone szerintem nagyon jó volt,pécén toltam,ha kicsit többet dolgoztak volna rajta hatalmas lett volna,meg persze nem ártott volna rendes szinkron alá.
  • Totti5
    #132808
    Hát ezaz. Nagyon jól hangzik, hogy csak egy USB kábel kell, csak még sem... aksis elem mindörökké.
  • Botond #132807
    Na de a PC-t is kikapcsolom éjjelre. :D
  • The Protector
    #132806
    Na.Végre egy ember aki az UC3-nál jobbnak tartja a 2őt.Szerintem az UC3 túl hollywoodi lett minden téren és szerintem rövid is lett az uc2 maga 12+órájával.AMi viszont a 3ban bitang jó az a multi.
  • DarkSector
    #132805
    +2
  • DarkSector
    #132804
    +1
  • TDC Geronimo
    #132803
    Imádom UC sorozatot, de a 3at odaveri hangulatban ez. 2őt azért nem. Annyira jó lett ez az új TR, hogy félelmetes.
  • Totti5
    #132802
    Ez a Tomb Raider simán hozza a Uncharted szintet, sőt... eddig a harcok is jobbak. Nem volt horda mód és amíg van lehetőségem nyillal osztom a fejeseket. A grafika az bámulatos.
  • Totti5
    #132801
    Ultimate Sony tulaj válasza a kontroller feltöltésére: dugd a PCbe, vagy nyomd zsinorról.

    Remélem az elem mint lehetőség nem fog eltünni a köv genbe, bár attól tartok az MS is ezt az USB baszakodást fogja előnybe részesíteni...
  • Botond #132800
    Vettem ilyen charge kitet a wireless controllerhez, de aszondja, hogy 8 óra feltölteni es USB kimenete van, konektoros nincs. Ilyenkor mi van? Tényleg menjen egész éjjel az x, hogy feltöltse, vagy egyéb megoldás van? :D
  • Landor
    #132799
    hát baszki még büszkék is arra hogy warezolnak...
  • grebber
    #132798
    Nem hagyom ki őket ,nem azért vettem boxot :D
    Az év legszarabb játékának választott 007-et is végigjátszottam
    Legalább sokkal előbb látom box miatt mi az amit érdemes megvenni!
    Idén eddig a Tomb Raider és a Bioshock Infinite (ez már a videókkal megvett nem kell a warez hozzá,de persze előbb úgyis boxon tolom majd) volt arra alkalmas hogy megvegyem az újak közül!
  • davidka003
    #132797
    RGH-val én is minden szir-szart letolnék az biztos.
    Flash-nél már más a helyzet. Ha valami nagyon nem jön be akkor tuti nem írnám ki.
    Eredetisként meg a játékok kb 30%-ával játszok csak.
  • Totti5
    #132796
    Tipikusan az a hozzáállás, hogy lenyomom mert lenyomhatom, mert nem adok érte pénzt. Ezt nálam úgy hívják hogy kihagyom kategória ( mint ahogy a GeoW 1 is kimaradt, mert nem volt olyan változatos ami nekem megfelelt volna... a 2-3 viszont igen, sőt... )

    A te torkodon semmit nem nyomnak ne. Semmi nem kötelező, szabad ember vagy, szabad akarattal. A verbák sem könyörögnek hogy írj már ki és tudj már le... ha apró kis megingást is érzel hogy ez már nem lesz felhőtlen kaland, akkor egyszerűen HAGYD KI.
  • davidka003
    #132795
    Bírom egyébként benned, hogy nem is tagadod, hogy kocka vagy. :D
    MOndjuk pont a neten lehet őszinte az ember.
  • grebber
    #132794
    Gears fanok biztos összefossák magukat tőle de már kezd uncsi lenne hogy ugyanazt lenyomják az emberek torkán 4-edszer.
    Jó enyémen nem mert fillér nem adtam egyik részért se.
    Kb van benne 1-2 új ellenfél azt annyi sokan ettől bokát fosnak,hát én.
    Fél délutános időtöltésnek jó volt addig se a neten függtem!
  • Mr Manson
    #132793
    Nekem előrendelve.
  • Totti5
    #132792
    Remélem letoljuk!!! Hard elég lesz:)))
    Bár az tény hogy ha még egyszer neki kellene menni az emulzáló rohadéknak akkor eret vágnék:D:D:D:D