176613
banner
  • DarkSector
    #133111
    Nem akarlak letörni, de ezt a kódot mostanában nem viszik el, hogy mi a fő gond?
    Az hogy zavvi egy jó ideje kurvára nem olcsóbb mint akár használt vagy itthon.
  • Totti5
    #133110
    Hát én most hanyagolom a zavvit egy időre. Most írtam 3 bejelentő levelet ( bár hogy mire lesz elég... ), mert 3 csomagom nem jött meg lassan 1.5-2 hónapja:(((((
  • Macccy
    #133109
    Közkincssé tétetik!!!
    ZAVVI -10 % AKCIÓS KÓD (érv.: Március 31 éjfélig)

    2685-1A1A-49C4

    Aki elviszi az írja ide, mert szétrúgom a seggét! :)
  • piamania
    #133108
    enabled az upnp
  • Moby
    #133107
    Upnp-t engedélyezd a routerben, azon keresztül a box el tudja kérni magának a szükséges portokat.
  • DarkSector
    #133106
    Nem baj, ha neked tetszik a játék, és megéri akkor nem szopás.
    Ez olyan minthogy valaki megvesz egy játkot újonnan mert neki tetszik holott tudhatja hogy fél évvel később, legalább feleannyiért fogják dobálni.

    Engem azért nem izgat mert rühellem az ilyen játékokat, az ilyen játékokba botokat ölni.
  • Totti5
    #133105
    Hát, akkor jól beszopatam:)))
  • piamania
    #133104
    setup

    Itt mindegy, hogy hova írom be a két számot?
  • davidka003
    #133103
    Anno nekem ugyan így szétégett túláram miatt az egész gép és hiába volt lakásbiztosításunk le se szarták.
  • piamania
    #133102
    VAlószínű ez lesz az,mármint a port nyitás.BOxon ellenőriztem a kapcsolatot, de már a box és network között hibát észlelt.meg ip-címet se automatikusan írt be, hanem minden 0.
  • Renátó1985
    #133101
    Lakasbiztositas fizetett volna.
  • The Protector
    #133100
    Hát erre sajnos a saját hibámból kellett rájönnöm.3szor kellett valamit cseréni a gépben és sajnos nem kis tételeket.A végén az egész gépet elvitte,a winchester szó szerint megégett.Ezek után teljesen új gépet kellett vennem,de megfelelően fel is vérteztem magam ezek ellen.
    Az EON-nak írtunk levelet,hogy esetleg térítsék meg a kárt,konkrétan kértem egy vizsgálatot a gépemről és igazolta egy szervíz,hogy túláram okozta égés miatt volt a meghibásodás.Erre a válasz annyi volt,hogy kiküldtek egy embert a trafóházhoz és minden rendben volt ott,nem az ő hibájuk.Nah mind1.Egy életre megtanultam,hogy megfelelő módon védekezzek ezen dolgok ellen,
  • vg
    #133099
    network, értelem szerint ott látni kellene minden info-t. lehet portot kellene megnyitni routeren(bár kétlem), ez xbox esetében 88 és 3074 szokott lenni. megnyitod a böngészőben router-t, ott applications and gaming tab
  • piamania
    #133098
    linksys wrt54 gc.box beállításnál mit keressek?
  • orichalcos
    #133097
    Ha egy áramingadozás tönkrevág egy gépet ott gond van. Pont ezért vannak a normális nem codegen meg társai tápok, hogy ezt meg lehessen akadályozni. De igazad van, amit VG linkelt az tényleg alap kell hogy legyen egy háztartásban.
  • vg
    #133096
    Milyen router? Elméletileg nem kell semmit beállítani rajta, reseteld. Nézd meg xbox beállításánál is.
  • piamania
    #133095
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség.Szeretném beállítani a routeremet.Addig már eljutottam, hogy a webes felületen beállítottam az internet csatlakozáshoz szükséges adatokat, semmi mást nem állítottam el.Per pillanat routeren keresztül netezek.De valami nem jó még, mert live-ra nem kapcsolódik.Vki profi tudna segíteni,hogy mit kéne még beállítani?köszi
  • Macccy
    #133094
    Már (SPOILER) Panamában vagyok, emlék Nr.3 ... Már megvolt mindenféle golyóálló mellényes vadállat és favela lakó dzsipó! Eddig a legjobban a foci stadionban, a temetőben és a buszállomáson szidtam a Rockstar csapat idevágó tagjainak a k.rva anyját! De én vagyok a fasz mondom, mert a Hard az nem pite gyerekeknek való ...

    Amúgy ez a cigó portugál habla is idegesít szóval pont együttérzek Max-el! (csak ne lenne ilyen baszott nehéz a célzás és ne lenne mindenki ex-swat vagy military)
  • Macccy
    #133093
    Ja azt hozzá kell tennem: a filmszerű thriller élmény viszont odabasz rendesen!
  • The Protector
    #133092
    Hát igen.A sebzésmodell és az ehez tartozó mozgásanimációban verhetetlen a Rockstar.Érzed h valamit kilősz a fegyverből és ez a valami betalál egy testbe.

    Én Mediumon vittem végig és nehéz volt úgy is.Jah és folyamatosan fog nehezedni a játék.A végén már minden lesz rajtuk.Golyóállómellény,rohambili és bizony ha nem célzol pontosan akkor sokat kell őket lőni és munícióbol sem leszel eleresztve.
    Amúgy szerintem is egy remek játék lett.
  • Macccy
    #133091
    Srácok. Meg kell mondjam, a Max Payne 3 a legrosszabb és egyben a legjobb játékok közt is ott van a dobogó körül ...! Ilyet még nem pipáltam, olyan pipás vagyok!!! #$&@#rvaanyjukat!!
    Mondom sorban, hátha valaki még nem ismerné:
    Pro:
    - grafika eszméletlenjó részletes, Uncharted-nél láttam talán ilyen kidolgozott területeket
    Con:
    - grafika eszméletlenül túlrészletes, egyszerűen NEM látom ki és honnan lőtt le a bokrok, sírkövek, favelák rengetegében
    Pro:
    - élethű mint az állat, én ilyen fizikát és sebzésmodellt még nem sokat láttam, taktikai súter ez már
    Con:
    - élethű és Hard fokozaton bereped a homlokom az idegtől annyira nem tudok semmit csinálni, ronggyá lőnek (szó szerint) fél percenként!

    Eddig ennyi, nagyon bánom, hogy a tetves nehéz achievement miatt Hard-on kezdtem el, nem vagyok jó a kontrollerrel teljesen free-aim alatt ez tisztán látszik. :(
  • The Protector
    #133090
    Ilyennel ne szórakozzál szerintem.Nekem 3 számítógépet vágott tönkre az áramingadozás.Túláramot kapott a kicsike és mindig elvitt valamit,végül az egész gépet kinyírta.Tessék venni olyan elosztót amit vg linkelt.Nekem otthon csak ilyen elosztóm van és a számítógéphez meg vettem egy drága szünetmentes tápegységet.
  • Totti5
    #133089
    Még csak nevük sincs... Igen érdekesek voltak. Két jó karakter, két más habitusu karakter. A kicsi és a nagy Rios és Salem. Itt meg van 2 klónozott szoldzser.
  • Tinman #133088
    Steam-re vettem. PC-re. 850 Ft volt.

    Legközelebb, szólj :-)
  • vg
    #133087
    Alap egy háztartásban...

  • Seth
    #133086
    Ilyen érdekes karakter volt ez a kettő? Honnan tudod,hogy az újak nem lesznek azok?
  • Tatyla
    #133085
    kérdés:

    az Xbox érzékenyebb a rossz idő miatti kisebb áramingadozásra amire más gép nem vagy el fog romlani azért van az hogy simán csak leáll?
  • Totti5
    #133084
    Army of Two


    Army of noname
  • The Protector
    #133083
    Valaki próbálta az új Army of two-t?Hát ez vmi eszméletlen jó.A grafikától féltem mivel a konzolok azért már gyengék a frostbite2-höz de vmi baromi szép a grafika.Nagyon jó kis fizikát/kamu fizikát írtak hozzá.A hangok is kiválóak minden téren.Hát ez nekem hatalmas meglepetés és ráadásul HD-ban fut nem valami kajli felbontáson.

    (ps3-on toltam)
  • teddymac
    #133082
    Sleeping Dogsban nincs mult. :-/
  • Renátó1985
    #133081
    Kétlem, hogy ez a két lehetőség lenne, de azért köszi. Én fogalmaztam hülyén, szóval , ha valakinek van esetleg megunt Arcade/Fight stick én vevő lennék rá, maradjunk ennyiben.
  • vg
    #133080
    Két lehetőséged van.

    1. Feladsz egy hirdetést, hogy keresel ilyen kütyüt, majd jelentkezik valaki, akinek van(közben nincs is), te átutalod neki a pénzt, majd ő negyed annyiért leüti ebay-en és elküldeti a te postacímedre...

    2. Megvásárolod ebay-en.
  • Renátó1985
    #133079
    Sziasztok

    Tud valaki egy elado arcade stick-et, vagy egy helyet ahol venni lehet?
  • Botond #133078
    Nagyon köszi a tippet! Az is és K&L2 bezsákolva, ha jól számolok pont 1 giga lesz szabadon, az elég lesz a mentéseknek remélem. :)
  • Botond #133077
    Most voltam media marktban, csak 14.990 Ft most csak nekem a SD, de uralkodtam magamon és nem csaptam le rá! :D Csák egy sc2 kieget vettem. De azt nem x-re. :)
  • Totti5
    #133076
    Naja, Vicces hogy ugyan azok akik a porig fikázták az NG3at anno, most ennek a trélerje alatt ott örvendenek, hogy mekkora jó, így kellett volna kiadni, végre rendesen megcsinálták a játékot... komikus :))) A játék ugyan az, attól hogy még több baromságot tettek bele, még nem lesz más játék.
  • Totti5
    #133075
    De. Co opba nyomjuk. Sniper V2őt 360on játszottuk, nagyon bírtuk. Príma kis B-kat játék.

    Már csak az a kérdés, hogy mire vetted. Gondolom nem steam... nos mivel azon játszunk nekem arra kellett. Mivel ugyan olyan jó a játék nem sajnáltam érte.
  • DarkSector
    #133074
    Jó, nekem tetszenek.

    Azért a MP1-2-ről annyit hogy ha nincsen pc-d akkor egy mobiltelón is elfut a játék HD-ba, szóval azt kösz de pénzé soha. :D
    AC3 az nem rossz.
    Spec Ops az 1k-ért télleg jó, nekem steam-re van meg, de asszem 2 k volt.
  • davidka003
    #133073
    De azok fosok. Én meg nem is tudom már mire vágynék.
    Max Payne 1-2 kéne HD-ban ha lenne.
    Amúgy meg Assassin's Creed 3 lenne jó akcióban nekem meg esetleg ha lennének szívesen az Army of Two részeket levinni 1k-ra az is jó lenne.
    Spec Ops: The line is jöhetne 1k-ért.
    Aztán kb ennyi van ami érdekel a régiek közül.
  • DarkSector
    #133072
    Gecibe Silent Hill + DMC HD pack kéne...