176613
banner
  • heady
    #133391
    "A híres Sheva-hídleomlós-vulkános X nyomkodást pl. csak úgy tudtuk megugrani, hogy jobb kéz mutatóujjal püföltem fénysebességgel azt a szart!"

    Kette akartam mar torni a dvd-t boxostul mindenestul annal a resznel.
  • Muttley
    #133390

    nálam gyanúsan Game of the Year lesz :)
  • grebber
    #133389
    Fasza és ettől a pc-s csak szebb lesz!Bár ha olyan gépigénye lesz mint az elsőnek akkor 3-4 év múlva jó lesz :D
  • davidka003
    #133388
    Elég volt belőle amit láttam nálad. :D
    Ha nem lenne olyan nyomorult mentés rendszer akkor nekiállnék. Mindig újrakezdi a pályát ha kilépsz.
  • Totti5
    #133387

  • Tinman #133386
    Giana Sisters: Twisted Dreams XBLA-n! Sajnos még 1200 pötty.

    Akcióba vegyétek! Kibecseszettül, kiqrt jó platform játék!

    Final boss harcról részletes beszámolókat kérek szépen, akár p.ü.-be is!
  • Macccy
    #133385
    :)) :)) :))
    PONT ezzel (is) szopódtam egy hete még én is, pipás is lettem. A megolás az volt, hogy nem időztem (próbáltam) sokat a fedezékben, hamar TRrrRrr ledaráltam a faszikat a tetőn és balra lent, utána 1 a klíma ledőlése után, 2 szemben a lépcső tetején a forduló után, lépcső tetején JOBBRA 2 db painkiller, balra 1 fickó ÉS utána checkpoint! A lépcső alján valamiért 3x is leomlott alattam a ház, sokat próbáltam Hardon de végül meglett.

    Good luck!
  • Macccy
    #133384
    Te valamit nem értesz, vagy nem AKAROD felfogni mi a gondom a Resident Evil 5 féle QTE-kkel és miért jobb a RE6 számomra. A net, a fórumok tele vannak panasszal és a review-k is mind lehúzták a f*szba a kicseszett rossz boss-fight miatt. A QTE részekkel rengeteg játékos szopott, haverom aki nálam sokkal HáCé gémerebb majdnem kettétörte az ő példányát a Wesker harc alatt amit a szintén sz*r csapnivaló checkpoint rendszer miatt vagy 3X kellett a chapter elejétől kompletten újratolni!
    Persze nem az Amateur szint ilyen fos (azt nem is próbáltuk), de senki nem vágyik ilyen nehézségre, az tuti! Ez konkrétan el volt baszva! A híres Sheva-hídleomlós-vulkános X nyomkodást pl. csak úgy tudtuk megugrani, hogy jobb kéz mutatóujjal püföltem fénysebességgel azt a szart!

    RE6-ban kevésbé idegelő ÉÉS kreatívabb QTE-k vannak pár kivétellel ÉÉS van skill hozzá ha valaki nem tudja könnyen lenyomni.

    Ezt a "fos L4D" dolgot hagyjuk mondtam már, best selling volt, többet adtak el belőle mint Resident Evil részekből az tuti, de játékmechanikailag se másabb a 6 attól a nem elhanyagolható apróságtól eltekintve, hogy >>lehet mozogni célzás közben<< ugye :)

    Azt néztem a Revelacijón-ban is lehet majd, ennek nagyon örülök ...
  • Mr Manson
    #133383
    Van itt olyan aki GeoW:Judgement COOP-ozik?
  • davidka003
    #133382
    Metal Gear Rising: Revengeance (Includes Cyborg Ninja DLC) Xbox 360
    £19.98
    Biztos nagyon jól fogyhat ha már leárazzák. :D
  • n000rbi
    #133381
    Urak, van két db 10%-os zavvi kódom. Akit érdekel, privátban megtalál.
  • Shan
    #133380
    Hát ezaz...nem jelenik meg...a 3 csákó. CSak összedől a ház...
    Lehet, hogy tökörésztem?! Hmmm. próba.
  • Waczkor
    #133379
    Semmi extrát,mész előre,ahogy közelítesz az ajtóhoz,megjelenik fent a 3 csákó,azokat megölöd,utána jön a páncélozott,azt fejessel kivégzed és megy tovább.

    Ha jól emlékszem nem szabad totyogni,mert akkor összedől a ház a korábbi detonáció miatt
  • arty
    #133378
    A bluray pedig megszakad, mert 1-1 textura elérése - a jelen ps3as beszámolók alapján - akár 200+ ms is lehet. Az 60fps mellett 10 képkockányi akadás - szar, szaggatós, szemét futás. Ezért szinte kötelező h blurayről legyen install - én nagyon örülök is neki, xboxon is imádom.
  • Shan
    #133377
    Bocs, az előző jutuvidi kötelező reklámmal nyit. Ez reklámmentes.
  • Shan
    #133376
    MaxPayne3:
    Ezen a videón, (ha belenéztek) előjön 3 fickó a tetőről egy robbanás után. (12. fejezet vége)
    Nekem mindig felrobban azé egész kóceráj, és failed. Mit kell csinálni, merre kell menni? HC fokon játszom.
  • DarkSector
    #133375
    Nekem nem.
  • DarkSector
    #133374
    Nincs semmi baj a régi irányítással, csak aki nemrég kezdte a játékipart annak ez persze hogy gagyi.
    Resident 6-ból is ennek az irányításnak köszönhetően lett egy fos L4D utánzat.
    Én az elején megmondtam hogy egy kiköpött L4D , erre nemrég kiderült hogy nem véletlen érezhettem így hiszen lepaktált a capcom a valve-val.
  • 0Diaz0
    #133373
    A karrier része, amikor LA-ból átmész NYC-ba, az az egész buli az 2 órás..
  • Macccy
    #133372
    Egésségedre! :)
  • Macccy
    #133371
    Láttambazmeg fel is kúrta az agyam. Azóta QTE-kkel álmodom X elkapom a sunát ... A-A-A-A ... X mer pofánkúr ... röhej

    Amúgy ez időrendileg az RE5 előtt játszódik úgy hiszem. Nemde? Akkor miért van itt D -s melle Jillnek és Afrikában meg csak C kosár? Ennyi zsírt elvitt volna a forró éghajlat? Vagy ez a nanoruha pusháppolja?

    Végülis mindegy, ha lesz ebben co-op akkor ezt is megvesszük haverral, nincs mese. Azt már láttam, hogy az irányítás fasza ebben, mert a RE6 mintájára már nem bénul le a karakter ha célzásra emeli a fegyvert. Azért bár grafikailag jó volt az 5 végig, de ezen a merev hátú gyökér irányításon csak felköhögtem némi röhögést mikor megláttam.
  • DarkSector
    #133370
    RE5-ben láttad Jill-t?
    Na ez az új skin-je.

    Jill
  • Anubys
    #133369
    Resident Evil Revelations
  • davidka003
    #133368
    Most egyelőre befejeztem a külföldi rendelést, mert egy jó 7k-t elvertem 2 nap alatt, kell spórolni a hatalmas Live akciókra is. :D
  • davidka003
    #133367
    Akkor oké. :D

    "Thank you, your order has been received."
    £11.52-ért egy Max Payne 3 berántva.
    Tudom, hogy volt olcsón Live-on de dobozosban akartam megszerezni az meg használtan is 4k-ért van. Olcsóbb nem igen lesz mostanában.

    #133361: köszi a kódot felhasználtam.
  • Totti5
    #133366
    Nekem 15 óra körül volt.
  • DarkSector
    #133365
    Videókkal együtt ja.
  • TaRka0107
    #133364
    Annyi biztos. Geccijó játék, most kezdek neki 3-adjára.
  • davidka003
    #133363
    Az fasza. :\
    ------------
    Max Payne 3 tényleg van egy 10 óra?
  • Totti5
    #133362
    Faszán ellopták/elkeverték a zavviról rendelt példányomat... 2 hónapja semmi híre, pedig egy pakkban lett küldve, amiből 2 megjött, de ez nem :(((((((((

  • Macccy
    #133361
    Újabb ZAVVI -10% diszkont kódot kaptam, tessék hamar elhasználni mert Március 21 éjfélkor lejár azaz 27 óra 11 perc múlva!!

    3579-CAD2-4ECB
  • Macccy
    #133360
    Ebből a jövőképből én sem igazán értem miért fanyalogsz?
    Ezek mind korrekt változtatások. Az az install közbeni játék az akkora isten, hogy elmondani nem tudom. Én 1x találkoztam ilyennel a PC Halo 2 alatt és befostam mekkora ötlet, nem is értem miért jegelte idáig a Microsoft. Az hogy install eleve kell az meg a fenti tükrében egyrészt cool, másrészt a BluRaj sem mechanikailag, sem adatátvitelben nem kéne hogy megszakadjon a csillió textúra alatt.

    Kinect meg ... Kinect ...
  • davidka003
    #133359
    Tales of Vesparia
    A fene egye meg, hogy sehol sem lehet 3k körül beszerezni. Zavvin is 22 font.
  • Macccy
    #133358
    Na megálló! EZ mi? Csöcsök, zombik ... Miez? Érdekelne! :)
  • arty
    #133357
    ez egy ordas nagy hazugság :)

    8 óra alatt értem rajta végig. megeszem a kontrollerem, ha ezen valaki 2 óra alatt végigmegy.
    a sajtó hiresztelte el ezt a marhaségot, mert a játékon belüli időt hitték játékidőnek...
  • DarkSector
    #133356
    Én is erre várok, erre jönnek a sok noname cuccal.
  • Waczkor
    #133355
    Pécén toltam ki a story-t,néha iszonyat látványos volt a táj,kár hogy nem voltak képesek egy viszonylag élvezetes fizikát alápakolni az autóknak,így nem lehetett normálisan bedriftelni a kanyarokat.
  • Tinman #133354
    - I am Alive

    - Bloodforge

    XBLA címek esetén könyörgöm sikítsatok! Nagyon akarom mind a kettőt, csak még elvan rontva az árazásuk
  • vg
    #133353
    Igen ám, de van Challenge Series mód is benne, és ha leszeded az összes dlc-t(biztos ocsó már), akkor simán az alapjáték két-háromszorosát is bele lehet tolni mire mindenhol megszerzed a gold pecsétet(persze új pályákon). Én szeretem azt a játékot.
  • DarkSector
    #133352
    Hát azért nem 2 óra, de 5-6 max.