176613
banner
  • Ricsi234
    #133991
    Amit linkelt a bluesfool abból már az összeset elvitték:DD
    Pedig jó lett volan:S
  • teddymac
    #133990
    Ilyen 14 napos gold kellene nekem ;)
  • Ricsi234
    #133989
    VAn valakinek egy 1, vagy 2 napos goldja?
  • arty
    #133988
    itt írom, hátha másnak is hasznos lesz!

    - xboxodon törlöd a kínai profilod, item-ekkel együtt (azaz a félig kész/korrupt ac3addal együtt) -> lehet h ez a lépés nem kell, én megtettem.
    - belépsz a kínai accoddal xbox.com-ra
    - ezt beirod fent a böngésződ címsorába vagy csak idekattintassz ;)
    - kiválasztod next next finissel, hogy te elköltöztél magyarba, egyértelmü lesz minden (nekem chrome-ban be van kapcsolva a kinai oldalak angolra forditása, elég egyszerű volt)
    - hirtelen magyar lesz az xbox.com :)
    - xboxon letöltöd az immár magyar (exkinai) accod és belépsz
    - SETTINGS/ACCOUNT/DOWNLOAD HISTORY - megkeresed az ac3-ad és download again
    - örül játszik / vagy lehet h szükséged lesz még utána offline menni, mittomén, amit alant is írtam :) de lehet ez csak nálam volt.
  • Macccy
    #133987
    Ja és mielőtt jogosan megkérdeznéd, itt az irodában sajnos nem tudok az xbox.com -al se bűvészkedni, mert le van tiltva.


    Ehhhh, érzem már kínai pokolra jutok egy tomahawkos gyökér miatt ...
  • Macccy
    #133986
    Ja és várj, mégegy kérdés: a magyarra migráláskor újra megjelent a böngészős LIVE felületen az AC3 mint 'INGYENES' vagy mint 'MEGVÁSÁROLT' játék? Mert Gong Lee tegnap letöltötte ugye már kétszer, de a második idején lekaparták a kommunisták az xbox.com -ról.
  • Macccy
    #133985
    Ne izgassatok fel feleslegesen, mert az ártalmas! Most akkor azt mondjátok, hogy Gong Lee próbálja meg mégegyszer letölteni a 40 kB -ba "sűrített" corrupted -nek titulált 7.65 GB adatot fél óra beáldozásával ... és utána mit is csináljon? Menjen offline -ba? Úgy fog megjelenni? Art légyszíves ezt akár privátban küldd el nekem step-by-step mert én a lopáshoz kuka vagyok. Meg ezt az "update" dolgot sem értettem most így ...

    Este 9 -nél előbb nem érek haza a munkából (nyulas ünnepkor is végig dolgozom, igen) szóval lemodellezni se tudnám most amit leírtál.
  • Myselor
    #133984
    nah akkor jónak kell lennie:) ha újra mi is letöltjük.remélem
  • Tinman #133983
    Ma reggel kaptam :-)

    "Hi TinmanHU!

    Thank you for registering your Uplay account through AC III.
    Here is some useful information to maximize your AC III experience"

    Ahogy öregapám szokta volt mondani: "Emmár a millenk!" :-D
  • arty
    #133982
    - magyarra migrált kinai accommal ujra leszedtem az AC3-at.

    - lejött rendesen, de nem mutatta a játékot a My Games szekcioban.

    - system settings/storage/games - látom h ott az ac3, de mellette valami felkiáltójeles update (nem tudtam törölni, sőt, a törlés meghiusulása (hibaüzenet) után ledobott lájvról

    - így offline nézem és már ott a cucc a my games alatt és el is indul :)

    - kiléptem a játékból, átmentem a másik, rendes magyar accomra és már az is látja a játékot, még online is. már title update fájl sem felkiáltójeles a storage menüben (pedig nem irta h szedte volna, vszeg a GOD mellett lejött az is)

    ÖRÜL!!! :D
  • Macccy
    #133981
    Mert valamit kellett és ez volt készen. Lehet annyira a Nintendo sem dőzsölhet, mint ahogy a SONY sem. Ezek után kíváncsi vagyok a Microsoft illetékesei tényleg hátradőlve kényelmesen szemlélik a dolgot és kiadnak egy megfelelően acélos konzolt amikor úgy érzik elég nagyot durran ... vagy ott is titokban kínos feszengés van és azért késnek az XBOX 8 -cal.
  • Tatyla
    #133980
    Mindjárt jön geronimo és széttép :)
  • davidka003
    #133979
    Wii U-t nem tudom minek adták ki.
    Egy nulla fos.
  • Macccy
    #133978
    "... az új motor futni fog-e a Wii U-n, a programozó csak nevetett. "Nem."

    Ezen én is nevetek. Nem akarok gonosz lenni, mert 3 konkuráló konzolcég jobb mint 2 és szeretem nézegetni a megoldásaikat. De ez a Wii U ez olyan mintha én csináltam volna: a srác aki folyton késik ...
  • davidka003
    #133977
    Toy Soldiers - The Maw
  • Myselor
    #133976
    | ma 10:58 | privát | válasz | #133956
    hihi itt linkelték.siess próbáld végig őket:)
  • DarkSector
    #133975
    Ja várj lemaradtam milyen kódok?
  • Myselor
    #133974
    am érdemes a goldok közül a csillagosokat is megpróbálni,mer nekünk olyan lett jó :)
  • Myselor
    #133973
    a kódok közül.sikerült beaktíválni mindkettőböl:)
    am töltödik megint az AC3-magyar accrol .majd talán az is jó lesz:)
  • DarkSector
    #133972
    Hogy érted?
  • Myselor
    #133971
    köszi srácok 1játék és 1gold is sikerült:))
  • Totti5
    #133970
    Mert azok csak játékra vannak.

    Transformers 1 elég kiforratlan, mondhatni unalmas volt. Viszont a 2. részre a fejlesztők epic, hibátlan TF játékot alkottak.
  • davidka003
    #133969
    Jó erre hazaérni, hogy talál az ember 1-1 működő kódot a 2 játékból.
  • arty
    #133968
    ilyen promo kodokkal általában nem vehetők meg a gold exkluk
  • oO VinyuS Oo
    #133967
    Köszi! Sikerült egy Toy soldiers :)
  • davidka003
    #133966
    Azt is osztogattak. Egyelőre még elméleti a kérdés, mert nem találtam 14 napos gold kódot olyat amit még nem használtak fel.
  • DarkSector
    #133965
    Hát merre van 14 napos gód?
  • DarkSector
    #133964
    Persze ezt asszem gyanítottuk, hogy ez a látvány nem megy mostani gépeken, de mivel télen jön a ps3 nincs is értelme erőltetni.
  • davidka003
    #133963
    Gold tagoknak 990 Ft a Transformers játék. 14 napos gold kóddal is megvehető lenne a játék 990 Ft-ért?
  • DarkSector
    #133962
    Persze nem leszek naív értem mi megy köztünk, de ha elcseszték, vegyék vissza vicces lenne ezen bannolgatni, elég nevetséges lenne, de szerintem annyira nem lesz semmi hogy a játék is marad.
  • Totti5
    #133961
    Unreal 4

    Idei GDC-n megkérdezték Mark Reint arról, hogy az új motor futni fog-e a Wii U-n, a programozó csak nevetett. "Nem." - mondta. A leköszönő generáción továbbra is az Unreal Engine 3 a mérvadó, így PS3-on, Xbox 360-on és Wii U-n is. Rein szerint még rengeteg játék készül az előző generációs engine-nel, s nem is szűnik meg a támogatás. Az Unreal Engine 4-et a next-gen platformokra, valamint PC-re szánták és az Epic minden energiáját erre összpontosítja."

    Erről van szó!
  • Macccy
    #133960
    Az nem, mert te vagy a mohácsi Jóska Pista (inkognitó) ők pedig egy dollármilliárdos óriáscég országonkénti szerződésekkel, policy-kkel és kiadókkal. Ugye érzed merre billen (borul) a mérleg és vele az asztal?
  • DarkSector
    #133959
    Ja értem ez baj, az nem baj mikor angol profillal az AC2-höz meg fasztudja mihez vettem sok DLC-t, most magyarra migrálva meg letörölték és azt mondták telefonba hogy mentsem le pc-re nehogy elvesszen.
    Az nem volt gond? :)
  • arty
    #133958
    az én kínai harcosom neve King Kong volt, ezzel elkerültem - remélem - ártatlan kínai ezrek bebörtönzését :D
  • Mr Manson
    #133957
    Köszi!
    Sikerült a Játék :D
  • bluesfool
    #133956
    http://slickdeals.net/f/5929940-Frito-Lay-Promotion-2-Week-XBL-GOLD-Trial-and-2-XBLA-games-Toy-Soldiers-The-Maw?s=9075303f8adf3ab65e3cf5263c93a5b1&&page=8

    itt van toy soldiers és gold tagság ha kell siessetek
  • Macccy
    #133955
    Bezony, már tegnap este fél kilenc körül corrupted 40 kB fájlban jelent meg a 7.65 GB letöltés. Evvan. Sebaj, így legalább feddhetetlen maradtam és Gong Lee megy a Su Chou -i börtönbe, de Macccy soha mert nem játszott ezzel!

    Amúgy sem vonzott a játék csak acsivment miatt kellett volna valami móka, majd berakom az őszi letöltési sorba a generáció végi feltört boxos periódusba.
  • bluesfool
    #133954
    mindegy is sikerült szereznem toy soldiers kódot , az én év embere jelölést elfogadom , köszönöm
  • Tinman #133953
    P.ü.-be kaptam :-)
  • bluesfool
    #133952
    Szabad kérdeznem honnan sikerült toy soldiers kódot szerezni ? én már nem találok