176613
banner
  • arty
    #134635
    nem win blue?
  • Macccy
    #134634
    Nem hangzik ez jól, te ... Az se hogy nem válaszolnak ...
  • grebber
    #134633
    Napi next gen pletyka win 8 lesz a boxon!

    Már kegyetlenül várom a bejelentés napját,hogy ebből a sok találgatás cunamiból mi lesz a valóság!
  • Totti5
    #134632
    Hogyan tévesszük meg a lelkes vásárlókat

    "Zavvi küldte a 0-20%-os mistery code-ot, mondom megnézem, hátha van valami jó árban. És egyből szemet szúrt, hogy az árak hirtelen megemelkedtek legalább 20%-al
    Pl: vasárnap Uncharted 3 GOTY edition 13fontért vettemmeg, most 18. Még szerencse, hogy berendeltem! És ez van elég sok terméknél. Lásd AC3 és GOW 40 font fölött o.O
    Ettől függetlenül a gesztust értékelem Zavvi "

    Én is értékelném, hogy lassan 1 hónapja bejelentett ellopott, eltünt küldeményeimre valami választ kapjak, de semmi...
  • Totti5
    #134631
    Nem mindenkinek tetszik ám! :)

    Ez rendesen ütött:

    "Ennél érdektelenebb már nem is lehetne számomra. Lassan már a címképernyőnek is adnak valami jól csengő fantázianevet. Én régen nagyon szerettem a focis játékokat, de ez a fene nagy élethűség és összetettség réges-rég elvette a kedvemet. Nekem a sok über-fícsör helyett valami olyasmi kéne, ami visszahozná a kedvemet a labdarúgáshoz. Valami, ami sokkal inkább játék, semmint hangzatos nevű technológiák összessége. Az első néhány FIFA, a Worldwide Soccer sorozat, az Adidas Power Soccer sokkal jobban megragadta a fantáziámat, mint ez a jellegtelen "szimulátor". A marketing valahogy kiszorítja a "játékot" a játékból. "

    Aztán vannak a jövőbelátók, akik megmondják, hogy azt amit mostanra fejlesztettek ki, már anno beletehették volna.

    "Ezeket a fizikai cuccokat nyugodtan bele pakolhatták volna a fifa13-ba,mert annyira nem bénák,hogy ezeket most találják ki,de nekik így éri meg ha évente egy-egy új dolgot bele csempésznek a gamába."

    Nomeg a mindig elégedetlenkedő

    "Tenyleg kicsit rohejes, hogy lassan mar egy uj menu elrendezesnek is "super precise option selection" es hasonlo neveket adnak"

    Aztán azok akik nem játszanak vele kellően behatóan

    "Én azt is szívesen látnám,hogy a bíró tévesen elenged lesről...Mert az is a focihoz tartozik.."

    Igen b+ remélem beírják 100ezren az EA fórumra, hogy aztán online lövögesse minden highskilledűberpró a lesgólokat. Így is a hajunkat tépjük már amikor nyilvánvaló lesgólt kapunk mert nem fújt és mert olyan lest fúj be ami nem is volt az...
  • heady
    #134630
    Bejon az uj UI

  • Totti5
    #134629
    Assassin's Creed fanok! ( meg leendő vásárlóknak )
  • szega96
    #134628
  • orichalcos
    #134627
    Na egy pár hónapra sayōnara. Legalábbis live-ról.
  • Totti5
    #134626
    Ranked multi, sokat játszott pléjerekkel, csak azokkal meg az a gond, hogy hardkórak. Hülyék mindenhol vannak, nem lehet őket kiszűrni.
  • arty
    #134625
    elmondani nem tudom, mennyi a kis kilökdöső buzeráns :(

    FM szvsz tuti nem jó.
  • Macccy
    #134624
    Tippre Forza Motorsport. Az szimulátor (ha beállítják) és a kölkök azt kevésbé csipázzák. Halo -ban meg CoD -ban sokaköcsög ... :D De ha lenémítod ...
  • teddymac
    #134623
    3x évesen is anyázok :)
  • RaklapMobil
    #134622
    1 kerdes xbl -on melyik jatekba a legjobb a community? gow, cod, bf, halo?
    csak erdekel mert szivesen beszelek masokkal, de 25 evesen nemakarom a 1x evesek sikoltozasat meg mamazasat hallgatni.
    Ja es konnyu uj ismerosokre szert tenni live on?
  • davidka003
    #134621
    Zavvi 10%
    3675-7C05-48D3
    Írhatna aki felhasználta.
  • Macccy
    #134620
    Meg, meg, meg is van. Army of Two kevésbé vonz. Hmmm Totti monja ezt a Future Soldier-t ... Meggondolom.
  • arty
    #134619
    ... pedig nyilván öreg napjaidban elővennéd ezeket a régi árkád sz*rokat :P

    (várjcsak! dehát ha akkor lesz még előfizetésed, ezt meg is teheted! mondjuk kb mindkettőre ugyan annyi az esély ... :D )
  • Tinman #134618
    Gold only az akció rá, pedig azt is berántottam volna. Jah köcsög MS nem kell a pénzem? No problem.

    Akkor sem fogok előfizetni rá, ahogy a fostos PSN+-ra sem. Mondjuk utóbbi rosszabb, ott soha nem lesz tiéd a játék. Pfejjj.
  • grebber
    #134617
    Nagyon benéztem nem arról :D
  • Seth
    #134616
    Te most a Black Knight Sword utolsó főellenségéről beszélsz? Amit második végigjátszásra ad be csak a játék ?
  • grebber
    #134615
    Érdekes hogy az legvégső boss nevetségesen könnyű volt a léghajós agyrém részhez képest.
    Valahogy úgy jellemezném hogy 100 halál vs max 3 halál!
  • vg
    #134614
    Feltettem összes skin pack dlc-t Injustice cuccra, és így nagyon hangulatos Arkham Batman-el játszani, ráadásul ugyanaz a szinkronhang(bár csak azt mondja stay down). Szuper játék, imádom.
  • Seth
    #134613
    Easy után a normál fokozat maxos páncélban ,három csíknyi életerővel,5-6 élettel már nem lesz kihívás, kivéve talán az utolsó-utolsó boss :)
    Hard viszont annyival feljebb van,hogy eszembe nem jutna szenvedni vele :)
  • Totti5
    #134612
    Nekikezdtem a Black Knight Swordnak.

    Akkor hardon hajrá! Tutorialon átjutottam, első pálya első részán átjutottam, majd szörnyethaltam és el is fogyott a 2 életem. Namost ezzel nincs is gond. Ott kezdődik a dolog, hogy ha meghalsz, akkor game over. Szó szerint. Ugyan az a séma mint a régi 16 bites játékokban pl a nagy kedvencem a Contra. Ha elfogyott az élet akkor a játék is véget ért, lehet kezdeni előről.

    Ilyennel nem igen találkozni mostanság.

    Vissza is vettem easyre, azon végig lehet majd vinni, fejleszteni, aztán normalon is mert abban az esetben megtartja a fejlesztéseket és a full befejezést megkapja az ember, de ha ott elbukik akkor vége. Oda minden, a játék reseteli magát, game over.

    Kőkemény:D

    Tinman!? ( goldos ez is? neked való cucc )
  • Totti5
    #134611
    Nem lehet.
  • gibson9
    #134610
    Sziasztok! Classic xbox játékot tudok telepíteni 360-ra? És ha igen, akkor, hogy, mert eddig nem jöttem rá. A módszer, ahogy 360as játékot telepítek nem lehetséges a classicnál.
  • Totti5
    #134609
    Gears of War 1+2+3+Judgment
    GR: Future Solider
    Resident Evil 5 (6-ban van?)
    COD World at War
    Fifa 13
  • arty
    #134608
    splinter cell conviction megvolt?
    lara croft guardians of light?
    army of two 1-2?

    nekem ezek maradtak emlékezetesek :)
  • Macccy
    #134607
    Jaja, van egy állandó cimbi akivel co-op game fogyasztók vagyunk és van most egy újabb kolléga is. Csak jó coop anyag nincs elegendő. :)
  • Totti5
    #134606
    Mivel akár meghaltál, akár nem mindig ment előre a dolog és nem volt olyan, hogy újrakezdték egy pályszakaszt, igazából a nehézségi szint is felesleges volt bele. Legális isten mód bele volt rakva, ráadásul élettel és muncióval jutalmazatott ha meghaltál. Ilyet még soha nem láttam...
  • arty
    #134605
    a legutolso pályáig nekem se :) sőt, konkrétan nagyon könnyű volt, kihívásmentes...
  • Harlekin
    #134604
    Én normálon nyomtam végig.majd levettem nyomira hogy össze szedjek mindent meg kiszedjem az acsikat 47 acsi lett meg.belekezdtem az 1999 módba is de ott feladtam a 10. chapter után.És mindez raptor szerint 28 órát vett igénybe és ez nagyon a +++ os idő,mert a raptor azt is számolta amikor fürödtem,kajáltam stb stb és csak állt a gép a menübe...Nekem nem tűnt nehéznek.
  • arty
    #134603
    és mindig akad ismerős, h együtt játszatok?

    nekem nagyon nem :( pl bf3 coop küldit már hónapok óta nem sikerült összehozni haverral... :(
  • Macccy
    #134602
    Mármint co-op .... De nincs sajnos, látom, már utánakerestem. Sebaj, akkor ez is egy solo sztori lesz. Csak folyton keresem a jó kis online co-op címeket.
  • arty
    #134601
    mármint?
  • Macccy
    #134600
    Nincs benne semmi co-op, mi ? :(
  • arty
    #134599
    hardon 2-3 órát szoptam a végén, végül easyre szedtem le, hogy legyen már credits :) (és kilootoltam az utolsó dobozt is játékban, képességek, amiket szerettem maxon, fegyók amiket szerettem dettó maxon...)

    iszonyat sok patrióta jött, hiába lőttem le a nagy léghajókat is
  • Totti5
    #134598
    facebook/Tasha Cosplay aki kíváncsi rá... komolyan űzi az ipart
  • TDC Geronimo
    #134597
    #dealwithit

  • Totti5
    #134596
    MGS


    Starcraft 2 japó kiscsaj


    Szintén Ő, Diablo 3


    Szintén...


    ........