176613
banner
  • TaRka0107
    #133311
    :DDDD
  • vg
    #133310
    Nekem nincs ötletem, de talán...

  • TaRka0107
    #133309
    Nem rég szar be az előlapi két usb. Nem ismer fel semmit. Pendrive-ot próbáltam először, semmi. Haver áthozta a controllerét, azt se ismeri fel. 2. 3. játékos ledje felvillan nála és kész. Valami megoldás létezik rá hogy jó legyen?
  • grebber
    #133308
    Rajtad kívül még pár milliárdan ,szóval ne érezd magad kiválasztottnak!
  • teddymac
    #133307
    csak én melózom ?
  • teddymac
    #133306
    Szép napot ...

    skydrive másnál sem elérhető boxon keresztül ?

  • Macccy
    #133305
    Hja MAX PAYNE 3-ban is mondom húdeg.cijó, hogy non-stop akciófilm és semmi loading ... Aztán denagyon szidtam a készítők felmenőit amikor pont emiatt a seamless rendszer miatt nem tudtam se elnyomni, se a menüt felhozni az 5 perces átvezetők alatt. :(

    De ha TR jobban van csinálva akkor persze jóaz.
  • orichalcos
    #133304
    Zseniális lett, de tényleg. Ez meg hogy nincs töltés, sehol sem, az nagyon durva.
  • DarkSector
    #133303
    Sok terület, jelenet annyira durva hogy lemászik a képernyőről...többek közt a véres tócsa a barlangban a sok koponyával meg minden, ott annyira szép a játék, hogy az szinte hihetetlen, de az említett égő japó házaknál is dolgozik a motor.
  • Totti5
    #133302
    Tomb Raider

    Na ez volt az a játék ami az Uncharted sosem tudott lenni. Tény hogy akciósabb, pörgősebb, jobban visz előre a lendület a rendezés mint az előző részekben, de a fejlesztők belecsempészték a megszokott dolgokat. Kvázi nyitott területek, ahol szabadon lehet mászni, kutatni és elidőzni nagyon sok platofrmingal. A harcok minősége első osztályú. Egyrészt jól balanszolt, opcionálisan és kizárólagosan használható íj, nincs horda mód, és jókor vannak az akciók, amik megtörik a mászkálást.

    Ami egészen elképesztő hogy a játék nem tölt, vagyis nincs töltőképernyő, pedig a pályák baromi nagyok! Hegyekről jövünk le minden gond nélkül, mindezt megközelítőleg ugyan azon a szinten mint az etalonnak tartott Uncharted. Talán olykor túl is tudott tenni azon. Fantasztikus, le a kalappal a programozók, grafikusok, modellezeők, pályatervezők előtt. Ráadásul rettentő változatos és kreatív a pályadesing. Kültéri, beltéri helyszínek váltakozása is elég intenzív.

    Történet az elején triviális szörvájvöl, de a felétől bejön a természet feletti dolog. Hogy ez kellett e? kellett. TR még is csak valami misztikum, legenda utáni kutatás és Lara első kalandját a fejlesztők szépen összekötötték ezzel a dologgal így ennél Tomb Raideresebb nem is lehetett volna, hiszen ős helyszínekből is kaptunk bőven!

    A frencséjz előző részeihez képest ez valóban sötétebb érzelem dúsabb, kegyetlenebb. Egyes helyszínek, helyzetek igen mellbevágóak voltak, amik akár horror játékból is jöhettek volna, de ezektől valós képet festett a szigeten uralkodó dolgokról.

    Ami talán messze nem volt annyira hangsúlyos mint ahogy a felvezetőkben mondták?, vagy félreértelmezhetően mutogatták az a vadászat és az állatvilág. Igazából nincs az ég világon semmi szerepük és nincs is belőle csak pár faj. Bár ezt lehet csak én értettem félre.

    75%ban szedtem össze mindent, majden minden képesség és fegyver ki van maxolva ezálltal, mert az elején még nem volt tiszta minden, így ott maradtak a dolgok, de azokat még összeszedem és meg lesz a 100%.

    19 óra epik kaland.

    Mimás lenne mint 10/10

    Offisöl: Lara reborn!
  • arty
    #133301
    ezt most inkább dícséretnek veszem, jobb a békesség.
  • DarkSector
    #133300
    Uh nem az a baj, most gyanítom egy leírás szerint ehhez arany előfizu kell...na akkor megbaszhatják, azért elég vicces. :D
  • Botond #133299
    Belépve se? Magyar piacot linkeltem, mert nálam az van, ha angol a profilod, akkor próbáld ott.
  • DarkSector
    #133298
  • orichalcos
    #133297
    Igen az leesett egyszerre. :)
  • DarkSector
    #133296
    Hát ha megvehetném nem is lenne baj, de nem engedi.
  • DarkSector
    #133295
    Ez fasza nekem a "Letöltés xbox konzolra" szövgre nem lehet rányomni...:D
    Live-on meg kb nincs fnet. :)
  • Botond #133294
    Neked iPad/iPhone smartglassa úgy csinálta hogy megvettem a dlc-t az xboxliveon, és akkor patchelt a smartglass.
  • Botond #133293
    Ezt kell telepítened a smartglassra az xboxról vagy a honlapról.
  • DarkSector
    #133292
    milyen dlc?

    smartglass fent van a telón.
  • Botond #133291
    Xboxon letöltötted a dlc-t hozzá, meg a smartglasson is?
  • Botond #133290
    Kössz a tippet!
  • DarkSector
    #133289
    Amúgy miért van hogy Halo 4-hez nem megy a smartglass?
    pedig kellene hogy mutasson statokat meg ilyesmiket.
    Gondoltam megnézem milyen de hiába fut a jáék, nekem nem mutat a játékkal kapcsolatban semmit. :D
  • DarkSector
    #133288
    Jaaa akkor olyan mint a win8-on nem....az a live, nemtudom minek hivják hogy van pár xbox arcade játék rajta.
  • Moby
    #133287
    Az xbox live ki van terjesztve a wp-s mobilokra, viszed a profilod avatarral, barátokkal, stb, vannak ott is live játékok, gyűjtheted a gamescoreokat, teljesjogú része az ökoszisztémának.
    Ott nyomtam ma mobilos ilomilot, ami egy-az-egyben a boxos verza mobilos átirata. Kurvajó.
  • davidka003
    #133286
    Akkora szánalom, hogy nem lehet MP3-at az xbox merevlemezre másolni.
    Miért? Tegyük fel hivatalosan vettem mp3-at drm mentesen egy webshop-ból és nincs rá lehetőségem, hogy rámásoljam.
  • Moby
    #133285
    Ezt én nem így látom, prémiumtermékek k. jól árazva, de ebbe itt ne menjünk bele.
  • Moby
    #133284
    A korlátoltságát én annyira nem tapasztalom, az alkalmazások hiányát pedig nyilvánvalóan az alacsony penetráció okozza. Bár az én felhasználási körömben a hivatalos, vagy legalábbis annak megfelő dropbox kliens hiánya az egyedüli komolyabb probléma.
  • davidka003
    #133283
    Apple egy vallás. Sokkal nagyobb népbutítás van köré építve, persze, hogy jobban fogy.
  • DarkSector
    #133282
    Várj akkor miről is van szó? :D
  • DarkSector
    #133281
    Hun is kell témát váltani? :D
  • Moby
    #133280
    Az ms mennyivel kevésbé usák, mint az apple?
  • DummyBoy
    #133279
    Mobilos SmartGlass-t netezéshez meg üzenetküldéshez lehet használni jobban a billentyűzet miatt, én még az XBOX alkalmazást is használom, haverokat könnyű csekkolni vele, vagy ott üzengetni :)

    Én használtam 7.5-öt és most 8-ast, ha az ember megszokja azt a pár apróságot, amin még csiszolhatnának (Pl. alkalmazások mennyisége, és ilyenek), akkor könnyen megkedveli ...

    Viszont a smartglass tudna többet is, nem értem hogy miért van az hogy pl: a Win8-as vagy tabletes verziók jobbak, Forza Horizonos GPS is simán mehetne mobilon pl ...

    USA-ban a népek igen lokálpatrióták, az ájfón a telefon, a többi szar ... Oda nehéz betörni :) Talán összejön, ha csak a MS el nem b@ssza. (Főleg mivel a rossz nyelvek szerint a WP azért annyira rendelkezik ennyire "egyszerű" beállítási lehetőségekkel, hogy az átlag júesz szitizen is megbírkózzon vele ...)
  • Moby
    #133278
    Ennek semmi köze a smartglasshoz, nincs is rajta a telón.
  • DarkSector
    #133277
  • davidka003
    #133276
    Mert még eléggé korlátolt a WP8 és kevés rá a program. Év végére azért jobb lesz a helyzet.
    Bár én Androidos vagyok de kezd tetszeni a WP8 smooth-sága.

    Ingyen Tomb Raider Theme Xbox-ra
    Kapsz egy kódot, azt kell redeemelni xbox.com-on.
  • DarkSector
    #133275
    "Én konkrétan emlékszem olyan játékra, ami nem települt ilyenre, mondván, hogy ez nem hdd "

    Hát ilyenhez nekem nem volt szerencsém. :D


    Hát én telómon is van ilyen smartglass, jó ez az okosteló de azért nem vagyok elájulva ettől, a smartglass-nak a világon semmi értelme egyenlőre, csak a menüt tudom irányítani ami kontrollerrel nekem egyszerűbb.

    Szóval nekem annyira nem bizonyított. :(
  • vg
    #133274
    "többet xboxban nem használható hdd "

    Te valami mókamester lehetsz...
  • Moby
    #133273
    Én konkrétan emlékszem olyan játékra, ami nem települt ilyenre, mondván, hogy ez nem hdd (de ha agyon csapnak sem tudom megnevezni, melyik volt ez), hiába volt rajta elég hely.
    Más.
    További tapasztalatok asszony friss wp-s telefonjával: ez az egész xbox ökoszisztéma azért kurvajól meg van csinálva, bár ez már a boxon/liveon is látszik.
    Azt még értem, hogy a világ ezen felén tarolnak ezek az olcsó gánydroidos cuccok, de így ennek tükrében az már kevésbévilágos, miért szerepel ez a platform ilyen gyengén az usákiában is. Pedig egy ilyen telóval ami önmagában is elég jó cucc, meglehetősen kerekké válik a géming.
  • DarkSector
    #133272
    Nemtudom de a 2 pisztoly amit a végén felvesz szép kis utalás...:D