176613
banner
  • Totti5
    #134474
    De jó film volt. Jobb mint az origi, és teszek a kötelező a retró érzésre ( a régi jobb mint az új, régen még jók voltak filmek, bezzeg most stb... ), ha jobb akkor jobb.
  • Totti5
    #134473
    Pedig nem. Stílus az máshonnan jön. Azt hogy teknóban hanyag munka nem stílus kérdése. Mint ahogy Arty is írta simán nincs textúra az objektumokon, tereptágyakon, ezt pedig nem lehet ráfogni egyetlen stílusra sem + nem fut 720p + szar a frém + nincs fizika. Generáció utolsó évében ilyet? egy ekkora címtől?
  • Totti5
    #134472
    Másfél órás Halo film.
  • Macccy
    #134471
    Ezt magyarországon, sőt asszem pont Budán forgatták! Frankón!
  • arty
    #134470


    ezt gondolom mindenki ismeri. szvsz nagyon rendben van, minden szempontból :) na, ezt a szintet várnám kétésfél órában is.
  • arty
    #134469
    (hja, a dredd is hatalmasat hasalt anyagilag :D )
  • arty
    #134468
    jó, hát halóra nem fogják az avatár büdzséjét ellőni ;)

    viszont egy százmillás projektből vond ki bruszvilliszt, spielberget, sztárírót, jameshornert, ILM-et és máris ott állunk amennyiből ez a "noname" film készült. ha pedig odaveszed az átlagos usafilm büdzséket, akkor ez igencsak hízelgő, kb bármit le lehet belőle forgatni, ha tehetséges nonamek csinálják :) (még1x: nem az avatárt!)

    lásd még: district9 30 milla, moon 5 milla... :)

    én bírnék egy 50 millás, jó scifit. viszont félő, hogy nem hozná be az árát :( (vagy behozná, de akkor fanyalognánk a szerelmi szál, a pg13 és az amcsizászló miatt)
  • Macccy
    #134467
    Ne aggódj, HA egyszer csinálnak akkor minden benne lesz! Ez billió dolláros frencsájz, sose rontaná el a Microsoft, nem engednék. Se a 343!
  • orichalcos
    #134466
    Na akkor én is, ha már témánál vagyunk.

    NEM akarok Halo filmet. Legalábbis nem moziban. Jöjjön CGI sorozat, ami mondjuk összeköti a részeket, de én nem akarom hogy időhiány, vagy pénzhiány miatt kimaradjanak olyan dolgok amik számítanának a játék világát figyelembe véve.
  • Macccy
    #134465
    Nanananaaa! Sírva hokizna kábé mindenki, annyira faszaságot lehetne csinálni belőle. Meg amúgy is, úgy lenne mint a V for Vendetta: a színészre aki fizikailag játssza az MC karaktert, rádubbolnák a Master Chief eredeti és utánozhatatlan hangját adó faszit! Az érzelmekről pedig annyit, hogy a Halo játékok minden részében, de főleg a 4-ben nagyon lehet érezni, "látni" mit csinál, milyen hangulatban van a Chief a sisakban! Priceless! Ha játékban sikerül, akkor filmen is sikerülne!

    Pont a minap olvastam erről a V for Vendetta kapcsán, ott ugye egy Guy Fawkes maszkot viselt V. Azt írták a színész testbeszéde mellett az árnyékok utómunkálatával érték el, hogy a mindvégig gúnyosan mosolygó maszk visszaadja a szomorú és a vidám jelenetet egyaránt.
  • Seth
    #134464
    Ó Humor Herold, Te mindig olyan vicces vagy :)
  • DarkSector
    #134463
    Most 3 csillió dollár lenne. :D
  • Seth
    #134462
    50 millió az 50 millió és ez szerintem nem számít nagy büdzsének Hollywood-ban
    Egy régebben olvasott cikkben egy AAA Halo filmre 200-250 milkát kalkuláltak. Bár ez volt már vagy 4 éve :)
  • Muttley
    #134461
    Ken Block Budapesten :)

  • DarkSector
    #134460
    50 csillió dollárból?
  • arty
    #134459
    50 milla nem nagy költségvetés, miközben színészre, rendezőre alig költöttek? (semmi híresség)
  • arty
    #134458
    dredd bíró?
  • DarkSector
    #134457
    Nekem a Halo film mindegy mennyiből készült
    a Distric 9-et sem csilló dollárból csinálták. :D
  • Seth
    #134456
    Az nem volt nagy költségvetésű.
  • teddymac
    #134455
    Igy van....
  • vg
    #134454
    Szerintem az nem nyári nagy költségvetésű szuper mozi volt...
  • DarkSector
    #134453
    Hát én nem hinném, ott a Dred, tudomásom szerint nem vette le a sisakot a film alatt 1x sem.
  • vg
    #134452
    Soha nem lesz belőle film. Hollywood-ban nem fognak olyan nagy költségvetésű filmet csinálni amiben nem látszódik a főhős síró/szomorú/vicces arca. Márpedig egy állandóan motorsisakot viselő főhősös filmre senki nem fog beülni.
  • DarkSector
    #134451
    Halo film - a District 9 rendezője vállalná
  • The Protector
    #134450
    NAgyon nagyon jó a multija.Van vendetta rendszer,lehet téteket tenni-fogadni meccsekre.Unlockolható cuccok-fegyverek és kiegészítők,skinek stb....A HIT-REG tökéletesen működik és teljesen lagg mentes.Az elején nem dob össze nagyon profikkal hanem kezdőkkel tesz össze és ezekre a meccsekre nem is hagyja, hogy profik bemehessenek.A kilassítást is megoldották azzal,hogy bizonyos területre hat csak a lassítás.Ilyenkor az ellenfél lassabban mozog sokkal és te is kilassítva látod a dolgokat,vérprofi munka.Lassítani ugyan úgy lehet vetődésből is és futásból is.Ami még nagyon jó ha valakire rálassítasz és van neki is lassítása akkor kiegyenlítik egymást.
  • DarkSector
    #134449
    Asszem jó ideje annyi.
  • arty
    #134448
    meg láttam bayonettát is 2990ért az előbb
  • DarkSector
    #134447
    Többek közt ez is akciós játék: R.A.W (-60%)
  • Macccy
    #134446
    Egész jó, bár keveset játszottam, de annyira részletesen meg van csinálva, hogy más játékok megirigyelhetnék. Jók a mozgások, modellek, felszerelések. Van deathmeccs és területvédős, mást még nem próbáltam.
  • teddymac
    #134445
    Max payne 3 multija milyen ?
  • 0Diaz0
    #134444
    Azthiszem megtaláltam a hiba okát.. az MSnél javitanak valamit... f.ck.
  • 0Diaz0
    #134443
    Srácok! Valaki vásárolt mostanában valamit marketplace-ről? Mert nekem most csak a hibákat dobálja,mikor játékot akarok venni...
  • DarkSector
    #134442
    "ahol azt hiszed, elfelejtettek texturázni"

    nem csak hiszed. :)
  • Macccy
    #134441
    Na közben én megkövetem magam ACIII kapcsán annyiban, hogy a Kit Kapitányos küldetések majdnem jobbak, de legalábbis hangulatosabbak mint a játék 80% -a! Ami röhej, de örülök, hogy a végére hagytam mert így most buli.
    Ha meglesz a kapitány ruhája, akkor felöltöm és a karib tenger fenekére űzöm a brit buznyák szárazföldi patkányokat ... Ezer polip és cápafog!!! Wáhháhháháá :D
  • TDC Geronimo
    #134440
    Ilyen kilincstextúrákról vitázni érted. Ne legyetek már ekkora lámák. Gen egyik legjobb játéka. Egyből kezdtem elölről, ahogy a történet végére értem és raktam össze az eddig hiányzó részeket. Minden tekintetben különleges játék.
  • Macccy
    #134439
    Hűhahűha! :O "Még jó hogy pécén játszottad", mert még nem is tudom mi történt volna, ha neadj Isten konzolon játszod és odaérsz ehhez a részhez és meg SE látod a kilincset mert cutscene és ugyanúgy lefosod a bokád a feltáruló felhők láttán mint a triAthlon Core 77i SLi DDR nagygépeken és mire megfordulsz, hogy "Hú, na nézzük csak meg a kilincset!" addigra betölti a compressed textúrát a Box ... :)

    De nem Te tehetsz róla, az ilyen kiragadott képszarokkal hülyítik a népet meg mutogatják, hogy bezzegpécé.
  • arty
    #134438
    azért ez igy kiemelve nem ad reális képet a különbségekről :)

    tény, h butább a látvány konzolon, de nem annyival, mint a kép sugallja.
    pécén nyomom, ennyire szépen kimunkált objekt/tex kb a játék elején van, utána sokat csúnyul az összkép - vannak helyek, ahol azt hiszed, elfelejtettek texturázni, pedig nem :D (aztán lehet csak megszokta a szemem a látványt a tizenóra alatt, nemtom)
  • ABTeam2008
    #134437
    :O Durva! Még, jó, hogy PC-n játszottam. Nekem tetszett a játék, grafika, játékmenet (mondjuk elbírtam volna viselni több Handyman-es "ütközetet"), és nem utolsó sorban a sztori, karakterek, meg úgy az egész világa a játéknak. Szerintem lenyűgöző. Megjelenés napján lőttem pár képet a játékból (1366x768, DX11, Ultra). Ronda? BioShock Infinite képeim
  • Macccy
    #134436
    Pedig stílus az, a Dishonored legalábbis ... festményes. Olyan mint egy olajfestmény ami életre kel. Ezt neked is mondom Dark!
    Biztos vagyok benne, hogy a Gears- t ügyesen rakták össze megint, de az exclusive, ott csodákat művelnek mindig is! De egy Unreal engine ezt csinálja legjobban, ezt a festmény dolgot. Amúgy ami a képen van, nos azt meg kéne mozgásban nézni, mert az a rézveretes kilincs szerintem kitisztul amint a textúra streaming eljut addig ... Tudjátok, az Unreal Engine -nél ez mindennapos!
  • DarkSector
    #134435
    Azért ennyire szart konzolon még nem láttam.
    Vagyis szar-szart, mert pc-n szar, konzolokon duflán szar.