176613
banner
  • Tinman #133511
    A csokinyúlnak is és azzal kevesebb a macera. Bnplz.
  • Seth
    #133510
    Arra jó,hogy a gyerek majd örül neki húsvétkor.
    Mondjuk kicsit mérges vagyok amiért Wii verzióhoz 6-7 cucc is kijött ami támogatja vagy megköveteli, míg 360-ra csak 3, és ebben benne van a gyárilag hozzáadott játék .
    Instant Artist, Marvel Draw Heroes vagy mi, illetve Pictionary, ennyi a felhozatal,míg Wii-re pl Kung Fu Panda 2, valami Barbies cucc,amiért oda-vissza lenne :( , meg még van 1-2
  • Tinman #133509
    Azon kívül, hogy rajzolgatsz vele, mint péntbe'... na azon kívül mire jó?
  • davidka003
    #133508
    Na majd akkor írjatok róla, hogy milyen, mert lehet rendelek én is ha nem annyira szar. :D
  • Seth
    #133507
    Darksector!! Nekem most jött meg a uDraw cucc. Márc. 15.-én rendeltem,szóval viszonylag hamar ideért
  • Shan
    #133506
    Mármint xbox gyerekeknak szánt játékait, vagy pedálostraktort?
  • teddymac
    #133505
    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég sokan rendelnek külföldről nem tud valaki esetleg olyan oldalt ahol gyerekjátékok lehet rendelni? Itthoni árak valami iszonyatosak


    köszönöm..
  • Botond #133504
    Nem értettem félre. Erre írtam, hogy számomra pont ugyanannyira volt ismert mindkettő 3 hónappal ezelőttig, semennyire, azt se tudtam, hogy vannak ezek a játékok. Ezzel a kommented második felére reagáltam csak, az ismertségre, mert a szerteágazásról nem tudok semmit (arról nem is írtam semmit), killzonet nem ismerem, haloból van vagy 3 az xboxomon, a teljes belerakott játékidő olyan 7-8 perc lehet.
    Plusz az elején voltak a párok, azt dark hozta fel megint, arra azért reagáltam.
    Azért a "hát fiam" kezdetű válasz odaüt tényleg. :)
  • The Protector
    #133503
    Ne haragudj,de te nagyon félreértetted az én és dark irományát is.Dark egy példával élt csak mikor a forzát emlegette.

    Az alap szitu annyi,hogy egy gyerek irreálisan agresszív és lekezelő stílusban írt nekem egy facebook ps3 csoportban arra a mondatomra hogy szerintem a HALO univezum sokkal nagyobb és szerteágazóbb mint egy Killzone univerzum.Ugye a HALO-nak rohadtul összetett és szerteágazó világa van.Van a HALO nak sok része és még egy stratégiája is.A KILLZONE mindösszesen 3 részt tud felmutatni és egy kevésbé sztori orientált történetet.Ehhez még azt is hozzá fűztem,hogy szerintem többen ismerik a HALO univerzumot mint a Killzone-t abból is kiindulva, hogy a HALO alapötlete egy könyvből fakad aminek azt hiszem Gyűrűvilág vagy ilyesmi a címe.
  • Botond #133502
    Az ízlés elég szubjektív dolog. Mitől jobb vmi? Több effekt, nagyobb felbontás? Vagy bármi egyéb számszerűsíthető dolog? Mondjuk melyikből adnak el többet? Meg ez a teljesen más is érdekes. Egy másik topikban minden rpg-t összemérünk, itt meg két autós játék ég és föld? Hát nemtom. Mindenesetre az ilyen meddő viták ízlésről nem visznek sehova az tuti. Ahogy anyukám mondja mindig, ezek "rögeszmecserék". :)
  • DarkSector
    #133501
    "Egyikről se hallottam, amíg nem vettem három hónapja xboxot, pedig nem keveset játszok PC-n. Szóval olyan ez mint a világhírű magyar cuccok, amikről a határ túloldalán 2 méterre már a kutya se hallott."

    Amiről Protect írt, az nem ismerettségi kérdés.

    pl akinek a Resistance egyenértékű a GeoW-al annak nincs elég képessége a gondolkodáshoz.
    Amúgy is értelmetlenség ez a mit mihez mérek, hiszen stílusra valóban egyforma a GT és Forza , de ez nem ilyen egyszerű hogy miből mennyi van darabszámra, hanem hogy az a játék milyen, tartalmilag...darabszámra több ex van ps3-ra, de más kategóriában jobbak.
  • Botond #133500
    Egyikről se hallottam, amíg nem vettem három hónapja xboxot, pedig nem keveset játszok PC-n. Szóval olyan ez mint a világhírű magyar cuccok, amikről a határ túloldalán 2 méterre már a kutya se hallott. Nem pedig olyan mint a Bentley, amiről minden autós tudja micsoda, akkor is ha nem futja rá. Lényegében arról vitatkoztok, hogy ps3 vagy Xbox tulaj van e több. Ez meg sima statisztikai kérdés.
  • The Protector
    #133499
    Megvárom mit ír a gyerek.Aztán linkelem.Szellemi fogyatékos a gyerek.Nekem normál képek stb.... vannak kiírva.Az ő neve:Star Ezio Auditore Black

    Ezt írtam neki:
    Biztos vagyok abban,hogy nekem írtad.Először is a fiamozást fejezd be mert szerintem jóval idősebb vagyok nálad,másrészt ha te azt a kommentet támadásnak véled akkor javaslom olvasd el még 1x vagy szöveg értelmezési problémáid vannak.A hangnemeden meg változtass szerintem.Ezzel az irományoddal már le is esett az,hogy nem a boxosok kötekedtek veled hanem egyszerűen ugyan ezzel a stílussal mentél észt osztani oda mint a nagy megmondóember.
    Mindenkinek lehet véleménye és én ezt tiszteletben tartom,úgy ahogy én a tiédet,de azért értelmes és normális hangnemben/módon is meg lehet fogalmazni azt.Ennyi.

    Mindezt annyiból,hogy kifejtettem neki azt,hogy a Halo egy jóval nagyobb és ezerszer ismertebb univerzum mint a killzone.
  • davidka003
    #133498
    Linkeld már a csoportot. :D
    Szeretek én is vitázni.
  • The Protector
    #133497
    a hát fiam-os már az ő kommentje.
  • The Protector
    #133496
    Ps3 facebook csoportban.

    na összegezzünk

    Killzone - Halo
    Resistance - Gears of War
    Gran Turismo - Forza Motor Sport
    God of War - Szerintem nincs olyan játékuk ami vetekszik a Gowal
    Uncharted - Hopp már is témánál vagyunk az uncharted a világ legszebb graffos játéka és nincs vetéj társa retek xboxon -.- ennyit erröl


    ERRE EZT ÍRTAM
    Jó összehasonlítás de csak játék elemileg állja meg a helyet.A HALO univerzum sokkal nagyobb és ismertebb mint a Killzone.A Gears is egy nagy név és talán az Uncharted az ami vele egyen értékű


    hát fiam lehet a kozmóba olvastad de a killzone hiresebb és jobb játék mint a gears of war vagy a halo csak nézd meg a játék értékelését minden játék amit itt fel soroltam jobb értékelést kapott mint bárnelyik boxos játék az uncharted az elsö olyan ps3 as játék volt ami 10/10 et kapott de van pár ember mint te aki fejböl mondja az orbitális hülyeségeit aki játszott már ps en az tudja hogy a ps mindenben jobb a boxnál na meg a killzone dijjat is nyert nem eggyet a resistance 2 szint úgy a gears of war meg egy emlïtésre sem mélto nem lehet egy lapon emlegetni az Uncharteddel vagy a God Of Warral köszöntem



    Ekkora kreténeket.Ráadásul vagy 10éves lehet a gyerek.
  • Totti5
    #133495
    Jó hát több dolgot úgy mutattak be mint csak Sony és PS amikor köztudott hogy multiplat. Konferencia, csak az a platform számít abban a pillanatban, a többit meg sem említik sőt csak az adottat emelik ki, mint ha csak arra jönne. Sony konfon ez ment nagyüzemben multkor. Kissé kínos is volt, főleg már a Bungienál.
  • DarkSector
    #133494
    Azt nem egészen, én is ugy emlékszem csak arról volt szó hogy elsőre ps-re lesz, azt nem hogy másra nem...
  • Seth
    #133493
    Pedig a Sony konferencián úgy tűnt exklúziv platform lesz a PS náluk.
  • Totti5
    #133492
    Újra had kérdezzem meg. Miért volt a dashon 1 hétig a főképernyő csmepén Starcraft 2 reklám??? valami kapcsolat csak van a MS és a Bliz-Acti közt. Ha csak a Sony gépére hozzák ki akkor nagyon hülyék. Pont ők tudják a legjobban hogy a COD mennyit tejel két platformon. Az pedig szinte biztos, hogy bőven profitálna nekik, mert DIABLO 3! Ez még konzolon is vásárló csalogató és sokan nem játszottam vele PCn.
  • DarkSector
    #133491
    Inkább hozzák a rajztáblámat.
  • davidka003
    #133490
    Kit érdekel a Diablo 3? Ingyen sem kéne. PC-re se érdekel.

    Zavvin most jött mega monday email.
    Kb lófasz akciók vannak.
    Medal of Honor (Classics) £5.98
    Mondjuk nekem nem annyira tetszett.
  • TDC Geronimo
    #133489
    Jó nagy bukta lesz. Aki akart vele játszani már rég megvette PCre. Megint meg nem fogják, mert annyira nem lett jó...

    Boxra meg ha jön is max évek múlva, mert a blizznek Sonyval van üzleti kapcsolata, ahogy azt a PS4 eventen is bejelentették.
  • DarkSector
    #133488
    Én megvolnék nélküle.
  • Totti5
    #133487
    Diablo 3 konzol tréler ( PS3on fut, de a fejlesztő 360as verzió meglétét kb elismerte, szóval arra is jön )




  • teddymac
    #133486
    Nálam nem engedi . (lumia 710)
  • 0Diaz0
    #133485
    Tényleg azért csináltam másik profilt,mert nemtudtam nevet váltani..

    De! Nekem az "UncagedPizza"-s profilomon, az MS reg.-nél bedobta ezt a nevet, oké legyen. Utána hiába néztem akár gépről,akár boxról nemengedte megváltoztatni, csak 800MS pontért... miközben az első ingyenes...
    Itt a NorbR32-snél pedig bár nem ezt dobta be elsőnek,de itt megtudtam változtatni ingyen... Azért gondoltam,hogy hátha összelehetne vonni 2 profilt, mert az MW2-ben igen nehéz volt megszerezni pár acsit ( bár még igy se 100%-os.. de az már nemlényeg. ) , nameg FM3-as acsik,F1 2012esek...lényegében 1360pontom volt ott.. itt most 920 van.. ezért lett volna jó. De ha nemlehet,akkor nemlehet...
  • Tinman #133484
    Igen, PC-n.
  • arty
    #133483
    csak akkor ha offline profilt váltassz online-ra!
  • arty
    #133482
    Imádtam Bio 1-et. -> Imádtam a Bio 1-et. (még 72 centis CRT tévén nyomtam le)
    Bio 2-ön sokan fanyalogtak, hát én azt is eléggé szerettem. -> Fanyalogtam, de azért szerettem én is.

    Bio 3 kód már ott a postaládámba :-) -> én már preloadoltam is :-P

    (te első kettőt is pécén nyomtad le? én azokat még boxon)

  • Botond #133481
    Smartglass , mint billentyűzet.
  • Waczkor
    #133480
    Ha tippelnem kéne,akkor gondolom nem arra az accountra töltötte fel az éves live-ot,amire szerette volna,hanem egy másikra.
  • orichalcos
    #133479
    Akkor meg főleg nem értem a problémádat. :D
  • 0Diaz0
    #133478
    foleg ugy hogy egyszerse lett valtva a nev es az elso valtas ingyenes...
  • orichalcos
    #133477
    Dehogynem, csak sajnáltad rá a 800MS pontot. :D XD
  • 0Diaz0
    #133476
    basszameg.. rajottem miertnem... ooooedesf**********......
  • 0Diaz0
    #133475
    jo csak nemvolt vmiert nevvvaltasi lehetosegem... mellesleg a regi profilomba be se enged lepni.. szval.
  • orichalcos
    #133474
    Sehogy. Felejtős. Mondtam én anno hogy tök feleslegesen csinálsz még egy ACC-ot. :D
  • wollnerd #133473
    Vki?
  • DarkSector
    #133472
    Összekötni?
    Nem, ha úgy érted hogy pontokat átvinni, átadni egymásnak...vagyis nem.