176613
banner
  • TaRka0107
    #135035
    Ezt tolom én is. Bár én még 1-szer se vittem végig. (mondjuk már a végén vagyok) Nagyon jó hent game lett, alig tudom megunni :D
  • Totti5
    #135034
    MR. Splosion Man
    MS. Splosion Man
    Comic Jumper
    The Maw

    800 pont
  • Macccy
    #135033
    Na pedig erre feltenném a bérfórumozói fizetésem, hogy a múltkor ... nemistudom, lehet éppen a márciusi hajrában, volt minden Forza 4 pakk akcióban. Csak én mocskosul zss ... skót vagyok és ezért nem vettem meg őket. (pedig a Porsche pakk rútul kéne!)
  • arty
    #135032
    forza4-et sem igazán akciózzák, ez a baj :(( (hiányzik még 2 kocsipakk: május-junius csomag)



  • Macccy
    #135031
    Bár úgy lenne barátom, bár úgy lenne ... (bérfórumozó lennék)

    Nem muszáj barátok legyünk, nem sértődöm meg, de neked sem kéne azon amit írtam. Rinyálsz és kész! Neeem kell. Ez ilyen ez a rendszer, így működik, jobb most nincs, a Completed listát pedig nem ismerted szóval nincs gond szál se ...
    MS nem vett el tőled semmit - vagyis nézőpont kérdése, te most rossz végén állsz sajnos - a pontjaid megvannak, amit kiérdemeltél.

    Lesz majd akciós a Horizon is, de egyelőre ne várd, még mindig eléggé sláger úgy tűnik, azért akciózták a Forza 4 cuccait és nem ezt.
  • Harlekin
    #135030
    Ne azért maxold,mert másnak akarsz villogni.Hanem azért,mert magadnak akarod bizonyítani,hogy képes vagy rá.Én most szenvedek Dead Island ripiteddel 36 óra és másodszor nyomom végig... megvan mind a 80 main és side mission darabra lista szerint. Acsi számláló szerint meg 79/80 fogalmam sincs mi lehet a hiba
  • Totti5
    #135029
    Kimaxoltad, megvan az 1000G. Senkiben fel sem merül hogy nem tetted meg.
  • Harlekin
    #135028
    Végül is!!!
    A lényeg ugyan az NEM tudsz játszani,mert itt erről van szó!!!Nem azon hogy mi miatt az csak az OK ami miatt itt mindig megy a pityogás...
  • arty
    #135027
    Még1x: elnézést az MS bérfórumozóitól, hogy a reklámtopikjukba bele mertem írni, hogy a világ nem tökéletes.
  • arty
    #135026
    Általában szarok az acsikra, de a forzáimat szerettem volna kimaxolni. Ezt az MS elvette tőlem. Tapsoljak nekik? Akkor megnyugszol, elteszed magadban, hogy a világgal minden rendben és barátok leszünk?

    A completed listát leszarom, azt se tudtam, hogy van ilyen.

    Tegyek ellene? Álljak be a sorba a narkóért (gémerszkór) és csengessek?
    Csak szólok - félve, mert megint megkapom, hogy rinyálok, pedig ennek is örülni kéne - h MS baszik leárazni a játékait, dlc-it. Itt voltak az akciok, forza sale 0.

    Feel free - csináljam ahogy tetszik, csak nehogy itt meg merjem jegyezni, ha esetleg nem tetszik a rendszer? Ez ilyen pozitív gondolatok topik?
  • davidka003
    #135025
    Nekem nem tetszettek a DLC-k. Nagyon erőltetettek voltak.
  • Macccy
    #135024
    ALAN WAKE pont egy olyan játék ami szerintem megéri a +2 DLC árát is! Én valami 400-400 akcióban vettem meg talán őket, az is lehet több volt. Jók! :)
  • Macccy
    #135023
    Ahogy látom most is rinyálsz, csak most éppen azért mert nincs kimaxolva egy játékod sem?? De ha ennyire szarsz az acsikra, akkor miért is foglalkozol ezzel ennyit, nem értem!? Igen eddig is fentebb tolták a maxot dlc-kkel. Igen ezután anélkül is menni fog. Igen, a completed games listából bukod ...

    Ha neked az 1000/1500 ennyire zavaró, akkor tegyél ellene! Ha ezerre megcsináltad, akkor gondolom bejött a dolog és maga a játék is, akkor várd meg amíg leárazzák a dlc-t és maxold ki. Vagy ne ... Feel free ...
  • davidka003
    #135022
    Szóval kicsit mérges vagyok miatta.
    Viszont nem értem, hogy miért nem adnak ki Alan Wake Complete kiadást.
    Minden rész benne lenne meg minden DLC.
    Én valszeg adnék érte pénzt.
  • davidka003
    #135021
    Nálam ilyen volt:
    Completed Games: 1
    Alan Wake 1000/1000 G

    Most meg Completed games: 0
    Alan Wake 1000/1500 fuck it
  • arty
    #135020
    de nem az látszik, hogy kimaxoltam, hanem hogy kétharmadot játszottam végig... szar.
  • Totti5
    #135019
    7 éve ez a helyzet. Promós goldok csak és kizárólag online játékra alkalmasak.
  • Totti5
    #135018
    Ettől még az 1000 a tied! senki nem veszi el. Tény, meglehetne oldani, hogy csak annak bővítse ki aki megvette a DLCt, de ez nem hiszem hogy akkora hatalmas probléma lenne. Másik szemszögből, meg ránéz a acsihunter és lássa hogy nincs maxon, már veszi is és tolja. Ez neki lehet számít... nekünk nem feltétlen kellene.
  • TaRka0107
    #135017
    Gondolom nem!
  • arty
    #135016
    tudom! és ahogy látom a jövőt, legjobb lenne minél előbb "lejönni" róla...

    (kiezreztem életem első játékát, a forza horizont. örültem, mert élvezetes játékkal lehetett megcsinálni, semmi grind. erre most 1000/1500 ponton állok, az 500 pontot kb a játék árának ujabb kipengetésével lehet megszerezni.... noooormális? )
  • davidka003
    #135015
    Gondolom ilyenkor sem lehet venni 'csak Gold-osoknak akciós' játékot. Ugye?
  • TaRka0107
    #135014
    Amúgy május 3-5 ingyen gold hétvége.
  • Moby
    #135013
    Bolondok aranya az. :) Nekem a szórakozással eltöltött idő az egyetlen, valódi jutalom.
  • arty
    #135012
    örülj neki h nem vagy acsiribi
  • Moby
    #135011
    Éljen, betört ide is a divatrinya :D
  • arty
    #135010
    Jah, jól megcsinálta... vegyél goldot, ha kell az acsi. vegyél dlct ha kell az acsi.

    (gondolom arra céloztál, hogy kitaláltak egy alapvetően jó dolgot, amit sajnos nemhogy nem szabályoztak értelmes szintre, de még inkább lehuzásra használták, semmi másra. tisztelet 1-2 kivételes fejlesztő 1-2 kivételes játékának!)
  • arty
    #135009
    Én téged tudlak sajnálni, hogy egy ennyire egyszerű dolgot sem értesz (lásd áramos baromságod... miért enm azzal jöttél h ha egy meteor szétbassza a földet akkor se tudsz játszani?).
  • arty
    #135008
    mivel dlc-vel eddig is telibeszarták az ezrest, így ez annyit jelent h a lejjebbnél is lejjebb süllyed az egész MS
  • Totti5
    #135007
    Star Trek fanboy vagyok, szinte nem volt játék amelyiket ne vittem volna végig.
  • Seth
    #135006
    Mi a fenének játszol ilyen szarral? És mindenekelőtt, miért veszed a fáradtságot, hogy videót készíts róla ?
  • DarkSector
    #135005
    Injustice demo nektek is szar?
    Mármint nem maga a demo, hanem a letölthetősége. :D
  • Totti5
    #135004
    Miért, miért, miért? hardon! egyszerűen ennyi. Nem kapott elég pénzt az AI programozó? egyetlen egy teszter sem futott bele ebbe a hibába? kétlem, mert 15ször eljátszottam és mindig ez lett a vége. Lelőtt az AI, földre kerültem, és utána mint ha ott sem lennék szaladt fel s alá... jött Spock és "megmentett". Tehát képtelenség meghalni!
  • Totti5
    #135003
    Nicsak aze ember naponta 1szer elküldi a panaszt nekik és képesek válaszolni!

    I just wanted to let you know that we received Con Air - Steelbook Edition [Blu-ray] back into our warehouse because our carrier was unable to deliver it to your chosen address.

    A refund has been processed back into your account and you will receive an e-mail notification of this very shortly. Please allow 3-5 working days for the funds to show back in your account.

    Ez mind szép és a jó, és a többi?:I miért nem ért ide? nem értem. Egyszerre lett rendelve, feladva a The Rock ugyan ilyen kiadással, az 1 hét alatt itt volt. Nem értem a postát... meg azt sem hogy ha ők visszakapták, akkor miért kellett 3-4 hónapot várni és miért nekem kellett idiótaság papírokat kitölteni, ha ők is tudták hogy nem kaptam meg!!!
  • davidka003
    #135002
    Take!
  • Harlekin
    #135001
    loál!
  • Macccy
    #135000
    Vágom papi! :) Jóság az, melómban is jólenne ha lenne achievement, pl ma költöztettünk és amikor gyurma gyuri szuszogva bevitte a TV-t én meg rákontráztam és bevittem a négyfiókos 90 széles telerakott komódot ... az volt a 'Brain beats Muscles' Achievement :D
  • Harlekin
    #134999
    Én se neked céloztam ezzel,hanem inkább azoknak (ITT) akik szerint ez 1 értelmetlen felesleges marhaság.
  • Harlekin
    #134998
    Én naponta gondoltam
  • DarkSector
    #134997
    Nem ígérhetek olyat amit nem biztos hogy betartok majd. :D
    Lehet ősellenségetek leszek. :D

    ....vagy maradok.
  • Macccy
    #134996
    Sose mondtam, hogy az acsivment rendszer nem jó! Baszottul fenomenális, főleg amikor tényleg jópofa egy-egy acsi! Microsoft lám ezt is jól megcsinálta! ... Bízom is az arcokban, hogy jólesz ez a contest alapú achievement osztás is!
    :)