176613
banner
  • Totti5
    #135155

  • DarkSector
    #135154
    Angry Birds Trilogy 2000ft most.
    érezzem magam megtisztelve vagy mi?
    Telefonon ingyen játszom.
  • DarkSector
    #135153
    Ne kérdezd miért, steam-en is az ingyen hétvégéken a játékokkal csüt este indíthatsz, legalábbis nálam ez volt eddig.

    Mindig 3 nap hátravan, azt írja.
    Vagyis van egy 4. nap is.
  • TaRka0107
    #135152
    aha, az jó.
  • DarkSector
    #135151
    Mikor gold hétvége van valamiért csüt este szokták indítani.
  • TaRka0107
    #135150
    fasza. tolom is akk a BO2-t.
    hogy-hogy amúgy? Japánban már 3-a van?
  • TaRka0107
    #135149
    Az fasza!:DD
  • szega96
    #135148
    Am van már gold
  • Harlekin
    #135147
    közben meg lett az acsi de hogy hogyan és miért és miként.Annyíra idegesített már,hogy bementem minden chapterbe más emberekhez.Hogy hátha erre az X edik ember 8 as chapterbe elkezdte bedobálni az éppen aktuális misseket végén benyomtam rescue gianna.És pont azt mentették a többiek odaszaladtam ütöttem 1 et,majd felmásztam beszélni a csajjal és pukk az acsi.A legszebb,hogy ezt már 3x megtettem a saját játékba...
    most bódógság van 1000/1000 igaz 50 óra elment rá és a 24. óránál 900 GS volt
  • TaRka0107
    #135146
    Nem tudom, én nem utazok acsikra. Amúgy nem toltam tegnap. Pedig végig viszem a fekával is szerintem:D
  • Harlekin
    #135145
    ebből a 6 csomagból pont az utolsó volt az amit 2012 októberbe rendeltem vissza kaptam a pénzt és most 2013 februárba megérkezett elég gyöszös csomagolásba,de megjött hol és merre járt ez idő alatt az sose derül ki...
  • Harlekin
    #135144
    Tegnap nem nyomtad ezt a szaaaarrtt"DI R"?Nagyon felbaszott... 3x is végig nyomtam mind a 80 küldetést és nem kaptam meg az acsit.Gyanítom hogy mi lehet a gond,de nem tudok vele mit kezdeni.Van az a fő küldetés Heavy Equipment
    Na ott ugye el kell menni a lezuhant helihez MG kér de oda megyek és semmit nem tudok velük kezdeni,mert már előtte a Pump Actionos küldibe ott vannnak az MG-k a helyükön a missioba...
    Pedig a coopos main küldis acsit megkaptam azaz minden fő küldetés kész rendesen a 12 nevesítet zombi acsit megkaptam ergó vagy a 14 rescue vagy a side küldetések nél lehetne a gond vagy az isten se tudja....
    Nézegetem a forumokat és elég sokan ugyan így jártak...
  • grebber
    #135143
    Én eddig 1 csomagot nem kaptam meg ebayről.Most várok a paypalra hogy vissza adják a pénzem.
    Írtam a feladónak váltig állitja hogy feladta.
  • Harlekin
    #135142
    A külföldről érkező küldeményeket nagyon "ellenőrzik"...
    Én ebayről rendelek folyamatosan és szinte havi szinten kapok a postától xy NEM a csomag figyeléssel küldöttekről érdeklődő levelet.Amit kitöltve vissza kell küldeni a postára ha akarsz.
    Megérkezett,mikor,sérült stb stb és ezt vagy személyesen a postán xy nak leadod vagy levélbe neki címezve.Lehet hogy ez nem mindenhol van így + nekem nagyon rendes a postásom telefonál mikor külföldi küldemény érkezett és nem fér bele a postaládába"pedig baszott nagy" és akkor találka vele...
    Amúgy zavvira vissza térve nem tudom,hogy megy ,mert nem rendeltem,de ebayen 45 nap van a csomag megérkezésére.A 38. napon írok feladónak könyörög,hogy ne adjak negatívat és ne indítsak open casest.
    Eddig 217 rendelésem volt 1 azaz 1 csomagom tűnt el ami szerintem meg jött csak más probléma volt.6 csomagnál volt open cases ahol mindig vissza kaptam a pénzt és mind a 6 csomag ugyan úgy megérkezett igaz késve de megjött.Írtam eladóknak,hogy mivel mégis megjött vissza fizetem...
    Válaszuk szó se lehet róla ez így helyes és remélik továbbra is a vevőik között tudhatnak és még 1 szer elnézést a kellemetlenségekért....
  • Totti5
    #135141
    Mindegy hol tünt el. Eltünt. Zavvi pedig 3 és fél hónapig teljes egészében leszarta hogy a Con Air visszakerült hozzájuk, mert nem lett kézbesítve a címre valami oknál fogva ( The Rock 1 hét alatt itt volt, s együtt rendeltem vele!!! ). Visszakapták, eladták másnak, engem meg elfelejtettek, le sem sajnáltak... ezt nehéz megemészteni.

    Mondom nem azzal van a bajom hogy 1 cucc elveszett... azt még le is nyelném, bár az is elfogadhatatlan, de ami nagy üzem megy a csomagszállításban világszerte, hihetetlen mennyiségű küldeményekkel 24 órában robotolással, az valami brutális ( Natgeon volt multkor ), és mindig akadhatnak anomálik és lesznek is.

    Na de 4 küldemény? arra már nincs mentség. De még ez sem lenne gond, ha Zavvi hozáállása nem a le sem szarja kategória lenne. Kíváncsi vagyok mikor lesz visszautalva az accomra a Con Air összege, mert 2-4 napot írtak, 3 napja. Holnapra itt kell lennie.
  • Macccy
    #135140
    (bólogatok bőszen)
  • DarkSector
    #135139
    Srácok az a telefonszám amin eddig a magyar supportot el lehetett érni az már nem él?
    Mert látom az xbox weboldlaán már nincs fent a telefonszám.

    Már csak angolul lehet csevegni a supporttal, mert az elég nagy lol ....
  • Tinman #135138
    Soha nem tűnt el se Zavvi-tól, se The Hut-tól semmim.

    Idehaza lesz a gond... a hazai posta sok helyen eléggé alja embereket alkalmaz. T. a népes számú kivételnek!

    1. Ajánlott küldeményt hagytak el úgy, hogy kinyomozták a főpostán, hogy ahol feladtam onnan már nem ment el máshová. Durva. -.-

    2. 2x is vittek ki pénzt egy másik azonos nevű ürgének egy 66 ezres nagyvárosban, holott az utca totálisan más!!!
    Szegény Kovács Jánosok ^^
  • Botond #135137
    Kér, de be lehet állítani, hogy 5 percig ne kérje újra. Hiba volt ezt bekapcsolva hagyni. :)
  • DarkSector
    #135136
    Én is 2 dologtól.

    - támogatottság a Play áruházban
    - aksi ereje.
  • Moby
    #135135
    Az hagyján, de N7 topikban olvastam a minap, hogy a user gyermeke elvert némi pénzt realracingen, mer nem kér jelszót se(!).
  • Botond #135134
    Aki sajnálja normális játékokra a 89 centet az ne csodálkozzon, ha szart kap. :)
  • Totti5
    #135133
    Telefonon 2 dolgtól kapok agyfaszt.

    1, ingyenes de mikrotranzakció + reklám hegyek
    2, ingyenes + reklám hegyek

    Szánalom ami ott megy.
  • Moby
    #135132
    Az nem platformsajátosság, csak hibás döntés, egyébként jöhet tőlem vitára is, de még az originst is vadászom, mondjuk csak kis lendülettel, mer időm az nem lenne rá (még az ac lánynak sem álltam neki).
    Meg taccson amúgy is túlkínálat van, most épp a cordy2-t fedeztem fel.
  • Totti5
    #135131
    Kb egy időben történt, sem előttem, sem legutóbb nem volt ilyen...

    Zavvi meg kezdi felbaszni az agyamat. 4 napja küldi vissza a Con Air pénzét, a többiről pedig egy szót sem ejtettek. Úgytünik megint naponta kell írnom nekik...
  • davidka003
    #135130
    Tales of Vesparia meg ez is. Durva, hogy neked eltűnik ilyen sok minden. :(
  • szega96
    #135129
    Jó lenne ha vinnének egy kis rombolhatóságot bele :D
  • Totti5
    #135128
    Nagyon ajánlom a készítőknak hogy NE!. Ez a Jungle annyira le van butítva hogy nem különösebben élvezem... VITÁn, akartam volna végigvinni még egyszer az Originst, opcionális tapival, de valaki ellopta a zavviról rendelt példányomat. Remélem kínok közt döglik meg az illető.

    Az jó ha lesz ilyan futkosós pálya is extrának, amit máskép nem is lehet abszolválvni, de ha ebből áll az egész akkor ki fogok akadni.
  • szega96
    #135127
    Am itt a michaeles GTA5 trailerben mentek kocsival és áttörték a beton falat, szerintetek játék közben is így lesz?:D Amúgy remélem ebben már be lehet majd kapcsolnia biztonsági övet :DDD
  • Moby
    #135126
    Döfi!
    Mondjuk ez is annyira taccskompatibilis, hogy gyöhetne akár mobiltablettára is.
  • Seth
    #135125
    KENTWÉJT!!!
  • Totti5
    #135124
    "Microsoft says Illumiroom isn't yet ready for next Xbox, but will get public demo in July"
  • Totti5
    #135123
  • Totti5
    #135122
    Drága.
  • tuzfal3
    #135121
    Gondolom a "sok játék" akarja a fennmaradó összeget kitölteni.Mondjuk ha úgy lenne 50k pénz a zsebemben ,mint ahogy nincs, biztos egy új konzolra költeném és nem egy használtra.
  • davidka003
    #135120
    Vicc.
    Kb 30-at adnék érte.
    Az a szerencsétlen nem nézte meg, hogy 52k az új Xbox Slim 250 Gb-os.
  • DarkSector
    #135119
    Miért RDR AC-ben troll volt a karakterünk?
  • tuzfal3
    #135118
    ez a teljes szövege a hirdetésnek:
    [Eladó][Csere][XBox 360 Elite]
    Eladó egy Xbox 360 Elite. Hűtésmódosított, a legújabb 3.0-ás flash van rajta tehát minden fut rajta. Jasper alaplapos, életben nem lesz ledes :D
    Amit adok:
    Táp
    HDMI kábel
    A gép
    1 vezeték nélküli joy
    kb. 80 db játék (írott) Assassin's creed 3, Cod Black ops 2 stb.
    60 GB HDD

    Ár:47.000Ft
  • Totti5
    #135117
    GTA
  • DarkSector
    #135116
    RDR-ben a főkarakter egy troll volt?
    Assassins Creed? Vagy más Sandbox?