176613
banner
  • Shan
    #134955
    Nem kötelező a gold a rewards-hoz, de ha már beregisztráltál és aktiválod a gold-ot, 200 msp-t kapsz.
  • grebber
    #134954
    Szerencsére jön pcre is.Gondolom kicsit felturbozzák.
    Nagyon várom már!
  • Macccy
    #134953
    A film bármikor jöhet, de valahogy ezt a sorozatot nem bírtam MacGyver ellenére se ... :(
  • Totti5
    #134952
    Star Trek 1966-ban indult el.

    Stargate 1997-ben.

    Megnéztem az SG Atlantis és az Star Trek Enterprise adatait. Altlantis a SYFY legsikeresebb sorozata volt, és kb átlagban 1 millával maradt el a nézettsége évadokra lebontva mint az Enterprisének. Star Trek 5 millával indult, az SG 4 millával.
  • davidka003
    #134951
    Jó de Star Treknek sokkal nagyobb rajongótábora van meg abból filmeket is nyomatják még most is.
  • Totti5
    #134950
    2009ben lett vége az Atlantisnak. Abban az évben megjelent 2 film is az Igazság Ládája és a Continuum. Nem volt az régen. Mint ahogy Star Trek sem volt régen és abból is lehetne mit összehozni.
  • davidka003
    #134949
    Ha olyan lenne, mint az Alien akkor inkább ne legyen.
    Szerintem a cégek is tudják, hogy a Csillagkapu sorozat már régen volt és kicsi az a réteg aki pénzt adna egy játékért.
  • Totti5
    #134948
    Pedig hálás téma. Szinte random pályákat lehetne összetenni, ahol TPS lövöldöz az ember 1-1 órát, némi kutatással, s mondjuk Apofisz főbossal aki végigkövet minket a világokon és a parancsnokságra is be akar törni ( ott is lőni ) s az űrből a földet elpusztítani... mi meg mondjuk egy szuperfegyvert keresünk ellene. Ja hogy a sorozat is nagyvonalakban erről szól?:)

    Kész a forgatókönyv... csak meg kellene csinálni. Ne mondja senki hogy nem lenne sikeres. Egy ilyen játékra is annyian várnak mint egy Alienre.
  • arty
    #134947
    valami kisebb fejlesztő vehetett volna egy cryengine-t és csinálhatott volna valami közepes lövöldét, olcsón esetleg... bírtam volna :)
  • Totti5
    #134946
    Repülő piramisok még szép:)))

    Ha már Stargate... kijött ájfónra hivatalos! SG1 játék.

    Minőséget nem komenntálnám, de a zene hallatán, az hogy az eredeti csapat adta a szinkront, azt hogy Csillagkapu játék!!!!!... amint kijött andoridra veszem is meg tüstént. Sorozatot már ezerszer oda vissza néztem, és közben egyetlen egy játékkal sem játszhattam... hihetetlen.


  • arty
    #134945
    nagyon jó konceptek!!!

    az első képről mondjuk eléggé a csillagkapu goauldjai ugranak be....
  • DarkSector
    #134944
    warez.
  • DarkSector
    #134943
    Azaz.
  • LMNO
    #134942
    Akkor ez lehet hogy még csak valami béta volt vagy nemtom.
  • Botond #134941
    Én is azt hittem, mondjuk van vagy két témám az alapokon kívül. :D
  • davidka003
    #134940
    Azt hittem a témák csak a háttérképet változtatják meg.
    Legalábbis amiket próbáltam azok ilyenek voltak.
  • Tinman #134939
    Halo: Reach?
  • LMNO
    #134938
    Üdv!
    Ezt tudjátok esetleg hogy melyik téma a dashboardhoz?

    Itt van még egy kép róla: link
    Köszi!
  • Totti5
    #134937
    Amiket szívesen nézek, más játékok koncepcióval ellentétben. Bízok a Bungieban, hogy egy igényes scifit fognak kreálni.
  • Tinman #134936
    Helyesen:

    Destiny concept art képek.
  • DarkSector
    #134935
    Destiny:



  • DarkSector
    #134934
    Hát a Reaper.
  • davidka003
    #134933
    Átváltozott alakja?
    Videót tudsz keresni róla? :D
  • DarkSector
    #134932
    Sőt továbbmegyek átváltozott alakját sem használtam Death-nak.
  • DarkSector
    #134931
    DS2-ben sincsen help, nem arra értem hogy hol mennyire causal, hanem hogy ha mondjuk egy ujjonc játszik Nightmare-on nem fogja letólni úgy mint én agy más rutinos emberke.
    Volt aki azzal rémisztgetett hogy pl a Jeges szörnyet sem tudom majd megölni, és életveszteség nélkül meg lehet, Sőtt mindegyiket.

    SPOILER!


    EZ A JEGES



    Én akkor hagytam abba mikor ezt elértem:
  • davidka003
    #134930
    Dark souls-ban sincs semmi segítség a kezdőknek és működik a rendszer. :D
  • DarkSector
    #134929
    Mondjuk kezdőknek a Nehezebb fokozatokban szerintem kell erősebb fegyver meg item, nekem van rutinom, vagyis volt talán azért tűnt könnyűnek.
  • davidka003
    #134928
    Megjöttek tegnap meg ma a rendelt pólók meg 1 pulcsi Zavviról. :D
    Tökéletesek. Nagyon jó minőség.
    Vicces, hogy amit itthon 15 ezer alatt nem kapni ott akcióban 5k volt. :D
    Meg pólók is ilyen 1500-2k körül vannak akcióban és jó minőségűek.
    Szóval érdemes onnan rendelni. Most is vannak jó pulcsik akcióban.
    Ez
    Ez
    10NCLO kóddal lejön 10% belőlük.
  • bluesfool
    #134927
    Sziasztok,
    Csináltam egy angol profilt erre az xbox live rewards programra , azt irja hogy 96 óra után lehet aktiválni, de már lejárt a 96. Az rewards programhoz kötelező a gold tagság ?
  • Totti5
    #134926
    Vagyis alapjaiban van elkúrva az egész rendszer mint a Bioshock Inf és mint a Assasins Creed esetében is. Ha a játék tartalmaz bizonyos elemeket, akkor kényszerítsen rá hogy használjam ki, ne lehessen azok nélkül végigvinni! Mert más különben feleslegesen van benne és a játék nem lesz jobb és több tőle, akármennyire is azt akarták elérni a fejlesztők... közölni kellene velük hogy nem sikerült.

    Mivel a Darksiders 2 storyt sem tudott felmutatni, de ószom hogy volt lúúúút, mert annál jobb dolog nincs a világon ugye, csak kár hogy mást nem sikerült beletenni...
  • DarkSector
    #134925
    Egyetértek, 4x vittem végig, Normal(2x)-Nightmare(2x).
    Nekem sem top a grafika, van sok érdekes dolog, de azt kell hogy mondjam fasza játék volt.
    Persze ez a fegyverfejlesztés annyira nincsen kihangsúlyozva, a simán felszedhető tárgyakkal simán végig lehet vinni, és szinte item használat nélkül.
  • Totti5
    #134924
  • Seth
    #134923
    2X? Imádhatod a monotóniát :D
    Az első rész sokkal változatosabb volt és nem utolsó sorban jobb sztorival,átvezetőkkel rendelkezett, szerintem. Persze ízlések és pofonok
  • davidka003
    #134922
    Szerintem inkább a Dragon's Dogma: Dark Arisen-be fektetem a pénzt.

    Egyébként más ám az ha valami ingyen le van töltve meg ha fizettél érte.
    Ha nekem is warezban lett volna meg mondjuk PC-n akkor meghagytam volna, egy esős délutánra jó lett volna. De így, hogy áll benne az ember pénze inkább eladtam most amíg ér valamit. Első rész másabb volt.
  • Macccy
    #134921
    Énisletojom mi a neve, de szerintem az Xbox 8 lesz ... Összeáll ... 8th generation ... Windows 8 ... WinPhone 8 ... és az a kis játék a fektetett 8-assal jó ötlet lenne
  • vg
    #134920
    Én kétszer toltam végig, nagyon imádtam. Összes dlc-vel nagyon jó volt.
  • davidka003
    #134919
    3500-ért elvitték a Darksiders 2-t tőlem. :D
    Nagyon helyes. Meggyőztetek, hogy unalmas, nem érdemes végigvinni.
    Grafika se volt a toppon.
  • Seth
    #134918
    Szerintem meg kit érdekel. Felőlem lehet Microsoft Money Maker is :D
  • davidka003
    #134917
    Miért lenne biztos?
    Szerintem még bőven változhat.
  • vg
    #134916
    Szerintem biztos, hogy sima Xbox lesz a neve. Várjuk.