176613
banner
  • arty
    #134071
    1.) én országomban nincs paypal lájvon
    2.) friendem is - akár véletlenül is - belerondithat a profilomba
  • Totti5
    #134070
    Ilyenekkel vigyázzunk, mert ha 1 IDs GOD játék több gépen fut, akkor az nem tiszta ( már ha nem értettem félre ). Pendrájvon csinálták ezt egy ideig és volt is bannhullám. Persze most is lehet, de bann veszéllyel jár.
  • Macccy
    #134069
    Bankkártyát okosan nem kötök hozzá, csak netes számlához tartozó PayPal -t ... Amúgy a kérdésedre felelve most kapásból mondanék 4-5 ilyen embert. Ezeket a kiemelt személyeket úgy nevezi a szakirodalom, hogy "Friend" -ek, azaz Barátok
  • arty
    #134068
    hány emberrel vagy annyira jóban, hogy átadnád neki az accountodat? (bankkártyaszámmal, meg minden egyébbel együtt)

    (és nem csak a bizalmatlanság miatt...)
  • DummyBoy
    #134067
    Nálunk az ilyen "homoerotikus" fantáziák elengedhetetlen kelléke az erőspistás, üvegszilánkos vazelin mint "síkosító" xD
  • Macccy
    #134066
    Számomra újkeletű és a ... hogyismondjam ... jogkövető magatartásommal teljesen idegennek érzem ezt, hogy a MICROSOFT ilyen módon oldja meg. Hiszen így 1 darab játék áráért többen is mókázhatnak, ha jól értem. Ez ha figyelembe vesszük a használt játékok elleni "parát" a kiadók részéről, akkor ez a GOD transfer egy óriási rés a pajzson. Pedig nem pont az lenne a lényege a GOD -hoz hasonló elektronikus tartalmaknak, hogy nem lehet őket törni, másolni, használt piacon eladni, duplikálni, stb ?
  • Black Ghost
    #134065
    Egyenlőre 4GB-os a gép, ha meglesz a vinyó kipróbálom, mindenesetre köszi!


    "...és azt fogod majd feltolni a seggükbe A3 kartonra nyomtatva!"

    Nekem ennél sokkal cifrább dogok is eszembe jutottak (análfűrész, hereroppantó, ...stb) :)

  • orichalcos
    #134064
    Amiket én szedtem le ismerőstől:

    Borderlands 2, Dishonored.

    Mindkettő működik rendesen. Plusz ismerős szedte le tőlem a Gears 2-t, és ő is tolja rendesen.

    Nem újkeletű a dolog, csomó ismerős tolja így játékokat.
  • Macccy
    #134063
    Neeemááá ... De ez így túl szépen hangzik. Nem kételkedem BENNED, de azért megkérdezem: ezt így tapasztalatból tudod? A Borderlands 2 -t most a tulajdonosa is ugyanígy tudja online játszani, mint Te? Ha ez igaz, akkor mindenki csak GOD vásárol és kölcsönadja mindenkinek és boldogan él az emberiség, amíg ki nem hal ...
  • Macccy
    #134062
    Na de ilyenkor 2 (kettő) fizikai gépen is létezhet egyazon GOD játék és játszhat is? Online Live mellett? Mert ha jól értelmezem amit írtál, akkor erről van szó. Transfer-t tol és leszedi és játszik amíg a ragasztó el nem engedi a CPU -t, de nálam nem lesz arra az időre se tiltva ugyanaz a GOD?
  • orichalcos
    #134061
    A lényeg kimaradt. Ha haverod letölt rólad egy játékot transzferrel, vagy te töltesz le haverodtól ugyanígy, attól még mindketten játszhattok a saját játékotokkal akármennyit.
  • orichalcos
    #134060
    A licence transzfer csak a GOD játékokhoz van. Ha haverod a te accoddal lép be a saját gépére és csinál egy transfert, akkor bármilyen GOD-os játékot leszedhet 4 hónapig. Utána akármeddig játszhat vele, amíg nem cserél gépet. A transzfer az gépre vonatkozik.

    Neked nem kell semmit csinálnod a saját gépeddel, de ha mondjuk haverod accountjáról akarsz leszedni egy GOD játékot, akkor ugyanezt kell megcsinálnod, (mármint a transzfert a GOD játék letöltése előtt) csak a saját gépeden.
  • Tinman #134059
    Nem ismertem őket, pedig azt hittem az összes webes konzolboltról hallottam már :-/
  • Tinman #134058
    Szlovák cég... fogy. védelemnél azért gondolom lehetne, mert magyar nyelvű webshoppal próbálkoznak, de se kedvem, se időm. Ignoron vannak örökre, ennyi telik tőlem.
  • Macccy
    #134057
    Miaffaaa .... ???!


    Black Ghost: Ha feltelepíted a BOXra ahol English a Language és United States vagy United Kingdom a Locale, akkor ott SZERINTEM angolnak kell lennie a cuccnak! SZERINTEM az angol az minden kiadásban alap nyelv KÉNE legyen! Sajnálom, hogy nem tudok biztosabbat mondani, többiek talán tudnak. Azt nem írtad, hogy a "kibontás után" az telepítést/játszást takar vagy csak a dobozán vetted észre a hátoldalon ...

    Még azt csinálnám, hogy úgy basznám vissza nekik ha tényleg csak az általad írt két nyelv van benne, mint a huzat! Ezután megbasznám a narkós kedves anyjukat is! Ha neten vetted és a termék lapján nem szerepel ez a két nyelves kikötés, akkor csinálj egy screenshot -ot az oldalról és azt fogod majd feltolni a seggükbe A3 kartonra nyomtatva!
  • Black Ghost
    #134056
    Nem, innen szereztem be:

    Konzolgame
  • davidka003
    #134055
    Preview: Xbox LIVE April 1st One Day Sale

    Gyakorlatilag nulla. Amazing spiderman 50 dollár helyett csak 20 dollár. Micsoda akció...
  • davidka003
    #134054
    Azokat nem lehetne megbaszatni amiért nem bolti cuccokat árulnak?
    Legális, hogy ők nyomtatnak borítót hozzá? Meg fekete fehér kézikönyvet?
  • Tinman #134053
    Supergamer a cég neve ahol vetted? Vagy hol?
  • Black Ghost
    #134052
    Sziasztok!

    Húsvétra srácaimnak megvettem a "Crysis3"-t, online vásárlás volt és futár hozta a dobozt. Kibontás után vettem észre hogy a játék csak német ill. török nyelvű.
    Kérdésem az lenne hogy lehet e angolosítani, és ha igen hogyan?

    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • Macccy
    #134051
    Kiccsit steampunk a játszó környezet, nincs abban semmi rossz. Tolja az is a hangulatot :D


    Oriic elveszett, vagy csak pihen vasárnap mint egy rendes ember? :)
  • Renátó1985
    #134050
    Profi kabelezes :D
  • 0Diaz0
    #134049
    Na mi lehet? :DD Ugyanaz mint neked :D


    Dark : Jah,van sajnos. De ezt kell szeretni :D
  • DarkSector
    #134048
    Van ám tyúkbél.
  • Macccy
    #134047
    Mi az a kanji a képernyőn? :D
  • Macccy
    #134046
    Hja, sőt a 82-es is kicsi mert jobb lenne egy 106 centis, de ... de az egész történet - a pénztárcán túl - a felhasználás körülményeiről szól, ha nem ül tőle 2 méterre vagy messzebb akkor 24" monitor oszt' jóvan. Azok amúgy is olcsók már ...

    Személyesen azon a véleményen vagyok, hogy játékos felhasználásra nem vennék most nagyobbat VISZONT ha lenne mondjuk UltraHD (4k) tévé 40-45 coll méretben mondjuk 150-ért akkor azonnal váltanék. Persze nem lesz ... :)
  • 0Diaz0
    #134045
    1-1.5m-ről ilyennek látom.. szerintem , nekem legalábbis elég ez ÍGY... !! ( kép )
  • 0Diaz0
    #134044
    Figyelj. Én amikor most bedöglött a tv-m.. 65centiseket néztem,néztünk.. elméletbe jó lett volna.. gyakorlatba mikor megláttam,kiborultam hogy milyen kicsi.. ezért lett 82centis.. ez így már fasza.. dehát, elég volt ezt a 100e-t is kicsengetni :D
  • DarkSector
    #134043
    Mikor megszereztem az inygen AC3-at hirtelen ez csengett a fülemben....:P
  • DarkSector
    #134042
    jah bocs látom már, elírtam, szóval nagyobb lesz a pixelsűrűség.
    jóra gondoltam csak rossz szót irtam le.

    Elnézést. :)
  • Macccy
    #134041
    NAGYOBB ... ne szédítsd már itt a népeket mer megőrülök ... :D
  • DarkSector
    #134040
    Miben? melyik részében?
  • vg
    #134039
    Ebben biztos vagy?
  • DarkSector
    #134038
    Írtam hogy igen az van amit macccy mondott, ezért jobban teszi ha vesz egy kisebb tv-t, ami ugyanúgy megvehető fullhd felbontással, (mert írta hogy nem elég nagy a szobája.)
    Kis tv-t vesz, fullhd-st, annak kisebb a fixelsűrűsége mint egy nagyobb tv-nek. :D
  • vg
    #134037
    Pár percre próbálom értelmezni ezt a mondatot, eddig még nem sikerült, de processing...
  • The Protector
    #134036
    +1
  • DarkSector
    #134035
    Pontosan a pixelsűrűség, ezért kell kisebb fullhd-s tv.
  • Macccy
    #134034
    Ha "hardveres élsimítást" akarsz akkor ne hallgass itt ezekre :) és vegyél egy 22-24" méretű monitort lehetőleg fullHD felbontással! A lényeg a pixelsűrűség, ezt Steven Paul Jobs is megmondta! Kipróbáltam a múltkor a boxot a melóhelyen egy vacak 4:3 20" méretű monitoron. A tv nagy buli, de ha nézheted közelebbről - és nem szempont a tévéadások nézése - akkor vegyél inkább monitort szerintem.
  • DarkSector
    #134033
    Forza Horizon nincs ingyen?
  • DarkSector
    #134032
    Ja de ő azt kérdezte hogy mit vegyen, nem azt hogy van monitora már, és mellé vegyen-e tv-t, vagy rosszul fogalmazta meg mert én ezt értettem.