176613
banner
  • Totti5
    #134434
    Ráadásul : "Xbox 360 renders at 1152x720 with PS3 coming in at 1152x640"

    Kár volt belenézni a face offba... kiakadtam.



  • Totti5
    #134433
    Dishonored is baltával faragott volt. Ott még NPCk is gázul festettek, azok itt legalább jól néznek ki.

    Ez nem stílus kérdése. Persze a látvány összességében igen jó, csak nem szabad nézegelődni pár méteren belül, mert hasonló feeling mint a Rage. Mondom a Gears után látványosan gyengébb a poly és a textúrák minősége. Lehetne jobban kidolgozva ez a lényeg + futhatna jobban ha már ennyire futotta csak + már generáció vége van, ahol azért illene túllépni ezeken és kihajtani az adott motort, jelen esetben az Unrealt, pláne ha ilyen AAA játékról van szó.
  • DarkSector
    #134432
    Ja bocs elnézésedet kérem, végülis az Aliens CM is stílusos, ezekszerint az sem igénytelen, csak éppen ezt követelte meg a stílus.
  • DarkSector
    #134431
    Nem érdekel a játék, a látványt minősítettem, a falra mászok a stílus meg fesményiségtől, ez egy szubjektív dolog, hogy valami szép színes meseszerű, az nem mentesít attól hogy igénytelenek a textúrák.

    Válasszuk azért szét a 2 dolgot.
  • TDC Geronimo
    #134430
    Bioshock infinitet meg az igénytelenséget egy mondatban említeni... Elég merész. Kb olyan mintha a gírszt tennéd egy mondatba vele, upsz totti megtette
  • DarkSector
    #134429
    "Amúgy a textúra és a faragások nem lehet, hogy a stílus része?"

    Az igénytelenség stílusa. :P
  • Macccy
    #134428
    "a lópoly textúrákat" ? Szűz Mária repedt sarkára mondom, nem értem ...!? :D

    Amúgy a textúra és a faragások nem lehet, hogy a stílus része? Én Dishonored-nél komáltam ezt, így olyan stempunk cartoon, olyan pasztell festmény ... Nem?
  • arty
    #134427
    én bírom a bio-lootot, kellően egyszerű és gyors! (ellenben pl az asscreedek fél órán át tartó hullarablásával, böee)

    felemásság - jah, tény

    AI - nincs, tény

    de olyan terek, hatalmas "visták" vannak, annyira eredeti, .... abbahagyhatatlan :) (kivéve amikor elszáll a mentésem...... :( )
  • TDC Geronimo
    #134426
    PSen szerencsére nincs frém probléma. Az irányítást meg rakjad át menübe és máris megkapod a tucatshooter LT RT beállítást. Körül kéne nézni :p

    Többit nem kommentelem.
  • DarkSector
    #134425
    Ez egy Biostorm.
  • Totti5
    #134424
    Amitől féltem beigazolódott.

    Bioshock Infinite

    Atmoszféra nagyon jó, a story is talán jó lesz, bár lassan indul, de a gunplay az nem üti meg a generációs szintet, ahogy az enemyk is elég idétlen módon viselkednek. A renőrök fegyverrel futnak felém mint valami agyatlan zombik és a pofámba másznak. Taktika, fedezék? minek az... persze mi sem tudunk ilyet csinálni. Ez gáz azért.

    Grafika egyrészt nagyon sárga ami nem szép, másfelöl igen látványos jelenteket is tud, aztán az ember arcába nyomja a baltával ragatott tárgyakat, a lópoly textúrákat... aztán olyan ótvar megoldások vannak hogy egyes objektumok ami az ember arcába vannak simán csak egy textúra. Gears Judgment után ezek igen csak zavaróak a szemnek. Ráadásul optimalizálást érezhetően hagyagolták... meredek frémdropok vannak:/ Ráadásul fizika nincs is, ezért is érthetelen, hogy mit műveltek.

    Ezt a felesleges lútolást sem tudom hova tenni. Ahhoz hogy élethez jussak minden egyes sarokn végig kell mennem és nyomni az Xet mint az őrült hogy szedje össze a trillió italt meg kaját, amit nem lehet eltárolni persze... felesleges ez a retrózás, ha nincs jól megcsinálva. Jobb lett volna a regeneráció, ahogy a pajzs esetében is működik.

    Azért kellemes, ezt végig fogom vinni, remékem a story tényel ütős, de attól még nem lesz 10/10 ugye... optimalizálatlan, felemás kidolgozás, gameplay elavult és átgondolatlan.

    Aztán ott van még a a zúmolás... miért, miért, miért? miért kellett a gomba nyomógomjára tenni? bal ravaszon mi van helyette? képesség aktiválás. Az aztán rettentő fontos, folyamatosan azt nyomkodom ugye, amikor hipp hopp elmegy a mana, de a zúmolást a fegyókhoz azt kb minden méteren szeretnén kihasználni, de valami emberetleneül bűn rossz fix kiosztás miatt kész szenvedés:/
  • arty
    #134423
    bf1943 600pont - és nincs elég pontom :((
    I am alive 1200pont - miért nincs leárazva?? :((

    rinyarinyarinya :D
  • Macccy
    #134422
    ASSASSIN'S CREED III review by Én

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem tudom még most, négy AC játék után sem elképzelni hogyan lehet ez a széria annyira értékelt, amilyen. Bosszantó volt ez az epizód és nem csak a rengeteg bug, optimalizálatlanság, a csapnivaló vágások, loadingok, nevetséges rendezés és ostoba kihívások miatt, de azért is mert a frencsájzra jellemző kusza, se füle se farka történet - mely látszólag sosem ér már véget - kapott egy cliffhanger (?) befejezést. Hát persze hogy kitalálnak valami folytatást valami béna magyarázattal és újra zakatolhat a pénztárgép ... Lehet egyedül leszek a véleményemmel, de akkor is leírom: még mindig azt gondolom ez egy rossz történet és rossz játék (széria)!

    Tech
    Ebben a percben is pörög a credits (update: lepörgött és megvoltak az epilogue dolgok is) ami közben a zene meg-megakad, ritkán ugyan de megakad és ez volt játék közben is több helyen zenével, szinkronnal pedig fix hardware. A rossz hang- és zenevágás jelenetváltáskor szintén blama. A hullámzó látvány főleg az elején zavart és főleg az erdőben, ez később nem volt hangsúlyos. Az A.I még mindig szar, hol ostobán áll a nyilvánvaló láttán vagy morog valamit magában, hol oldalt állva 20 méterről kiszúrja Connort a háztetőn. (nemcsak magában abszurd, de figyelembe véve a röhejes korabeli kalapjukat fénytani képtelenség is) A tech számlájára írom az egyik, ha nem a legröhejesebb checkpoint rendszert amivel találkoztam. Főleg a játék végén volt klasszikus 'wtf' amikor a béna sztori egy hajóra vezet ahol hallgatózni kell majd lelépni a hajóról, de mivel leestem a teknőről a játék úgy vette azonnal, hogy végeztem a hajón és nem volt visszaút csak loading előre. Leesni pedig a széria legrosszabb mászós részei miatt könnyű.

    Játékmenet
    Ez a rész egyébként az egyik nagy és visszatérő bajom is egyben a játékkal, mármint a lopakodás! Logikátlan hogy üldöz valakit az indiánsrác bosszúból és közben az öböl vizén elszigetelten hánykódó bárkán amiatt kell aggódnom, hogy észrevesz egy vöröskabátos pojáca! A játék vége csupa csupa efféle időhúzás, vergődés és 3 perces "snittek" 5 perces utazással köztük. A lopakodás egyébként is totál ócska, hiába az egyik legjobb mozgás rendszer: ez a hős indián súlyos térdkopásban szenvedhet mert képtelen legugolni egy nyamvadt faláda vagy hordó mögé! A Dishonored - egy FPS! - szarrá alázza ezt az egekbe dícsért bérgyilkos szimulátort! Jobban járt volna mindenki szerintem, ha ezeket az erőltetett nyomi részeket epic csatározásokra cserélték volna UBIék! Aztán ott van az LT azaz a free run mód. Sokan írták tesztelők, hogy gyakorta átmegy kontrollálatlan futkározásba, de nem gondoltam, hogy ennyire. Mászást, futást ... néha még a sétát is megtörik nem szándékos felakadások, felfutások. Én gondolom, hogy egy ilyen rendszert nem könnyű összerakni, de akkor ne legyen ennyi mászható felület mert ez így sokszor káosz. A játék egyik elcsépelt védjegye, a sasnyikorgással kísért "Szinkronizáció" is tízből háromszor akadt el a csúcs közelében a túlbonyolított felületek miatt pedig a fogódzó mindvégig ott volt.

    Mindegy is, ez a játék nagyon nem jött be és örülök, hogy nem került pénzembe, mert akkor most dühös lennék! Az egész szériára ráférne egy átgondolás, mert a helyszínek és a nyílt harcok jók szoktak lenni, a hangulat időnként elkapott, de sajnos a történelmi kapcsolatok egy félig kiaknázott lehetőség maradt csupán és a repetitív erőltetett dolgok agyonvágták ... negyedik alkalommal is.

    5/10

    u.i: A tengeri csaták baszottul látványosak és hangulatosak lettek, ha lenne értelmük is akkor emelhetnék az összképet. Így viszont már értem miért lép időben visszafelé a Karib tenger Kalózaihoz az AssCreed IV! Már előre facepalm milyen ostoba folytatása lesz a Desmond sztorinak ...
  • Waczkor
    #134421
    PES-t tol innen valaki?

    Az lenne a kérdésem hogy ebben is lehet úgy multizni mint fifaban,tehát hogy kiválasztható ki melyik poszton akar játszani és csak egy játékost irányít?
    Meg hogy egyáltalán lehet e 3-an játszani mások ellen,megnéztem az adatlapját,aszerint lehet,de soha nem toltam egy PES-t se.
    Már iszonyatosan elegem van a 13-as FIFA-ból.
  • DarkSector
    #134420
    A forrást.
    ezt:
    http://www.youtube.com/watch?v=CwJXgb3G508

  • Totti5
    #134419
    Nyugi törlöm...
  • Tinman #134418
    -fav

    Hányok tőletek.
  • The Protector
    #134416
    Előre is köszönöm szépen.
  • teddymac
    #134415
    Halo 3: ODST 9-Apr Ha jól értelmezem ez akkor mátol akciós ? (1990ft)
  • 0Diaz0
    #134414
    Vannak akciók.. csak most nem játékra.. itt
  • teddymac
    #134413
    Mikor jönnek az akciók ?
  • 0Diaz0
    #134412
    Privibe leírok ezzel kapcsolatban annyit,amennyit tudok..
  • 0Diaz0
    #134411
    Igen. Ezt néztem pont tegnap énis.. ( és GTA IV-hez is ingyen témát és pic. pack-ot tudtam leszedni ingyen.. magyar acc-al ezek nem elérhetőek.. )

    Pl GTA IV a magyaro-i 6.000ft helyett, usa accal 4500 volt..
  • Totti5
    #134410
    Dirt 3ban igen, másban igen.
  • arty
    #134408
    :DDD

    (és más játékokban meg igen??? )
  • xxdani
    #134407
    1 hete vagyok benne a konzolosok világába ezért kéretik egy kis türelem hozzám :)

    Kérdésem az lenne, hogy ugye pár napja, volt ez a japán vagy kínai acc-al lehetett ingyen letölteni a AC-t (amíg le nem zárták).
    Ha létrehozok egy amerikai acc-ot akkor előfordulhat, hogy az árak alacsonyabbak esetleg?
  • Totti5
    #134406
    Feltettem a G25 drivert. Most már megy a váltás!!!

    De nincs FFB az F1 2012 alatt
  • orichalcos
    #134405
    AKkor meg még jobb.
  • heady
    #134404
    Ez nem "cosplay", ok csinaltak a Deliver Hope trailerhez a jelmezeket.
  • Totti5
    #134403
    Bő 1 hónap!

    Ütős kis tréler.
  • orichalcos
    #134402
    Ok ezt most bebuktam, előbb még nem volt itt semmi.
  • orichalcos
    #134401
    Wow, micsoda fehérség!!!44négy
  • Muttley
    #134400
    http://www.youtube.com/watch?v=CwJXgb3G508

    Darksector, te milyen src címet teszel be, hogy neked megjelenik a video?
  • Muttley
    #134398
    thx :)

    #134392:
    ez ááááállat :)
    a csávó vmi ex-testépítő v. pankrátor lehet :)
  • szega96
    #134397
    Ja-Ja én tettem be, jól csinálja a dolgát, az biztos..
  • priluki
    #134396
    köszi ..
  • DarkSector
    #134395
    Csini a baba. :D
  • Tinman #134394
    Ki ez a kövér malacka?

    Semmi bajom a telt emberekkel, de ez így egy vicc.

    Bezzeg ez! Ez legalább nem is kérdés, hogy sírva röhögős:

  • TaRka0107
    #134393
    Erről videó is van. Tizenvalahány éves srác egyszer eldöntötte, hogy csinál ilyen jelmezt és meg is csinálta. Szerintem volt is ide belinkelve.
  • DarkSector
    #134392