176613
banner
  • Totti5
    #135115
    Rabolni, gyilkolni, mafia, alvilág, drog, kurvák... Hófehérké körül forogjon a story?
  • Waczkor
    #135114
    Nekem csak a feka gyerek nem tetszik,anno még san andreasban elment,de itt annyira nekem nem hiányzik már a gettózás.
    Akkor már inkább jöhetett volna valami csaj karakter.

    Másik kettő viszont korrekt szerintem,Trevor tipikus vadállat rednekk,szakadni fogok tuti a hülyeségén,másik meg egy gazdag csávó,mindene megvan de kb unatkozik,pillanatok alatt felidegelik,vágyik a balhékra.Jó lesz ez,megint atom sok,változatos poén küldetés,minijáték,felfedezésre váró térkép,ahol majdnem minden sarokban van valami érdekesség.

    Amúgy megértem,nem mindenkinek jön be ez a fajta stílus,karakterek.
  • DarkSector
    #135113
    Mondsz valamit, a brutalitás a fő eleme az összes résznek, de lehet ezt jobban el tudják adni, fórumokon, neten is a trollkodás népszerűbb . :)
  • davidka003
    #135112
    Az korrekt.
  • Totti5
    #135111
    2011 decemberben vettem, 2010 júliusi gyártású 120GB-os Slim. 40k ( + GT5 így volt 45k ).
  • The Protector
    #135110
    Nem is te vagy a célközönsége!
  • Moby
    #135109
    No, a playgombok megnyomása nélkül, a 3 thumbnail alapján bátran jelentem ki, hogy egy újabb gta rész, amit bottal se piszkálok meg :)
    Értem, hogy benne van a címben, de hogy képtelen megbirkózni a széria azzal, hogy beszédhibás tuskóparaszt bűnöző dzsipócigófekabevándorló legalja szarháziakkal elsőre sem volt mindenkinek szórakoztató azonosulnia. Ötödjére meg már csak instant skip. Egyáltalán, a türhőparaszt játékok instant skip. Ezek nem görbe tükrök, ezek a nyomorultak még komolyan is veszik magukat.
  • davidka003
    #135108
    FAT-et vagy slim-et vettél? Hány éves gyakorlatilag?
  • arty
    #135107
    boxon toltam le alapot+2 dlc-t, de pécére is megvettem - baromkodni :) 8 órám van benne, kis multi + fizikával szórakozás ... pont annyi, mint sok játék teljes, "rendes" végigjátszása
  • TaRka0107
    #135106
  • Macccy
    #135105
    Jasper a legstabilabb FAT alaplap, lehet a legjobb az egész genben. Persze ilyet nem lehet mondani, hogy sose lesz LEDes, mert fogadok, ha fejrefordítom a bogzot, leterítem matyóval meg csipkével, meghajtom júliusban és instant kikapcsolom mint egy true barom, akkor lenyúlik a GPU ónostul mint sajt a pizzán ...!
    Hülyeségre nincs orvosság ...

    De Jaspert vehetsz!
  • Totti5
    #135104
    Mennyiba kerül?

    Én módosított hardwert nem vennék. Használt konzolt simán és vettem is PS3at, ami hibátlan, tökéletes és jó áron volt.
  • Macccy
    #135103
    Azt nem tudom, én "rendesen " baromkodtam, nem ismertem ezeket a gliccseket ;)
  • tuzfal3
    #135102
    Nem a warezon van a lényeg, most a második mondat érdekelt csak. Az se nagy probléma ha nem visz másolt játékokat. :)
  • TaRka0107
    #135101
    Nem elég!:D
  • Totti5
    #135100
    Arra elég egy PS2őt is venni fillérekért, 10 tonna játékkal.
  • TaRka0107
    #135099
    Mert ő csak néha akar játszani!
  • Totti5
    #135098
    Ha így lenne akkor minden vállalat örök garanciát adna a termékeire. Ami elromolhat az el is romlik. Autónál, TVnél, telefonnál, mosógépnél sincs olyan hogy biztos nem lesz semmi baja. Van akinél nem lesz van akinél lesz.

    Elite széria már jó volt, ha nincs szétbarmolva ( a leírtak alapján szét van ), akkor annak nem valószínű hog bármi baja lenne.

    Mennyibe kerül? tényleg warezolni akarsz? miért?
  • tuzfal3
    #135097
    Sziasztok!

    Nézelődtem a használt piacon, xbox ügyben, s egy érdekes mondat felkeltette az érdeklődésem.

    Ez állt a hirdetésben:
    "Eladó egy Xbox 360 Elite. Hűtésmódosított, a legújabb 3.0-ás flash van rajta tehát minden fut rajta. Jasper alaplapos, életben nem lesz ledes :D"

    A második mondat mennyire felel meg a valóságnak?
  • szega96
    #135096
    Ismerős :D meg a helikopter tetejére ugrálni, hogy ellőjön a francba :DDDD
  • Macccy
    #135095
    AZ a fizika ...! Úúúú, az és az Euphoria motion engine már magában egy több órás játék volt, még ha néha BennyHill is! :D Legfaszább! És nem is értettem azokat akik leszarozták (a fizikát), biztos PC-n tolták gondoltam és beakadt a számolásnál a warezszutyok, mert nekem hatalmas élmény volt csak a sarokra lefutni egy hot-dogért és közben négyszer elüttetni magam :D :D
  • Macccy
    #135094
    Hú a WacsDogz miatt én is parázok, hogy a marhajó trailerek után egy ugyanolyan copy-paste AssCreed hypeszart kapok (de, igen, az!) mint eddig, csak át-skinezve .... Nehogy igazam legyen! :(
  • DarkSector
    #135093
    Egy ideje befejezték tudtommal, most a 3 hónapost tólják az agyba.
  • arty
    #135092
    kapott olyat mostanában még valaki?
  • DarkSector
    #135091
    Ott a pont. :D

    Gondolom rájöttek hogy azzal nem érik el céljukat (hogy mézesmadzagként beetesenek, és utána elfelejtsd kiütni az automata megújítást vagy vegyél még gold-ot. :D )
  • TaRka0107
    #135090
    jaaa:DD
  • davidka003
    #135089
    Inkább 200 Ft-os Gold lenne. :D
  • TaRka0107
    #135088
    "A Microsoft ingyenes Xbox Live Gold hétvégével szeretne kedveskedni nekünk, így május 3-5 között mindenki multizhat, de olyan szolgáltatások is megnyílnak, amiket alapból csak a Gold tagsággal lehetne használni. Külön öröm, hogy egyes játékokban dupla XP jár a játékosoknak, de akadnak más meglepetések is.."
    Gameteve írta ki Facebook oldalára.

    Lehet, hogy akciós játékokat is lehet majd vele tölteni!
  • TaRka0107
    #135087
    ne terelj, megint darkSector-oskodtálXDXD
  • DarkSector
    #135086
    Nem volt elég nagy, még nagyobbal: darkSector-os. :D
  • TaRka0107
    #135085
    S-et naggyal írtam.
    Te mennyit ittál ma?:D
  • Totti5
    #135084
    Elképesztő mind a 3 videó. Változatos jelentek, grafika, rendezés és minden szempontból. Valami fizika is látszik rajta, szóval jó lesz ez!:)
  • Totti5
    #135083
    Egyetlen 1 db GTA-t sem vittem végig! Sőt tovább megyek, az első résszel játszottam a legtöbbet a GTA4 előtt. Nem tudom miért... nincs bajom semmivel, egyszerűen így alakult, nomeg a GTA4be bőven elég volt a 30-40 óra ótókázás, motorozás fizikázás hülyülés.

    GTA5nek megint úgy fogok nekiállni, hogy na most végigviszem. Meglátjuk. Várni rettenetesen várom, talán 0day be is rántom, mint a 4et.

    Watch Dogs-al egy nagy gondom van. Ubisoft, AC. Ha ez is olyan irtózatosan könnyű lesz akkor jól nézünk ki. Vannak jó momentumok az eddigi látottak alapján. Azt nem mondom hogy bepistáltam tőle, de ígértes alkotás. Ott is nagyban fog számítani hogy milyen a vezetés. Ha rossz az én elvárásaimhoz mérten, akkor kuka ( lásd Sleeping Dogs, Saints Row, LA Nojár megatöbbi ).
  • arty
    #135082
    4 = legjobb gta ever :) (persze a maga idejében a 3 vagy épp a VC volt a csúcs, ám magát a sandboxot még sehol nem élveztem ennyire - köszönhetően a szórakoztató fizikának)
  • DarkSector
    #135081
    Meg az S nagy :P
    Mennyit ittál ma? :D
  • TaRka0107
    #135080
    igen, kötőjel kimaradt, pedig most figyeltem hogy helyesen írjam le:D
  • DarkSector
    #135079
    darkSector-os. :D
  • Waczkor
    #135078
    És itt vannak:





  • Waczkor
    #135077
    4-gyel az volt a bajom csak hogy utáltam a várost,nagyon egysíkú volt.Dlc-ket letoltam,kimaxolni nem maxoltam a játékot,mert csak a story érdekelt.

    San Andreast szerettem anno,jó hosszú volt,változatos volt a táj,a vice city meg istenkirály volt a hangulattal.

    Nem kell hype vonatra ülni,minden gta fasza,maximum valakinek unalmas lesz,de maga ahogy össze van rakva önmagáért beszél meg ahogy él az egész világ benne.Sok melléküldetés,minigémek,jármű,vízen,szárazföldön,levegőben.
    Ejtőernyőzés mi kell még:)

    Kíváncsian várom itt mi lesz:nagyobb térkép,nem csak egy város lesz,meg hogy milyen lesz három különböző karaktert irányítani.
  • Harlekin
    #135076
    ha másik embert választasz akkor nem vagy is akkor eleve 1 új játékot kezdesz.A statba is külön vannak bontva az emberek.