176613
banner
  • teddymac
    #134391
    Halo 3 keresek nincs valakinek egy poros ? :)
  • szega96
    #134390
    Ez üti sztem :D
  • orichalcos
    #134389
    Judgment most pihen nálam, tesztelésre kaptam, rá kell pihennem. :)
  • Mr Manson
    #134388
    Még nekem is gyurnom kell kicsit :D
    GeoW:judgement - örületes coop?
  • orichalcos
    #134387
    32-es vagyok, jöjjek? XD

    Macccy:

    ÉN már úgy vagyok vele hogy nem akarok filmet. Akárki csinálná, elrontaná.
  • Macccy
    #134386
    Ez valami kibebaszottuljóóóóó!!!! Áááááááá!!!!! Filmet akarok!! ... Na most megint vehetem elő a Halo-t ... :)
  • Mr Manson
    #134385
    Border2-ben valaki "főellenség ellen" nem tervez harcba szállni? (Terramorphous)
  • orichalcos
    #134384
    Halo fanoknak:

    Legjobb cosplay amit valaha láttam:

    http://9gag.com/gag/7011573?ref=fb.s
  • 0Diaz0
    #134383
    usa piacon meg jópár dolog olcsóbb..
  • 0Diaz0
    #134382
    Nézem a Japó/Kínai box piacot... Black Ops 1-2 + MW3 + pár játék ugyanannyiba kerül?! :DD

  • Seth
    #134381
    De van vér, ütéseknél fröccsen azért rendesen, csak nem MK szinten :)
    A karaktereken is látszódnak a sérülések

    Amúgy hétvégén végigvittem a sztori módot, közel sem olyan hangulatos mint az MK volt, rövidebb is, a szaros xbox dpad-dal meg könnyű azt csinálni amit éppen nem akarsz :)
  • ktomi22
    #134380
    nincs
  • Muttley
    #134379
    injustice: Gods among Us játékban
    egyáltalán nincs vér
    vagy állítható in-game option, hogy legyen vagy ne legyen?
  • Totti5
    #134378
    Az már feleslegesen nehéz:) 3nál a feléig sikerült úgy vinni, aztán pár nap szopás után 1 bossnál visszavettük egyel.

    Insane helyett, most jön a Gears 1 szintén co op. Az még mindenkinek kimaradt:)
  • Macccy
    #134377
    Értem, bár játékon belül - úgymond - te magadnak kerested a bajt, ez kicsit más téma mint a kikerülhetetlen kampány hősies megmentős küldetésén szopni azért mert a pályatervezők elvadultak és a hud készítőkkel sem egyeztettek. Amit te mondtál én úgy a MaxPayne3 alatt voltam dehát ott én szívattam szét saját magam a Hard fokozattal ... juppééé :)

    Erre amúgy biztos van aki azt mondaná: "Ejj az ilyen nyavajgó büdös kölkök miatt gyépésednek el a játékaink" de én meg azt mondom: "a Faszt!" Szerintem ha valaki csak a fun miatt vagy a sztori miatt játszik azt ne szopassa már széjjel semmi szar pályadesign trükk vagy visszatermelődő ellenség. Nem kell az.
  • DummyBoy
    #134376
    Jók ezek a "megnyugtató momentumok" mikor az ember játszik :)

    Tegnap este értünk haza családlátogatásról, na mondom lefekvés előtt Borderlands-ezek egy kicsit, szedek össze egy kis lóvét, meg talán kicsit el is álmosodok ...

    Sikerült is kifognom jó kis lootolós küldit, erre mennék leadni, gondoltam levágom az utat kocsival, ugratok le, erre nagy flash ... goto waypoint, -6k kredit (alacsony szint ...) nab+! ... Ennyit a pénzkeresésről ... Az ideg szétvert (ennyit meg a nyugodt játékról ...) mostmár akkor is leadom a küldit ... beültem egy másik kocsiba, megtámadtak a banditák, szépen kicsinálgattam őket, erre az utolsó kergetésekor megint belecsúsztam valami szakadékba, annyira koncentráltam ... és megint flash ...

    Szóval sikerült "pihenésképpen" "saját magam megnyugtatására" megtripláznom lefekvés előtt a vérnyomásomat, és befejezni a "pénzkeresős" játékot -10+k kredittel ... Hurrá :)
  • DarkSector
    #134375
    :D
  • Macccy
    #134374
    Úúú ne is mondd, reggel ACIII -ban kaptam idegbajt a 'nemlátástól', üldözöm a futárpostát az erdőben, hogy megmeneküljön az apacs falu, hátbazmeg köcsög ló mindenen fennakad, átugrik, megáll, amikor meg már közeledem az utolsó futárhoz, ott meg pára miatt nem látszik semmi a sziklák közti csapásból ... Utána meg bokroktól. Értem én hogy erdő vazzee! De a valóságban nincs ott fixen egy tetves vakító fehér Mission Objectives kiírás a szemem előtt, ami elfoglalja a látóterem 1/4 -ét és a fehérsége miatt nem látni rendesen mi a szar van a sötétben, a ködben ...! (brightness-t hiába toltam fel 10-re, csak fehérebb lett, láthatóbb nem)
  • Tinman #134373
    Végül is jogos :-)
  • davidka003
    #134372
    Valszeg elvinné a PC is de boxos játékot el is lehet adni.
    99%, hogy végigviszem aztán nyomom fel 3500-ért valahova.
    3k-ért valszeg elmegy. Jelenleg a használt sem olcsóbb, mint amennyiért én vettem Zavvin.
  • Tinman #134371
    Öllég' drága vót'.

    Nincs PC-d ami normálisan elvinné?

    Összes fisifos DLC-vel a DS2 1800 Ft volt karácsony körül.

    Steam, XBOX360 pad support teljes értékű!
  • Renjike
    #134370
    megéri , jó játék.
  • davidka003
    #134369

    Darksiders 2: Limited Edition (Pre-Order Argul's Tomb DLC) Xbox 360
    £12.98
    Vettem egy ilyet. Elég sok review-t megnéztem, sokan írtak róla pozitívumokat. Ennyiért megkockáztatom hátha bejön.
  • Mr Manson
    #134368
    Egyetértek...

    "Örületes" coop is megvan? Ketten haverommal nagyon nyögvenyelősen megy.
  • Totti5
    #134367
    Gears of War: Judgment

    Remélem a következő Gearsot a People Can Fly fogja csinálni. Judgment gameplayban nagyon jó lett. Sokkal jobb mint az trilógia. Persze stroy az harmatos, de nem is az volt a lényeg, hanem a kihívások, a kombózás, a nehezítések. A pályák változatosak, még ha egy városba is van, mindent kihoztak belőle. Grafika gyönyörű, új fegyók, enemyk jófélék stb...

    Kb olyan hosszú mint az eddigiek. 10 óra körül volt co opban hardon.

    + pont, hogy a fő kampány mellett, van még egy pár órás minikapmpány is ami összeköti az eseményeket a trilógiával.

    Ráadásul az első gears amit multiban is élvezek. Túlélő, bázis bevédős mód nagy fun.
  • DarkSector
    #134366
    Hogy ne lásd mi történik a képernyőn, tudod mert ez trendi. :D
  • davidka003
    #134365
    No shit Sherlock! :D
    Csak azt nem értem mi a bús büdös picsáért rakták bele.
  • orichalcos
    #134364
    Megvan az már köszi. Zero-val tolom így kicsit nehéz, most Jack-el szenvedek, egyfolytában megöl.
  • Harlekin
    #134363
    beállsz a híd alatti(a liftnél) bal oldali sziklákhoz ő berepül félig a hídba és a rakétákat nem tudja rád lőni mert elakadnak a hídba.Legyen nálad sok lőszer savas vagy electric fegyó és menni fog...A kicsikkel el leszel ha a szinted jó.Én kidobáltam állandóan a machine gunt és az szinte megoldotta helyettem...
    Mennék segíteni de nincs itthon a lemez...
  • Totti5
    #134362
    Lehet, de nem papírautót akarok terelni:D amúgy rally is olyan műfaj hogy nézem a valódi videókat és bődület milyen sebességgel hogyan csapatják... árkéd a ríl lájf:D

    Ez a 70-75 között pont jó murván esőbe. Bár hóba a 70% már eléggé csúszik, ha nem is ríl, de élvezetre mindenkép nagyon jó.

    Ez a hivatalos WRC onbpard kamera, nekem tetszik:))
  • orichalcos
    #134361
    Borderlands 2-be nem jönne be valaki segíteni pls? Nem tudom leölni SATURN-t. :(
  • DarkSector
    #134360
    Uh nekem is olyan kéne, az nagyon állat lehet, a szokásos dolgok, annyi hogy a D-pad-ra kapsz annyi pluszt, hogy benyomva egy kör alakú "d-pad"-ot kapsz könyebben kalibrálva a különböző irányokat 360 fokban míg kinyitva egy sima d-pad lesz 4 iránnyal. (akkor is lehet nyomni minden irányba, csak az ujjaddal ugye elsődlegesen a 4 fő irnyt érzékeled)

    Baze remélem nem kavartam nagyon meg. :D
  • Seth
    #134359
    Az én lassan 5 éves joy-om is már félrehúzott erősen. Rendeltem utángyártott pótkarokat, átforrasztottam, na azok fél évig bírták és ugyanúgy félrehúznak :( Mindegy ,hamarosan veszek egy új irányítót. Valakinek van az az új ,speckó tekerős d-pad-os?Milyen? Azon gondolkodom
  • DarkSector
    #134358
    A játék része.
  • davidka003
    #134357
    Max Payne 3 rohadt jó amúgy. Most járok a 2. lemeznél.
    De mi a fene ez az epilepsziás villódzás?
  • DarkSector
    #134356
    Igen, nekem ez sajna az eredetinél van mert véletlen leejtettem, nme vészes mert megtanultam kezelni, nem engedem el hanem visszahúzom egyenesbe picit.
    De egy gagyinál ilyen pikk-pakk előjöhet.
  • arty
    #134355
    ha 0.1%-ra csökkented a tapadást, már majdnem RBR lesz? :D

    (amugy ebből a nézetből eléggé élvezhetetlen a video :D sry! )
  • Totti5
    #134354
    Dirt 3, 75%ra csökkentett tapadás, 900 fokon járatva a Fanatec CSR, szekvenciális botváltóval.

    Világ legjobb rally játékra lenne evőrméd, ha nem csak pár pályán lehetne menni......

  • teddymac
    #134353
    Halo reach-hez tudd valaki extra kodot amit Halo waypointon keresztül lehet aktiválni ?
  • arty
    #134352
    fanatec csr

    de ez minden, csak nem jó ár/érték arányú :(
    esetleg egy használt MS Wireless Wheel-t próbálj keresni.