176613
banner
  • Botond #134271
    Nokia 6110esnek két hétig is bírta, az a proság akkor.
  • DarkSector
    #134270
    Egyszerű, olyan telefont vegyél, aminek sokáig bírja az akkumlátor!!!
  • Harlekin
    #134269
    Fogalmam sincs mert csak 5 percet néztem bele miután felraktam a hddre.De ahogy elkezdem majd írom.
  • Harlekin
    #134268
    Persze hogy nincs de ez nem is erről szól hanem hogy a lehetőség már ott lesz "van" bennük.És a réteg nagyon ez felé kacsingat.Itt most nem a magyar rétegről van szó...
  • Totti5
    #134267
    Nvidia most nagyon erőlködik, mert mind a két konzolban Ati-AMD lesz. MS és a Sony is nagy ívben tett az Nividára. Most erőlködnek grafikonokkal és próbálnják rugodnsi a még meg sem jelent konzolokat. Ez kb a sz SG fórum vérpécépista szint. Komolytalan banda.

    Amúgy hiába erősebb, vagy megközelítőleg annyi, amikor távolról sincs olyan minőségű játékok ezekre az eszközöre mint 7 éves konzolkra. Hol van egy Gears of War 1, Uncharted 1? minőségű játék? sehol. Még csak a közelében sincs, nem is lesz még jó ideig.
  • DummyBoy
    #134266
    BF3 Grundfoci Xbox 360-on is
  • Renátó1985
    #134265
    Elizabeth
  • Muttley
    #134264
    "A mai telefonokon leginkább telefonálni nem lehet..."

    agreed

    látom, játszottál az army of two-val :)
    milyen lett?
  • Muttley
    #134263
    hurrá :)

    http://www.youtube.com/watch?v=qCiPdVGrNrg
  • Muttley
    #134262
    egy kis gameplay
    köszi Vg és Seth :)


  • Harlekin
    #134261
    A mai telefonokon leginkább telefonálni nem lehet...
    Azon kívül minden mást túlságosan is jól tudnak.Beleértve a játékot is...
  • Harlekin
    #134260
    erről ennyit...ennyi
    Lehet,hogy nem is annyira fals amit az EA-s ember jövőképként sugallt.Végül is nekik ez a dolgok.Az meg más,hogy jóska pista mit gondol az sg-n
    És itt még mindig csak az igények kielégítéséről van szó...
  • Totti5
    #134259
    Soha
  • Tinman #134258
    Nokia. :-D
  • Seth
    #134257
    Kicsit a sztori elejéről
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jól tudod. A másik világban Joker egy atombombával kb elpusztítja Metropolist és meghal Luis és meg nem született gyereke is. Ezért Superman depi lesz és Judge Dredd módjára elkezdi szépen levadászni a rossz arcokat, még a jókat is, ha az nem áll mellé. Igazi diktátor lesz belőle.
    Ebbe a világba csöppenünk bele egy "véletlen" folytán, ahol nem tudni ki kinek az oldalán áll, pl Lex Luthor itt jó és becsületes karakter .Szerintem érdekes történet, biztos lesz benne pár váratlan fordulat .Az alapul szolgáló sztorit én eddig nem ismertem
  • davidka003
    #134256
    Mindenféleképp olyat vegyél amire jön Android 4.2.
  • Renátó1985
    #134255
    Egyebkent az injustice az a dc forditott univerzuma, ha jol tudom. Szoval itt a jok a rosszak a rosszak a jok. Nem tudom a jatekban is igy van- e, de gondolom nem veletlen a nev valasztas.
  • Totti5
    #134254
    Nokiát nem!

    Legyen nagy képernyő, lehessen ótóba GPSnek használni lehetőleg minél jobban, lehessen rajta telefonálni, SMSt írni és fényképezni. Ennyiben ki is merült a dolog.

    Sony telója tetszik afélé húz a szívem. A kérdés, hogy miért írják többen is hogy szar???
  • Totti5
    #134253
    Csak egy egyszerű kérdés volt. Mivel nem értek hozzá, sosem volt még tapitelefonom és nem divatból kellene, hanem azért mert a N96 kezdi feladni a harcot és már a kukába kívánom kb.

    Mi a baj a Sonyval? azon is ugyan az az Android fut mint a Samun nem?

    Volt már Sony Ericsson telefonom és eddig az volt a legjobb, máig kifogástalanul megy és az Nokiával ellentétben az még ma is egyben van... Nokiáról jön le a festék, esik szét, bomlik le... vicc. Na nem mintha sok telefonom lett volna, mert ez a 3. Sharp, SonyE, és Nokia.
  • davidka003
    #134252
    Akkor megnyugodtam, hogy nem én csesztem el valamit. :)
    Köszi azért.
    Más valakinek esetleg? :)
  • n000rbi
    #134251
    Kipróbáltam, tényleg nem működik. :(

    Amúgy jó idióták, tegnap (04.04) kaptam tőlük emlékeztetőt, hogy van egy még fel nem használt kódom és épp most néztem meg az apróbetűs részt az e-mailben: "Discount code is valid until 31st March 2013." :P

  • davidka003
    #134250
    Szia, köszi de ezt írta ki:
    "The promotion code you entered is invalid or not applicable to the contents of your basket."
    Pedig Darksiders II van a kosárba például, szóval sima játék. Mégegyszer beírva és leokézva pedig nem csinál semmit.
  • Seth
    #134249
    -kinek mi a fantáziadús? Karakterhez illő mozdulatok vannak.A hangok alapján elég erősek lehetnek,mert minden csattan, reccsen, ropog :)
    -X-ray kombó nincs, de ugyanúgy működik itt is ,mint MK-ban, tehát ha betelik alul a 3 egységnyi csík,akkor egy extraerős támadást tudsz beadni. Illetve itt is felerősíthető egy alap speciális mozdulat egy csík feláldozásával.
    -Nincs kivégzés, vér elvétve akad
    -24 karakter van(12-12 jó/rossz),most fejből fel nem sorolom őket.
    -Csak DC karakterek vannak, Ironman meg Marvel
  • vg
    #134248
    X-ray combo van, kivégzés az nincs. Egymenetesek a mérkőzések, de két csík van. Van csomó használható dolog a pályán amiket lehet használni a RB-vel. Ironman az nem Marvel?
  • Muttley
    #134247
    - fantáziadúsak és élethűen erősek a mozdulatok?
    - 1-az-1ben MK 2011 az egész?
    - X-ray combo van?
    - kivégzés van?
    - mi lett végül a teljes karakterlista?
    - Ironman is van? :)
  • Seth
    #134246
    Ugyanolyan sztori mód van benne,mint az MK-ban, tehát több fejezet,a végére minden karaktert kipróbálhatsz. A sztori pedig érdekes ,eddig. Itt is van egy halom megnyitható cucc, mint az MK Crypt, illetve a toronyhoz hasonló challenge szoba, 240 szinttel :)
  • n000rbi
    #134245
    Ment privi! ;)
  • davidka003
    #134244
    Zavvi kódot tud adni valaki privátban? Mert 1-2 cuccot vennék és hátha van aki úgyse használja fel.
  • Tinman #134243
    Nokia N8-amon kifogástalan a navi ;-)

    El kell dönteni mire veszel telefont... flash szar játékokra vagy telefonálásra/navira/videó és fénykép rögzítésre. Utóbbit választottam.
  • kakaoskalacs
    #134242
    Samu HTC mindkettő pryma célra megfelel.
    Sony felejtős.
  • Macccy
    #134241
    De. Azt jelenti, hogy az én 9800 GT-men nem fog akadásmentesen futni :P ... Oohh boy. :D
  • Macccy
    #134240
    Nokia 3210!

    Most megint telefon topic lesz fél napig ...?

    Najó ... Navigációra mind a HTC, mind a Samu kiválóan alkalmas, gyorsan találnak holdat úgy tudom és nem röcög. Sony gyárt még mobiltelefont? :) ... iPhone -t nem is merek javasolni, mert csak elhúzódna a téma.
  • TDC Geronimo
    #134239
    Anno a 3 is az aktuális csúcskártyán volt demozva és az én 470 gtxem simán viszi high/extra beállításon, igaz nem röccenésmentes 60 fps, de 40 alá ritkán megy. Szóval ez sok minden nem jelent :)
  • Totti5
    #134238
    BF4

    "The demo ran on a £700 AMD graphics card"

    -.-
  • Totti5
    #134237
    Mit ajánlotok?

    Samsung Galaxy S3
    Sony Xperia T
    HTC One X 16GB

    GPS funkció mennyire használható ezeken a telefonokon? pl IGO
  • Totti5
    #134236
    Story van? mennyire kínos?
  • vg
    #134235
    Injustice nagyon állat, abbahagyhatatlan a cucc!
  • DarkSector
    #134234
    Ittvan fotómód...:D

  • arty
    #134233
    fotomódban, max.
  • DarkSector
    #134232
    Még a GT4 is szinte szebb....