176613
banner
  • Macccy
    #133151
    Phhhfffffff ... *****
    Na amolyan Rockstar-osan folytatódik is b.sszameg. Tető, robban, omlik, katonák, golyózápor, remeg az egész szar, lehetetlen az egészet megcsinálni, tizedik alkalommal futottam neki, már szinte szó szerint futva ... a k.rva tető másik végéig jutottam már azt se tudtam mi a fasz van ... persze lelőttek. Miért kell ezt így csinálni???!! Ha omladozó háztetőn kúszva akarom érezni magam akkor felmegyek a k.rva tetőre és felrobbantom!

    És ez most a GTA -kat juttatta eszembe ÉS ez NEM dícséret, valamiért ezek a nyomorultak nem bírnak kiszakadni ebből a fuss időre - lőjj - fuss kapkodás szarból. GTA -knál is mindig ilyen részeknél basztam falhoz a kontrollert! Ha idegbajt akarok kapni, akkor híradót nézek!
  • DarkSector
    #133150
    Nekem mondod, kurvanagy a 3. területre értem de nagyon nagy a pálya, kár hogy 1-2 bug van a játékba (vagy csak a warez-ban).
    Pont most vettem fel 1-et.

    Nekem jöhet még ilyen ha nem is változtatnak rajta csak mondjuk másféle környezetben más kalandokkal, pl a sivatagos homokos részek faszán festenek még, el a nagy zöldességből.
  • Macccy
    #133149
    Na a Rockstar -os arcok most kerültek igazán a Remedy féle Max Payne érzelmi szintjére: chapter XII. omladozó sokszintes hotel, az AEsir Plaza -ra hajaz ha valaki emlékszik az ominózus épületre New Yorkból. Roskadó, bontásra ítélt épület ez, egykor szebb napokat megélt helyszín, totál mint az öreg Max maga. És akkor itt egy kopott, penészes zongora a penthouse bár végében ... Ez kábé a 4.-ik vagy 5.-ik a játékban, szebbnél szebb darabok, Max egyiken sem tudta lejátszani a theme -et. Na mondom most? (zongora)

    "There it was. The music of my life, finally came togethger. And there was harmony ..."
    Na EZ tribute!
  • orichalcos
    #133148
    Hát srácok ez a Tomb Raider nagy királyság.
  • DarkSector
    #133147
    Hát ja.
  • Seth
    #133146
    Most olvasom, hogy a THQ anyagi csődjéhez nagyban hozzájárult ez a ketyere :D Biztos szuper lesz :)
    De ha a gyereket leköti ha csak összesen 5 órára is, már megérte :)
  • DarkSector
    #133145
    Ebbe az a rossz mondjuk egy cseppet, hogy ahol a ceruzát mozgatod semmit nem látsz, hanem a tv-t kell nézni miközben a táblán rajzolsz, ez egy picit azért nehézkes, főleg még a kisebb srácoknak.
  • DarkSector
    #133144
  • davidka003
    #133143
    The uDraw tablet features an SD card slot to save and transfer images.
  • DarkSector
    #133142
    az nekem elég, csak netről lehesen leszedni gold nélkül.
  • Seth
    #133141
    gépre is lementi, onnan biztos elő lehet halászni és pendrive-ra tölteni
  • davidka003
    #133140
    Netre feltölti tárhelyre az rémlik a videóból.
  • DarkSector
    #133139
    Egy idióta kérdés.
    Ha rajzoltam vele, le lehet menteni pendrive-ra a kész képeket???????

    Mert ez egy fontos dolog!
  • DarkSector
    #133138
    Talán ideér jövő hétre.
    Egy baj van vele, hogy PC-re nem jó. :)
  • Macccy
    #133137
    Szarj rá, ilyen hóban a NAV se megy bazeg! Nincs vám! :)
  • DarkSector
    #133136
    Szerintem nem...és ha igen fizesse ki a zavvi...:D
    És a vám mellyi pár %-a, de 2800ft, ha 5600 lenne vagyis 100%-os vám is megérné 1 évre használni.
  • DarkSector
    #133135
  • davidka003
    #133134
    Nem tudom azért kérdezem. :D
    Mert ez UK cuccot nem vámolják nem? Hanem esetleg Kína vagy Amerika vagy ilyesmi.
  • Seth
    #133133
    Én is rendeltem egyet unokahúgomnak. Ha elromlik megy a kukába, ennyi pénzért nem fogom sajnálni :)
  • DarkSector
    #133132
    Már miért vámoltatnák?
    A srác aki rendelt már annak megvámolták?
  • davidka003
    #133131
    Amúgy ez nem vámoltathatják meg?
  • davidka003
    #133130
    Hosszabb videó róla
  • DarkSector
    #133129
    Hát a gyereknek ennyit megér, kicsit rajzolgatna vele.
    1 évet a Zavvi gondolom így is vállal rá, addig ha kitart, asszem le is szarnám nagy ívbe.
  • DarkSector
    #133128
    ja értem THQ...:D
    így már világos.
  • davidka003
    #133127
    Asszem PH-n írta pár hónapja a srác, hogy megjött neki. Csak akkor el is fogyott a cucc. De most újra van. Nincs benne csapda. Működött neki jól csak ugye ha nem szeretsz rajzolgatni akkor számodra 500 Ft is lehetne akkor sem érné meg.
  • davidka003
    #133126
    Egyébként azért ilyen olcsó szerintem, mert egy az, hogy nem kell senkinek, a másik pedig az, hogy elvileg a THQ-hoz van köze de mivel az tönkrement így a garanciális ügyintézés is problémás lehet.
    De én is gondolkozok rajta, hogy rendelek egyet.
  • DarkSector
    #133125
    azért ez fura a 40+k-s gépet elhozod 3+k-ért

    mi ebben a csapda?
  • davidka003
    #133124
    Videó
  • DarkSector
    #133123
    Mert ha ez az uDraw igaz akkor hozatok a keresztfiamnak egyet húsvétra bazze.

    A többi 2-ő mint játékok, egy vicc, a Syndicate nekem nem ér ennyit a 3 arcade meg főleg.
  • DarkSector
    #133122
    Igen ez aztán télleg jó üzlet.
    Forza 3-at régen 3k-ért megvettem, most van Forza 4 olcsón?

    Na egyedül ez a rajzolós tábla valami, ez mondjuk nekem fura
    azt mondod 8 fontért ezt kihozzák nekem magyarországra ezt a ceruzás masinát?????????
    És tudsz x360-on rajzolni vele?
    ez valami vicc?
  • davidka003
    #133121
    Syndicate: Executive Package Edition £7.98

    uDraw HD Gametablet with Instant Artist Bundle 112 font engedménnyel csak 8 font.
    Ennyit bőven megér a cucc.


    Beyond Good And Evil, Outland And From Dust Triple Pack Xbox 360
    £13.98 Ez is megéri szvsz.
  • DarkSector
    #133120
    Igen pl mi éri most meg?
  • Moby
    #133119
    Most látom, hogy IP-d sincs. dhcp bekapcsolva?
  • Harlekin
    #133118
    Ugyan ez a vihar asszonyéknál az önkormányzatba 24 szünetmentes táp mögé kötött gépet tett teljesen tönkre...Akkor nézegettem a teljes ház villám védelmét,de iszonyat összeg lenne ami valóban ér is valamit.Ezért le is tettem róla inkább kiemelt biztosítást fizetek.
  • Harlekin
    #133117
    Túl áram csak úgy nem keletkezik...Akkor fizet a biztosító,ha ott több helyen is ugyan azon a hálózaton megtörtént a baj.(Teszem azt 1 lakótömbbe 1 utcába több házba)...Vagy villám kár MÁSODLAGOS kár történt és erre is kiterjedt a biztosítás...tehát nem simán villám kár hanem MÁSODLAGOS villámkár...Nekem az utolsó gomb elemig kifizetett mindent 3 éve 1 vihar miatt.
  • Muttley
    #133116
    ez egy sima túlfesz. védelemmel ellátott elosztó?
    v. picit több ennél?
  • Totti5
    #133115
    Annyi eltelt, azért is tettem meg, főleg hogy úgy nem jött meg az egyik, hogy együtt lett feladva egy másikkal, vagyis egyszerre kellett volna, de nem egy elveszett:/

    A másik 2 pedig simán nem érkezett meg, úgy hogy közben rendeltem, ami 1 hét alatt itt is volt!

    Posta..................
  • Macccy
    #133114
    Lehet elakadt a kutyaszán a fos hóviharban?? :) Viccet félretéve, nekem eddig mindig megjött minden (kb. 20x rendeltem), de volt már több ami átcsúszott 3 hétre szóval nem reménytelen. 30 nap után lehet aggódni nekik hivatalosan asszem.
  • Macccy
    #133113
    Seriouslee? Ja most a fos Ft/Gbp árfolyam miatt mondod? Nekem olcsóbbnak tűnik még így is mint AZ ÚJ itthoni cuccok. De ne csinálj ebből problémát, akinek kell úgyis elviszi ... szívesen adtam ...
  • Totti5
    #133112
    A francokat nem. Minden hétfőn sale van, jó áron lehet venni gémeket, filmeket, blúréjeket. Mindig akad valami ami megéri.