176613
banner
  • DarkSector
    #133071
    aha éertem, hát akkor nem rohanok gold-ért.
  • Seth
    #133070
    De az, viszont WiiU-ra kijött ez a bővített és javított kiadás amit most a 360 és PS3 tulajok is megkapnak.
    Mondjuk a WiiU változat kapott átlag 4/10 pontot, szóval szarból nem lett manna, de azért én kipróbálom majd az új tartalom miatt
  • DarkSector
    #133069
    Nem is csak az, de én most vettem pl régi klasszikusokat, MGS meg ilyenek, mennyivel több játékot kapok, és akkor már inkább vennék egy TR1-2-3 HD pakkot.
  • davidka003
    #133068
    Megveheted bankkártyával őket pénzért.

    #133066: én se veszem meg azt amivel nem fogok játszani. Kétlem, hogy végigvinném újra a Tomb Raider-eket.
  • DarkSector
    #133067
    Lazán, csak arra figyelj, mert sokszor nem olcsóbb pontban!
    Számolj utána. Az ilyen 500ft, meg 300ft-os játékoknál brutális pontokba vált át, ez azért van jórészt mert ne tudj trükközni sokat.

    Amúgy 990ft-nál, nem tudom mennyi pontban, de 320MP-nek felel meg...vagyis 4 (4.5 dollár ha árfolyamot nézel) dollárnak.
  • DarkSector
    #133066
    Vagyis hogy nem adtam ki megint 1980ft-ot, ezzel úgymond spórolltam.
    Nem érzem hogy ez a 2 cím megér 2 k-t, csak ennyi a lényege...nem az hogy milyen játék, hanem fejenként 990ft, amin sokkalta jobb címeket venni mostanában, valahogy picit soknak érzem.
  • Scany01
    #133065
    most ez hogy működik?

    (ha van pontod akkor beválthatod és le töltheted?)
  • Tatyla
    #133064
    ezeket az ironikus hozzászólásaidat sose értem...
  • DarkSector
    #133063
    yeah, spóroltam 1980ft-ot.
  • Tatyla
    #133062
    yeah TR:Anniversary és Underworld megvéve...
  • DarkSector
    #133061
    Most én nem értem, ez nem a Ninja Gaiden 3?
  • Seth
    #133060
    Visszatért a csonkolás,úgyhogy hullanak a fejek,végtagok,ami egy vágószerszámnál elvárható :D
    Visszatérnek a fegyverek(duplakard,kasza,karom,bot,nunchaku etc),nem csak egy szál karddal lehet menni,ehhez társuló fejleszthető skillrendszer.
    Ja meg kapunk 3 bombacsajt mint játszható karakter. Valószínűleg abszurd csöcsfizikával :)
  • DarkSector
    #133059
    Huh nem tudom sajna...
  • DarkSector
    #133058
    Ez miben több?
  • teddymac
    #133057
    milyen multi van sleepingben ?
  • Seth
    #133056
    A simát esetleg, nem ezt az új verziót
  • DarkSector
    #133055
    Fasza tavaly nyomtam Japó live-on. :D
  • Tinman #133054
    - Nightmare in the North Point DLC - 260 pont. Abs. sztori DLC, megéri. Achit is adogat, ha az is fontos szempont :-)

    - Year of the Snake Pack - 560 pont. Sztori DLC, túlárazva :-/ Achit is adogat, ha az is fontos szempont :-)

    - Zodiac Tournament Pack - 400 pont. Arénás, verekedős. Túlárazva, nem sztori DLC, nem ad achit sem. Nem éri meg, picit repetitív + unalmas.

    - The Ghost Pig Pack - ingyenes, így megéri, de hogy miért 1 GB azt franc se tudja. Ghost Pig maszk, Dogeyes sapka, bérgyilkos fejfedő, sheriff fejfed. Semmi extra, ingyen ok.

    - The Community Gift Pack - ingyenes. UFG-s autó, maszk, póló.

    Többi egy forintot nem ér, főleg, hogy pénzesek... kicsit a Saints Row 3 hülyeségeit idéző DLC-k többnyire.
  • teddymac
    #133053
    Köszönöm..
  • teddymac
    #133052
    Sleeping Dogs coop van ?
  • davidka003
    #133051
    LINK
    De itt se a magyar Live ára van írva, csak annyi, hogy akciós.

    Sleeping Dogs 990.- HUF
    Kane & Lynch 2 990.- HUF
    Deus Ex: Human Revolution 2990.- HUF
    Mini Ninjas 990.- HUF
    Tomb Raider: Anniv. 990.- HUF
    Tomb Raider Underworld 990.- HUF
    ---------------
    Sleeping Dogs DLC-k közül melyiket érdemes megvenni?
  • Shan
    #133050
    Kicsit utánanéztem. Eddig nem jól kerestem; a bűvös szó: Cross Platform Multiplayer.

    Azért akad egy-két versenyző, pl: Shadowrun, Lost Planet.
    Itt találtam, akit érdekel: Giantbomb.com
  • teddymac
    #133049
    Van valami oldal ahol lehet látni mi kerül 990ft ba ? ??
  • davidka003
    #133048
    NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge Demo Live-on.
  • Tinman #133047
    Most vettem meg Sleeping Dogs-ot + DLC-t.
    Azt a drága DLC-t egyelőre skippelem (560 pont LOL).

    Brave szerintem kimarad, rajzfilmbe is majdnem belealudtam :-/
  • davidka003
    #133046
    Még senki nem írta de a Brave is 990 Ft. Asszonynak, gyereknek szerintem nem olyan rossz. Főleg ennyiért.
  • Tinman #133045
    China Childwork Company a kép alapján.
  • Muttley
    #133044
    a karórát vajon
    melyik gyártó készíti az UBI-nak?
  • Seth
    #133043
    Hát ha az is volt évekkel ezelőtt, mostanra már a dashboard frissítés visszaállította eredetire :)
  • Tinman #133042
    Soha nem tettem bele nem eredeti lemezt, nekem olyanom nincs. Szóval tőlem akár lehet flashelt is... az nagy vicc volna :-D
  • vg
    #133041
    Az nem lehet, hogy eleve flash-elt a meghajtó?
  • Harlekin
    #133040
    Vagy olyan volt benne és kicserélték nem fleshelhetőre.Vagy bele raktak 1 javítottat.vagy... van pár eshetőség...
    Ezért is írtam a múltkor jó páran csodálkoznának,hogy a vadzsi újnak hitt box nem is az.nekem 4x volt eddig szétszedve a boxom és még mindig sértetlen a gari matrica
  • Harlekin
    #133039
    elindít 1 partyt és máris nincs game chat hang sehol se tévé se füles ez a leg1szerübb...
  • Tinman #133038
    És az?

    Lövésem sincs hozzá :-D

    Amúgy sealed konzolba nem illik belenézni, ha csak a vevő nem akarja okosítani. Nem szép. Ponty.

    Összeraktam, kipróbáltam, biztos pszichológia, de csendesebb... mindenesetre a tudatért már megérte, hogy pormentes :-)
  • arty
    #133037
    (gondolom átnézték, hátha flashelhető a meghajtó és akkor ez a példány drágábban mehet el)
  • Tinman #133036
    Alaplapi és hűtő csavarok viszont perfektek... egy karc nincs rajtuk, érintetlenek.

    Anno úgy látom optikáig mentek csak a legények :-/
  • teddymac
    #133035
    hmmm
  • Shan
    #133034
    Attól még nem fut 60km/h-val Max..
    Mondtam, hogy nem röhög.na.
  • Tinman #133033
    Eljutottam nagy nehezen ventilátorokig. Kiszedem, megtakarítom, na mondom egy kis műszerolaj... jah, nem, mert nincs kis olajozó háza, mint a PC-s ventik nagy %-nak.

    Köszi MS.

    Tehát ha ez beszarik, vagy túl zajos -> Csere.
  • Tinman #133032
    Nincs.

    Érdekes is lenne... PC-n 150 FPS erőgépen, X-en meg 30 FPS. :-)