176613
banner
  • Tinman #134675
    Nem érted.

    Nem érdekel a multi és még mutatok neked 20 olyan XBOX360-as ismerőst, akiket szintén nem érdekel. Így nem fizetünk Live-ért.

    Ellenben szeretnénk fizetni legális játékokért és eléggé diszkrimináló, hogy most I am Alive és Black Knight Sword-ből kimaradtunk. Mintha min nem vettünk volna eddig egy raklap eredeti játékot, mintha mi nem vettünk volna eddig XBLA címeket! Lehet, hogy SOKKAL többet is, mint egy mezei Gold-os aki csak multizni jár fel!

    DE MÉG EZT IS ELFOGADOM/juk! Azt már qrva nehezen, hogy az ilyen-olyan játékok mellé kapott multi Gold kód ERRE nem vonatkozik? WHY? WTF?
  • RaklapMobil
    #134674
    Enis kedvelem a lopakodos jatekokat, de igazat kell adjak par dologba.
    Eleg sok jatek van amit lehet jatszani lopakodva, ez engem a splinter cellre emlekeztet csak elnagyolva meg par termeszetfeletti skillel. Ahogy latom csak cooldown van a skilleken, szoval ha valaki turelmes kb minden helyzet megoldhato.
    Reszemrol nem bejovos ez a trailer en jobban csipem a regi thief, splinter formaciot. Es jobban preferalom a realitastol kevesbe elszakadt dolgokat, pl nyilak, kabitas, megzavarasra kis tereptargyak. Itt mindent kb a sajat shadow szutyodbol oldasz meg. Ilyen hatalommal meg minek lopakodni.
  • Totti5
    #134673


    [URL=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=29r0bNtTSJs]DARK Skills Trailer #1 EU[/URL]

    Pár kérdés felmerült bennem.

    1, miért reklámozzák ennyire? fizikai fájdalom nézni...
    2, mit várnak ettől? a videók max csak az elvetemült akcióRPGlopakodós fanokat érintik meg, már ha éppen végig bírják nézni
    3, a fejlesztők komnolyan gondolják hogy ezt 10 ezerért el fogják tudni adni?
    4, kinek éri meg ezt finanszírozni?!!! abban az esetben ha pénzmosásra használják őket, megértem, de amúgy...
    5, hogy lehet ilyen igénytelen trélert összrakni?
    6, hogy lehet olyan minőséget kiadni generáció végén ami gen elején is aljaszint lett volna?
  • Macccy
    #134672
    Eléggé egyetértünk ... bár ki a f*szt érdekel ugye :D :D :D
    Gondolkozom én is erősen ezen a 0day next-gen gép dolgon és hál'Istennek csak egy dolog tarthat vissza: hogy fosok a kezdeti szar szériáktól, dehát 1-2 év gari úgyis rájuk lesz baszva, nem?
    MS comingout-olhatna már igazán!


    Live! témában úgyse lehet értelmet verni a fejekbe, mert a Grebbertől sokkal kevésbé értelmes (ezt kéretik Pozitívan érteni!) emberek, főleg a kék fanboyok ezt minduntalan felhozzák ezt az évente 7-8 ezer forint extra kiadást, mintha ők fizetnék helyettem is, legalább akkora felháborodással. Eehhh :/
  • Macccy
    #134671
    A memória nem minden se system, se vga, de ne is írj többet mert Off és úgyse érteném, 5-6 éve nem vagyok benne a PC iparban. :)
    Ha folyékonyan mennek akkor igenis jó erős vasat tettél bele 4 éve, szóval sok üveget visszaváltottál. :)
    AC3 bár tudom nem az a szint, de meglepődtem milyen korrekt látvány boxon. Egyike a kevés pozitívumának ... :(
  • Totti5
    #134670
    Nextgen gépre veszem.
  • Totti5
    #134669
    Nem lehet 150-180.

    Sony majdnem belerokkant... s most válság is van(jajjajj, ezt most 50 évig lehet majd mondani mindenre:) ), de tényleg, most kevésbé lenne eladható egy 180ezres gép mint anno, ami akkor sem fogyott.

    120 max 130. Többért adni öngyilkosság lenne, de aki ilyet tervez venni az most szépen félreteszi rá a havi 30k-t és simán kicsengeti a 180at 0day, mert 180ezer rohadtul nem sok minimum 5-6 évre. Egy PCt most 250 alatt nem kapsz, jövőre, s utána sem fogsz kapni, az pedig 6 évre nem lesz elég. Ez pedig luxuscikk, úgy is érdemes kezelni. Persze a 20 ezer is sok pénz, az 50 is a 180 pedig sokaknak egy havi, vagy több fizetésük. ( oké, lehet valaki 130at keres, lehet valaki 90et, lehet valaki nem kapja meg hónapokig a fizuját, lehet valaki többet keres... ).

    Lájv. 1 évre tényleg pitiáner összeg. Ha valaki nem is multizik, de vásárolgat, akkor még a gold leárazások miatt is megéri egy évet befizetni, nomeg azért a felhőbe mentés sem rossz dolog.
  • Macccy
    #134668
    Neked gyors (?!) a letöltés? Te mázlista lehetsz, mert az az egy nálam valamiért lassú, de legalábbis nagyon sokat forgassa mire megindul ...
  • Macccy
    #134667
    Na hirtelen jó sokan írtatok, mindenki estig melózik? :)

    Szóóval: tessék Art, ott a válasz, a Microsoft egy gördülékeny jump-in rendszert ad, ami tényleg nem rohadt még ránk haverral, pedig egyszer azt mondták mégis ... kaptam is +1 hónap ingyenkört ... Jó, tudom!
  • Muttley
    #134666
    én még azért ebben is bízok:

  • Totti5
    #134665
    Grebber kelleténél erősebben mondja a dolgait, ami vagy tetszik vagy nem... mindenkinek meg van a hóbortja.

    Én sem értem meg az eszetlen konzol warez mániáját, így jobb is ha ezt nem hangoztatja itt, mert csak kicsapja a biztosítékot másoknál.
  • Renjike
    #134664
    meglepődnél :'D semmi extra én is csodálkozom max az AAval játszadozom hogy kinyomom vagy 8 helyett 4re teszem , szimpla 2 mag 4g ram 1 gb videokari...
    UI: AC3 is akadt, illetve a Crysis 3.
  • Waczkor
    #134663
    Nem azért de kb havi 750 forint a live,sőt még kevesebb.
    Megveszed egy évre azt csá.Én is ezt szoktam,akkor is megvettem mikor nem voltam itthon 4 hónapot,mert jobban megéri mint 3 hónapokat venni.

    Aki rendszeresen multizik haverokkal,nagy ívben szarik rá,pláne hogy egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt vele gebasz.
    Működik,gyors a letöltés,átlátható.Könnyen lehet rácsatlakozni barátokra,chatelni.Az még jó lenne ha működnének az appok,dehát ez bantuland.

    Tény hogy psn ingyenes alapból,de meg is lehet nézni milyen a livehoz képest.
    Inkább fizetek érte,mint alapból ingyen legyen egy félkész rendszer.

    Warezre:

    Szerintem annyiból jobb ha eredetiben veszed a gémeket,hogy több időt fordítasz rájuk és nem próbálsz ki minden szemetet,csak ami megérdemli.

    Wareznél meg "demózhatsz" játékokat.

    Nekem is ki van flesselve a box,nem régóta,igazából mind1 volt,mert annyira sok játékot nem tolok.Haverok megcsináltatták,így én is.

    Olyan játékokat meg amik megérdemlik pl GTA,PGR,FORZA,Batman,FIFA ezek után is 0day fogom venni next genben is.



  • RaklapMobil
    #134662
    valakinek van tapasztalata scuf controller teren?
    stick erdekelne van box stic meg van a ps3 stick.
    fps hez kellene de sajnos nincs lehetosegem a ps3 at kiprobalni.
    esetleg valaki irhatna par szavacskat rola melyik szimpatikusabb
  • grebber
    #134661
    Akkor nagyon sok játékkal nem toltad.
    Vagy csak nem tudod mi a max!
  • arty
    #134660
    az upc a lakásomig elhoz egy kábelt és a gerincre köt, másképpen nem lenne netem
    a mol benzint ad a pénzemért, máskülönben nem menne az autóm

    az xbox liveon a multi azért fizetős mert anélkül... öö... szóval ezt csak ps3on és pécén lehet megoldani, az xbox egy drágább tcpip csomagtípust használ :D
  • Macccy
    #134659
    Hű akkor te 4 éve fasza bika vasat vehettél mert az én 5(!) éves gépem már az excel-t is remegve nyomja ki és riccel a Win7 :() .... Újra is kéne rakni, de nem visz rá.
  • Macccy
    #134658
    Ne nyomjátok a hisztit, még a végén én is elhiszem! A UPC/T-Com/Fibernet/DIGI szolgáltatóktól éreztek bármi törődést? A MOL/Shell/OMV kutasai megsimogagják a fejed miután betöltöd a dieselt? (Grebber te tudom hogy nem) Az eON sem haverkodik. De március hónap cserébe tele volt offerekkel ami persze szintén nem az MS jóindulata, de legalább a Goldosoknak járt mind, sokan bevásároltak.
    Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem lenne jobb havi 6-700 forinttal olcsóbban a Live Gold, de az a szó, hogy "röhej" az erős a mai mezőnyben ezért. (röhej hogy teljesítményadót fizetek és reggel 2 órát állok a dugóban a Lágymányosi híd mosása miatt!)
  • Renjike
    #134657
    4 éves a gépem és alig van játék amit nem maxon visz ... (BF3 , Witcher 2 , TR (AA van csak kinyomva) , Bioshock (AA van csak kinyomva) , Hitman (csak AA van kinyomva) , Metro 2033 (na de azért ez érthető)
  • arty
    #134656
    Szerintem a live-al kapcsolatban igaza van. Röhej, hogy pénzes a multi, egyrészt. Másrészt viszont ez egy működő rendszer, nem akkora szopás, mint az ingyenes pc/ps3 vergődés... (tisztelet a kivételnek játék csak pár van)

    Nehéz kérdés :)
    Bevallom pár hónapja goldos lettem, sok sok év után először (előtte is volt ilyen ákciós havi/3havi lájvom, de rendes fizetős még soha).
    Annyira nem érzem a törődést, de néha jó h van.
  • Macccy
    #134655
    Nem hittem, hogy ez lehetséges, de Te nálam is fillérbaszóbb vagy és ez már ijesztő. De akkor én még nem értem el a mélypontot, még lehetek rendes Consumer! :)

    És az Xbox Live -val kapcsolatban akkoris igazam van! :D
  • grebber
    #134654
    Biztos valahol igazad van csak az én szemszögemből nézve nem!

    Tartasz fönn autót? --> Minek autó! Az életvitelemből adodóan nincs és nem is lesz szükségem rá! Ha olyan útra megyek a busz mindenképpen olcsóbb.
    Internet előfizetés 20-40 Mbites, minek? --> 50-120 inkább és minden fillérjét megéri mert ezzel is spórolsz mivel letöltesz mindent!
  • Macccy
    #134653
    Nem szólnék hozzá inkább a lent elhangzott dolgok nagy részéhez, nem firtatnám az anyagiakat és nem kell a 'flééém' se, hogy így warez és úgy warez ...

    Nekem egy dolog bökte meg a szivárványhártyámat: "xboxon hülyének is nézik az embereket akik fizetnek a játékért aztán meg külön a multiért is". Nyolc (!) év alatt még mindig ennél a primitív pontnál vagy leragadva Te és a hozzád hasonlóan vélekedő emberkék?
    Fejlesztesz te pécét, mondd csak? Hiszen az termeli a pénzt, igazad van!
    Tartasz fönn autót? (uhh, belegondoltam) Az szinte igyen van, alig kerül valamibe. Internet előfizetés 20-40 Mbites, minek? stb.

    Havonta 600-700 Forintba kerül az Xbox Live, kevesebb már mint egy 19 szálas doboz átlagos minőségű cigaretta vagy 3-4 kocka sör minőségtől függően!

    Ehh, de minek is töröm magam ...?
  • Mr Manson
    #134652
    Másokat meglopni? Az spórólás? Fasza ...
  • grebber
    #134651
    Amiért nem adok pénzt azt én spórolásnak hívom!
  • Bercy #134650
    Senkinek sincs baja azzal, hogy sporolsz vagy eppen nem koltesz altalad nem megfelelo ertek/ar aranyu dolgokra. A gond ott kezdodik, hogy megprobalod megideologizalni a warezolasodat ezzel pedig jobb ha belatod warez nagyon nem egyenlo a sporolassal...
  • vg
    #134649
    Szép az idő, jó a kedvem, jót röhögtem.
  • grebber
    #134648
    Havi 240k-s átlagfizetésem mellett kikérem magamnak!

    Lehet megkövezni lehet anyázni de én ha milliárdos lennék se vennék 50 millióért autótót amihez 1 milla a legkisebb alkatrész amikor kapok 2 milláért is amihez 20-30 ezer! (Csak mondtam hasra ütve számokat)
    Pénzem mindenre van amióta az eszemet tudom csak spórolok ezt kb az egész fórumvilág tudja.Szóval a pénz az nem kérdés. De mivel nyomorék spur vagyok nem költök minden szarra pláne nem olyanra ami ami nem éri meg vagy.

    PC-s játékoknál is mindig sírok hogy a 128. játék se megy már maxon a 3 éves gépemen holott csak elkéne mennem venni csúcs pc-t és nem lenne sírás!
    De nem teszem mert nem vagyok balfasz hogy aztán 1 év múlva már a VGA cserén kéne megint gondolkodnom hála a nagyszerű fejlesztőknek akik leszarják a pc-t!
    Az új konzolokkal ez a sírás megszűnik mert már konzolon is ott lesz a látvány nem kell sírni milyen pc kell hozzá mert egy feláras konzol elég lesz.

    Ha meg ne adj isten nem fogják törni akkor úgyse bírom ki hogy ne vegyem meg.
    Ps3-at se hagytam ki csak azért a 25 játékért megvettem az életciklusa végén!


  • DummyBoy
    #134647
    Félretéve az ellenérzéseimet, és azt a motoszkáló gondolatot, hogy te a büdös életben nem láttál még egyben 180k-t, érdekelne az a PC ami csak ennyibe kerül, de minden elmegy rajta maxon ...

    Halál komolyan mondom!
  • grebber
    #134646
    Nem sokat multizok de pc-n legalább a játék árában benne fogaltatik!

    Azt meg leszarom hogy a live-al demokhoz meg máshoz is hozzá lehet férni!
    Multizni akarsz fizess-> Majd ha hülye leszek!
  • heady
    #134645
    Most ezzel a mondattal lehulyeztel par tizmillio embert, gratulalok...
    Mennyivel okosabb pc-re jatekokat venni? Vilagosits fel kerlek.
  • grebber
    #134644
    Elég nekem ha pc-re veszem a játékokat nem kell még 1 kolonc!
    Meg xboxon hülyének is nézik az embereket akik fizetnek a játékért aztán meg külön a multiért is! Kösz nekem ez nem kell!
  • heady
    #134643
    +1
  • Tinman #134642
    Öööö.... bocsi Grebber, de +1.
  • vg
    #134641
    Te konkrétan egy idióta vagy.
  • Bercy #134640
    Ha neked nem sok 180eft akkor aruld mar el, hogy miert vagy egy gusztustalan warezmajom?
  • grebber
    #134639
    Nektek sok! Nekem nem! Az a 180k az egy pc fél évre ha maxon akarsz játszani mindennel. Szóval az új konzol többszörösen megéri majd (számomra csak persze akkor ha a lentebb leírt dolog megvalósul)

  • vg
    #134638
    Akkor is kénytelen leszel megvenni a gépet nyitáskor majd betenni a szekrénybe amíg nem lesz rá megoldás, vagy legalábbis nem frissíteni. Szerintem borítékolható, hogy az első szállítmányokon lévő dash tele lesz hibákkal amikkel lehet mit kezdeni. A gond az a 500 dollár, ami nálunk lesz 150-180e forint is simán. .. kurvasok.
  • arty
    #134637


    reménykedjünk inkább nowarezben és steam szinten akciós online storeban :)
  • grebber
    #134636
    Csak a főcím-ig jutottam.Nekem warezmajomnak nem az a kérdés mi lesz rajta meg milyen hardware.ekből fog állni,hanem hogy tudják-e törni
    Ennyire nem imádkoztam még semmiért mint a fent említett dologért!