176613
banner
  • Totti5
    #135355
    Platinumshop

    Jó kis árak használt gépe, 3 hó garancia.

    Xbox 360 Arcade nem HDMI-s 23e
    Xbox 360 Arcade HDMI-s (Jasper alaplapos) 29e
    XBOX 360 60 GB (Jasper alaplap) 32e
    XBOX 360 Elite 20 GB Halo 3 Special Edition 34e
    Xbox 360 4GB Slim 37e
    XBOX 360 250 GB Slim + ajándék HDMI 45e
  • Moby
    #135354
    Szinte.
  • davidka003
    #135353
    Gold akcióban most a Serious Sam részek vannak.
    Pont nem érdekel. :D
  • davidka003
    #135352
    Volt időm kipróbálni ezt a Doritos Crash Course-t és rohadt jó. :D
    Most arra megyek, hogy megcsináljam aranyra minden pályát.
  • arty
    #135351
    megkérdezhetem h miért adod el?

    ---

    (és kissé off, de: ms sux a gold miatt :P :( bármit, csak ne védjétek!!! el lehet fogadni, mert mást - a problémázáson tul - nem tudunk már tenni, de mellette érvelni???? navárjunkcsak... tegnap azért jó, hogy beverték a pofám, mert ... mert erősebb lettem! tudom a gyengéim! stb!

    nahagyjatok... )
  • Macccy
    #135350
    "Mondjuk nem is értem kit akar meggyőzni" ... főleg az X360 topicban, ahol már szinte mindenki multizik, vagy éppen Party -t szervez a multihoz
    Nembaj, ő a tamáskodó Scully ügynöke a topicnak, az állandó!
  • davidka003
    #135349
    De nem is értem minek írta bele ha nem működik.
    Ennyi erővel azt is bele lehetne írni, hogy adok hozzá egy nem működő kávéfőzőt meg egy porszívót ami teljesen leégett.
  • davidka003
    #135348
    Bankkártyaszámot például érdemes leszedni. :D
  • vg
    #135347
    "Forza Motorsport 2 ( LEMEZES ,de sajnos karcos a lemez így nem olvassa az xbox ! )"

    Én azonnal csuknám is be hirdetésed, látva mennyire vigyáztál arra a szegény játékra, milyen lehet a gép... töröld ki!
  • 0Diaz0
    #135346
    Így már értem :)
    Nemgond végülis az sem. Ami olyan fontos,azt leszedem róla és kész. :)
  • davidka003
    #135345
    Másik profillal is mennek természetesen de rajta kell akkor hagynod a jelenlegi profilod.
  • davidka003
    #135344
    Mondjuk nem is értem kit akar meggyőzni. Aki eddig is fizetett az ezután is fizetni fog.
    Akinek meg bejött az ingyen gold alatt, lehet most fog majd előfizetni.
    Mindenki eltudja dönteni, hogy megéri-e neki.
    Ha azt nézzük, hogy általában stabil a szolgáltatás akkor megéri.
    Konzol exkluzívokat meg csak így tudja tolni az ember multiban.
  • 0Diaz0
    #135343
    Sokat akciósan vettem.. ami drága volt, az egyedül a Forza Horizon... a többit akciósan, vagy már használtan vettem őket.

    Amúgy köszi a "tippet" :)
  • 0Diaz0
    #135342
    Pedig jó játék.. és még elég sokan játszák is..
  • 0Diaz0
    #135341
    Én korrektnek tartom magam,azért írtam oda.. :)

    Amúgymeg, mint a hirdetésben is szerepel, 4 játék van meg lemezen,a többi marketplaceről lett véve = a vinyón van rajta.. ( mellesleg, másik profilon is megnéztem,ez a profilos hülyeség miatt, és ottvannak a játékok.. :) )

    Demot meg úgyis csak úgy tudja majd másis használni ahogy van.. szóval..
  • Macccy
    #135340
    Yeeaaaah! Tegnap este 7ig nézegettem a topicot, már azt hittem nem lesz Tinman azzal, hogy mekkora rontás a világra a fizetős Live Gold ... és mekkorát tévedtem!!
  • Totti5
    #135339
    A gép 40-45 közt eladható. 45el meg lehet próbálni, de meg kell nézni mennyi a konkurencia.

    Jól bevásároltál pár drágajátékot. Ezeket nyilván csak bukóval fogod továbbadni, az accoutod pedig nyilván kell, mert a gépen bárki használhatja majd, másik accal is.

    Az már a te döntésed hogy ezekért mennyit kérsz. Szép kerek szám a 20 ezer.

    65-70et megér a pakk.
  • davidka003
    #135338
    Na ja...
  • Myselor
    #135337
    már a forza 4se kell a kutyának se
  • davidka003
    #135336
    Először is a sok szart szedd ki a leírásból.
    Demókat törölheted.
    Ezt törölheted: Forza Motorsport 2 ( LEMEZES ,de sajnos karcos a lemez így nem olvassa az xbox ! )


    A tapasztalat az, hogy senki nem fog azért neked több pénzt adni, mert van hozzá pár játék. Főleg azért, mert mindenkinek más az ízlése.

    Javaslat: Add el a gépet játékok nélkül mondjuk 42k-ért. Másnak a profilja rajta a gépen sokat nem ér.
    Lemezes játékokat el lehet passzolni talán külön de az is nehéz lesz, mert Forza 3 már kb mindenkinek megvan, Viva Pinata nagyon rétegjáték. Forza 4 viszont elmenne könnyebben talán.
  • 0Diaz0
    #135335
    Srácok! Szerintetek mennyit érhetne így a boxom?
  • Totti5
    #135334
    Skippelhető a FUSE. Ezektől is megkérdezném mi volt a koncepció, mert azon kívül hogy megkapták a pénzt az EAtól, van munkahelyük, kaptak fizetést, bementek napi 8 órát dolgozni, mást hírtelen nem tudok felsorolni.
  • negyven2
    #135333
  • teddymac
    #135332

    A hét ajánlata mikor frissül ?
  • bluesfool
    #135331
    Valaki nem tudja hogy majd hogy honnan lehet letölteni a fuse demot a marketplacen kivűl , a gold tagság miatt ?
  • Totti5
    #135330
    FUSE demo
  • davidka003
    #135329
    Remélem jön magyar Live-ra is.
  • vg
    #135328
    Van hozzá dlc, asszem 160 pont és sok új pálya van benne.
  • Totti5
    #135327
    Nem mondod??? nagyon sokat multiztunk vele, csak kevés volt a pálya.
  • negyven2
    #135326
    És holnap jön a második része, ami szintén ingyenes lesz.
  • davidka003
    #135325
    Doritos Crash Course
    Ingyenes játék.
    Teszt
  • Tinman #135324
    Te más helyzet vagy... rengeteget multizol, meg egy új játékot leverbázol vétel helyett és meg is van az éves gold.

    Ellenben csak boxra az elmúlt ~4 évben az éves gold 20x-osát elvertem...
  • Tinman #135323
    Pont így.
  • Totti5
    #135322
    Nekem annyit megért a lájv hogy lényegében nem volt sosem gond vele, ami nagy szó!. Kifizettem egy megbízható, stabil, folyamatosan fejlődő rendszert, ami a generáció alapjait fektette le és amit a rivális fejfesztve másolt évekig több s kevesebb, inkább kevesebb sikerrel. Ha a pénzem egy kis szelete ennek a fejlesztésére is ment akkor már örülök neki.

    Persze jó lenne ha ingyen lenne, hülye lenne bárki is ellene szavazni, de azért aki kihasználja a felhőmentést, annak megér egy vére annyit, ha multizik, akkor meg nincs választása.
  • davidka003
    #135321
    "Te fizetsz valamiért ami máshol ingyen van, teljesen legálisan."

    Most jöhetnék azzal, hogy megnézem hogy tolsz te PC-n Gears of War 3 horda módot.

    #135320: honnan tudsz? Mert 3k-ért van amit linkelt arty is. Írtam annak a srácnak már. De fene tudja van-e neki raktáron.
  • TaRka0107
    #135320
    Én tudok 3000 ft-ért 3 havi goldot!
  • Tinman #135319
    Nem.

    Te fizetsz valamiért ami máshol ingyen van, teljesen legálisan.

    Én meg fizetek valamiért, ami mindenhol pénzbe kerül legálisan, csak nem mindegy mennyibe... másik út itt is van, de azzal erővel lophatnék szalámit a teszkóból is.
  • arty
    #135318
    Őt még te mutattad nekem... és akkor még 6.5k volt az éves live (akkor vettem én is, életem első éves tagsága, előtte kéccázforintoslájvoztam) ...
  • Botond #135317
    Vkivel tudnék borderlands coopozni még bele is vágnék.
  • davidka003
    #135316
    Valamilyen szinten cigányságnak érzem, hogy fizetni kell érte és rosszul esik de gyakorlatilag az se sokkal jobb mint amit mások csinálnak, hogy hörcsög módjára megvesznek minden olcsó szart steam-re.
    Pénzkidobás mind a kettő de még mindig jobb fizetősen multizni mint nem játszani a sok megvett játékkal.