176613
banner
  • davidka003
    #135235
    990 Ft-os akciók azért jók szoktak lenni. :D
    Én ha meglátnám, hogy egy arcade cím 700 Ft, lecsapnék rá.
    De pontokat biztos nem fogok venni. Szóval a Microsoft elesik tőlem.

    A profil linkemet berakja valaki nekem a fejlécbe ha szépen megkérem?
    LINK
  • arty
    #135234
    (az tény, hogy rohadt kényelmetlen!!!)
  • arty
    #135233
    csakhogy a pontokat szerezheted "olcsóbban", 1 forint viszont mindenképpen 1 forint :)
  • davidka003
    #135232
    Veszel 800 pontot. Abból lejön a 320, marad 480. Abból vehetsz esetleg még egy 320 pontos játékot és marad 160. Azzal meg nem tudsz mit csinálni.
    Ez az egész a lehúzásról szól.
    Már rég átállhattak volna pénzre.
  • Tinman #135231
    Ilyen gondom SAJNOS még nem volt :-/
  • davidka003
    #135230
    Jól van de pontokat kell venni. A többi pont meg rárohad az emberre.
  • Tinman #135229
    Ez is igaz... de 320 pont kb. 770 Ft, az teljesen ok.
  • davidka003
    #135228
    *és NEM Forint.
  • davidka003
    #135227
    Itt az a szánalom, hogy még mindig 320 ms pont van és Forint.
  • Tinman #135226
    Má' morogni se lehet?

    Mindegy elvertem PC-n azt a pénzt... az viszont logikátlan, hogy MS tömegeket hagy ki az értékesítésből ilyen miatt. 800 MS pont egy régi játékért sok, 320 viszont remek ár.

    Hogy jön össze több profit:

    a, 800 pontért eladnak 2000 db-ot.
    b, 320 pontért eladnak belőle 20000 db-ot.

    Kereskedelem iz a biccs.
  • Totti5
    #135225
    Hát pedig remegve vártam, hogy Blúréjem bömböltetem végig a filmet...
  • Macccy
    #135224
    A 'Szopó Puncs' a legkisebb veszteség, de ez így még valóban sok. Hát ők nem MS szintű supporttal dolgoznak az fix ... :(
    Kár mert tényleg vagy 20x rendeltem már tőlük és ilyesmit nem csináltak.
  • Totti5
    #135223
    Tales of Vesperia x360
    Rayman Origins Vita
    Sucker Punch
  • DarkSector
    #135222
    Nem, csak nem jutott jobb válasz eszembe. :D
  • Macccy
    #135221
    Works like a charm ... Én is beszélgettem már jókat a supportjukkal, Microsoft erre különösen nagy figyelmet fordít szerintem, AMI manapság nagyobb érték mint egy doboz cigi árát letenni a havi Live -ért

    Totti, a cirka 10 fonton kívül mid hiányzik még a Zavvitól? Nekem 8 nap alatt itt volt a Darksiders II
  • Macccy
    #135220
    Ez az volt, nyugi ... De ha bántónak érezted, I'm sorry
  • arty
    #135219
    én még magyar vagyok, mert a sok jó akció miatt nem mertem váltani :DDD

    trialsHD-ből beaktiváltam a magyar accomra egy "magyar" trialsHD-t, szal az már örökre veszteség marad :( (két trials van az accomon így...)
  • Totti5
    #135218
    Naja, szerencsére az is megoldódott.
  • arty
    #135217
    MS supportal nekem is mindig 11/10 volt a tapasztalat, magyarral, angollal egyaránt.

    ami egyedül nem tetszett, az a lájvmigráció utáni játékvesztéseknél tapasztalt tehetetlenség... :(
    elég bicskanyitogató volt a (nem a stílusuk!!!!) a "nincs mit tenni" szöveg.
  • arty
    #135216
    az a baj, h ha nem multizol, akkor a livegold árát képtelenség akción behozni :(

    abban igaza van Tinmannak, h mindenkinek kellene járjon engedmény, max a goldosoknak nagyobb... ez lenne fair.
  • Totti5
    #135215
    Microsoft Luxembourg S.a.r.l. just sent you a full refund of £8.99 GBP for your purchase.



    El se hiszem hogy ez ilyen könnyen ment.
  • DarkSector
    #135214
    Igen a support rendes, nem úgy mint bizonyos helyeken, a szép az hogy belátják hogy a rendszer kicsit körülményes (szopatós).
    És mérlegelik a dolgokat, korrektségnek hívják ezt vagy mifene.

    Nekem is korrekt módon oldották meg mikor önhibámon kívül nem tudtam vásárolni a live-ról, pedig volt pénzem a kártyámon.
  • Totti5
    #135213
    1 órája kaptam a következó paypal értesítést.

    "You sent a payment of £8.99 GBP to Microsoft Luxembourg S.a.r.l."

    WTF? ki a franc nyúlja le a pénzem? MS? miért? tényleg? idegesség, kapkodás stb... gyorsan ránézek a CIB accra, tényleg zárólva van 3k.

    Gyors xbox.com... miért akart ez lájvot venni autómatán? mert most jár le 1 héten belül, az első gondolat...

    Ki van kapcsolva, semmi. S akkor látom hogy a xbox music volt az 1 hónap előfizetés és autómata megújulás. Mivel a paypal accom rajta van most le is vonták egyből. Node én csak letöltöttem és megdemóztam 1 hónapja, ha 10 percet volt a gépen. Na most mi legyen. Magyar support? nem igazán, angol accal vagyok.

    Fél perc alatt ráleltem a support oldalra az Xbox.com-on. Telefon vagy chat? telefon nyilván kilőve, próbáljuk meg a chatot. Kiválasztottam naggyából mi kellene. Már ott is volt egy hölgyemény, akinek ékes tájszólással elnyögtem mi a gondom, hatalmas elnézést kérve a nyelvtanilag nem túl perfekt angolomért. Megértette elsőre:) nomeg én is hogy rossz helyen vagyok, miután megbeszéltük a problémát. Gyors átkapcsolt egy ürgéhez , akivel pár perc alatt megbeszéltem a dolgokat, tisztázódott, hogy 30 napos trilat indítottam és akkor írta is hogy autómatán lesz levonva a köv hónap, csak hát én ezt nem olvastam/elnyomtam/nem érdekelt/nem is gondoltam rá.

    Elnézést kértem, az én hibám volt, nem figyeltem, mert csak demóztam 10 percre stb stb...

    Oké semmi gond ( megjegyezte, hogy ez az autómata megújításon könnyen át lehet siklani... ), előfizetés megszüntetve, autómata megújítás kikapcsolva, 72 órán belül ott lesz pénz, a visszautalást elindítottam itt az ügyfélszámod, kellemes napot.

    Support 11/10!
  • teddymac
    #135212
    Halo 4 5.490.- (6.490) ez hogy lesz 5490?
  • DarkSector
    #135211
    Papi normális hangnemben nem megy? :P
  • DarkSector
    #135210
    Akkor bocs, én ingyé küldtem a google play-en vagy min.
  • Macccy
    #135209
    De látod, aki 7 (!!) évig nem vett, az az elvek embere szilárdan, mindhalálig! 'Play Multi for Free' lesz a sírkövére írva ÉS nem cinkelni akarom ezzel, vannak ilyen emberek.


    Moby: Há' mit lehet tudni? :P Ha hetente egyszer ahelyett hogy ide posztol, oda ír ... Lehet Ballmer személyesen üti be az unlock kódot! :D
  • Totti5
    #135208
    Én azt mondom, hogy aki eddig nem tette, annak most érdemes goldot venni. Itt a gen vége, elég jó akciók vannak, hs sok játékban goldokozik, akkor mindenkép jobban jön ki egy goldal is mint anélkül. Persze anélkül jobb lenne, de itt is van goldos és nem goldos akció. Ilyenkor van értelme a goldnak, mert egy extra, pláne annak aki amúgy mindennapjaiban is kihasználja. ( sok multi, cloud stb... )
  • Moby
    #135207
    Számomra teljesen életszerű, hogy a ms felszámol egy évente 800m$-t termelő üzletágat Tinman durcás levele miatt :)
  • Macccy
    #135206
    És akkor ha itt elsírod minden gold akciós játéknál, hogy mennyivel jobb a PSN és a PC, akkor jobb lesz? (gondolom igen, mert nem csinálnád) ... Te tudatos vásárló vagy, büszke vagyok rád. :) Csak miért nem a Microsoft -nak írod meg ezt levélben, hisz ők az illetékesek, nem? Komolyan mondom, nemszívatlak! Akkor lehet idővel lenne is belőle valami ...
  • Macccy
    #135205
    Te reklám embedded verziókról beszélsz ami gondolom a zárt rendszer miatt nincs a konzolon. DE az sem ingyenes, tippelj ki fizet érte?!

    De ha nem warezzal játszol akkor tárgytalan amit mondtam, papi! ... Na? Így már érted, vagy magyarázzam még holnap is? :)
  • Moby
    #135204
    Téháiksz!
  • Totti5
    #135203
    Jónak néz ki, már települt is:)
  • Totti5
    #135202
    "Örömmel tudatjuk, hogy a mai napon, a Ubisoft bejelentette a Splinter Cell: Blacklist, magyar lokalizációját. Így a 2013. augusztus 23-án megjelenő játékot a rajongók, magyar felirattal ellátva vehetik le a boltok polcairól."
  • Totti5
    #135201
    Lehet kimaradt egy fontos infó... telefon és a titkos jelszó: Gamer365 olvasó vagyok ez kell ennyiért, küldjétek most.
  • Moby
    #135200
    Gow3-at vettem volna, de én ezt ennyiért nem látom az oldalon, csak valami használt szart drágán
  • Totti5
    #135199
    Közérdekű!

    Console Corner most akciózik

    X360
    Aliens: Colonial Marines Limited Edition 4.490.- (5.990.-)
    Aliens: Colonial Marines Collector's Edition (Xbox 360) 7.990.- ( 9.990.-)
    Mortal Kombat 4.990.- (5.990.-)
    Halo 4 5.490.- (6.490)
    WWE 13 6.490.- (11.990)

    PS3

    WWE 13 6.490.- (11.990)
    God of War 3 4.490.- (5.990.-)
    Sports Champions 4.490.- (5.990.-)
    Medal of Honor Warfighter 3.990.- (5.490)
    Aliens: Colonial Marines Limited Edition 4.490.- (5.990.-)

    5kért jöhetett volna a Aliens szobor...
  • szega96
    #135198
    Repülős kép nagyon hangulatos :DD
  • szega96
    #135197
  • Moby
    #135196
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én mostanában ezt nyomtam, simán nagygépes minőség: