176613
banner
  • Muttley
    #134514
    Totti,

    próbáltad az új controller-t?
    milyen a slim alapfekete controllerjéhez képest?

  • Totti5
    #134513
    BioShock Infinitie

    + Zenék
    + játék első órája
    + játék 2. fele
    +++++++++++ Elizabeth karaktere, kidolgozása, szinkronja, mozgása, képességei
    + voltak igen látványos részek a játék 2. felében
    + fényeffektek egyes helyszíneken
    + kellemes, hangulatos story

    - játék első fele nagyon kínos és unalmas... belaszik az ember, ocsmány helyszínek, unalmas üres terek stb...
    - nulla fizika minden téren
    - túlzottan és sokrszor sárga, barna
    - nem túl élvezetes gunplay, fut és lő, idióta enemy meg mászik az ember arcába, fedezékbe kerülni esélytelen, mert valahonnan mindig darálnak, nem túl nagy élvezet főleg amikor sokat kell hentelni
    - hullámzó kidolgozás, egyszer szép, máskor ócska
    - egyszer van textúra, máskor nincs textúra, ez nem art, aztán olyan pixeles izé van odatéve hogy legszivesebben kidobná a taccsot az ember... ez egyszerűen csak igénytelen
    - hulladék frém, rossz optimalizálás
    - idióta pofába mászó minden taktikát nélkülőző nagyom buta AI
    - normalon totál értelmetlen az élet lútolás ( vásárlás? LOL ), mert amint meghalunk 5 méterre arréb újraéledünk, ráadásul onnan folytatjuk ahol abbahagytuk, az enemy élete nem töltődik újra és nem rewspawnolnak, ráadásul kapunk muníciót is... legális IDDQD + IDKFA
    - nem túl érdekes fegyverek, szinte végig karabinerrel mentem s második fegyvernek rakettavető pihent tökéletesen elég volt...
    - kelleténél több backtrack... nem szeressem

    Jó volt, sok hiba ellenére és gyenge kezdés, gameplay gyengeségei ellenére a 2. felét igazán élveztem.

    Azért a 10/10től ez igen messze van. Minőségben a Halo 4 sokkal profibb, igényesebb, minőségibb, jobban összerakott produktum, jóval szebb, hibátlanul optimalizált és az még a 90%os metacriticet sem érte el, ez meg 94%on áll... vicc.

    2. felére kap egy 7/10et tőlem.
  • kakaoskalacs
    #134512
    Á kiprobaltam az Injustice demot de én annyira suta vagyok ezekhez a verekedős gammákhoz , hogy az valami hihetetlen , egyszer siekrult beadnom egy "kivegzest" aztan többet soha :D

    DE! megvenném , mert haverokkal szetcsapkodni egymást arra pontjó! :D

    GeoW 3 mennyire jo splitscreen?
  • DarkSector
    #134511
    Csak leírva bonyolult.
  • RaklapMobil
    #134510
    gondoltam hogy nem olyan 1 szeru mint ahogy gondoltam
  • DarkSector
    #134509
    Live-on nem vehető meg minden, illetve figyeld az árakat, van ami olcsóbb mint a dobozos, de van ami 3x annyi.
    Ha van akció sokszor nagyon jó árak vannak.

    Ha megveszed a játék ahoz a profilhoz és ahoz a géphez kötödik amire és amivel megvetted.
    Másik profillal is tudod használni ugyanazon a gépen, de letölteni már csak a megvett profillal.
    Másik gépre a megvett profillal tudod átvinni, egy license portálással.
  • RaklapMobil
    #134508
    koszonom a valaszod
    meg 1 dolog live rol minden jatek megveheto online letoltheto formatumba es ha igen anna van valami hatranya? esetleg masik konzolon belepek a XBL accountommal akkor ott is hasznalhatom?
  • Totti5
    #134507
    A felsorolt játékok elég frissek, sokan játszanak vele folyamatosan. BF, COD, Halo, Gears meg szinte mindig a legjátszottab multi játékok. Mindig lesz zsúfolásig tömött szerver!

    Ha verekedős, akkor érdemes a Mortal Kombatot!

    Gyári X360 kontroller tökéletes FPShez. Abból is lehet venni egy kicsit frissített verziót, amiben a Dpadot átdolgozták.

    Gyári X360 kontroller tökéletes FPShez. Abból is lehet venni egy kicsit frissített verziót, amiben a Dpadot átdolgozták.

    Kétlem hogy bárki is próbálta volna a Francia Lájvot:) meg kell nézni milyen az UK ahhoz képest.
  • RaklapMobil
    #134506
    lenne par kerdesem ha valakinek van turelme es kedve valaszoljon nekem
    regen volt box om de eladtam viszont soha se volt lehetosegem kiprobalni az online jatekokat rajta.
    Most szeretnek venni egy konzolt ismet viszont most xbox live-on szeretnem kiprobalni a dolgokat.
    Csak par dolog erdekel amit valoszinuleg itt vagy mashol mar kb 100 szor megkerdeztek szoval elnezest a lustasagert hogy nem nezek utana.
    Kezdetnek bf3, cod:bo2, halo4, gow:judge vasaron gondolkodom. Ezekkel a jatekokkal elegen jatszanak hogy EU bol csatlakozva mindig talaljak megfelelo szervert?
    Masodsorba szeretnek vasarolni par verekedos jatekot is ssf4, soulcali,tekken.
    Ehhez kellene nekem 1 arcade stick ami ar ertek aranyban megfelelo kozepes jatekosnak. Es esetleg par ajanlast elfogadnak meik controller fele kacsintgassak ha fps teren szeretnek komolyabban tovabbjatszani. Regen volt 1Onzam de havonta ment szervizbe kb. Olyasmit keresek ami tartos, massziv, es persze jol hasznalhato fps ekhez.
    Es a raadas Franciaorszagban elek az XBL accountom ide regisztraljam vagy van talan jobb megoldas?
    Elore is koszonom, es remelem hamarosan jatszhatunk 1-2 barati kort live on :)
  • TaRka0107
    #134505
    ÁÁÁÁ ezaz felismerte. Kihúztam a 220-at, utána bekapcsoltam a boxot, bekapcsoltam a controllert és jó lett:)
  • TaRka0107
    #134504
    az viszont érdekes, hogy controller bekapcsolással elindítja a boxpt, de dashboardon egyáltalán nem műkszik, csak villog a 4 led a controlleren. felismertetéssel sem jó persze.
  • TaRka0107
    #134503
    olyan van hogy áramszünet után nem ismeri fel a controlleremet a box? játszottam közbe áramszüneet, box leáll, 3 led, box ujraindít de controllert nem ismeri fel.
  • n000rbi
    #134502
    TheHut esetében nekem ez működött, pár napon belül visszautalták a paypalomra az árát.
  • Totti5
    #134501
    Én. Írtam nekik hogy nem jött meg. Küldtek egy bejelentő lapot, amit kitöltöttem mindegyik cuccra majd visszaküldtem. Azóta semmi, de már rájuk fogok írni azért, mert nem pár ezerről van szó...
  • davidka003
    #134500
    Totti vagy Arty valamelyikőtök rendelt Tales of Vespariát ami nem jött meg.
    Nem reklamáltál, hogy küldjék újra vagy adják vissza a pénzt?
  • davidka003
    #134499
    Hitman Absolution: Professional Edition Xbox 360

    ~5800 Ft



    Jó ez a játék?
  • DarkSector
    #134498
    Bukás.
  • Macccy
    #134497
    Nem gonoszságból, de az ilyen vérgagyit én sem látom szívesen a piacon! "Vérgagyi, igen" hisz telefonos szarnak örülhet a sok kis néger bagóért, de a minőség akkoris a PS-XBOX-WII mezőnynél fut (meg persze a pécéken, kinek kedve $zerint) és az ilyen új-retró konzol izé csak árt annak a színvonalnak.
    És igen - ha valaki ezt rossz szemmel nézné - számomra jónéhány boxos játék igen jó mozis epic élményt nyújtott mindössze három konzolos év alatt!
  • grebber
    #134496
    Én a GameSticket várom az androidos konzolból.
  • davidka003
    #134495
    Siker vagy bukás lesz az OUYA?
    A The Verge és az Engadget véleménye a termékről finoman szólva is lesújtó. Elsődlegesen kiemelendő, hogy a gamepaddel gondok vannak, így a vezeték nélküli kapcsolattal való kommunikáció igen komoly késleltetést eredményez, ami sajnos erősen érezhető, így rendkívül pontos időzítés szükséges a parancsok kiadásánál. A játékvezérlő kivitelezése sem kellemes, mivel a burkolat rögzítése mágneses, így heves játék közben esetenként széteshet.

    Örülök neki ha bukni fog. De a sok hülye még mindig várja, mint a messiást.
  • orichalcos
    #134494
    Jóez. :) Talán a leghangulatosabb Halo videók egyike. :)
  • davidka003
    #134493
    Látom most sok játéknál ezt írja:
    Mystery Gift, When you buy this game.
    Nekem egy Nintendo Licensed: Mario 3DS Case-t ad ajándékba.
    Ennyiért megrendelem, 3400-at szerintem csak megér a complete kiadás+ajándék.
  • Macccy
    #134492
    Bár itt ott gagyi, de a HANGULAAAAT!!! Ahh ...
  • orichalcos
    #134491
    Ó Halo film témához.

    El is felejtettem hogy Blomkamp már csinált egy rohadt jó Halo rövidfilmet:

  • davidka003
    #134490
    Zavvi kódja esetleg valakinek? :D

    DiRT 3: Complete Edition Xbox 360 £9.98
  • DarkSector
    #134489
    Azt tudod kitől loptam? :P
  • teddymac
    #134488
    Tuti megveszem .....

    első 2 részt nagyon szerettem talán azon ritka játékok közé tartoznak amit végig is játszottam nem untam bele :)
  • Tinman #134487
    Fade to Black-et végigtoltam anno :-)
  • TDC Geronimo
    #134486
    kinect shit
  • grebber
    #134485
    Ryse a major launch title for next-Xbox – report
  • vg
    #134484
    Én ezt mindig is utáltam, nem tudom miért. Még amiga 500-as gépemmel játszottam vele. A folytatásával a Fade to black-el többet játszottam de már pc-n.
  • Seth
    #134483
    áá, a nosztalgia :) Én ezt még Super Nintendon vittem végig, az volt kéznél :) Az átvezetők mentek olyan 5 fps-sel :D Emlékszem egy Prince of Persia után ez a scifi környezet nyakon vágott, imádtam.
    A Fade to Black 2-3 próbálkozás után elfelejtődött, az nem tetszett
    Ez viszont most várós
  • Totti5
    #134482
    Ma is érdemes volt felkelni:)


    Origi
  • Myselor
    #134481
    sziasztok nincsen esetleg valakinek egy felesleges 2 napos goldja?nagyon megköszönném:)
  • DummyBoy
    #134480
    Ízlések és pofonok ... Nálam ez inkább Angelina Jolie-ra vagy Monica Belucci-ra igaz
  • n000rbi
    #134479
    "nekem stallone/arnie>bárki :)"

  • arty
    #134478
    nekem végülis tetszett az uj (ha elájulva nem is voltam tőle), de a régi a nosztalgiafaktor miatt számomra sokkal szórakoztatóbb :) (uj dredd után meg is néztük a régit újra)

    nekem stallone/arnie>bárki :)
  • orichalcos
    #134477
    Egyetértek...
  • Macccy
    #134476
    Így így! Ühüm, bizony! :)
  • Totti5
    #134475
    Halo 4ben több valós érzelem olvasható le Csíf és Cortana játékából, mint egyes tehetséges hálivúdi színészektől egyes haypolt filemkbem.