176613
banner
  • Totti5
    #135195
    Sokáig évekig! party chat sem volt és hasnolók. Lassan lassan így gen végére sikerült érdemben lemásolni az MS rendszerét, persze mivel tákolmány s sok minden utólag lett beleerőltetve a PS3 rendszerébe, minden bonyodalmasabb, lasabb és nem pont úgy működik ahogy megszoktuk Lájvon. Multizni viszont ugyan úgy lehet vele, nem laggos vagy ilyenek. Az játék függő mint boxon is.
  • TaRka0107
    #135194
    Okés! Én csak azt hallottam, hogy az ottani LIVE nagyon gány.
    Egyébként értem mire akartál kilyukadni!
  • Tinman #135193
    600 órát toltam a PS3-as Demon's Souls-ba... soha semmi gondom nem volt a multival. De persze cheaterek, save game modoló balfaxok minden platformon vannak, de nem ez a jellemző egyik konzolon sem szerencsére.
  • TaRka0107
    #135192
    Viszont én úgy hallottam, hogy a netes játék PS3-on elég gány.
  • Tinman #135191
    PSN-en ha akcióba van egy játék, akkor az mindenki számára akciós, de PSN+ előfizetőknek további kedvezmény van! Ez így fair!

    Nem úgy, hogy nekem mint 4 éves XBOX használónak, aki ~100 EREDETI játékot vett a konzolra, NEM jár a kedvezmény. Vicc.
  • Tinman #135190
    PC/PS3-on ez alap... XBOX-on mikor elkezdtem furcsa is volt és percekig nem értettem hová tűnt mindenki. Aztán rájöttem, hogy a 10k-s játékon felül még fizessek Gold-ért, ami a 2 másik platformon ingyen van... hát persze :-DDD
  • davidka003
    #135189
    Viszont én most kipróbáltam így ingyen Gold alatt a Dark Soulst. :D
    Hát rohadt jó dolog a sok üzenet amit a játékosok hagynak.
    Abszolút élvezet várni, hogy na vajon most mi lesz az üzenetben.

    Invade-elni még nem sikerült, engem se támadtak be sajnos.
  • teddymac
    #135188
    Halo 4 nem akarják akciósan árulni ???
  • Shan
    #135187
    Dehogy vagy meg, hát látjuk.
  • Tinman #135186
    Sure.

    Lassan 4 éve van boxom, de teljesen jól elvagyok Gold nélkül.
    Ilyenkor meg viszem máshová a pénzem.
  • Shan
    #135185
    Még mindig nincs gold-od? :)
    Minden ingyen gold akciónál ezzel jössz majd? :)

  • TaRka0107
    #135184
    11-től otthon vagyok ebből a genyó iskolából, szóval utána tolhatjuk!
  • Tinman #135183
    Ezt is meg akartam venni.

    Ezt sem tudom 320-ért... tőlem... pfff... ha MS-nek nem kell pénzem.
  • Totti5
    #135182
    Nem spojler, acsikból láttam "invert castle".
  • Seth
    #135181
    Legjobb metroidvania cucc(bár az összes GBA,DS_es rész is remek), imádtam annó is és még most is. Rengeteg titok, tartalom van benne, ha belemerül az ember.Remélem nem akkora spoiler,de többféle vége van, az igazi véget meg akkor kapod meg ha végigviszed bizonyos feltételeknek megfelelően,majd utána mégegyszer,csak az egész kastély a feje tetejére fordul :D Fura lesz az biztos

    BKS-sel ellentétben itt kényelmesen tudsz tápolni egy helyen,ha nagyon nem megy egy rész :) A 360 joy-jal mondjuk akadhatnak problémásabb részek, ps1-en tökéletes volt az irányítás a jobb d-pad-nak köszönhetően.
  • Totti5
    #135180
    Ákciós a Castlevania: Symphony of the Night. ( 320msp )

    Kíváncsiságból berántottam, sose játszottam egyetlen 2ds résszel sem.

    10 perc után teljesen más kontextusdba helyezte, rendezte, pakolta a Black Knight Sowrdot!

    Ha ez így most ekkorát üt, akkor anno milyen érzés lehetett? egyetlen bajom vele, a mentés... 6szor haltam meg és 6szor kellett ugyan azt az 5 perces részt ugyan úgy végigvinni és még most sem sikerült:D
  • Totti5
    #135179
    Zavvi visszautalt 3200 forintot. Mondjuk ezzel nem sokkal vagyok előrébb.
  • Totti5
    #135178
    Ríl, na ezzel érdemes lesz játszani! Dúrva holt tartunk már. Mi lesz nextgenen?

  • TaRka0107
    #135177
    Oké.
  • arty
    #135176
    pécén fizetős. persze nem 10k, mint xboxon... :D
  • DarkSector
    #135175
    Nem értem, miaz hogy ahogy játszok?
    Meg miaz hogy HA azt mondom hogy drága.

    Köze nincs az ára ahoz hogy én mivel hogy merre játszok.
    Nem az hogy éjjelnappal játszok telón, de ha egy ugyanolyan játék PC-n vagy telefonon ingyen elérhető az vicc.
    Mert tudtommal PC-n is ingyen van.
  • DarkSector
    #135174
    Ebben egyetértünk. :)
  • Macccy
    #135173
    Te egy király vagy! Akkor mindent értesz ... Megnyugodtam
  • ktomi22
    #135172
    uramatyam tudom.. irtam is hogy neki ingyen van cserebe reklam.. szla nem o fizeti hanem a reklambol folyik be a zseton..
  • Macccy
    #135171
    (arctenyér) Legközelebb akkor majd megpróbálok egyszerűbben fogalmazni, hogy értsd: a csillagpor és fotoszintézis hasonlattal az ingyen nyert programra akartam célozni, de látom túl sok volt ez így.
    Tehát marad annyi, hogy semmi, még a telefonos appok sincsenek ingyen ...
  • ktomi22
    #135170
    de olvasom..epp azert ertelmetlen amit irtal...

    "... es az NEM csillagporral hull a Földre .."

    latod a nem szocskat???
  • Macccy
    #135169
    Miaz, ti nem olvassátok a saját kommenteteket se vissza?? :)
    "... es az nem csillagporral hull a Földre .."
    Az SEM ... Semmi nincs ingyen max reklámozó fizet érte darkSector helyett.
  • ktomi22
    #135168
    ?? mi sem? ezt most nem ertem
  • Macccy
    #135167
    Az SEM ... még ha a reklám amúgy undorító is ...
  • Macccy
    #135166
    Ezek a képek kurvajók, technikailag nagyon felkoppan a detail mutató így az X360 végére, akár kozmetikázottak akár nem. ... És Trevor lesz a legjobb! :P
  • ktomi22
    #135165
    szerintem nem ugy jatszik veluk ingyen ahogy te gondlod.. ennyi erobol boxon is jatszhatna ingyen veluk.. hanem a "fullreklámdús" verzioval jatszik.. es az nem csillagporral hull a Földre..
  • Macccy
    #135164
    Miért is? Telefonra fejleszteni ingyenes? Azok az appok gondolod csillagporral hullanak a Földre vagy a napfénnyel érlelik szilícium ostyán? Ha azt mondod a 2000 sok értük azzal egyetértek, de ha úgy játszol ingyen telefonon ahogy gondolom, akkor ne legyél büszke magadra!
  • ktomi22
    #135163
    ezeknek a kepeknek nem a mondanivaloja a lenyeg.. hanem hogy hergeljék a jovendobeli vasarlokat .. aktivizaljak őket az elorendelesre :D amugy szamomra picit sok "blur effect" remelem ingame nem ezzel akarjak majd a grafikat feldobni ..
  • DarkSector
    #135162
    Húdejó, mert ezek a képek semmitmondóbbak az eddigieknél, de legalább mondhatják hogy mutattak valamit, a sziget meg a sok parabola a kedvencem, azokból sokmiindent látni. :D
  • szega96
    #135161
    Holnap tolhatnánk egyet, ha van kedved..
  • ktomi22
    #135160
    gta..
  • DarkSector
    #135159
    Mi a szar ez? :)

    GTA 5 vagy COD Ghost? :D
  • DarkSector
    #135158
    Jó persze sokaknak nem jön be, de ezzel a videóval annyira nem gyöztél meg.
    Nekem a madaras szimpibb még ha rókabőr is.
    Ez a játék a videóban 3D-s de valahogy nem annyira szimpi, de lehet amúgy több embernek ez jobban bejön.

    De az a felfogás a lényeg hogy mire föl fizessek érte? :D
  • Totti5
    #135157



  • Totti5
    #135156
    Ingyen se! Érthetetlen a sikere, amire már valami agyhalál mesefilm sorozatot is csináltak... teknóban gyenge, copy paste, unalmas, idegesítő, 8. rókabőrnél tart.

    Helyette ezt próbáld ki!

    Full 3D, jól néz ki, látványos és pöpec a fizika, s fun! Nagyon jó pályák vannak, sokat el lehet vele szüttyögni.