176613
banner
  • orichalcos
    #133271
    Tomb Raider

    Na ezzel is végeztem. Fantasztikus játék volt. A végén a napló az jelzés valamire? Mármint valami konkrét dologra?
  • DarkSector
    #133270
    Van limit.
    de egy ideje 32Gb a limit nem 16.

    Ez azért van hogy azért engedjenek de ha lubickolni akarsz vedd a saját HDD-jüket.
    nem mintha nagyon drága lenne mostanság.
  • TaRka0107
    #133269
    Mivel nem xboxos vinyó, így csak annyit ismer fel belőle.
  • Balazs15
    #133268
    császtok

    Ma nagy öröm boldogsággal formáztam le az 500 gigás külsö hddmet megváltam pár jo kis sorozattol jóbarátok ilyesmi... hogy akkor mostantol erre másolom rá a játékokat ezzel is kimélve az olvasomat...de!!!! csak maximum 15,9 gigát enged formatálni..WTF ????ez miért van????
  • teddymac
    #133267
    tomb raider mi...
  • arty
    #133266
    Naezaz, hogy ezt a legtöbb játéknál nem tudhatod, hogy 1.0-val vagy 1.2-vel játszol.

    Ezért kell netről updatelni, az a biztos.
  • DarkSector
    #133265
    Nékem 4-5 délután, 97%
  • DarkSector
    #133264
    :)
  • davidka003
    #133263
    THX.
    Felismerte a pendrive-on a cuccot a box. Utána rámásolta a belső HDD-re.
    Így most van a merevlemezen a játék meg alatta egy Title update. Akkor így oké? A játék ugye nem jelzi a verziószámot de gondolom így jó lesz.
    Mondjuk kicsit zavaró, hogy boxos javításokhoz nincsen lista, hogy mit javítottak rajta.
  • Tinman #133262
    P.k.-re igen!
  • Totti5
    #133261
    Tomb Raider 17 óra : 78%

    Rendesen el lehet rajta csámcsogni! Lassan jön a vége:) :/
  • DarkSector
    #133260
    Thx, eltartott egy ideig. :D
    Magyarul nem kell pánikolnom. :D
  • DarkSector
    #133259
    mennyit kérsz?
    500ft elég?
  • arty
    #133258
    nem írtad :P

    XTAF a program neve és ha megnyitod a pen-t a gépen:



    behuzod a megfelelő(!!!!) patchet a cache-be vagy a képen is látható adott content / játékID-je / mappába és meg is vagy.
  • arty
    #133257
    rossz verziójú program, rossz méretű hdd-n -> többet xboxban nem használható hdd (mókolatlan gépben legalábbis)
  • arty
    #133256
    elküldték!
  • Tinman #133255
    Rayman Origins-em elcserélném/eladnám akár ráfizetéssel is valamire, első tulaja vagyok, perfekt darab :-) P.ü., ha érdekel.
  • DarkSector
    #133254
    Amúgy ennyi pénzért poháralátétnek vagy egérpadnak veszem, az nem lényeg, azért kipróbálom én is, annyira nem szar azért, nem is leszek el heteket vele, de biztos lehet valamit kezdeni vele.

    Persze erdetileg a keresztfiamnak szánom.
  • DarkSector
    #133253
    :D
    De nem a gép rdekel, hanem ez a levél azt jelenti hogy kifogytak és várnom kell vagy egy sima üzenet hogy , HA NEM KAPNÁM meg akkor várjak 20 napot míg reklamálok?
  • Seth
    #133252
    Több review-et elolvastam,elég gyenge cucc, de 9 éves unokahúgomnak jó lesz, talán nem fog még faszt rajzolgatni vele (majd az apja,ahogy ismerem,első dolga lesz:) )
  • DarkSector
    #133251
    Igen, nem mintha fontos lenne.
    Ha kereskednék vele?
    Vagy művészi énemet élném ki rajta?

    Te csak hiszed hogy ez csak gyerekeknek van...el lehet marhulni vele.
    Ez olyan mint hogy a Rayman csak gyerekeknek van, persze...

    És nem játék, hanem program, de a többi stimmel. :)
  • ktomi22
    #133250
    nem tudom de ugye tudod hogy ez gyerekeknek valo "game" ..fiadnak tesodnak veszed remelem :D
  • DarkSector
    #133249
    Kicsit vicces....

    ez most mi?
    Amikor megrendeltem ott volt hogy készleten 24 órán bellül postára adható...vagy ez egy sima körüzenet?




    "Dear darkSector,

    Your order from zavvi has been dispatched and will be with you shortly!

    Please retain this email as your proof of purchase.


    Delivery Information:

    Order Number: xxxxxxxxxxxxxxxx


    Track Your Order:
    Tracking Number: xxxxxxxxxxx

    To track your order online: click here
    *Please note that the tracking number may not be live until the next working day following dispatch. For international deliveries, if you have not selected the International Tracked option, your order will only be tracked to the export hub


    Delivery Address:

    xxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxx
    xx


    We send each item as soon as it becomes available at no extra charge. If you are waiting for any other items which are not listed below, you will receive a further email once they have been sent.

    Quantity Title Estimated Delivery Date Price Each
    1 uDraw HD Gametablet with Instant Artist Bundle - XBox 360 On or before 26th March £7.98
    * Most items arrive within the estimated delivery time. If you have not received your item in this time, don't worry as delays do occasionally occur. We ask you to wait 20 working days for before you contact us to let us know you have not received your item.

    We want you to be delighted each time you shop with us. If you are not completely satisfied with your item, please consult our Returns Policy for further information.

    If you have any questions regarding your order, we also have a Help Section Online which should be able to answer your query.

    If for any reason you can't find the answer to your question you can send us a message through your account and we will be happy to help.

    Kind Regards,

    The zavvi Team"
  • TDC Geronimo
    #133248
    kicsit off, de elég pofás lett, 10 nap már csak :D

  • davidka003
    #133247
    USB pendrive-ról van szó.
  • vg
    #133246
    "frankón hazavághatod akár a teljes hdd-d is"

    whut?
  • arty
    #133245
    te kérdezted, h módosítatlanra jó-e :)

    jóval bonyolultabb ez, mint gondolnád.... (számit a játék régiója, az update régiója, hogy hova rakod, hogy milyen programmal..... frankón hazavághatod akár a teljes hdd-d is :) (végleg)
  • davidka003
    #133244
    Havernak például flashelt a boxa és nem akar Live-ra menni.
    Vagy ha nem megoldható a box netre kötése akkor jó megoldás.
  • davidka003
    #133243
    Many newer updates with filenames such as tu00000002_00000000 need to be placed in the Content partition of the hard drive or main memory stick. /partition3/content/0000000000000000/<TITLEID>/000B0000/

    Ezt akkor hogy is kéne megcsinálni?
    Melyik az a content partíció? Ugyan úgy az XTAG programmal kell megcsinálni valahogy?
  • arty
    #133242
    jó, de minek? egyszerűbb simán csak lájvra menni....
  • vg
    #133241
    Persze, olvasd FAQ
  • davidka003
    #133240
    Módosítatlan boxhoz is jó ez az oldal amúgy?
  • DarkSector
    #133239
    Igen boxon sok. Szerintem is.
  • vg
    #133238
    xbuc.net
  • Totti5
    #133237
    Álltalában 3-4 mega. Riktább esetben 15-20 mega.

    40 mega körül még nem igen láttam.
  • davidka003
    #133236
    Kisebbek szoktak lenni a patch-ek?
  • Totti5
    #133235
    45 megás peccset dobtak fel a lájvra a TRhez
  • arty
    #133234
    de azon nincs extra kijelzés, bezzeg a windózfónon!
  • Moby
    #133233
    Winfón.
    Egyúttal lett egy eladó fehér,független galaxyminim, ha valaki épp olcsó telefont keres a csajának/feleségének :-)
  • DarkSector
    #133232
    Vindózfón? Vagy android?