176613
banner
  • Moby
    #132871
    Azt értettem, hogy miért szar. Illetve kb ezt is vártam tőle. Ennél meg itt ülök teljesen értetlenül, és nem tudom, hogy most mivan. Vagy hogy ez miért készült, vagy egyáltalán...
  • Moby
    #132870
    Azt értem, de ez grafban is annyira egysíkú és sivár, pályákban és mindenben, hogy ezt az 1 is megpicsázza de durván.
    Mi az isten történt ezzel? A people can fly nem nyeretlen kétévesek klubja, és tettek már le az asztalra rendesen. Nem értem...de ez valami döbbenetesen szánalmas.
  • Macccy
    #132869
    Neeemáá! Ez nagyonsúlyos, hogy "Colonial Marines-alá"! Annyira nem lehet rossz az bár én reméltem, hogy egyenesen jó lesz egy fél év múlva vételre a Judgement. Most akkor nem??
  • Moby
    #132868
    Az a rev. Teljesen rendben van, és a végére rendesen bele is húz.
    Ac-ket nem szabad töményen fogyaszani. Az azért úgy sok.
  • Seth
    #132867
    Jah,a sztorija a legalja a GeOW szériának. Coop, multi volt szerintem is az elsődleges szempont
  • Moby
    #132866
    Az ember nem gondolná, hogy az colonial marines is alul lehet múlni, de a gearsofwarjudgementnek csak sikerült.
    Ez most valami vicc? Vagy ez má multionly, csak tettek bele valami gyökérséget singlenek, vagy ezt így most hogy?
  • arty
    #132865
    én mindig az aktuális ac kijövetelekor álltam neki az előző résznek, de a brotherhood után picit még több pihi kellett ... ezután az első félóra 10/10 érzése mostanra "nembaj, csak 13-15 óra a főszál"-ba torkollt :(

    nagyon-nagyon-nagyon szép és hangulatos a város, jó benne futkározni (azok a tipikus vitorlások a kikötőben a lenyugvó nap fényében... hibátlan, na!). nagyon-nagyon-nagyon irritálóan könnyű és primitív a harc - bár az elején vagyok, de eddig az X nyomkodásán túl SEMMIT nem kellett csinálnom!

    abszolút csak a letudás és a szép graf visz előre :/
  • teddymac
    #132864
    Igy van "ócó" volt :)

    "achievement halászat"-ra én is rákaptam :)

    http://360fanatix.hu/jatek/halo-reach ;)



  • Tinman #132863
    Múlt hétvégén TR: Legendet toltam végig, most Rayman Raving Rabbids megy. PC-n már 1x letoltam, de most ilyen casual kedvem van... hamarosan lepereg a credits (már a börtön ablak legtetején vagyok majdnem) aztán Tomb Raider Anniversary következik PS3-on.

    X-en akartam vele játszani, de jatekaim.hu-n sok az igazi, 24 karátos tájparaszt, így marad a PS3 verza.
  • Macccy
    #132862
    Kíváncsi vagyok meddig tudják még séma-copyzni a sorozatot. Assassin's Creed XXIV. már akár eljut a játék 2001. szeptemberbe és a New York-i WTC tornyokon kell majd ugrálni, amikor is Desmond felfed egy titkos szövetséghez vezető szálat, mely századik alkalommal is megváltoztatja a történelem menetét ... Az epikus tetőpont pedig természetesen egy közeledő Boeing 767 -es lesz!
  • Tinman #132861
    630/1000-re csináltam, mert a multis baromkodásokkal nem volt kedvem szórakozni. Talán csak 1-2 single achi maradt így ki, ha jól rémlik.

    Nekem azért tetszett AC: Rev, de az tény, hogy egymás után nem jó játszani velük, túl tömény. Évente 1 AC és nem jön fel a sav.
  • arty
    #132860
    revelations :)

    legszebb AC eddig, de szigorúan főszálas - kiváncsi lennék, hogy ezt a negyediket van-e aki még "maxolta" ... mert az egy hős: én már a 4. órában unom kicsit, köszönhetően a szokásos játékmenetnek (szimpla harc, szimpla platforming)

    és még a viewpointoknál is "szar" a zene :((((((((((((( basszus, eddigi ackben tökjó, elégedettségi érzésem volt, ahogy körbeforgott a kamera, itt meg ... semmi :( és ez 100 h a jellegtelen keleties zenei bejátszás számlájára írható :(
  • Macccy
    #132859
    Üdv a dicső harcosoknak!

    Reach jó anyag, csöppet sem csúnya. Egy-két végigjátszást megérdemel mindenképp, főleg hogy te most ócón vetted akcijósan, mi?
  • teddymac
    #132858
    Este 18.00 ig
  • teddymac
    #132857
    Halo Reach szigoruan coop , baszot jó..
    ( a grafika olyan szarnak tűnt youtubon keresztül és így elítéltem a játékot ) ,de mára már más a véleményem.
  • Macccy
    #132856
    HP-UX, Linux, szokásos ... (fszommá')

    ON

    Ja hogy otthon? RESIDENT EVIL 5 hirig van co-opban, utána levezetés képpen mégegy végigjátszás, mert Harli belevitt a rosszba és rászoktam az achievement halászatra!
    Rendelek valami kaját és utána megnézek egy TOMB RAIDER video review-t, azokat szeretem.


    Amúgy fel a kezet aki most dolgozik!
  • teddymac
    #132855
    ghost reconos T-shirt ruhadarab jól bírja az éjszakai gyűrődést .. :)
  • Seth
    #132854
    Na és ki ,mivel játszik mostanság? ....
  • Macccy
    #132853
    Nem tartom magam trendkövetőnek, de vagy (A) az Ő életművük van azonos szinten a medveállatkákéval, vagy (B) a Te önbizalmad által növelt arcod túl nagy. Egyik oldalt sem ismerem és feltételezem az (A) lehetőségben van több realitás, de azt tudom hogy a stabil személyiségemmel nincs szükségem Call-of-Mortal-Combat szitás 1 eurós pólókra és a környezetemben sem kattan erre senki. ... Lehet ők nyomnak el?? Ábrahám testvért majd megkérdezem a déli istentisztelet után!
  • Moby
    #132852
    Csak azt az szimpla tényt, hogy nem vagy még elég stabil személyiség, hogy a saját preferenciáid a trendek elé helyezd. Én má kijártam az oskolát. Magam vagyok a trend. Egy assacreedes polóban kimondott vagy leírt szavamnak is nagyobb súlya van, mint a trendkövetők komplett életműveinek :DDD
  • TaRka0107
    #132851
  • arty
    #132850
    én szívesen felvennék egy "forzapólót"... egyedül az zavar, hogy ami odaát 16$, errefelé 20EUR...

    úgyhogy dugják fel.
  • DummyBoy
    #132849
    Én Onza-ra vettem a sima CQC-t, bár meg kellett vele szenvedni hogy normálisan rámenjen, de az a lényeg, hogy precízebben lehet vele kontrollálni a mozgásokat. (cserébe a nagyobb út miatt kicsit "lassulhat" a reakció.)

    Én azért vettem eredetileg, hogy ne az Onza eredeti karjai kopjonak a használattól, de eddig bejön :)
  • Macccy
    #132848
    Nem. Unatkozom melóban és ti válaszoltok leggyorsabban ... Najó, lebuktam, tényleg azért járok ide, de mit bizonyít ez? Hogy nem vagyok anti-szoc mégsem? De azt nem, hogy jól jön a geek-póló egy Cisco konferencián vagy hogy nem számít az az 1 m2 ruhadarab reklámhordozónak.
  • Macccy
    #132847
    Csak amikor Puniserkedni megyek lefűrészelt csövűvel! Máshoz nem állna jól
  • Moby
    #132846
    Szerintem ide is azért jársz, mer itt laknak olyandok akiket az érdekel, ami téged.
    Nemdebár?
    De.
  • Macccy
    #132845
    Te dimenzionálod kicsit alul a reklámfelület szerepét a hátadon, hiszen egy indonéz birodalmi pengőt se pazarolna semelyik cég sem a kaucsuk szitára, ha nem lenne reklám értéke! És ez már a mellbimbajadon éktelenkedő Abidas feliratra is áll, nemhogy az XXXL-es hátadat betakaró Ass'Creed iránytűre és harci tomahawkra!

    Miről beszélgettél Developer 'N7' Dáviddal? Ki hányszor mászta meg Liara-t? (volt ilyen karakter, nem?) Én biztosan antiszoc vagyok, de sem egy N7, sem egy NFS, sem egy Salesianer Miettex pólós archoz nem mennék oda csak azért mert tudom mit jelent a logó. Akkor már irány a svédasztal!


    Eszembe jut egy idevágó rész az utolsó cserkészből ...
    Jimmy: Mmmmond csak ... Te régen fociztál?
    Joseph: Nem, miért?
    Jimmy: Hát csak mert olyan jókötésű vagy?
    Joseph: Miaz, buzivagy?
    Jimmy: Nem csak próbálom megtörni a jeget.
    Joseph: Szeretem a jeget, hagyjál békén!
  • Harlekin
    #132844
    Nézz utána az Ed hardy vagy Christian Audigier polókna!Felvennéd utcára,mert Én igen...
  • Moby
    #132843
    Kicsit túldimenzionálod a szereped :D hacsak nem vagy kicseszett módon híres, te a zinternet korbanmá nem bírsz reklámfelület lenni. Egy jól irányzott faszbúk bejegyzést többen fognak olvasni, és örökre fennmarad, mint ahány emberrel az életedsorán személyeskontaktusba kerülsz.
    Viszont voltam olyan konferencián, ahol azér mentem oda dumálni egy archoz, mer N7-es póló volt rajta, és azonnal volt számomra is érdekes téma, és megtörtént ez már viszont is (bár nem játéklogo kapcsán).
  • Macccy
    #132842
    Naa, az nembaj. Én mondjuk fel nem venném a színe miatt a cég logóját ahol dolgozom (nem tulaj!), de egy ismerős dumája az volt, hogy "Az a férfi aki fel meri venni az ilyen rózsaszín cuccokat az azt mutatja kifelé, hogy ő magabiztos a férfiasságát illetően"! ... Kiröhögtem mert addigra már volt a rovásán trendileg!

    ON

    Hogy ez a RESIDENT EVIL 5 ez mennyire el lett baszva a végére, aztak*rvaanyját a japógeciknek, akik ezt a "hogyan öljük meg a monologizáló fő boss-t 77x újra és újra" filozófiát vallották még 2009 -ben! Szerencsére az RE6 már nem volt ezen a téren se nyomorult.
  • Harlekin
    #132841
    Pont a Te általad felsorolt helyek azok ahol huzamosabb ideig vagy (ugyan azokkal az emberekkel) kontaktba.Akik ez által ha más miatt nem is de unalomból végig néznek és meg akad a szemük a pólón esetleg...Az utcán ki vesz észre 1 ilyen pólót MAX az aki játszott a játékkal.Túlságosan is elfoglalt a világ ezekhez a dolgokhoz.Pontosan hogy a tucat majmolás(az éppen aktuális trendi) az ami kitűnik a tömegből,mert azt keresik azok akik erre éreznek ingert.Nyilván itt nem az extremitásról van szó hanem a szimpla póló szitanyomással esetről.
  • Moby
    #132840
    Nincs, de ha lenne se hordanám :) Viszont van elég sok egyéb, technológiai világból származó pólóm amiket hordok, mondjuk azok elég jó minőségűek, de most hogy ezt írom döbbentem rá, hogy ebben a pillanatban is a saját cégem reklámpólóját viselem :D
  • Macccy
    #132839
    Leginkább reklám-minimálra próbálok szorítkozni, olyanokban, foltos meg sormintás ingyombingyom lassan elkerülhetetlen, de a lényeg hogy ne legyen rajta 30 centi átmérőjű logo. Az már olyan mintha én tennék szívességet nekik ... Vagy nekik melóznék. Amúgy meg ingek bár most megcsappant a készlet, fel kéne tölteni.
    De amúgy a hangsúly azon akart lenni, hogy átlagnál szarabb minőségűek az ilyen reklám pólók, legalábbis amiket én láttam. De aludni tuti zsír!

    Moby: Debian -os pólód is van??
  • teddymac
    #132838
    "mer hogy köpök a trendekre" +1
  • Moby
    #132837
    Nemtom, én pl. Voltam már tárgyalni is ilyen pólóban. Persze szakmai és nem üzleti, de ez tonképp lényegtelen. Nekem mindig az a lényeges, hogy nekem tessen, merhogy köpök a trendekre (kivéve az öltöny, mer az már protokolláris).
  • teddymac
    #132836
    Tetszik a poló , és ebben szeretnék aludni. :)
    Egyébként te milyen pólókban jársz -kelsz ?
  • Macccy
    #132835
    Harli már megmondta, hogy én nem értek a trendi ruházkodáshoz, de megint meg kell kérdezzek ezzel kapcsolatban valamit: utcai használatra felvennél egy játék-pólót? Nem akarlak megbántani, csak kérdezem! Edzőterembe vagy kocogáshoz, autószereléshez, költöztetéshez felvenném én is, de érdekelne hogy utcára mi a trendi? :) Ami pólókat ezek csinálnak ilyenkor 5 forintos kínai szitával, azonos származási helyű elszabott pólókra ... Vagy ez valami combat camo foltos menő design izompóló a hátán NAVY felirattal és pici Sniper GW logóval?

    Tényleg kíváncsi vagyok
  • teddymac
    #132834
    Sniper: Ghost Warrior 2 polója lesz esetleg valakinek eladó ,szívesen megvenném.

    PM keresen meg ...
  • orichalcos
    #132833
    Szűz géppel alapból nem. Oda kell egy külső hardver. Módosított géppel viszont igen, mikéntjéről viszont nekem nincs infóm.
  • izirajder197366
    #132832
    Halii. Boxon nem lehet esetleg valahogy screenshot-ot csinálni igy játékok közbe?