176613
banner
  • Macccy
    #135395
    Nemtom, hol? ... Jézus, mit csináltál, írtál a Microsoft Support -nak és Steve megígérte, hogy júniusban eltörlik a Live Gold előfizetést?
  • Tinman #135394
    Hol lennétek nélkülem...
  • davidka003
    #135393
    Iceakos drága.
    Nem mindegy, hogy 3800 vagy csak 3000 Ft a 3 hónap Live.
  • Macccy
    #135392
    Eltettem kedvencek közé. Eddig Iceakos -tól vettem, de ő most drága lett úgy alakult ... De 8000 pénz egy évre ... ezt már csak az ingyenes Live tudná überelni!
    Vagy a 7000 -es ...
  • Waczkor
    #135391
    Na remek,leszedtem a doritos CC2-t ha el is tudom indítani és nem adja ki hogy store error akkor is játékon belül jön a másik error van és nem tud csatlakozni a DCC2 service-hez...
  • 0Diaz0
    #135390
    VG: Nem nálam lett karcos az FM2. Hanem akitől vettem. De 2 játékot vettem tőle 1500ért,szóval annyira nemhoz lázba hogy sz.r.

    davidka : az levan már szedve. :)

    Arty : Megnyugtatlak, a " baj van vele " opció itt nem él. Ugyanis semmi baja nincs az égvilágon. Ha akarnám,akkor bátran használhatnám évekig. De mostmár ( legalábbis.. ) nálam, eljött az a pont hogy van sok más fontos dolog is az életben. Pl a jogsi lassan kivan fizetve, utána elkezdek gyűjteni lehet autóra. ( amihez hozzá lenne csapva ennek az ára. )

    Tarka : Hát.. őszintén szólva egy picit tévedsz. Ez már a 3. Xboxom Az első az valóban 3 ledes lett ( 4 nap használat után NÁLAM. De 100% hogy ez a box már jópárszor volt 3ledes. ,mellesleg erről a boxról inkább ne beszéljünk. Itt csodának lehetett azt mondani ha bekapcsolt. )

    Arty2 : Hát igen. Az első fehér box-al voltak gondok. De hálaisten vége annak a korszaknak már egy ideje...
  • davidka003
    #135389
    Na szóval megjött a kód.
    Tökéletes, ajánlom a srácot.
    Ma reggel 10-kor utaltam és délután 4-kor már küldte a kódot.
  • davidka003
    #135388
    Pont ma vettem Gold-ot. :DDDD
    Amit arty írt onnan. Elvileg este küldi a kódot.
  • vg
    #135387
    Hát ennyire ingyenes a cucc... :)
  • bluesfool
    #135386
    Leszedtem a Doritos Crash Course 2 és ki irja hogy gold tagság kell a játszáshot , ez már milyen dolog . Vagy csak egy ideig tart ez a gold dolog ? De offline állapotban sem indul el
  • Macccy
    #135385
    Úbazzz, elsőre félreolvastam ...

    Akkor holnap ugyanitt, ugyanekkor, ugyanezért?
  • Totti5
    #135384
    GOTY!
  • negyven2
    #135383
    Doritos Crash Course 2
  • Seth
    #135382
    Ja, van hard fokozat, sőt speedrun funkció is :)
  • Totti5
    #135381
    Van benne már extra nehézség opció nem? ( peccselték ).
  • Seth
    #135380
    New Game+ -ban vagyok, az új tartalom miatt előlről kezdtem, fősztorit már végigvittem újra,de olyan fejlett voltam,hogy kb 18 óra alatt átrohantam rajta, elsőre pedig olyan 55 óra körül volt(valahol be is szúrtam egy képet annó), most az új Bitterblack Isle kiegészítőt nyüstölöm,eddig 78 óra és még mindig nem unalmas. Remélem azért adsz neki esélyt, és téged is elkap.
  • Tinman #135379
    Rossz kezdés, de alig toltam, de az első benyomások nem túl jók... állítólag később kialakul és magába ránt. Elhiszem!
  • Tinman #135378
    Nem kell, de a pofámba tolta Maci.
  • Macccy
    #135377
    Naaaa. Ilyesmit nem mondj, mi lesz ha Ballmer ránéz a topicra és te ilyeneket tanácsolsz!
  • Tinman #135376
    Volt már... 5 év után beleuntam.
  • Shan
    #135375
    Jobban járnál egy C64-gyel..
    Rád jár a rúd.... :)))
  • Macccy
    #135374
    Te, neked már nagyon kellhet ez a Live Gold, ha ma sem telt el úgy nap, hogy nem hoztad szóba! Összedobjunk neked rá? Én beszállok 300 Ft-tal! Vagy Téged már a Live is biztos sportból szívat, Bádogember?

    (tudjuk, te már raklapnyi játékot vettél Live -on, remélem még párszor leírod ide)
  • arty
    #135373
    de ilyenkor bekapcsolódna... (minden akciós cucc erre megy ki, h elfelejted)
  • Seth
    #135372
    Dragon's Dogma vélemény? Látom elindítva már el volt :)
  • Tinman #135371
    Raklapnyi játékot vettem már Live-on, legutóbb pár hete... ott vannak az adataim.

    Amúgy elég érdekes, hogy FREE-hez bankkártya adatok kellenek, kikapcsolt megújítás esetén.
  • TaRka0107
    #135370
    Nem kell lőni képet, elhiszem!
  • ABTeam2008
    #135369
    Add meg a bankkártya adataidat helyesen, és nem lesz hibakód.
  • Tinman #135368
    Passzolom.

    Bekapcsoltam tegnap a boxot, telepítettem egy játékot. Majd ez a hirdetés fogadott, kiemelve középen!

    Free Gold Upgrade 1 month!

    Képet este tudok róla lőni!
  • TaRka0107
    #135367
    Miért ajánlott fel?
  • Tinman #135366
    Agymosott.
  • Tinman #135365
    Live felajánlott ingyen goldot, 1 hónapot!

    Ráböktem... tölt egy ideig, majd kiírt pár számot és sajnálkozik.

    Pontosan ezt vártam
  • arty
    #135364
    igen, a pécés netes játszás és a psn-es is szívás (máshogy, másmiért), de azért nyilván nem itt rinyál az ember ;) szar mind.

    (az a két hét több mint 3 volt, amig nem volt psn :) )
  • Macccy
    #135363
    Hmm? Az nem mentség, az tény, hogy a fizetős szolgáltatás smútabb és kevesebb/nincs outage. Hiszen ez van, na! Úgyhogy nem, nem védtük. 3 évből 2-t ilyen 1 £ Live akciókkal toltam, mert nem akartam érte többet fizetni, de nem váltott ingyenesre én pedig beleuntam a bénázasba, így vettem 8k -ért 1 évet. Ennyi. Azóta megtoldották 1 gratis hónappal is ... ;)

    De hogy melyik nép is a birka, ez filozófiai kérdés, merüljünk is bele! :) Nem aki gamer PC-t épít 50-80-100 ezres videokarival, azért hogy a 3x villanyszámla mellett elmondhassa: "az online játék mindenkié!" ? Vagy aki 2 hétig fogcsikorgatva várta, hogy megkerüljenek a bankkártya adatai és újrainduljon a Netwörk, mert mondjuk kurvára játszott volna már, de ingyen! Egy olyan gépen aminek a vételárában benne van 1 (2?) évnyi Live előfizu felár ... És nem az a baj, hogy használják mert mindenkinek szíve joga, csaktessék. Az a baj, hogy ezek ekézik a Live előfizetőket ...

    Najó: TIE ... Minegyik birka, menjünk fát vágni inkább ...! :)
  • arty
    #135362
    _ÉN_ időnként hallatom a hangom a kossuth téren is.
    Redmond viszont messze van. Náluk azzal tiltakoztam, h 5-6 évig nem vettem goldot.
    Sajnos azomban a birkanép mindkét megmozdulásom a földbe döngöli... többen vannak, így azok, ott fennen megengedhetik maguknak, hogy leszarják a nyomorom :(

    És de, véditek. Nem egy alkalommal próbáltatok mentséget keresni az MS számára, holott nincs (a kosuttérieknek se).
  • Macccy
    #135361
    Ne kezdd már te is, miért nem ott nagy az arcotok ahol az illetékesnek mondjátok ? A.ka Kossuth tér és One Microsoft Way, Redmond. Ott.

    Nem védem, hát mondtam én vagy Davidka vagy a Totti egy szóval is, hogy "Dejó hogy fizetős eza Live"!? Nem. De bár fizetős, teljesen jó. És 2-3-6 ... 10 ezer Forintos játékok mellett nem fogom telesírni naponta az X fórumot, hogy a Pécé (!!?) és a PS mennyivel jobb mert az nem kerül havi 650 Ftba! :))

    De persze folytatódhat itt is a panaszolás ... így 7 és fél év után ;)
  • arty
    #135360
    Jaja, volt némi kavarás és utána elég lelkesen használgatta... mostanáig.
  • TaRka0107
    #135359
    Erre én is kíváncsi lennék, ez a második box-a, ha jól tudom, mert az előtte lévő 3 ledes lett. Nem is olyan rég vette.
  • arty
    #135358
    igen, minimum jaspert vegyél - megbizhatobb (nem a hdmi a lényeg, bár picit az is javit a képminőségen a vga/komponenshez képest)

    kinecthez a régi gépek esetén kell külső táp. sokszor bundle, táp nélkülit árulnak, ezek nem jok a régi boxhoz önmagukban, csak ha szerzel hozzá tápot. (uj slimeknél a gép ad át neki áramot)
  • tuzfal3
    #135357
    Szép estét!

    Szeretnék feltenni pár nagyon buta kérdést, mivel ehhez sajnos nem értek. Az összes box-hoz hozzá lehet kötni a kinect szettet vagy ez csak a megfelelő gépekhez jó? Miben másabb egy sima xbox360 és a slim? Illetve mennyivel másabb játszani "simán" és hdmi-vel? Gondolok itt a képminőségre.

    Az előző hsz alapján,gondolom jasper alaplapos gépet érdemes venni?!
    Nekem az is jó ha valami f.a.q.-t belinkeltek, elolvasom és akkor talán nem lesz ennyi kérdésem. :D
  • davidka003
    #135356
    Slimek nincsenek annyira jó árban de a többi nem rossz.
    Főleg a 29 ezres meg a 32 ezres.