176613
banner
  • davidka003
    #135275
    Nem érdekel a PC.
    Nem csak emiatt Gold-ot. Nyilván akkor már tolnám a többi játékot is és vehetnék akciós játékokat amik csak goldosoknak vannak.
  • Tinman #135274
    Emiatt Goldot? Told PC-n. Superior verzió, ACHIK is vannak a Live-os fiókodhoz kapcsolódik és free a multi.
  • Macccy
    #135273
    OFF
    Óó az ma már nem performansz, hidd el! Nézd, az aranyozott parlamentben is minden nap ott van egy rakás gőzölgő erkölcsi szarkupac, mégsem érdekel senkit se. Látod, a piros lufi legalább vicces ... vagymi ... :D
  • arty
    #135272
    AI? bameg, irányítást nem voltak képesek megcsinálni jóra!! :(
  • Totti5
    #135271
    Mindjárt kiszaladok a világból. TVbe hír, hogy egy francia művész megálmodta a tutit. Egy bazi nagy piros léggömböt odaálmodik random sokat látogatott nagyvárosi helyekre és az jó. Nem hiszem el hogy valakinek ilyenre van ideje. Aztán a piros lufi ment hajókázni is! Hogy az milyen jó, látta a Párizst! mert figyelemfelkeltés.

    Holnap egy talicska trágyát kiborítok a főtérre művészien, na az figyelemfelkeltés!

  • Macccy
    #135270
    A kapáláshoz se ért, pont azért ment informatikusnak! Mit gondolsz én miért mentem annak?? :D
  • Totti5
    #135269
    Hú de felkúrt a From Dust. Megcsinálom az utat a bantuknak, csak oda kellene menni, erre addig baszakodnak ( nem indulnak el, csak 5ből természtesen 1 ) amíg jön a víz és mindent elmos s megdöglenek, meg kapálódznak. Így lett vége a pályának, amit bő 1 órán át próbáltam helyrehozni, de az istenért nem sikerült 5 bantut egyszerre kb egyidőben odavinni ahhoz a kibaszott kapuhoz. Komolyan mondom, egy dolga van X fejlesztőnek, azt a szájbavert AIt megírni. Olyan bonyolult ez 2012-ban, hogy nem lehet????? menjen akkor kapálni, ha ahhoz jobban ért.
  • Macccy
    #135268
    Helyes :) ... Te meg lassan eléred, hogy vegyek egy Dark Souls -t, annyit mondtátok már itt. Meg is nézem mi ez ... ;)
  • davidka003
    #135267
    Sikerült elérnie a Gold hétvégén a Microsoft-nak, hogy elgondolkozzak rajta, hogy előfizetek. :D
    Dark Souls multi nagyon meggyőzött. Alig bírtam most kilépni belőle olyan jó volt. :D
  • Macccy
    #135266
    Nem kell semmi IP tartomány bullshit, az csak olyan mint az xbox live com ...
  • Macccy
    #135265
    Zsír, ennek örülök. De ki a bérence kinek, mert az még mindig nem tiszta miért mi vagyunk a hülyék akik fizetnek ...? Ha valahogy a Microsoftot próbálod beleérteni, akkor ne tedd, ők pont hogy kimaradnak a buliból sajnos.
  • DarkSector
    #135264
    Rosszul rémlett. :)

    Nemrég vettem meg azokat a HD cuccokat live-on. Ha kell a nosztalgia.
  • Seth
    #135263
    Valamiért úgy rémlett Te nem játszottál az előző részekkel
  • DarkSector
    #135262
    No sir, ne migrálj soha, csinálj egy angol profilt a magyar mellé, a reward-nál ha nyersz, azokat üzenetbe kapod mint kód, és begépeled a magyar profilodba.
    Régen is ezt csináltam, Meg más is, akciókban. :)
  • arty
    #135261
    azt hittem a rewardhoz nem elég az acc, de az "IP" cim is angol kell legyen

    nabasszus... :)) migráljak.... ? és ha megint lesz valami HUN akcio, 990ért? :DD
  • DarkSector
    #135260
    Nekem nem volt meg?
    Máig megvan. :)

    Psycho miatt az első rész a legjobb, utána 3. majd a 2. rész. Ha sorrendet kell tenni.
  • Seth
    #135259
    Ha a MGS1-3 nem volt meg,akkor nem is baj,ha nem játszol a 4. résszel
  • DarkSector
    #135258
    Én nem haragszom meg ha a 2 új epizód jön xboxra.
    Biztos jó a mgs4, de ma már simán mondom hogy így utólag hidegen hagy, ha egyszer hozzájutok lejátszom, de ha nem, nem érzek hiányt miatta.
    valahogy nem olyan fontos már.
    Hogy miért azt nem tudom megmondani.
  • grebber
    #135257
    Igen a Kojima bérenc témához mondtam!
  • Totti5
    #135256
    Mivel nevetséges érveket vonultatott fel az MGS pápa, abból nekem csak annyi jött le hogy eszük ágába sincs megcsinálni, más különben már itt lenne MAX 2-3 DVDn.
  • Macccy
    #135255
    Wh-whaaat? ... Ezt most mire mondtad? Nem vagyok képben, te a Kojima témához szóltál hozzá? Kiknek is fizetünk mi, aki hazudik?
  • grebber
    #135254
    Tök bírom amikor szemrebbenés nélkül hazudnak a világba!
    Fáj megmondani az igazságot. És ti még ezeknek fizettek
  • DarkSector
    #135253
    Megszoktuk már, PC-re meg sok játékot nem adnak ki, pedig kiadhatnának.
    RDR pl.
  • Seth
    #135252
    Na ez az, az meg 39 GB volt , szóval csak nem akarnak MGS4-et xbox-ra,ennyi
  • DarkSector
    #135251
    FF13 is volt Box-ra.
  • Seth
    #135250
    Még azzal a sok tömörítetlen superhd anyaggal is "csak" kb 29,5 GB az MGS4.
    3 lemezre szerintem meg tudnák oldani,ha nagyon akarnák
  • Macccy
    #135249
    Nézzétek csak mit kaptam egy másik fórumban:

    XBOX 360 hardware & PS3 hardware - Detailed Comparison

    Marhajó írás szerintem, semmi VS ... A legjavát eddig is tudtam, bár felmondani lehet nem tudtam volna mi-miért ... Na ez most megváltozott és így visszatekintve méginkább értelmet nyer számomra ez a két 6-7 éves hardware.

    ...

    Eléggé off már, de a METAL GEAR SOLID 4 kapcsán jött amúgy elő, mert Kojima Szan azt találta nyilatkozni, hogy "izé, csupán a hatalmas adatmennyiség miatt nem csinálunk MGS4 és társai repackot XBOX360 -ra" ... Nyilván tudnának, ha a cirka 6-7 óra feleslegesen tömörítetlen szuper HáDé cutscene-eket letömnék mondjuk negyedére. Csak nem tehetik, mert PS3 (és BluRay) húzócím és azt nem adják olyan forrón így Kojima nem tehet mást, mint nyomja a rizsát ... és eszi a rizsát, he he
  • Macccy
    #135248
    Csak szeretnék ... (tervezem ?!) Nem, itthon vagyok hon, de a UK accal azért gyűjtöm a pöttyöket!
  • arty
    #135247
    uk-ban élsz?
  • Macccy
    #135246
    Persze, én se költöttem egy haszontalan petákot se még, gyűjtöm a reward pontokat is. Most valami 660 pontom lehet plusz ami "rámrohadt", összesen úgy 900 körül. Lehet el is verem majd valamire ... :)
  • arty
    #135245
    persze, aztán az évek alatt elhülyült 80-150 pontokból már vehettél volna játékot is... :) ha 20 pont marad, akkor azt kell "őrizgetni", mert lehet legközelebb pont annyi hiányozna!
  • 0Diaz0
    #135244
    Naja!
  • Macccy
    #135243
    Biztosan megvan az oka, különben nem lenne az MSP, gyanítom ez olyan mint a Balatoni Dollár és így értéktartó vagymi. ... Ha lenne egy zsidóbankár haverom, akkor megkérdezném, de sajnos nincs.
    Amúgy meg sose rohad rátok a maradék mspont! Néztétek már milyen sukár pólókat meg kucsmákat lehet venni az Avatár boltban?? :DD
  • arty
    #135242
    az ilyen maradvány 200ft már az első olcsóbb játéknák megtérül és onnantól a pont a tuti :) (általában)

    a mai banki 3-4% kamatok mellett a tárolódást nem érzem veszteségnek ;) 10k-s pontkártya mellett 3-400ft/év, HA(!) nem költöm el egy évig.
  • davidka003
    #135241
    Lehet, hogy megveszed olcsóbban de a többi pont meg ott marad felhasználatlanul az acc-on. Nem lehet 100%-osan felhasználni, mert úgysem annyiba kerül a téged érdeklő játék, mint amennyi pontod van.
    Ellenben ha direkt-ben kifizetem a 990 Ft-ot akkor az tudom, hogy ennyibe van, nem tárolódnak a pontok feleslegesen.
  • davidka003
    #135240
    Kb 2 hete regeltem Live-ra. Addig offline profil volt. Multit csak 2 napja próbáltam de a reputációm már akkor is ennyi volt mikor Live-ra kötöttem az offline profilt. Fene se érti ezt.
  • arty
    #135239
    talán multiban lenyomtál valami kishülyét, aki lepontozott
  • arty
    #135238
    de azzal tisztában vagy gondolom, hogy csak magaddal cseszel ki :) mert amikor te látod 990ért az árkád cimet, akkor én pontokért lehet h megveszem 800ért.... :)
  • davidka003
    #135237
    Amúgy nekem a Reputation: 58.72229 %.
    Miért ennyi?
  • Rage47
    #135236
    Az én profilképemet is légyszi:)
    LINK