176613
banner
  • Macccy
    #134311
    De ha mindenáron tepsit és nem telefon telefont akar, akkor meg helyből Galaxy Notesz 2, nem? Hordozható TV-k, megyünk vissza retróba :D Kíváncsi vagyok divat lesz e megint a vállon cipelt mini hi-fi mint a 80-as évek filmjeiben :)
  • Totti5
    #134310
    Mukatársnak van. Azóta szidja... kösz kihagyom:D
  • arty
    #134309
    dehát már van vindózós telefonjuk is, ami az ekszboxoddal is összeáll és a profilodra megy a mobilgéming is :) (majdegyszer)
  • DarkSector
    #134308
  • Totti5
    #134307
    Láttam... láttam...

    Nokia = noooooooooooo
  • Tinman #134306
    ...meg rendes optika, meg rendes CCD :-)
    Fingóapp is van már egy ideje!
  • TDC Geronimo
    #134305
    Láttam, nem a felbontással/ppi-vel van bajom, hanem a színekkel/kontraszttal/betekintési szöggel. Ebben a kategóriában ilyen minőségű kiejlző szerintem nem megfelelő. És hogy mihez képest? Hát az 1080ps kijelzős drága telók között szerintem a leggyengébb.
  • Harlekin
    #134304
    Amúgy kizárt,hogy kibír 1 órát
  • Harlekin
    #134303
    össze hozod a nap elemes töltőve meg ezzel töltöd és használod probléma megoldva...
  • arty
    #134302
    rendes vaku. naja...
  • DarkSector
    #134301
    Ez megy, próbál mindenki betörni, és egy szeletet a tortából, meg mindenki a Sony-Microsoft végét hirdeti, azt kár hogy eddig a megszokott gépek hozták az ígéretes dolgokat.

    Ez a WiiU hogy majd hardcore-abb lesz meg az android vackok hogy nem a grafika számít hanem a mobilitás meg a sok faszság, amiket jósolgatnak.
    Azt nagy bukta lesz az egész, nem mintha nekem érdekem lenne, ha sikeresek lennének sem gátolnának meg hogy Sony-Microsoft mellett voksoljak vásárláskor, csak hát azért nem lesz szarból vár.
  • DarkSector
    #134300
    Ja ez télleg igaz, nagyon nyomták a Wii-t az Alien-el kapcsolatban most meg azt olvastam, mert látni nem láttam hogy a Wii-s változat kritikán alluli lett.
  • Renátó1985
    #134299
    Biztos nem merül le egy óra alatt :), gta3 már psp-n is volt
  • Totti5
    #134298
    2012 közepe

    "Wii U Aliens: Colonial Marines is best-looking version "

    Most:

    "Sega informing (german) retailers - No more Aliens: Colonial Marines for WiiU"

  • Tinman #134297
    Hümmm-hmmm.
  • DarkSector
    #134296
    Csak nekem nem sikerült még megoldanom, van android 4-em már csak tudni kéne hogy hozzam össze a kntrollerrel egy részletes leírással pl.
  • Botond #134295
    Ez melyik angry birds? :)
  • Harlekin
    #134294
    jah most nézem.beszarás
  • arty
    #134293
    ehez már a kezdetek óta adott "minden" és mégse.
  • Totti5
    #134292
    Tapasztalat? láttad? az új modellt? mihez képest?

    "Megérkezett ugyanis a Sony legújabb csúcsmodellje, amely az első olyan, hazánkban (és Európában) is hamarosan kapható okostelefon, amely Full HD kijelzővel rendelkezik, azaz olyan felbontása van, mint egy lapostévének, csak éppen az átlója mondjuk ennek tizede. Ez egészen elképesztő ppi-értéket jelent, esetünkben konkrétan 441 ppi-ről van szó, amely messze túlmutat mindenen, amit a témában eddig volt alkalmunk látni, pedig az Apple már Retina kijelzőnek nevezte az iPhone 4 megjelenítőjét is, ami 330 ppi-t tud. És már az sem volt piskóta."

    "igazából akkor jönnek ki a nagyobb felbontás kapcsán a "wow" érzések, amikor képeket, illetve filmeket kezdünk el visszanézni."

    Na befejeztem, sokat nem jutottam előre... majd ott helyben a boltban döntök, ha kézbe vettem többet és elém tolják az árát.
  • DarkSector
    #134291
    Használhatsz hozzá ps3-x360 kontrollert is.
  • Totti5
    #134290
    Már most is vannak hozzá



    Csak ez is olyan megoldás, mint a konzolhoz egér átalakító. Alig használja valaki, nem fog elterjedni, nincs rá igény. Főleg ez a fő szempont, hogy nincs rá igény. Aki játszani akar kézieszközön az vehet Vitát, PSPt, DS, 3DSt. Tonna igényes, tartalmas játék van ezekre. Telefonon és tableten egyszerűen nincs ilyenekre igény. Aztán ott az ár. Telefonon nem fognak kiadni 5-10 ezret egy játékért...
  • DarkSector
    #134289
    Napelemes töltő telefonhoz? :)
  • Totti5
    #134288
    Jogos! :D:D:D

    Ha meg 1hónapig esik az eső napi 24h akkor



  • Harlekin
    #134287
    ez se probléma ezzel
  • Harlekin
    #134286
    óóóó figyeld csak meg nemsokára jön hozzá kontroller vagy a meglévők lesznek alkalmasak a telós gamákhoz!Ehez is minden adott már most bennük
  • TaRka0107
    #134285
    hotmail.jp-set hogy kell csinálni?
  • DarkSector
    #134284
    Hívás+SMS bocs.
  • DarkSector
    #134283
    Akkor mindegy melyiket veszed, ha csak hívás+telefon.
  • Totti5
    #134282
    Képernyő tapizós, telefon, tablet, vagy bármilyen gép csak az arra kialakított játékokra alkalmasak. Innnentől kezdve lehozhatják hardwerben a csillagokat is, ha az eszköz angry birdsre van belőve kezdek óta és ez nem is fog változni.
  • TDC Geronimo
    #134281
    Annyi pénzért az a kijelző minőség szerintem, ami a Sony telón van nem megfelelő. 1080p meg minden, de a színek köszönőviszonyban sincsenek egy S3/S4- hez képest vagy akár az új HTC one-hoz képest. Én most a HTC one magyar megjelenésére várok, de egyelőre lófasz infó sincs róla, hogy itthon mikortól lesz kapható...
  • Totti5
    #134280
    Hacsak nem megyek 2 hétre fel a hegyekbe akkor nem tudom miért is számítana ez. Hát felét munhahelyen töltöm, ahol van hozzá áram, itthon van hozzá... miért szempont hogy mennyit bír? ha nem futtatok rajta 3Dt meg egyéb HWt izzasztó dolgot akkor mindegyik elegednő időt bír.
  • Totti5
    #134279
    Sony Xperia Z-t is néztem. Ami tetszik hogy kellően nagy, ergó GPSnek fasza lehet meg kamerája, fényképzője igen jó a számok alapján. Kölön jó pont a masszív kialakítás. Karc, ütés és víz! álló. Samu S2 van a családba, de az inkább nőies telefon ahogy az S3 is... meglátjuk mennyit ér az aranykártya meg a kedvezmények amit az ott töltött nem tudom már mennyi rabszolga év után jár(na). Jövőhéten bemegyek a tolvajhómba és megnézem mennyi "kedvezményt" tudnak adni.

    ( Thóm a héten küldött számlát 5 ezer forintos hálózati telefonról... namost internet tavaly novemberben ki lett köttetve, de küldözgetik a számlát, ráadásul már 2szer lett írva, telefonálva hogy nincs már szerződés, meg amúgy sosem volt telefon használva, "bekötve", kérve a csomaghoz. Hihetetlen mennyire szar egy szolgáltató )
  • DarkSector
    #134278
    Ja nem próbáltam. :D
  • arty
    #134277
    (sony gyengébb hw, ergo azt akkor vedd, ha olcsóbb! a másik kettő modernebb, négymagos, s mivel nem játszanál rajtuk - neked nem kell)
  • Ricsi234
    #134276
    De megy nem?
    Kiadta a kódot?
  • DarkSector
    #134275
    Én sajna nem tudok vele mit kezdeni, mert nem szoktam multizgatni., más extra szolgáltatásra meg ez nem jó.
  • DarkSector
    #134274
    Thx ha valóban megy, bár lennének kétségeim. :D
  • Ricsi234
    #134273
    Hy! 48órás GOLD kód kell?

    1.Elősször a Language and Locale pontba a Localet nyomd át Japanra.
    2.Csinálj új felhasználót, a email ****@hotmail.jp legyen.Fontos!!
    3.Ha kérdihogy kérsz livet menj a nemre..
    4. Keress egy olyan játékot hogy MHF 5!!
    5.Töltsd le, majd lépj bele a játékba!
    6.Kiad egy szöveget nyomj A betűt.
    7.Lesz egy 5 betűs kínai karakter, azt beírod számokkal(amit mi használunk).(googleba beírod hogy kínai betűkarakter vagy ilyesmi)
    8.Ha beírtad akkor kifogja adni a 2 napos trial kódot!
    Teszteltem magam álltal, most is bfezek =D
    Ha nem érthető valami szóljatok.
    Ja és még annyi hogy nem kell a kínai profilba akódot beleírni, hanem megy az eddig használt profillal is(internetkapcs legyen)
  • DarkSector
    #134272
    Söt kersztfiam játéktelefonja 1-2 hónapig meg 2 cerkaelemmel. :D