176613
banner
  • Moby
    #133231
    Én 820-ra akartam rábeszélni, de ez tetszett neki. Egyébként tényleg kurvajól néz ki, bár nem ebben a magenta színben, mint az övé :-)
  • davidka003
    #133230
    Állítólag a Lumia 620 is rohadt jó árban és teljesítményben.
  • Mr Manson
    #133229
    arra is van hivatalosan. ingyenes.
  • Moby
    #133228
    Vettem tegnap egyet a zasszonynak(ráadásul lumianyócszázat, ami még wp7.8-as). Azt kő mondjam ez valami gecijó. Szerintem átnyargalok én is egy lumia920-ra, vagy valami hasonlóra.
    Ne játékra köll, de az előbb nyomtam rajta ilomilot, pheszarás hogy fut egy 2 éves telefonon.
  • DarkSector
    #133227
    Android van nekem, nem vinnyóc. :)
  • arty
    #133226
    plusz infokat kapsz a plusz kijelződre - a telefonra, tabletre, feltéve, hogy MS gyártmány :) (értsd: vindóz8as)
  • DarkSector
    #133225
    Ezt az inputot nem tudom feldolgozni. :D
  • arty
    #133224
    "vegyé' mikrofos telefont, mer akkor te leszel a halókirály"
  • Macccy
    #133223
    Wachowski Bro & Sister
    De amúgy vágom, tényleg nagyon érzik az ipart ezek ketten, bár a Mátrix 3 -ra már éreztem némi égett rókabőr szagot a sok húzogatás miatt ... De az általam látatlanban lesajnált Speed Racer is végül egész bejött és a Fülledtség pedig wow beszarásjó!

    Na be is teszem a Cloud Atlas -t a letöltési listámba ...
  • DarkSector
    #133222
    Halo 4-ben mi ez a SmartGlass statisztika?
  • Totti5
    #133221
    off

    Cloud Atlas

    Na ezt nézzétek meg, persze készüljetek mert 3 óra s az ördög a részletekben rejlik, szóval rá kell koncentrálni és követni az eseményeket, mert 6! történet megy jelen, múlt s jövő, össze vissza ugrálva "5 percenként", ahol a story, karakterek, események teljesen más, mégis az egész mondandója egybefügg. Olyan vágások vannak a történetek jelenetinek ugrásai közt hogy csak csipáztam. Wtf? hogy lehetett ezt összehozni? milyen zseniális elme, tehetség kellett ehhez!

    Wachowski testvérek nem tudnak hibázni.

    Mestermű. ( a szinkron is minőségi lett )

    Egyedül azt sajnálom hogy a pislogással lemaradtam egy jó adag frémről:((( idevele Blúréjen & PLAY!
  • DarkSector
    #133220
    :P
  • Macccy
    #133219
    "Multiplájer" már nem menő, ez már új évezred, ideje máshogyan is hínni'
  • DarkSector
    #133218
    Néztem ezt a Never Dead-ot, live-on 2990ft.
    Használtan 4500....:D

    Mondjuk várok még kicsit hátha lesz akció.
  • DarkSector
    #133217
    Ja csak lehet mikor elsőre ide léptem be nem olvastam el és abba voltam hogy valami fizetős dlc...:D konkrétan Multiplayer opciót kerestem. :D
  • Totti5
    #133216
    Mondtam hogy le kell szedni.

    Max Payne 3 GoD-nál is letöltős.
  • DarkSector
    #133215
    Köszke megoldódott, bementem a War Games-be és 2GB-ot le akar kb tölteni, akkor gondolom ez a multi. :)
  • orichalcos
    #133214
    KATT

    Videó elejét figyeld. Ott mutatja hogy mehetsz be war games-be. Az a multi.
  • DarkSector
    #133213
    De és ott? Nekem ott nem ment semmilyen multi.
    Inygenhétvégén akartam próbálni, csak ilyen többszemélyes coop vagy mi volt, irta hogy hivjak meg társakat.
  • orichalcos
    #133212
    Mire gondolsz? Nem tudsz bemenni az Infinity részbe?
  • DarkSector
    #133211
    Valaki megírhatná legyenszíves a Halo 4 digitális változatával hogy kell multizni?
  • Macccy
    #133210
    Ösmerem a régi Max Payne -ekből azt az elvetemült módot :D de kösz nem, az már elborult, plusz én szeretek eltökölni egy-egy helyszínen, nem szeretem ha siettet a számláló!

    Ohh, de azok a részek amikor Max felkapaszkodik láncra, kötélhámban csüngő faszira, stb azok annyira megbaszósan jók! Mikor először húzta felfelé a lánc azon a gyártelepen a papagájos ingjében, azt vagy 20x visszatöltöttem
  • zaki
    #133209
    Ajánlom figyelmedbe a New York Minute-ot Hardcore fokozaton.
    Ha meghalsz, kezdheted elölről! Ja, és nem lehet menteni, egyhuzamban kell végigtolni az egészet. És időre megy az egész ugye. Ha kifutsz az időből, kezdheted elölről! Jutalom 10G :D

    Én a "sima" NYM-ot megcsináltam, hát volt néhány pálya, amit jópárszor újra kellett kezdenem! De tényleg az egyik legjobb game, nekem iszonyatosan bejött, 4X toltam végig.
  • Macccy
    #133208
    Na MAX PAYNE 3 ... Nos így a végére megint visszábbvett, hiába volt "boss" fight szinte, de a vége rollercoaster volt és nem egy kibaszott agyrém. Na de a lényeg, hogy számomra a hajtépéstől eltekintve ez simán 9/10 -es játék, mert a sztori és az akciók és legfőképp a Remedy óta trademark Max karaktere, hát valami eszméletlen!

    Szerencsére nem baszódott el bennem annyira, hogy ne kezdjek neki újra, sőt már várom. Lehet 'Oldschool' fokozat lesz .... ajajj
  • DarkSector
    #133207
    Én sem vágom, én úgy csináltam hogy netkapcsolat, utána csináltam egy Online profilt, mert ha offline profilod van azzal nem tudsz live-ra menni...és ennyi.

    De nem értem, a live-hoz nem tudsz csatlakozni?
    vagy multizni nem tudsz?
    Mert a 2 dolog eltérő probléma. A multihoz előfizetés is kell.
  • Totti5
    #133206
    "Nekem tetszett csak rövid volt 4 óra 52 perc!"

    Hát akkor lesz az 8-10 óra:D
  • grebber
    #133205
    Igen csak az címe lemarad most nézem!!
  • arty
    #133204
    tippelek: ez az uj walking dead játék?
  • grebber
    #133203
    Van egyfajta hangulata a játéknak, és annyiban hasonlít a filmre hogy itt sem lehet rambozni meg lőni ezerrel amerre látsz. Amit nyilatkoztak azt be is tartották ez nem szimpla fps. Itt minden lőszerért meg kajáért,benzinért meg kell harcolni.
    Ha a kocsinkból kifogy a benzin útközben, akkor mindig van lehetőség kis területen felszedni újakat persze járkálók társaságában. Jöhet velünk társ is de csak utasítani tudjuk ,hogy mit csináljon keressen kaját,benzint, muníciót vagy maradjon a kocsiban. (Velünk nem jön soha csak mondjuk neki mit csináljon) (Nem nagyon bírják a gyűrődést 3 megálló után gatter volt neki :( )
    A játék jelmondata akár lehetne a "Szégyen a futás,de hasznos" ,mert sokszor annyi járkáló össze tud jönni hogy esélyünk sincs lezúzni őket. Lőfegyvert nem igen fogunk használni mert nem nagyon van lőszer (sokkal több a zombi mind a skuló)
    A nyílpuska viszont nagyon adja és ugye végtelen ammo mert kilövöm azt visszaszedem.
    Az utakon való megállás elég uncsi mindig szerezz üzemenyagot meg cseréld le a kereket ahhoz gumit.
    Nekem tetszett csak rövid volt 4 óra 52 perc!

    65%-ot szerintem megér a játék annál többet semmivel se!
  • Scany01
    #133202
    nem értek semit
    rá tetem a netet de tovább hogy?
    xbox oldalán is csináltam profilt ahogy mondtad
    ui: meg van a boxban is profilom(amivel játszok)
  • Myselor
    #133201
    vicces télleg kb így lehet értelmezni amit mondanak xd
  • DarkSector
    #133200
    há ja
    :D
  • Harlekin
    #133199
    Ja értem és ez által az butított verzió volt.Most legalább látod mennyire szar nekünk warezosoknak mennyi mindenről lemaradunk...
  • DarkSector
    #133198
    Warezt nyomtam nem emlékszem ilyen jelenetre.
  • Totti5
    #133197
    Igen, lehet abba kellene hagyni az SGt és only 360topikra redukálni, mert itt még van egy normális gémer banda.
  • Tinman #133196
    Totti! Rólad egyre gyakrabban ez a jelenet ugrik be:

    Bruce Willis a Harlemi gettóba:

  • Totti5
    #133195
    Ő: "HC játékmechanika alatt mire gondolsz? "

    Én: Tekken, Doa, SF, DMC, Bayonetta, MGS Rising, Ninja Gaiden

    Ő: "Ezeket ne ismerném? amikor napokat toltam a PS1-en a Tekkent:d mekkora lol vagy:D"

    Ő: "HC JÁTÉKMECHANIKA A TEKKENBEN?:d"

    Ő: "Mi a HC játékmechanika egy verekedős játékban:D"

    Ő: "Toltam még Metal Gear Solid-ot ps2-őn. Az mitől is hc, mert van alatta háttér történet?"

    ( ugye érzitek a csavart benne? MGS Rising vs ő tolta PS2őn a MGSt )

    Ő: "Konzoljaim nes/megadrive/snes/saturn/n64/ps1/PS2/PS3 természetesen volt nálam box1/2 de természetesen nem vagyok kompetens:D"

    Ő(K): "És smileyeket pakol arra kérdésre mi a HC játékmechanika a Tekkenben:DDDDDDDDD komolyan elme orvosi eset:D"

    Progi lettem alázva:(

    Napi mocsok egy PCs szimulátor topikból.

    :(
  • Harlekin
    #133194
    ezek hogy maradtak ki nálad hisz ez a játék 30 % nál vannak?Lehet nálad ezeken is maszk volt


  • DarkSector
    #133193
    Bazze....:D
    itthon picit drága... :D
  • TDC Geronimo
    #133192
    :D