176613
banner
  • DarkSector
    #133351
    I Am Alive-t veszek max Arcade-ból, persze ha a Free-vel is akciós lesz.
  • 0Diaz0
    #133350
    Pontosan.. 2 óra alatt kivan vive a játék.. elég sz.r lett...
  • davidka003
    #133349
    Rage is akciós £8.95-ot megér. Nem volt olyan rossz.
  • DarkSector
    #133348
    uram isten...kerüld el rendesen a játékot, én pc-n a warezt letöröltem mikor a sogor kiautózta magát, ami 2 délután volt, kb 2-2 óra.
    És majdnem végigment rajta..
  • TDC Geronimo
    #133347
    Bioshock infinite első 15 perc. Spoileres természetesen, de ezt megnézem, többit meg meghagyom jövő hétre mikor jön a full

  • davidka003
    #133346
    Rohadtul bejön a játék így a videó alapján (NFS:RUN)
    Talán majd egyszer lesz használtan vagy újonnan 8 font alatt.
  • Atys91
    #133345
    Eladóvá vált az Xboxom,ha vkit érdekel írjon!

    Xbox 360 250GB+Kinect
    -3 játékkal
    -1 joyal
    -hdmi kábellel
  • Mr Manson
    #133344
    XBOX360 - Borderlands 2 - Hyperion Slaughter Round 5 -re keresnék partnert aki esetleg tud segíteni.
  • Totti5
    #133343
    Csak a demót. Tetszett.
  • Totti5
    #133342
    Angol lájv nyitóoldalon Starcraft 2 reklám videó csempe hanggal. Hümmhümm...
  • orichalcos
    #133341
    Nexuiz-nak sok értelme van, lelövik a szervereket...
  • teddymac
    #133340
    Smart glasst mire tudom hasznalni halo r.- alatt?
  • vg
    #133339
    X360 Magazine UK Issue 96, 2013



    letölt
  • Tinman #133338
    Az faxa!

    US-nek free volt... nekünk most ~650 Ft.

    Nem baj, berántottam.

    Toltad amúgy?
  • Myselor
    #133337
    erre mondjuk elég könnyen rá lehet jönni,mondjuk engem ez a haj zavar,mér jó hogy nem lát semmit?hát jó hogy megbasszák a szörnyek:( xd
  • Seth
    #133336
    Kampány co-op nem lesz sajna, csak vmi Raid mód,az gondolom egy Mercenaries szerű cucc
  • vg
    #133335
    Lesz benne co-op?
  • Seth
    #133334
    Elég nagy paradoxon ez a kép :),
    mivel
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A sztoriban a csajból lesz az a drágaság ott mögötte
  • Totti5
    #133333
  • Totti5
    #133332
    - A konzol többféle állapotban is működni képes. Ennek megfelelően lesz olyan készenléti állapot, ahol a háttérben továbbra is futnak majd a frissítések, és ha játszani szeretnénk, pillanatok alatt feláll nekünk a rendszer - mindezt minimális energiafelhasználás mellett. A szlogen: "Always On, Always Connected".

    - A játékok Blu-ray lemezen érkeznek, de azokról nem futtathatjuk majd őket: mindegyiket installálnunk kell a merevlemezre. A telepítés befejezését nem kell megvárni: már közben elkezdhetjük a játékot.


    Na eddig jól hangzik. Konzol feeling! :)
  • TDC Geronimo
    #133331
    Durango XDK

    - Always on, Always connected
    - Low powered mode
    - Kinect sold with every console, wider FOV, no motors, better tracking
    - Kinect is required to be plugged in
    - Low latency controller with "improved ergonomics", simplified interaction with console OS
    - Bluray drive
    - All games must be installed on HDD [you can start playing few secs after installation starts], game data streaming from optical disc not supported
    - Only digital audio out



    Nem valami fényes jövő
  • Totti5
    #133330
    Ezt nézzétek. FPS GTA + Mirrors Edge + Cranck

    3. percig lájtos, utána indul be:D


  • Totti5
    #133329
    Bastion fejlesztőinak új játéka
  • Totti5
    #133328
    Dirt 3at nyomtam már az nagyon jó tapadás visszavevős progival, csak mivel a pályákat már fejből tudom és kevés van belőle, túl sok élvezet nem maradt már benne, főleg hogy végigjátszottam boxon.

    Split / Secound majd egyszer mindenkép befigyel. Shift 2? akkor már inkább CARS, normális irányítással, még jelen elszonorítóan gáz állapotában is.

    RUN nem tetszik, nem is erőltetem.

    Most Wantedot kellene folytatni:)
  • arty
    #133327
    dirt2-dirt3-shift2-flatoutUC-TheRun-SplitSecond -> tudom, hogy nem szim, de ezek igen jól tudnak kinézni egy erőgépen + 60fps :)

    (the runt különösen ajánlom, originre filléres a kód ph!-n, kecijól néz ki maxon és kormány+pillangóval el lehet vele ótózni - igen, a fizika szarszemét, de h a táj nem ismétlődik, az azért megér egy végigjátszást - hard ajánlott!!!!)
  • Totti5
    #133326
    Remélem lesz story DLC a Tomb Raiderhez!
  • Totti5
    #133325
    Gondoltam legyen már a gépen egy normálisan kinéző ótós játék, ha már 7950es VGA és 8 magos proci csücsül a gépbe:D

    Grafban és frémben már jó vagyok, de játszani nem tudok vele még :D
  • DarkSector
    #133324
    :P
  • Botond #133323
    Ilyenkor mindig az ami kell. Murphy törvénye. :)
  • DarkSector
    #133322
    Azt sem tudod mik lesznek.
  • Botond #133321
    Igen, de mindet akarom! :D
  • davidka003
    #133320
    Szerintem megint ilyen 990Ft-os árak lesznek. Abból csak betudsz vállalni 1-2-t ha érdekel.
  • Botond #133319
    Óhogy a radai rossebb essen beléjük! Nem tudnának ám ötödikéig várni, hogy megjön a fizu!
  • davidka003
    #133318
    Valaki már felhasználta. Nekem mondjuk -10% nem lett volna olyan sok amúgy se.
  • Macccy
    #133317
    Zavvi kódot remélem felhasználtátok már amit beírtam pár napja. Március végén lejár!
  • Macccy
    #133316
    Hagyd már azt a kib.szott pécét, nem is értem minek tartod! :) Ez valami önkínzás nálad?
    Az ideg szétvágna, ha driverekkel kéne vacakolnom megint.
  • davidka003
    #133315
    Ha valakit érdekel március 26-tól április 2-ig tavaszi vásár lesz live-on (spring sale) akár 75%-os leárazásokkal.
  • davidka003
    #133314
    Meg is rendeltem. Legfeljebb eladom 1500-ért ha nagyon szar. :D
  • Totti5
    #133313
    Meg. Jó F1es játék. Mondjuk én hülye megvettem 10 eurórét a F1 12őt PCre ésnem tudom játszani, mert a pillangó váltókat 1 gombnak veszí, így nem tudok csak felfele váltani... próbáltam minden kombót de semmi. Megvan a játék napok óta de még nem játszhattam vele. PC

    Ráadásul még azt sem lehet mondani hogy egyszeri eset. Multkor meg a Asetto Corsa ótós játékba nem tudtam a H váltóval menni, mert a kuplungot nem érzékelte... hetek teltek el, mire lett megoldás rá
  • davidka003
    #133312
    Zavvi
    F1 2011 £6.58
    Megér ez ennyit?