176613
banner
  • Tinman #135075
    Dettó.

    4. résznek min. 3x nekiestem, de rémesen szétuntam, mai napig nem toltam le.

    Mondjuk San Andreas-ba is vagy 4. nekifutásra pergett le az ending, mert az is elég felejtős volt, bár még mindig jobban élveztem, mint a 4.-et.

    Watch Dogs-ba azért bízok.
  • Seth
    #135074
    Csak én nem ültem fel a GTA Hype-vonatra? :D
    Baromira nem tud már lekötni a sorozat,a Vice City volt az utolsó amit igazán élveztem, San Andreas meg kb feléig érdekelt,4.rész meg olyan 8 óra után került polcra. Tudom ,"kit érdekel", csak mondom :)
  • Waczkor
    #135073
    Upcoming IGN live Event GTA 5

    To kick off a ton of updated impressions, we will debut three trailers focusing on the main charactersTuesday, April 30th; pre-show starts at 7:30am PT / 10:30am ET / 3:30pm BST.

    We'll be breaking down each trailer live frame-by-frame with commentary from Daemon, Greg and Ryan.

    Csütörtökön pedig új infók.
  • DummyBoy
    #135072
    Borderlandsnek ez a lényege :) Ezért szeretjük, nomeg a humor és idiotizmus miatt ami benne van ...

    Az ötlettelen küldetésekkel és a 0 kihívással nem értek egyet, pedig bőven overlvl vagyok, de igaz, ritkán játszom single-ben ...

    Mondjuk bug az akad ... :)
  • TaRka0107
    #135071
    bocs. most én voltam darkSectoros
    harli: ha ugyanazzal kezded akkor megmarad minden. azt írta amikor new gamere mentem. de most a fekával kezdtem.
  • arty
    #135070
    a nagy kérdés mindig az, h mennyire szenvedős, ha nem fizetsz ... sajnos az eredeti célja a fejlesztőnek ugye az, h megéljen valahogy a produkciójából, ergo a kérdés kisebb részt eldöntendő, mint inkább költői :)
  • Macccy
    #135069
    Ebben a fantaszkij fps-szkijben sincs co-op, ap*csába!? Miéért? Hangulatos meg minden, de én kooperálni akarok a komrádommal, a dolph lundgren-ek ideje lejárt már ...
  • Macccy
    #135068
    Mégegyszer mondom mer látom nem megy át: születési évnek hittem a '68-ast! Az 2013-1968=45 ... nálam ...
  • Harlekin
    #135067
    Pontosabban olyan new game + féleség lesz ha végig nyomod a storyt és azzal a karaktereddel nyomsz folytatást skillek,szinted megmarad de a küldetések újra lesznek.
  • Harlekin
    #135066
    minden ugyan az marad kivéve,hogy nem a vihartól kezded hanem a camptől.
    De ha mindent össze akarsz szedni akkor a legvégén és ez most !!!!!spoiler!!!!!!!! ne szálj fel a hajóra,mert írja is hogy onnan nincs vissza út.Tehát azt a feladatot ne csináld meg csak ha már mindennel végeztél.Vagy csinálj ott a mentésedről 1 másolatot valahova...
    Most belekezdtem 3.x is 1 csont nullás emberrel 1.5 óra alatt a 4. chapterig jutottam el és elvileg eddig minden main és side küldetés megvan....nagyon akarom azt a fránya 100 GS-t
  • orichalcos
    #135065
    Nézőpont kérdése. Lehet venni cuccokat benne valódi pénzért, de kimaxolni ki lehet anélkül is.
  • DarkSector
    #135064
    Kipróbáltam ezt a Ninja Gaiden 3 Razor Edge-t.
    Hát kurva hülyén csinálták meg, oké hogy ne legyen kibaszott könnyű a játék, de a demoban már az első 1 perben egy egész hadsereget le kell verni, mindenféle idióta RPG-zik rám, és közben 6-8 másik nyomul rám akik ellen a védekezés semmit nem ér, ha meg egyet támadsz tudi a mögötted lévő megbasz.

    2-3 hullám után Uninstall.
  • DarkSector
    #135063
    Ne nevess, Isten lát-hall mindent. :)
  • TaRka0107
    #135062
    :DDDDD
  • DarkSector
    #135061
    Majd Isten megbocsát ha akar. :D
  • TaRka0107
    #135060
    BOCSÁNAT!

    Harli! Ha újrakezdem a Dead Island Riptide-ot, valamivel másabb lesz a sztori? Skillek, fegyverek megmaradnak?
  • DarkSector
    #135059
    Ha már idézel, akkor helyesen: darkSector-os. :)
  • davidka003
    #135058
    Azért a Metro 2033 se nézett ki rosszul boxon.
    Szerintem ez is szuper lesz.
  • TaRka0107
    #135057
    Nem semmi grafikája van, csak kár, hogy boxon nem ilyen lesz.
  • TaRka0107
    #135056
    Igen, hogy lenne már 68 éves Harli. Nem tudtam mért hitted azt hogy a korát írta 68-nak, vagy tényleg darksectoros beütés volt:D
  • Totti5
    #135055
    Ütött. Tényleg mindjárt itt van, valahol elő kellene rendelni.
  • arty
    #135054
    mármint pay2win? ;))
  • Totti5
    #135053
    F2P moslék.
  • davidka003
    #135052
    "Köszönjük a(z) Happy Wars megvásárlását!
    A letöltés után a játék az Xbox 360 konzol My Games területén jelenik meg."

    Nem tudom, hogy jó-e de most írták, hogy ingyenes. Eddig nem hallottam róla.
  • Muttley
    #135051
    tralla-lala :)
    mingyááá itt a május 14 :)

  • Macccy
    #135050
    Születési ÉV! :D ...
  • TaRka0107
    #135049
    De hogy lenne 68 Harli?:DDD
  • Macccy
    #135048
    Nem is kicsit ...! Átmentem pillanatra DarkSectorba :D
    Tökömse gondolta, hogy nem a születési évével, hanem a tapasztalati szintjével henceg ez a kocka Harli! :DD
  • TaRka0107
    #135047
    Én értettem.
    Macccy hülyült:D
  • Harlekin
    #135046
    a korom 40 a szintem 68 ...70 kell az acsihoz
  • Macccy
    #135045
    Már volt néhányszor, de kösz ...
  • grebber
    #135044
    Xbox 720: Újragondolt achivement-rendszer és másolásvédelem?
  • Macccy
    #135043
    "Én 40 valamennyi:D"
    Az szigorú, akkor mennyi is tetszik idén lenni, 64-73 éves??
  • TaRka0107
    #135042
    :DDDDDDDDDD
    Én 40 valamennyi:D
  • arty
    #135041
    félek, neked a porsche így kimarad :))
  • Macccy
    #135040
    Mondtam, hogy skót vagyok, majd ha 400 lesz, akkor ... Addig elkörözök a RUF -okkal is, yeaaa
  • Harlekin
    #135039
    68 as vagyok
  • arty
    #135038
    pedig nem volt :( asszem a season pakk volt leárazva, de az max annak éri meg, aki nem limitedet vett és még 1 dlc-be se ruházott be

    porsche volt már 800 is egy hétig (tavaly), akkor kellett volna lecsapnod rá :(
  • TaRka0107
    #135037
    Nekem jó kikapcsolódás volt, bár igaz amit mondasz, de kevés játék van amivel el tudok ennyire játszani, mint most a Dead Island Riptide-al.
    Most vittem végig egyébként, vége elég durva lett.
    Az is igaz, hogy nem fogom elölről kezdeni megint.
  • Totti5
    #135036
    Ehhez is biztos olyan átszellemülés kell mint a Borderlandshoz. Hót primítv az egész, lúúúúúúútra épít mert az kúlság, meg a hentre. Hülye ujratermelődő AI, bugos és monoton ötlettelen küldetések, hamar túltápos lesz az ember = zéróhóz redukál a kihívás.

    Egyszer ezek biztos jópofák, másodszorra már nem ment le a Borderlands 2 mert ugyan az volt. Ebből meg az első rész is elég gázos volt, így ez nekem úgy kimarad mint ha nem is létezne.

    CO OPba talán el lehet funolni, singlibe nem ütik meg a mércét.