176613
banner
  • Totti5
    #135795
    PC szebb, látványba konzolon is azt kapod, a fejlesztők nagyon szép munkát végeztek. Közelébe sincs értelmehzetetlen, mert a közelében van, adott korlátok mellett. A PCs pedig a technológiai frissesége miatt ( DX11 ) nyilván jobbat nyújt ezekben a dolgokban.
  • DarkSector
    #135794
    Mert a konzoloknak nem pont az a lényege hogy mozgás közben szebbek? Szerintem pont ellenkezőleg minden mozgásban szép, most hogy egymáshoz képest az nem tudom, csak 1-et tudok hogy ez a 2 kép nem sok eltérést mutat.

    Persze nem naív senki, valami van pc-n ha kifekteti a nagy atomreaktorokat. de azért nincs abból tragédia ha ezt kibeszélgessük néha. :D
  • TDC Geronimo
    #135793
    Na ez a másik, a fosjutyúb :D Már vártam
  • Totti5
    #135792
    Na azért...

  • davidka003
    #135791
    4900 felett nincs postaköltség. Pick Pack pontba akarom.
    Te azt nézed, hogy 4 éves játék én meg azt, hogy beszerezni is nehéz őket.
    Veszek is kettőt szerintem. Legalább mikor majd veszek PS3-at akkor már lesz rá 2 játékom.
  • TDC Geronimo
    #135790
    Mozgásban beszarás ahogy kinéz a PCs verzió. 6 éves konzol HW-n a látvány nyomában sincs ahhoz képest. Bélyegképek beszúrása, mint összehasonlítás meg továbbra is értelmetlen
  • DarkSector
    #135789
    Dobozos vagy nem, nem mindegy? :D
    jó nem az, de ha kel a játék akkor jobb hogy pár dollárért letölthetsz azonnal live-ról.
    Most egy 4 éves ps3 játékot 3k-ért rendelgetni, meg postaköltség, nemtudom...:D
  • davidka003
    #135788
    "Ez az első vásárlása? Hogy biztosan kompatibilis legyen a vásárolt elem, a konzolról jelentkezzen be az Xbox LIVE szolgáltatásba, és úgy próbálja újra."

    Ezt adta rá hibának. Nem baj, hogy előtte már vagy 10 játékot megvettem.
    Biztos nem lenne kompatibilis a fix hardverrel amúgy. Röhej.
  • DarkSector
    #135787
    Hogy nekem is tiszta legyen a kép, az a pc-s kép nem dx11 max?
    Vagy azt mondod hogy az dx11 max, csak ha sok effect van akkor sokkal több az eltérés?

    Vagy nem értem. :D
  • davidka003
    #135786
    Dobozos.
    Az olcsó Live-os játékok 80%-át meg is vettem. Kivéve a Metal Gear Solid HD-t, mert a köcsög nem engedte valamiért.
  • Totti5
    #135785
    Gamersyde nyilván sokkal profibb képlopóval mint nekem van.

    Amúgy ugyan annyi az eltérés mint az első esetében. Félreértések elkerülése végett, a PCS DX11ben brutál szép! Mivel a box nem tud DX11-et effektek jóval szerányebbek, amik a Metro igazi pompáját adják, mert ami alatta van az már nem egetverő, de hát ez nem is egy AAA játék, még ha azt megszégyentő minőséget produkálnak az ukránok.
  • DarkSector
    #135784
    Ha járnál Live-ra nem irigykednél...:D

    Bocs de ilyen régi gémeket 1000 meg 500 ft-ért adogattak mostanában...
  • davidka003
    #135783
    Sony PS3 Essentials játékok akciója 2013. május 21–27.

    Lehet irigykedni a PS3-asokra. :D
    Boxos akció is lehetne ilyen.
  • DarkSector
    #135782
    Ja kerek fej amit picit elsőre észrevettem a bal oldali faszinál, vagy az a haja nem tudom.

    Most az hogy a brightness boxon alacsony, ott minden sötétebb, mint ps3 vagy pc-n hogy miért nem tudom.
    De azért azt nézve hogy állítóla ez a pc max, durva, mert egy pc low vagy mediumnál azt mondom oké belefér nem lep meg.

    De én is ezt vettem észre, hiába baszom fel a beállításokat nem lesz sokkal szebb, vagyis érteni úgy hogy én közepes graffal is kb ugyanolyan szépnek látom a játékot pc-n mint mikor a max beállítást megnéztem ...csak nem volt fps-em, mondom visszábbveszem, de nem sokat vettem észre hogy rondább lenne...

    Sok ilyen játék van hogy alig van eltérés a min/max között...újabban egyre több.

    Régen meg a Faer idején mikor előző gen volt pc-n drasztikus volt a graf min <-> max különbség.
  • DarkSector
    #135781
    kicsit vicces azért.
    A boxot realtime te fotoztad? Tutkó?
  • Macccy
    #135780
    Framerete milyen amúgy Totti?
  • Macccy
    #135779
    Hát ha választanom kéne, hogy kiadjak hirtelen 100-150 k forintot azért, hogy a feje és válla kerekebb legyen a távárisoknak és a rozsdás kazánlemez-padló szebben (?) ragyogjon ... akkor elgondolkoznék
  • Totti5
    #135778
    Az nem jó:(((
  • Totti5
    #135777
    X360

    PC ultramax


  • davidka003
    #135776
    Sok érte.
    Régi régi játékok. Olyan 7-8k max talán.
  • DarkSector
    #135775
    Azért ez nem semmi:

    "A sorozat rajongóinak még egy jó hírrel szolgálhatok: július 9-én érkezik PS3-ra a Metal Gear Solid: The Legacy Collection, melyben az összes MGS cím megtalálható az 1998-as Metal Gear Solid-tól kedzve egészen a 2008-ban megjelent Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots-ig. A csomagot 50$-ért (~11.300Ft) lehet majd megvásárolni, ti beszerzitek majd?"
  • DarkSector
    #135774
    Oks thx.
  • orichalcos
    #135773
    Hosszú. Anyagiak most nem úgy jöttek ki ahogy kellett volna. :( Mindegy karácsonyi prémiumból vagy újra veszem majd, vagy Xbox next lesz belőle.(már amennyiben a visszafele kompatibilitást megoldjáK)

    ds: Írj rám, amíg Hardveraprón, meg Jatekaim.hu-n látod addig eladó.
  • DarkSector
    #135772
    Na mi a fene. Mi történt?
    Figyu, ha megmarad, és el tudom adni pár régi játékomat szóbaeshet a cucc.
    5.-éig meg tudom majd írni ha kell.
    Mindenképpen szándékomban áll letólni.
  • Totti5
    #135771
    "kellett" lemaradtam valamiről? :(((
  • orichalcos
    #135770
    Nem nagyon vágom mi a gond. El kellett adnom Boxot, azért volt csak egyszer a gépben.
  • DarkSector
    #135769
    Ez a kép jobban bejön. :D
  • Totti5
    #135768
    Alsó kettőt nézd 720pben, és mond meg hol van rajta akármi olyan dolog, amit nem egy szimpla screenshottal hoztak elő.

    Tudom hogy manapság már minden hihetetlen, ami jól néz ki, nem létezik, biztos fotoshop, mert valójában a 360 és a PS3 nem képes szépre már és igazából így kellene kinéznie hogy hihető legyen:



    Szóval teljes képernyő, valós méret.
  • DarkSector
    #135767
    "Semmi utómunka"

    Ha-ha-ha.
  • kakaoskalacs
    #135766
    max a talajtextura miatt fanyaloghatnék , de nem teszem mert jo ez igy is ebböl többet már nem lehet kihozni ugyse.
  • Totti5
    #135765
    Ingame képek, semmi utómunka.



  • davidka003
    #135764
    egyszer volt csak gépben a lemez, karcmentes.
  • DarkSector
    #135763
    Ha nem vetem volna MGR-et mondanám...max cserélhetünk amíg egymásét lenyomjuk. :D
  • Totti5
    #135762
    Hogy érted?
  • davidka003
    #135761
    Akkor jó játék lehet. :D
  • orichalcos
    #135760
    Valakit nem érdekel egy Gears Of War Judgment 7k-ért? Minden kód él, Gears 1-é is, egyszer volt csak gépben a lemez, karcmentes.
  • DarkSector
    #135759
    Nem értem. :D
  • arty
    #135758
    10-11ó
  • heady
    #135757
    Akkor szoljal magadnak, mert elvileg neked is kene tudnod. Anno en onnan vettem boxhoz fulest is kb.
  • Tinman #135756
    Mennyi idő alatt toltad végig elsőre?