176613
banner
  • davidka003
    #134031
    Itt most arról van szó, hogy akinek csak monitora van az is nyugodtan vehet boxot, mert azzal is jó lesz. (22-23 colos minimum ajánlott)
    DE persze ha van pénz akkor egyértelmű, hogy sokkal jobb, látványosabb 102 cm-en játszani.
  • DarkSector
    #134030
    Hát azért nem ugyanaz.
  • davidka003
    #134029
    TV-n tényleg jobb de 23 colos monitoron is teljesen vállalható. Végülis ha PC-hez jó akkor boxhoz is. :D
  • DarkSector
    #134028
    Vannak kisebb FullHD tv-k ha nem akarsz nagyot.
  • Harlekin
    #134027
    Defiance már van...
    Na erre nagyon kíváncsi leszek,hogy válik be...
    Feltéve ha majd indulnak a szerverek

  • DarkSector
    #134026
    Szerintem ha a valós képet akarod vissza vegyél egy TV-t, azon a legszebb a képe.
  • Rage47
    #134025
    Tervezem az első konzolom megvételét. Minimum mekkora monitort javasoltok hozzá? 22"-ra gondoltam... Vagy jobb lenne egy TV? Nincs túl nagy szobám, szóval arra gondoltam, hogy a monitor is elég. Gondolom csak azt kell figyelni, hogy fullHD legyen a felbontása a készüléknek.
  • Tatyla
    #134024
    jó párszor kinyírt mondjuk még csak ismerkedem a multival :D
  • Muttley
    #134023
    dö riöl krájszisz fen

  • Macccy
    #134022
    Fél-egy évig legalább még menni fognak, jönnek multiplatform játékok. Mondom kérdés mennyi ... Inkább a nagy stúdiók fognak szerintem rádolgozni. Kicsiknek nem lesz rá idejük ...
  • szega96
    #134021
    Akinek nincs pénze az újakra, azoknak nem hiszem, hogy jó lenne ha olyan hamar elfelejtenék a jelenlegi gen-t..
  • Ricsi234
    #134020
    hmmm.fake vagy nem?
  • TDC Geronimo
    #134019
    Viszont a lego city nemsokára lejön úgyhogy azzal elleszek egy darabig. Pár hónapig úgyse jön semmi a gépre :(
  • TDC Geronimo
    #134018
    Én azt remélem, hogy minél hamarabb lesz az átállás és 1 év múlva már elfelejtik a mostani platformokat és csak az újakra koncentrálnak.
  • Macccy
    #134017
    Szerintem halott is marad, mert (inkább ne legyen igazam) lassan tényleg kifuttatják a jelen generációt és emiatt hiába marad támogatott sok siker-engine mint amilyen az U3 is, ha a stúdiók az erőforrásaikat inkább összpontosítják majd a sikeresebb, újabb gépekre. Ráadásul könnyebb is lesz a méginkább PC közeli felállás miatt azokra dolgozni.
    Háát szóval szerintem ez így marad, rosszkor jött ki ez a hardware.

    Arra leszek majd még kíváncsi, hogy a váltáskor jobban fog e esni a PS3 -ra érkező multiplatform játékok száma (a továbbra is erőforrás igényesebb fejlesztés miatt) mint az XBOX 360 -ra (amire ugye egyszerűbb). Vagy egyformán mindkettőre meg fog csappanni ...
  • TDC Geronimo
    #134016
    Nem tépem, mert sajnos igaza van. N úgy elkúrta ahogy csak lehetett, legalábbis eddig elég halott dolognak néz ki :/
  • Macccy
    #134015
    Szerintem már nem, vagyis csak akkor HA a "vásárlást" kínai profillal még tegnap este 20:30 körül vagy az előtt elkövetted. Ha ezt elmulasztottad, akkor már valószínűleg nem, vagy javítva szerepel a játék a kínai LIVE-on.

    Biztos ez az első jele, hogy a kommunizmus véget ért Kínában!! Már nem közös az ACIII
  • Macccy
    #134014
    Ez ha a kölcsönzés példát nézzük olyan, mintha a dobozos játékot odaadnád Pistikének, a haverodnak. Egy darab játék forog kézen, egy darabot is fizettél ki! Nincs BAN-ra oka senkinek.

    (Pistike egy példa akart lenni, ez nem tükröz semmi féle előítéletet a részemről)
  • teddymac
    #134013
    Kinai Ac3 még letölthető ?
  • teddymac
    #134012
    Mert én vettem meg nem ő és ő is játszik vele .
  • Macccy
    #134011
    És akkor erre a 4 hónapra én gondolom - nyilván - nem játszhatok a GOD -okkal, mert akkor a license nála lesz, nem? Vagy lehet külön CSAK a MaxPayne 3 license -t transzferálni is?

    És 4 hónap után én nyomok egy szigorú License Transfer -t magamnál és akkor leszipkázom tőle a dolgaimat vissza ahogy volt?
  • Macccy
    #134010
    Várj. Ha jól értem amit mondasz ... akkor ezek szerint ÉN pl. kölcsönadhatom a letöltött MAX PAYNE 3 -amat 4 hónapra a haveromnak és ő ilyenkor letölti a license -t és ÉN itthon tovább játszhatok a ... mittudomisén ... HALO 4 -emmel, ami lemezes? Tehát ilyenkor ő csak a GOD -oknak a license -jeit tölti át magához? És az ÉN accomba vissza tudok itthon lépni, miközben ő játszhat az én accommal a gépén mármint az ACCOUNT van a gépén, de a SAJÁT ACCOUNTJÁVAL játszik nyilván. Jól értem?
  • Myselor
    #134009
    öcsém veled AC3-zott.:DD mondom mi az a név?Tatyla?áh biztos csak véletlen.aztán nem xd Drissbox néven van ő
  • Ricsi234
    #134008
    Ha lesznek ilyen 1 vagy 2 napos trial gold kódok szólnátok majd?:DD
    Átmeneti megoldás lenne..
  • orichalcos
    #134007
    Egyszerűen.

    Én odaadom neked az accom adatait. Te letöltöd a profilomat a te gépedre, majd a beállításoknál rámész arra hogy licence transfer. Miután ez megtörtént, a Download history-ból újra letöltöd a játékot, amit én korábban leszedtem a saját boxomra. Ha lejött, kijelentkezel az én acc-omból, belépsz a sajátodba, és játszol a letöltött játékkal. Nincs ban, nincs figyelmeztetés, működik rendesen minden. Négy havonta lehet licence transzferelni, addig minden játékot letölthetsz a profilomról és használhatsz is. (illetve utána is persze)
  • Macccy
    #134006
    Amúgy ez hogy van pontosan, mert gyakorlatban még én se csináltam. Így az aki odaadja a játékot az nem tud játszani az ő boxán az ő profiljával, jól gondolom ugye? Ilyenkor a kölcsönadó - nevezzük A mind Aladárnak - Aladár profilja letöltésre kerül B mint Béla XBOX gépén és így játszhat Béla Aladár cuccaival, verstehen'? És ehhez az kell, hogy License transfer -t csináljon előtte Aladár a saját boxán, ugye?
  • Tatyla
    #134005
    mawban a lányaim már ott elakadtak amikor valami golyót ostorozva kéne áttörni egy falat,ötlet?
  • DarkSector
    #134004
    Mikor rádírtam live-on ezt még nem láttam, azért kérdeztem hogy működik-e...:D
  • DarkSector
    #134003
  • orichalcos
    #134002
    Licence transzfer és meg van oldva a dolog. Én is így játszok Borderlands 2-vel.
  • davidka003
    #134001
    BAN? Miért járna?
  • teddymac
    #134000
    BAN nem jár erte?
  • Macccy
    #133999
    Semmivel, de egyszerre 1 acchoz tartozó cucc a license miatt csak 1 gépen lehet elérhető (úgy tudom) ! Szóval ha ő letölti, akkor te addig mivel játszol?
  • szega96
    #133998
    Akinek még van MAW kódja, és tudna adni, az légyszíves küldjön egyet PÜ-ben.. Köszönöm.
  • Myselor
    #133997
    semmivel
  • teddymac
    #133996
    Haver belép az én accomal és letölt egy játékot (sleeping dogs,)azt mivel jutalmazza MS?
  • Myselor
    #133995
    nah nekem is jó lett az AC3 köszönöm:)
  • Ricsi234
    #133994
    Köszi!
  • arty
    #133993
    xboxon: settings/console settings/storage/profilok
  • Ricsi234
    #133992
    AM van 8 profilom..Hogyan tudom törölni őket?:D
    Csináltam egyet most amit használok.a többi nem kell de letörölni meg em tudom hogy kell..segítenétek?:D