176613
banner
  • Botond #136197
    Tölthető elem jóság.
  • Micsu
    #136196
    és a live tv mon elérhető lesz, vagy majd mész a ncorera a halo sorozatodért?
  • Moby
    #136195
    És a LiveTV játékplatform szempontjából kifejezhetetlenül releváns.
  • vg
    #136194
    Ne viccelj már, elemek? 2013-ban? Elemek?
  • orichalcos
    #136193
    A TV szolgáltatás miatt lesz rajta HDMI bemenet. Anélkül az semmit nem ér.

    A netkapcsolathoz meg: Nem lesz kötelező, fejlesztők döntik el, hogy akarják-e vagy sem.
  • orichalcos
    #136192
    Dehogy nincs. Live TV-re jön a sorozat, az meg a ONE egyik ficsőrje.

    Harlekin:

    A Joy-ban elemek lesznek, méghozzá AA.
  • vg
    #136191
    Hagyáma... :D
  • Moby
    #136190
    Honnan?
  • Harlekin
    #136189
    Vedd fel a telefonod
  • Moby
    #136188
    Mindegy, neki már eladták :D
  • Moby
    #136187
    Ehhez a ms-nak semmi köze.
  • arty
    #136186
    és gondolod jobb minőségben máshol nem lehet ezt majd megnézni? :D
  • Harlekin
    #136185
    próbálj meg betenni most így hirtelen 1 wolfeinsten gamát és keress hozzá szervert...És van még jó pár sport és tárasai...Ezekre a dolgokra gondolok...
    Ellehetetlenítés...majd kihasználtság hiányára hivatkozva off
  • Moby
    #136184
    A live TV(tuner) egy külön egység lesz, ami hdmi-n csatlakozik a boxhoz.
    Mer All in One. Or two. Or... LÁL
  • Mr Manson
    #136183
    HDMI in/out ?
  • Moby
    #136182
    Ennek én is örülök.
    Viszont ennek lófasz köze nincs a one-hoz, mint játékplatform.
  • Moby
    #136181
    Nincsenek nem használt szerverek, ez nem így működik.
    Egyébként igen, az egész egyetlen ökoszisztéma évek óta. Használhatod a gamertaged a winmobileodon, gyűjtheted a pontjaid, stb. Nincs ebben semmi csoda, évtizedek óta megy az account begyűjtés minden nagynál (google, ms, apple, facebook, stb), egyetlen kiterjed auth rétegen megy a szolgáltatások összekapcsolása. Az ms-nek erre egyetlen ráhatása van, ami a mindent eldöntő érv, mégpedig hogy meddig gyártja a konzolt. Ez, és a one sikere fogja elszipókázni a kiadókat a biztonságot jelentől installbase-től, azaz a currgentől. Erre csak minimális ráhatása van a ms-nak. És ha van egy kis eszük csinálnak belőle 360 superslim, ultraslim, 360pocket, stb kiadásokat. A tartalomfogyasztás nagyrészébe amúgy is már bele lett vonva a 360 platform is.
  • Harlekin
    #136180
    Amúgy ha csak beépített aksival rendelkezik,miért bontható a hátulja?
  • Seth
    #136179
    Hűha, Spielberg! Szerintem annyi köze lesz hozzá, hogy ott lesz a neve a producers között,aztán annyi
  • Mr Manson
    #136178
    MS MAGYARORSZÁG
  • Harlekin
    #136177
  • vg
    #136176
    Biztos lesznek benne lila ufók, meg vicces kis ugrabugráló bigyók. Remek lesz...
  • orichalcos
    #136175
    Xbox Event cikkem:

    katt

    Az egészből engem egy dolog érdekel:

    HALO LIVE ACTION TV SERIES WITH SPIELBERG---Eküszöm felkiáltottam mikor bejelentették. Ezzel eladták már nekem a gépet. XD
  • Renátó1985
    #136174
    Na en beszelek. Nekem is sikerult nehan helyesirasi hibat ejtenem. Mentsegemre legyen tablageprol irtam...
  • Renátó1985
    #136173
    Muszaly? Csupa nagy betuvel? Hehehe majd ha talalkozunk me irok egy fekete pontot. Nezegget a kepeket tisztara ugy fest az xbox one mint az elso nintendo konzol.
  • Harlekin
    #136172
    "A 360-as játékokat nem fogja támogatni, viszont továbbra is energiákat fektetünk ebbe a platformba is, maximálisan támogatjuk továbbra is."A mondat így folytatódna-ameddig ezt nagyon MUSZÁLY. Én 1-1.5 évet adok a meglévő 360-nak tokostól vonóstól.
    Szerinted miért lesz ennyire el szeparálva a 2 platform egymástól.
    Én még azt sem értem miként(és minek) lesz ugyan azon a live rendszeren a 2 gép.Hisz a gamák ezt nem indokolják(no kompatibilitás),az elmondottak alapján a chat rendszer átkerül a skypra!!! tehát???Semmi de semmi nem köti össze a 2 réteget...
    El tudja itt valaki képzelni,hogy a mostan rendszerbe is létezik az,hogy a kicsit nem használt szervereket lekapcsolják se szó se beszéd,majd most amikor gyúrnak az újra ezt nem teszik meg vagy parallel fejlesztenek a 2 rendszerre???
    Nyilván nem lesz totál OFF,de nem is kell,mert elég ha a meglévő 100%ot leviszik 5%-ra (az elvárható minimális szolgáltatási szintre)és a jónép morgolódva,de átmegy a másikra...

  • vg
    #136171
    Ez az infó honnan van? Nem mondtak ilyet az élő adásban, hogy nem kell állandó netkapcsolat. A 360 kompatibilitásról sem volt szó a gametag-ról sem. Viszont arról szó szerint szó volt, hogy felhő alapú lesz és még a mentések is oda mennek.
  • Mr Manson
    #136170
    "Amit mondhatunk akkor: nem kell állandó netkapcsolat. Persze a netes szolgáltatásokhoz logikusan kell. Blu-Ray filmeket is lejátszik. Ugyanaz a gamertag használható lesz mindkét platformon, akárcsak a Gold előfizetés. A 360-as játékokat nem fogja támogatni, viszont továbbra is energiákat fektetünk ebbe a platformba is, maximálisan támogatjuk továbbra is."
  • davidka003
    #136169
    Engem nem érdekel, hogy nem lesz kompatibilis az Xbox 360-al de cserébe akkor majd legyen nagyon sok játék Live-on 990 Ft-ért Xbox 360-ra.
    Azt mondják az okosok, hogy fél éven belül lesznek nagy Live akciók, mert ki kell sajtolni mindent a 360-ból.
  • Mr Manson
    #136168
    Mai világban 32bit? Azért az elég gáz lenne ...
  • misiizsai
    #136167
    Én is szerettem benézni a házakba.Tök izgalmas volt.Akkor leghamarabb olyan 2-3 év múlva jelenne meg? :(
  • Macccy
    #136166
    A Remedy kicsi finn csapat, nincs kapacitásuk szerintem két játékot fejleszteni egy időben. Szóval ha (remélem nincs 'ha') lesz Alan Wake 2, akkor majd a Quantum Brake után.

    Ahhhm, előszedem én is ha végeztem a Batman:AC-vel, azt az erdőt sosem unom meg :)
  • misiizsai
    #136165
    Ne is mond én is reménykedtem benne..Az 1 nekem is nagyon tetszett..:) Hátha az E3-on bejelentik..Mostanában elő akarom majd venni egyébként :D
  • Macccy
    #136164
    Ki fogom, de majd csak ha lemegy az ára, újkori áron nem veszek csak AAA motyót, abból is csak a hátszínt mint az Alan Wake, oh ... Miééért nem jelentették be?? :(
  • Macccy
    #136163
    Mondok egy különlegeset: a lemez kidobó gomb (eject) a gép oldalára került, nem a nyílás alá vagy mellé. Kortárs művészet ez ... Aztán ott ez a kontraszt, középen a gép el van választva, ez a matte/gloss kontraszt nekem a "portörlés előtt/után" című kompozíciót juttatja eszembe. Ördögi ... :)
  • misiizsai
    #136162
    Részben kicsit tényleg lehúzós a Gold.De nem sajnálom rá a pénzt mert néhány játék multi nélkül semmit nem ér..Na meg még sose volt panaszom a Livera.Próbáld ki a Dead Islandet vagy a Riptideot :) Elég jó móka co-opba.
  • Macccy
    #136161
    "Microsoft pénz vadász" a konkurrensek meg nekünk fizetnek amiért kipróbálunk minden játékot és szolgáltatást ... Ja, nem, azt hiszem mégsem így működik ... :(

    (bádog ujjak kopogását látom a közeli jövőt szemlélve, látom ahogy Tinman leírja 37.-ik alkalommal a hónapban, hogy a fizetős Live mekkora lehúzás ... bár mivel nincs most co-op amivel használnám, így kezdek vele egyetérteni ;)
  • misiizsai
    #136160
    Nem mondták hogy forradalmi lesz.De azért szerintem pár ember más dizájnt várt volna..Nyugi nem nézegetek videómagnót.Úgy gondoltam a forradalmit hogy ne csak egy egyszerű doboz legyen..Legyen benne valami különleges..A PS4 dizájnára leszek még nagyon kíváncsi..:D Ők mit képzeltek el.
  • Macccy
    #136159
    Az hát. Írhatsz is. Csak ez a VHS ez annyira béna, mindenhol ezg mutogatják. De ha te erre asszociáltál, ámen, biztos sokat nézegetted a videómagnót azért maradt meg ...

    Amúgy milyen "forradalmi design"-t vártál? Be volt ígérve? Mondták ezt így? Ha átlógna a gép hátulja a negyedik dimenzióba már az se biztos, hogy forradalmi lenne, jönne a CERN hogy náluk a budipapír tartó így működik! ;) Nem mondták szerintem, hogy forradalmi lesz ...
  • misiizsai
    #136158
    Na meg mint Harlekin is írta párszor..Hiába egy adott terméket használ az ember írhat róla néha rosszat is ha van oka rá..Nem fényesítheti mindig...Mert nem az isten csak egy használati tárgy.