176613
banner
  • arty
    #135755
    Más játékra emlékszünk :)
  • Tinman #135754
    Azért ennek örülök. Hiába próbáltam lopakodni nagyon bénán ment.

    Bezzeg Mark of the Ninja-ba! Világranglistán 100-150k emberből gyakran elsőre 2-3.000-be benne vagyok. Mi lenne, ha még erőltetném is?

    A többiek, végigCODozták? ^^
  • Tinman #135753
    Rátaláltam? Keresni se nagyon kellett!

    Ha normálisan felfedezed a játékot (nem, nem minden fiók) és nem így haladsz ---------------------, akkor nincs gond. Nem egy nagy trükk, egyenesen előre helyett, jobbra is benézni.
  • Seth
    #135752
    Ugye mindenki emlékszik aki próbálta, mennyire nem lehetett rendesen lopakodni ,nindzsakillezni a Metro 2033-ban? Namost átestek a ló túloldalára, mert enyhe árnyékban már a szemébe is nézhetsz, a járőröző tovarish akkor se lát meg .Bár lehet csak túl világosra van állítva a brightness(nem),akkor meg koromsötétben,lámpa nélkül mászkálnak a srácok :D Akinél lámpa van már egy fokkal jobb, de csakis maga elé lát. Hozzáteszem alap hard módban megyektehát nem ranger hard,talán ott jobb a helyzet.
  • arty
    #135751
    Csak ha egyszer elfogyózik, akkor rosszul látsz, lőttek a felfedezésnek, lőttek annak h valaha is esélyed legyen egy újabb szűrőt találni... közben jönnek a dögök, adrenalin -> halál.

    Csak mert Te rátaláltál a szűrőkre, még nem fog mindenki fiókról fiókra haladni, hogy na, hátha ... ;) (egyébként én is felfedezgettem, így a játék folyamán nem kerültem nehéz helyzetbe, de nem várom el, h mindenki így tegyen, van akit a sok lootolás untat, amit abszolut megértek)
  • Tinman #135750
    n00bizmus netovábbja.

    Metro 2033: Zéró gázálarcot vettem, szűrőt is csak 1 helyen mert NEM ENGED TOVÁBB, ha nem veszel!

    Tele van szórva az egész játék gázálarccal, zéró esetben haltam meg emiatt. Nem kell rusholni, hanem szépen felfedezni, taktikázni.
  • DarkSector
    #135749
    ide is megmutatom hátha kell valakinek valamire, ha már Metro a téma.:

    Metro Last Light
  • DarkSector
    #135748
    Nem mondtam hogy nem tudok vele játszani, azt mondom hogy x360-on nem látom egy ideig...:D
  • Myselor
    #135747
    hát de nehülyéskedj már még én is tudok vele játszani,azt neked jóval erősebb a géped.oké full lowon játszom,de akkor is megy.nem néz ki rosszul így sem:)
  • DarkSector
    #135746
    Egyenesen követelem, csak mert 2-3 évig nem fogom látni és kíváncsi lennék egy jópofa a te kedvenc részedről egy kis gameplay-re, válasz majd egy látványos részt, kitiek állítólag azok. :D
    Ráérsz vele.

    Előre köszke.
    Töröm a fejem a postaköltség miatt, annyira kéne, de az a baj hogy a 3. hiányzó steel a legszebb talán ami 4-5k lenne a legolcsóbb eladótól, de csak a 2-3 ks posta miatt...
    szar ügy.Most ezen vacilálok. (ez a legkevésbé szebb a 3 létező változatból)
  • Totti5
    #135745
    Ha szeretnéd!
  • davidka003
    #135744
    Modern Warfare 2 kinek van meg?
    és ki akarja a 2 only co-op missziót letolni velem? :D
  • DarkSector
    #135743
    Biztos tólsz majd szép gameplay-t youtube-ra ugyi? :D
  • Totti5
    #135742
    10 percet néztem csak, a föld alatti településre voltam kíváncsi, mert ott sok az ember, eszi a powát, de gyönyörűen ment. Hétvégén esek majd neki.

    Easy, normal, hardcore van meg ugye a ranger. Hardon kezdem majd el, aztán meglátjuk...
  • arty
    #135741
    nehézség?
    gázálarc itt is szivatós? :) én 2033-ban valami hátsó gondolattól vezérelve rengeteget vettem... haverok meg mesélték h nem és kb abba is hagyták a játékot, mert ha nem raktárolsz be az elején sokat, gyak. előbb utóbb véged.
  • Totti5
    #135740
    Ugyan olyan minőségi port lett a Metro LL mint a 2033 volt. Szép sima 30 fps, éles képminőség, szép graf.
  • DarkSector
    #135739
    Ha valaki tud amazon-tól fizikai tárgyakat rendelni és esetleg hozatni, az szóljon....:DI
  • DarkSector
    #135738
    Battlefield 3 GOLD ajánlatok!
  • DarkSector
    #135737
    Van ez így, én ezért veszem az olcsó cuccokat ha kell épp ha nem, mert ami olcsó biznisz később eladható még mindig ha szükség lenne a pénzre. :D
  • kakaoskalacs
    #135736
    Átnyálazom az oldalukat akkor :3
  • davidka003
    #135735
    Vicces, hogy eddig 10 font volt vagy 2 hétig a Rayman Origins, akkor nem kellett, most meggyőztem magam, hogy megveszem erre meg már 15 fontért van. :D
  • DarkSector
    #135734
    Gameshop-PlatinumShop-Konzolvilág-Zavvi

    Platinumshop-ból nemrég hozattam, akciós gémet, szerdára mondták a küldeményt de már kedden 1 nappal előbb kihoztk...ettől gyorsabbak nem voltak még . :D
  • kakaoskalacs
    #135733
    Srácok , Konzolstudion és GameStore-on kivül tudtok nekem mondani megbizható Konzolosboltokat? Gyors kiszállítással és viszonylag alacsony árakkal?

    :)
  • DarkSector
    #135732
    Bocs nem nekem kell.
  • vg
    #135731
    Az új pár másodperces Batman Arkham Origins animáció szétbüntet minden eddigi "filmet" basszus. Csináljanak már ilyesmi filmet végre. Nagyon várós a cucc.
  • TaRka0107
    #135730
    Értem, akkor keresek free shippingest. Köszi nektek!:)
  • davidka003
    #135729
    De az fos volt. Töltsd le a warezdemót PC-re és kész. Nem ér egy forintot se.
  • DarkSector
    #135728
    Ps3-as Wolfenstein 2009-es kéne ha valaki tud használtan az dobjon már egy privit.
  • DarkSector
    #135727
    Minden ami nem volt a trailerben? :D
    Gondolom egyetértünk hogy ha szép is a játék, ez a trailer nem a full valós grafikát mutatja.
  • Totti5
    #135726
    Helyszínek, tenegeri csaták, pazar látvány.
  • Totti5
    #135725
    Igen.
  • DarkSector
    #135724
    Ugyanilyen hangulatban csak a story más, meg a tereptárgyakat megvariálták.
  • TDC Geronimo
    #135723
    Metro 2033 is ilyen jó kis játék volt, mint ez az új? Tolom pár órája, de nagyon tetszik, PCn döbbenet jól néz ki és a hangulata pazar.
  • DarkSector
    #135722
    Nem azért hogy ünneprontó legyek, de semmivel nem érdekfeszítőbb ez az előre megrendezett nem gameplay, ami csak ugyanolyan érdekes mindössze mint a többi 4 rész.
    Én nem értem ebből mit szűrtetek le...:D Oké lehet majd úszni, de a többi bevágás nem is szép, és nem is jól berendezett jelenet...
  • DarkSector
    #135721
    :D
  • Harlekin
    #135720
    Ha lehetne a kenyeret is onnan rendelném csak félő,hogy megszárad mire ideér...
    Vagy mégse,mert a sima postával érkező csomag rekord hong kongból vasárnap este 7 kor megvett és kifizetett cucc.Következő hét péntek 13 kor a postaládámba került...(tuti nekik dolgozik a télapó)
  • Myselor
    #135719
    ez már jó kis trailer,kezd megtetszeni:)
  • Totti5
    #135718
    Ütős!

  • DarkSector
    #135717
    Kő keresni olyat ami FREE SHIPPING, oszt ennyi.
  • DarkSector
    #135716
    Támogatom.
    Nekem a joy-hoz 2 headset átalakítót hoztak 5 dollárért, honkong-on keresztül, úgy hogy 5 dollár elvileg darabonként lett volna, vagy beleraktak véletlen 2-őt vagy elfelejtették ráírni hogy 10 dollár, de én csak 1x vásároltam, 1 darabot 5 dollárért...de 2-őt kaptam, posta inygen volt, igaz több nap mire ideér...de ingyen.