176613
banner
  • Macccy
    #133431
    Hja, Dark még mindig nem érti, hogy attól mert ő Szupermen, GameBoy és Nakamura Sanyimotó a villámkezű gémer, attól az a rész EL LETT b.szva. Na de sebaj ...

    [/b]@Darksector:[/b] Én is szoktam szocreál nejlonharisnyában és kétujjas, piros kesztyűben az első Half-Life képsoraira recskázni, mert a régi jó dógukbú' nem maradt (szinte) semmi, de az emlékeid nagyon megszépítik azokat a régi Resi-ket. Remélem a hasonlat érthető. ÉN nem tegnap kezdtem a nexdzsennel hanem 16 (?) éve mikor még tekerős-ékszíjas volt a szám(oló?)ítógép, végigvittem a Resi 1-2-3-at és megkönnyeztem a zombi dobermannokat éppúgy mint a Nemesis bácsi pusztulását. 4-ből analfabéta vagyok, de ezt már mondtam. ... Nos abban kiegyezünk, hogy a RE6 nem avatott osztatlan sikert a divatfikázók, a CoD hater-ek és a zsebhokizó HC (?) fanok között, de te még mindig azt vitatod, hogy attól mert Te könnyen letudtad a QTE -ket akkor az 5 vége nem volt elbaszva, pedig a fórumok bőségében válogathattam ahol egymást kérdezgették a játékosok, hogy "Tessékmondani ez most komoooly??"
    Azt is mondod, hogy a régi részekben mennyire jó volt hogy puzzle volt. Hát azt is látod embere válogatja kinek hiányzik a rozsdás 'crank'-ek meg törött faragott kőplakettek meg szobrok keresgélése egy steril üveg-acél kutató laborban a föld alatt, amitől a trapéznacis játékos pajtások még lehet behugyoztak a gyönyörtől 1996-ban, de ma már azért kicsit tovább haladott a technika és egy folyamatban lévő zombi-outbrék ugye szerinted sem úgy zajlik, hogy 2 zombi/óra felbukkanási rátával csoszognak eléd??

    Amúgy azt tudtad, hogy vannak emberek akik tudnak séta közben célozni és ... most figyelj ... LŐNI is! Hihetetlen nem? Megdöbbentő. :)

    Na mindegy, nem is védem a 6-ot úgy egészében, mert nem kell, mert úgyis eladtak belőle sokat és a jővőbeli fejlődési irány - mozgás+célzás/lövés - a játékosok visszajelzései alapján már alakul, nem kell folyton CoD-ot kiáltani meg L4D-t, bár ugye azok is jól szerepeltek ... ami ugye nemszámít mert a lényeg a rozsdás kurbli és a szobrok meg plakettek.
  • davidka003
    #133430
    Midnight Club: LA mondjuk ha most 2 ezer Ft akkor akcióban lehet, hogy lesz ezresért akkor pedig megveszem.
  • davidka003
    #133429
    Itt a teljes március végi leárazás lista.... Aki nem vette meg múltkor a walking dead-et, most 800pontért a sorozatot megkapja.
    Amúgy semmi extra: LINK
  • teddymac
    #133428
    Megtudná valaki irni miért nemvtudom elérni skydrivot ? Ujratelepitettem mar de semmi valtozas,mobilin ,pc-n mukodik. Ötlet?
  • DarkSector
    #133427
    Összenézem az árakat.
    Ha meg nem nézem az új árakat hanem a használtakat még szarabb a helyzet nem?
  • Tinman #133426
    Most új árakról beszélsz.

    Davidka viszont egy HASZNÁLT játék árát tette be, melynél egyszerűen nincs olcsóbb, így jó ár érte annak, aki ilyenre vadászik.
  • Tinman #133425
    Hozzám eszerint jóval közelebb állnak ezek a címek, mint hozzád. Talán ezért tartom őket többre. A tényen viszont nem változtat, hogy egyelőre nem sok egy használt SH HD Coll-ért 2.6-3k, mert ez alatt egyszerűen nincs. Az már más kérdés, hogy nekem mennyiét ér!

    Nekem pl. 100 Ft-ot sem ér egy Forza 3 mondjuk, mert gyűlölök már vezetni.
  • DarkSector
    #133424
    6k a Silent, de nem ennyi volt.

    A DMC meg 8 vagy mennyi...
  • Tinman #133423
    Hogy lett belőle 6-8k?

    Nekem is megvan PC-re, de nem mindenki van így mint mi.
  • DarkSector
    #133422
    Az egészben az a vicc, hogy a RE4-ben volt a legtöbb változás, az újabb gém, és azt 3k-ért lehetett ÚJONNAN venni, ami éppenhogy határeset, azért vettem meg.
  • davidka003
    #133421
    De azok legalább grafikában jobbak az ICO meg a SotC. Azokkal látszik, hogy foglalkoztak. Mondjuk egy 3-4k-nál az se érne többet hiába nagyszerűek.
    Metal Gear Solid meg annyiért volt Live-on kb amennyit ér. Dobozosan az is ilyen 1500-2000 Ft lenne nálam. DMC is nagy nulla, az is csak a nevében HD. Mondjuk nálam max 500 Ft-ot érne Live-on, nem igazán szerettem a 4. részt se.
  • DarkSector
    #133420
    Attól hogy alapmű nem fizetek érte 6-8ezret mert alapmű.
    Ja és mert pc-re megvan már.
  • Tinman #133419
    Ebből kiindulva az ICO és Shadow of the Colossus HD sem ér 2k-nál többet... sőt a Metal Gear Solid HD Coll. és a DMC HD Coll. sem.

    Azt máig csodának tartom, hogy MGS HD Coll. olyan akciót kapott magyar lájvon amilyet...
  • Tinman #133418
    1. Sokan vannak akiknek kimaradt. Ráadásul nem valami noname gagyi, hanem Silent Hill. Klasszikus, alapmű. Stílusán belül szinte egyedülálló.

    2. Vagyis a te általad ismert legalacsonyabb használt ára: ........ (pontozott rész kitöltendő)

    3. Nem tudom, de nem is erről volt szó.

    +1 -> Vannak, de ez még nem volt akcióba.
  • DarkSector
    #133417
    Egyetértünk, itt nem remake-ről beszélhetünk, hanem újracsomagolásról.
  • davidka003
    #133416
    Ne azt nézd, hogy ki mennyiért adja.
    Hanem azt, hogy valójában mennyit is ér. Ez egy gyakorlatilag hangyafasznyit felújított 2. meg 3. rész. Ezek hány éves játékok is? 10?
    Na így én max 2k-t adnék érte postával.
  • DarkSector
    #133415
    1. a Tok nem olyan régi, a játékok régiek.
    2. yes
    3. mire vége a licitnek, szerinted 3k alatt megáll? + posta?

    Live-on vannak akciók.
  • Tinman #133414
    Silent Hill HD Collection ügyben:

    Ti mégis mi faxról beszéltek? Term. nem én árulom, közön nincs hozzá, de a fasságnak gátat kell szabni.

    1. 1000 Ft egy nem is annyira régi HD Collectionért? Melyet végigvitel után elcserélhetsz/eladhatsz? WUT? ^^

    2. Tisztában vagytok vele mennyi a használt piaci ára?

    3. Live-on 5990 Ft DS és azt el nem cseréled/adod te már senkivel.

    Szóval mi a baj a 2650 Ft-al, ami az eddig általam látott legalacsonyabb ár egy képek alapján perfekt SH HD Collectionért?
  • DarkSector
    #133413
    Oks, coop más, ott segít a haver.
  • heady
    #133412
    Koszi, de szerintem el tudom donteni. Attol fuggetlenul, hogy az a resz felbaszott, haverral coopban pc-n 5szor kivittuk, Mar nekialltunk S-re kivinni a palyakat.
    Szoval ettol fuggetlenul nekem bejott a jatek, annak ellenere is, hogy nem szeretem a zombis dolgokat.
  • DarkSector
    #133411
    hát igen, erre még posta, akkor kb live-ról megvehetem.
  • davidka003
    #133410
    Már 2650-nél tart a licit
    Hát kb egy ezrest adnék érte. :D
  • DarkSector
    #133409
    De mindegy is, hiszen a 6. résznek nem az lett volna a célja hogy az 5.részt felülmúlja, ami sem sikerült, hanem hogy visszahozza a rajongóknak a rég elhagyott RE-t.


    Ha meg nem ez volt a cél, akkor jól sikerült.
  • DarkSector
    #133408
    Igen, ha egy idióta játék játszódik sötétben attól még idióta játék marad.
  • Totti5
    #133407
    Az 5. nappali sivatagos zombihentje azért jobb a sötét, horrorsabb, "klasszikus" helyszínen játszódó résznél, mert nem lehet lőni mozgás közben? ejha.
  • DarkSector
    #133406
    Most az ORC és 6-ot nézve az 5 kész felüdülés.
    Az 5-öt pont a régi féle játékmechanika mentette meg nálam.
    De igen a 4 rész az 5-től jobb, nem mérföldekkel, de az inkább kevésbé volt akció.
  • davidka003
    #133405
    A 4. részhez képest. :D Mert csak azzal játszottam anno. Aztán pár évre jött az 5. rész de az nulla volt, nem is érdemes említeni.
  • DarkSector
    #133404
    Minden jó, meg fasza, a kérdés hogy mihez képest.
  • DarkSector
    #133403
    Hát pár résznél a suliban, még böngésztem a leírásokat, angolul...:D
    Akkor még nem volt youtube végigjátszás, hanem szöveges leírások, ha ppen valaki töltött fel...és fordítgattam angolból. :)

    Legnagyobban a Countdown Vampires-ben szoptam. :D
  • DarkSector
    #133402
    Én nem csak a Leon-t nézem...ha csak azt nézed akkor igen, lehet....konzolon lehet. Ettől még szar.
  • davidka003
    #133401
    4. rész nagyon jó volt.
  • Totti5
    #133400
    5be simán több, nagyobb zombihent volt mint a 6ba a Leon kampány alatt.

  • Bercy #133399
    De nagy kedvencem volt a masodik resz. Mai napig fel tudod idezni a vele toltott perceket. Sok sok puzzle...
    A 4. es 5. reszt mar talan csak a nev miatt jatszottam, de ez a la plague nemiszombiize nekem nem jon be.
  • DarkSector
    #133398
    Hahaha. az első részek igenis sokkalta másabbak voltak.
    Tudod milyenek?
    10 percenként lesné mindenki a youtube-ot, hogy na most merre és mit csináljak. (pályatervezés+rejtvények)
    Folyósonként ha 3 zombi volt, az akkor sok volt, lassan csoszogtak. (iszonyat kevés lőszer...)
    ANNYIRA hogy neked kellett a 3. részben lőszereket gyártani, ha találtál lőport.
    4. rész egy gyorsabb, akciósabb hangvételő cucc lett, nem is zombikkkal. Ez volt a nagy fordulópont.

    5. rész igen, akciós, hent, csakhogy ettől még volt benne valami, amitől na azt mondtam hogy oké.

    6. rész...bazze, az akció-horrorok cod-ja, nem mintha ezzel baj lenne. (ez is csak nekem baj, mert a RE stílusát más játékban nem találom meg, vagyis ezzel egy nagy hiányt érzek)

    Aki nem játszott az első 3 résszel az nem igazán fogja ezt érteni, nem rosszindulattal, de nehéz elmagyarázni.
  • vg
    #133397
    Naná
  • Seth
    #133396
    Ma Halo 4 coop folyt.köv?
  • vg
    #133395
    Szerintem az ötödik rész borzasztó lett játék szempontjából. Ok, mint minden játék co-op-ban élvezetes, de amúgy vacak. Eszméleten gagyi és frusztráló, hogy nem lehet menni miközben célzol. A hatodik szerintem jobb, izgalmasabb, látványosabb. Én nem nagyon játszottam az első pár résszel, de nekem a hatodik és az ötödik pontosan ugyanolyan "hentszar". Kétlem, hogy a régi részek eltérőek lennének. Egy történetet mesélnek el benne lövöldözés közepette.
  • DarkSector
    #133394
    Nem neked való, ne erőltesd.
  • DarkSector
    #133393
    Egy szó....

    BÉNA....BÉNA FASZ...
    Akinek nem fekszik egy béna , nem kell játszani vele.
    EZ a 6 rész AKKOR is egy hentszar lett ez a hipp-hopp futok ugrok-rúgok chuck norris modszerrel, ez L4D utánazat...egy fos!

    Az hogy pár ember magát HC-nak hiszi az egy dolog.
    Én meg tudtam csinálni könnyen, más is, nem easy fokon mentem...

    És TUDOM hogy nem nehéz.....max valaki nem játszott régen ilyenekkel, annak elhiszem hogy nem tetszik, aki a nexgen-en nőtt fel.

    Ez olyan minthogy magyarázod egy felnőttnek hogy a Doom irányítása gagyi mert a Crysis 3 faszább.
  • Macccy
    #133392
    Erről beszélek! És ezrével vannak (voltak) ilyen elakadt játékosok meg elégedetlenség, azzal a Wesker résszel konkrétan agyonvágták az amúgy egész jó zombie-szafari érzést ami addig volt ... najó, majdnem agyonvágták.