176613
banner
  • Mr Manson
    #136037
    és?
  • TDC Geronimo
    #136036
    nesztek

    XboxOne blocks used games. Offline Pass confirmed

    What follows naturally from this is that each disc would have to be tied to a unique Xbox Live account, else you could take a single disc and pass it between everyone you know and copy the game over and over. Since this is clearly not going to happen, each disc must then only install for a single owner.

    Microsoft did say that if a disc was used with a second account, that owner would be given the option to pay a fee and install the game from the disc, which would then mean that the new account would also own the game and could play it without the disc.

    But what if a second person simply wanted to put the disc in and play the game without installing – and without paying extra? In other words, what happens to our traditional concept of a “used game”? This is a question for which Microsoft did not yet have an answer, and is surely something that game buyers (as well as renters and lenders) will want to know.

    Van még lejjebb
  • Waczkor
    #136035
    Kicsivel több mint két hét és E3.
    Gép,kontroller kinézetével nincs bajom,kicsit mondjuk combosnak tűnik a gép mérete.

    FIFA állat lesz,Forza is.
    PGR-t vártam jobban mondjuk forza helyett,de mind1.

    Majd E3-on kiderül a felhozatal,nem volt rosszabb mint a sony konf.A sok feature meg mind jó lenne de nem ide mert itt megint semmi se fog menni.

    360-on is többnyire multikat toltam,itt se lesz egyelőre másképp.

    PS se nyűgözött le jobban,ott egyedül a Drive Club amire kíváncsi vok eddig.

    Max lesz mind2 gép,de még úgyis jön egy GTA V meg egy Splinter Cell 360-ra,szal ha netán nem is launchkor indulok a gépért,akkor is elleszek valamivel.
  • kill3r21
    #136034
    Ez vélemény kiragadva....
    ennyire megnőttek az igények?
    Kérdés: hogy tetszet a microsoft konferencia
    "Csalódás! A gép/kinect/controller csúnya, CoD grafikája nagyon kicsit lépett előre, EA sports új motorja csúnya, Forza 5 csúnya. Egyedül a Halo TV sorozatnak örültem és hogy Steven Spielberg rendezi."
  • Macccy
    #136033
    Ezért jobban haragszom mint bármilyen szar CallofDuty látvány miatt ... >:|
  • Macccy
    #136032
    De hol marad egy pá skacok, egy homokos integetés, egy viszlát ...? Vagy most 2013-ban ez a "trendi" showkészítés???
  • Seth
    #136031
    Ennyi volt. Játékokat majd E3-mon
  • BoneDragon
    #136030
  • Macccy
    #136029
    Leszarom a CoD -ot, de hol a többi?? Reklám van vagy mi a faszom????
  • Magnum PI
    #136028
    Ők mondták. Nem is egyszer. Ki is lett írva, hogy az új nextgen engine.
  • DarkSector
    #136027
    Persze mihez képest?
    Az Exclusive Killzone 4-hez képest nem.
  • DarkSector
    #136026
    Hát konkrétan nem néztem hány pixel a víz...

    Ki mondta hogy a Ghost egy nextgen, jön mostani generációra is.
  • Myselor
    #136025
    call of duty nem volt szép kicsit sem,ocsmány volt.kinevettük :))
  • Magnum PI
    #136024
    Csak annyi, hogy ezt a szintet valszeg a xbox360 is hozza. Ez nem nextgen engine. Ill. ez az előző nextgen engine színvonal. Lett egy kis poligon növelés, nagyobb textúrák, egy kis volumetric shadow meg valami tesszaláció féleség (de nem az).

    Ja meg jobb AI. Milyen jobb AI? Eddig AI sem volt. Scriptelt volt az egész COD :D.

    Parasztvakítás, meg hype volt az egész, az a baj.
  • Magnum PI
    #136023
    Hát, ha megtudnak győzni, hogy jobb akkor xboxot veszek :). Nekem tökmindegy, de ha az MS-nek nem sikerült... :D
  • TDC Geronimo
    #136022
    tűz meg víz ilyen 2d sprite volt kb. Ez a nextgen? Felturbózott mostani engine...
  • Macccy
    #136021
    Mostmiafaszomez?? Vége? Mi volt ez, teaser?
  • DarkSector
    #136020
    Várd ki az E3-at, tuti oda tólják a cuccokat majd.

    Call of Duty szép lett, nem tudom mi a baj vele.
  • TDC Geronimo
    #136019
    Ilyet itt ne mondjál, mert nekedugranak :D
  • Magnum PI
    #136018
    Most már azért értem miért keringtek olyan pletykák a PS4 bejelentése után, hogy az xbox fejlesztők kicsit lefagytak. Nekem eddig nem volt konzolom, ez a generáció lesz az első, de eddig nagyon úgy néz ki hogy PS4-lesz. Ez nagyon gyenge volt. A új COD engine meg vicc kategória.
  • DarkSector
    #136017
    Mivan?

    hahaha...miről beszélsz?
    Sorold a címeket.
  • Mr Manson
    #136016
    Már most megy ez a SONY vs MS?
    Alig tudunk bármit ...

    (utálom a SONY-t mégse fikázok még semmit)
  • The Protector
    #136015
    Most értem haza a melóból.Vki összefoglalná eddig mi volt,milyen volt,milyen gamek lesznek stb a beszámolón?
    Esetleg egy stream link?
  • TDC Geronimo
    #136014
    Meg milyen CGIkről beszélsz? Ott ingame videókat láttál mindenből itt meg liveaction videókat :D
  • TDC Geronimo
    #136013
    :DD

    Ne mond azt hogy ez a reveal neked tetszik. Sonynak fényévekkel jobb volt a konfja...
  • DarkSector
    #136012
    Ja mert jobb a még nem létező ps4, aminél cgi-ket mutattak ugyanígy kivéve a Killzone4-et.
  • arty
    #136011
    ez nem a forza volt, ez csak egy render-teaser-trailer, ami ráadásul giga-semmitmondó is volt :(((
  • arty
    #136010
    400 pont goldosoknak

    (régóta vártam)
  • TDC Geronimo
    #136009
    ?? :DD Te mit nézel atyaég. Legalja ez eddig
  • Magnum PI
    #136008
    Ezt ez alapján pár előre legyártott trailer alapján mondod?
  • DarkSector
    #136007
    15 új exclusive játék wow. :D
  • DarkSector
    #136006
    Remedy csinálja nekik az egyik új nextgen exet??????
    Nemár?

    Quantim Break!
  • Myselor
    #136005
    annyi a véleményem hogy megint bealázzák a ps-t mint ez szokott lenni,ez a forza nagyon komoly:))
  • DarkSector
    #136004
    Remedy!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #136003
    Gecibe ha ez realtime. :)
  • DarkSector
    #136002
    Forza 5 gamplay
  • DarkSector
    #136001
    woooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  • DarkSector
    #136000
    VÉGRE!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #135999
    Yeah!
  • DarkSector
    #135998
    Fifa 2014