176613
banner
  • Macccy
    #134995
    DarkSector ígérd meg, ha valamiért el is sodródsz a "HáCé" playstation 4 felé, akkoris visszajársz majd ide a topicba! Nézd meg, Harli is már teljesen szívébe zárt! :D
  • DarkSector
    #134994
    Évente 4x.
    Mint más halandó. :)
  • DarkSector
    #134993
    Ritkábban előfordul. :)
  • davidka003
    #134992
    De minden héten 4-szer?
  • Harlekin
    #134991
    megesik!
  • DarkSector
    #134990
    Sorry ,elnéztem az első sort.
  • Harlekin
    #134989
    NM!
  • Harlekin
    #134988
    templomba voltál?
    Ja vagy csak a szokásos Én legyek a leggyorsabb aki hozzá szól!
  • tuzfal3
    #134987
    Rendben, köszi a korrekt választ! :)
  • DarkSector
    #134986
    Ja megvenni nem, azt hittem az övé 3led-es és azt megcsináltatni.
  • Harlekin
    #134985
    Ez nem mellette érv pont ellene érv.Mert megcsináltatod használod 2 napot vállalnak x idő garit ami persze nem igaz,de még is.Majd a második nap után amikor kikapcsolod hűlés közbe újra felszakad a láb és a fél év eltelte utáni "hobbi" célú használatnál újra fogad a 3 piros led.
    És pont ez lesz a legrosszabb amikor végre oda jutnál,hogy gamálj nem fogsz tudni játszani.Engem speciel aki minden nap használja hidegen hagyna ez a tény,hogy 1 ik nap így fogad a box,de téged aki fél év után szeretnéd végre használni és nem tudod hááát...
    plusz megvetted a gépet 10 ér majd ráköltesz 10-15 e-t van egy szar géped továbbra is ,mert csak idő kérdése,hogy mikor szarik be újra.Nem az a kérdés hogy beszarik e,mert ez biztos hanem hogy mikor.
    várj 1 évet és fillérekér lehet majd konzolt venni jót!!!
    Hidd el nem fog hiányozni,ha évi 10 napot szánsz gamára!
  • tuzfal3
    #134984
    Igen. Lehet hülyén fogalmaztam.

    Kérdésem: Vegyek-e 3 ledes xbox 360-t,majd magamnak megcsináltassam-e úgy hogy évente max. tízszer fogom használni?(mondjuk úgyis barátnőm fogja lenyúlni és használni)
  • Totti5
    #134983
    Vagyis azt kérdezed, hogy egy elromlott, nem működő, rossz, 50-50% hogy szemméttelepre való elektronikai gépet érdemes e venni?
  • tuzfal3
    #134982
    Így van, maszek szervizre gondoltam.

    Mivel hirtelen kaptam pro és kontra érveket ezért most ismét feltettem magamban a kérdést. Érdemes-e kiadni egy hibás készülékért 8-10-15000ft-ot, amit nem tudom hogy mennyiért csinálnak meg? Bár jobb esettben kapok hozzá joy-t,tv- és tápkábelt.

    De viszont a mellette érvem meg az ,hogy úgysem az előtt akarom tölteni a fél életemet/remélem nem veszi senki magára/, azért meg szerintem fölösleges 60ezreket kiadni egy null km-es konzolért. Őszinte legyek az első és egyben utolsó null km-es konzolom egy PS One volt. Szerencsétlen már javíthatatlan volt annyit használtam,de az volt vagy 8-9éve.

    Nem tudom ,hogy az informatika világában van-e ilyen, de "hobbi célokra" kellene. Néha benyomni tolni rajta 1-2óra játékot. Utána vissza térni a munkához/tanuláshoz.
  • davidka003
    #134981
    Nem a hivatalos szervizre gondolt természetesen.
    Én tuti nem vennék 3LED-es szart bár az is igaz, hogy wadarr lehet megtudja csinálni szépen de zsákbamacska az egész.
  • DarkSector
    #134980
    Érdemes megcsináltatni, de vizhűttést nem tesznek rá, ha meg te magad összegányomtad lehet hogy nem csinálják meg, hívd fel a telefonszámot, ami ingyenes, az xbox oldalán és kérdezz rá.
  • tuzfal3
    #134979
    Sziasztok!

    Érdeklődnék hogy szerintetek érdemes-e venni 3 led hibás xbox 360-t,megcsináltatásra és használatra?
    Régebben olvastam hogy azzal orvosolható a probléma, hogy a szerviz megcsinálja a gépet és hűtés móddal/vízhűtés/ van használva. Mi erről a véleményetek?
    Elsődleges indok amiért a használt/hibás szektorban nézelődöm az az ár.
    Mivel teljesen zöldfülű vagyok a témában,remélem nem keltek a hsz-emmel közfelháborodást.

    További szép napot! :)
  • Harlekin
    #134978
    Jó lesz az.És látod itt bizonyosodik az,hogy igen csak van az acsiknak jelentősége és létjogosultsága.Ha ezzel ennyire foglalkoznak...
    Csak meg kell nézni,hogy 1 acsihunter oldalnak mekkora a nézettsége 1 szimpla game oldalhoz képest.Vagy a youtubon mennyi a sima game playek száma és a acsi guidok száma közti nézettségi és tartalmi mutató...
  • Harlekin
    #134977
    Mint ahogy elmegy az áram se tudsz játszani...
    Rohadtul nem vágom ezt az aggodalmat ez miatt...
    Nem az életetek múlik ezen,hogy hogy és miként lehet vagy nem lehet majd használni azt a szart.
    Tényleg csak sajnálni tudom azt akit ez felháborít,hogy állandó net kapcsolatot igényel !!!!ESETlEG!!!! a next gen.
  • DarkSector
    #134976
    Ezt ne mondta senki!
  • szega96
    #134975
    Most elmegy a net, akkor nem tudsz játszani o maj gad :D Éérted
  • Macccy
    #134974
    Az igencsak sok, nagyon sok ...
    Amúgy régebben, úgy 3 éve még úgy működött, hogy ha rendeltél több darabot, akkor megvárták amíg az utolsó tétel is elérhető a raktárról és egyben postáztak. Volt hogy 3 játékot kaptam egy vastagabb karton borítékban. De 2011 óta már változott, mert mindent így kiszórnak amint 'In Stock' van és ami belefér az éjféli repülőbe azt abba a kosárba bassza az AirMail - Par Avion ... Ami meg csak a reggeli járatra kerül fel, azt lehet feldobják még a Marseille -be menő postajáratra is ...
  • Totti5
    #134973
    Mivel nem bírtam ki, rendeltem múlt pénteken... jó árban volt és kellett, s itthon nem lehet emberi áron beszerezni, már ha egyátalán kapni valahol.

    Egyik tegnap megjött a másik ma... na most ezt sem értem. Egyszerre lett feladva, erre 1 nappal később jön meg, persze ma már dolgoztam, így csak hétfőn kaparinthatom meg -.-

    Vagy ahogy csomagolják, úgy dobálják a postának, és mondjuk az én két csomagom közt 5 másikat is feladtak, ezért jön KÜLÖN az egy adott pillanatban rendelt cuccok? vagy a posta ennyire zseniális.

    Na mindegy 1 hét alatt itt volt, ez lenne a normális.

    Összeszámoltam. 50 fontnyi cucc veszett oda :(((
  • Macccy
    #134972
    Én ezért helyetted is pipás vagyok, megmondom miért: mert a Zavvi -tól eddig én mindent rendben megkaptam. Tehát a) vagy felvettek valami trehány munkaerőt, ami persze angliában is ugyanúgy megesik, vagy b) elkallódott a német/francia depókban, vagy c) lelopta/eltökítette a magyar oldali posta.
    És nem vagyok előítéletes.

    Sajnálom, mert az ilyen az kiveszi a vásárló kedvet illetve a bizalmat az emberből, a pénzt meg az ember zsebéből.

    Ha a Darksiders 2 nem érkezik meg, akkor feléd kanyarodok a verdával, átugrunk a komppal Dovernél, meg sem állunk Northwich -ig és megcsukjuk a raktáros Mátyás fejét a kocsiajtóval!
  • Macccy
    #134971
    "developers and publishers will be able to add more achievements to a game after launch, without the need to add DLC"

    Haarliii !!! Lőttek a gyorsan-ezerre-maxolod-és-törlöd mókának ... :O Ezek eeeeeveszik' a maxolást! :D
  • Totti5
    #134970
    Kapható... valaki nagyon jól járt egy ingyen példánnyal.

    Írtam megint a Zavvinak tegnap hogy döntsék el. Visszaadják a pénzt, elküldik újra a cuccokat, vagy ha nem akkor mondják meg és zárjuk le.
  • davidka003
    #134969
    Tales of Vesperia is kapható újra Zavvin 20 fontért.
    Eskü 15 font alatt lenne meg is venném.
  • Totti5
    #134968
    Bizony bizony. Beteg cucc.

  • davidka003
    #134967
    Lollipop Chainsaw
    £9.98
    Zavvi
    Vegyétek. :D
  • ktomi22
    #134966
    pl beolvassa lemez széria számát.. vagy hasonlo.. es akk ha kolcsonadod..az a kod mar hasznalatban van ..es így ott már nemmegy .. :D
  • Totti5
    #134965
    Folyamatos netkapcsolat kell, de csak a játék indításakor, hogy csekkolja. Az lehet hogy offline el sem indul a game, tehát mindig online kell mint ahogy pletykák mondják, de az meredek lenne hogy ha játék közben megy el a net, vagy szakad meg akkor vége a gammának. Ilyen nincs, vagyis van PCn, ami irtózatosan nagy BUKTA ( persze nem a Diablo 3 bevételeinek szempontjából ).

    Mivel nekem minden eszközöm neten van amit netre lehet nyomni, állandóan és folyamatosan napi 24 órában, ez semmiben nem érint. Remélhetőleg a rendszer kifogástalan lesz. MS eddig nem hibázott ilyen szempontból.

    Ha így akarják 100%osan levédeni a lájvot, akkor sok sikert nekik. Csak eredeti játék indítható el a gépen amit online lecsekkol.

    A használt piac meg megint egy másik kérdés. Ettől még simán lehet ugyan úgy mint most, hacsak nem lesz kitalálva valami ami a lemezeket az adott acchoz köti, amit mondjuk kóddal lehetne megoldani legegyszerűbben.
  • orichalcos
    #134964
    Na tessék xbox pletyi:

    http://www.allgamesbeta.com/2013/04/rumor-next-xbox-rethinks-drm.html
  • Macccy
    #134963
    Elviheted a síró királylány rinya-pina irányába ha úgy jobb, ettől viszont semmi nem lesz biztos, csak teleaggódjátok egy négyszáznyolcvanhatodik pletyka miatt és egy megmondó blogger állítólagos állítása miatt a topicot!

    Nekem még fingo(s) sincs, de nem sírom könnyesre a párnám, inkább megvárom a Május 21.-ikét és a tényeket!


    (ja, várjunk csak, ha utána kiderül, hogy mégis kell folyamatos netkapcsolat ... akkor se sírom könnyesre a párnám)
  • Harlekin
    #134962
    na bumm!
  • arty
    #134961
    elviheted az abszurd hülyeség irányába, ettől még ő lehet tudta, neked meg még fingos se volt körülbelül se (és a többi oldalnak se)
  • Macccy
    #134960
    Mondok valamit, szerintem május 21.-én lesz a konferencia ... Naaa ki vagyok akkor? Senki. Tippeltem. Kábé ez a faszi is ennyi. Egy hónapja is éreztem már ezt a május 21-et ám! Komolyan. A többit meg meglássuk május 21.-én ... ;)
  • arty
    #134959
    vszeg lehet informátora, ha a konfra ennyire ráhibázott... nemdebár?
  • Macccy
    #134958
    Netpketyka-paragépezet iiiiiiiiinduuuuul !! :)
  • szega96
    #134957
    EZ a folyamatos net kapcsolat elég gyökérség...
  • grebber
    #134956
    Paul Thurrott - aki korábban már több ízben is jelentett a next-gen Xbox konzollal kapcsolatban - nemrégiben újabb pletykákat hozott nyilvánosságra, így állítása szerint november első napjaiban számíthatnak a rajongók a Microsoft újgenerációs konzoljának premierjére.

    Paul azt is megerősítette mindemellett, hogy 500 dolláros árkategóriában érkezik a masina, de lesz egy előfizetéses változat is, amiért csak 300 dollárt kell fizetnünk, cserébe azonban néhány hónapig havonta 10 dollárt kell csengetnünk az Xbox Live Gold előfizetésért.

    A fentiek mellett kiderült továbbá újfent, hogy a masinához állandó internetkapcsolat szükségeltetik majd, és az sem zárható ki, hogy egy Windows 8-alapú operációs rendszer fog futni rajta. És, hogy mégis miért kellene elhinnünk a fentieket? Mindössze azért, mert Paul Thurrott volt az, aki már a hivatalos bejelentés előtt is május 21-re tette az Xbox Event időpontját...

    info: GC