176613
banner
  • davidka003
    #136237
    Zavvin úgyis lesznek 15-20 fontos játékok Xbox One-ra pár hónappal megjelenés után.
    Szóval ha valaki mondjuk 2014 végén vesz nextboxot akkor tud majd olcsón venni játékot is.
  • Totti5
    #136236
    Sony nem a gépet mutatta be hanem a közösségi szolgáltatásokat és elhintett pár játék trélert. Az MS a gépet mutatta be. Nagy különbség. Van gép, nincs gép.

    Használt piachoz és az online jelenléthet meg annyit még mindig hogy a PC ott lesz a warezra mindig:) Ha ezek tényleg így lesznek akkor abban nincs semmi kivetni való. Boltban kell venni játékot? persze hogy ott, használt piac egy jó dolog volt. Ennek is vége. Ez a generáció pont a digitális átállás közepén jön. Még vehetsz lemezen, de minden a accon van. Ha átáll minden digitre akkor sem PCn, sem PSen, sem Xboxon nem lesz használt játék. De még mindig nagyon előnye van a lemezesnek mert a digit árak nagyon drágák, lemezesen pedig meg fogod tudni venni fél 1 év múlva occón, leárazva.
  • davidka003
    #136235
    Egyszerre adtak fel 2 cuccot a Zavinál. Az egyik megjött tegnap. A másik még ma se. Ne aggódjak még? Előfordul az ilyen?
  • Waczkor
    #136234
    Csak cseréljék le a játékpisztoly hangokat,hagyják ki az ostoba perkeket és talán élvezhető lesz megint.
  • Totti5
    #136233
    Tegnapi kedven COD leszólós kommentem az volt hogy "mennyire szánalmas hogy egy kutyával érzelmileg zsarol a játék"

    Van az a szint aminél nincs lejebb. Gémer társadalom elérte a legalját. S még mindig nem képesek felfogni hogy 60 fpsel nem lehet 30 fpsel vagy annyival sem futó játékok ellen grafban harcbaszállni. Aki 60 fpst csinál annak a saját útját kell járnia abból a legtöbbet kihzoni.
  • orichalcos
    #136232
    Pedig nagyon úgy tűnik. Legalábbis erről beszél mindenki.
  • TDC Geronimo
    #136231
    *please be excited
  • ABTeam2008
    #136230
    “Xbox is created by gamers, for gamers, so that’s our core, that’s our DNA, that’s what we do,” Mattrick told GameTrailers TV. “We decided that [today] we were going to do an unveil, tell people the name, let them see the box, let them see our vision. And we’re going to show such amazing content at E3—you’re going to be blown away.”

    Én azért még nem írnám le egyből az Xbox One-t, bízom benne, hogy az E3-on valóban elkápráztatnak. Ha nem, akkor ennyi volt.. :)
  • TDC Geronimo
    #136229
    Szinte mindet kommentelte valamilyen MSnek dolgozó figura pl majornelson is és egyiket se tagadták. Elhiszem, hogy nehéz elhinni de előbb utóbb muszáj lesz.
  • Mr Manson
    #136228
    Ennyi baromságot összehordani, fos forrásokból fos infók .... áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • Shan
    #136227
    Elelvék öccázé'? Akkor ma nem fagyizok.
  • Macccy
    #136226
    Valami amiben egyetértünk ... :(
  • TDC Geronimo
    #136225
    Nem lennék meglepve, ha eredetileg E3on akarták volna bemutatni, de mivel sony lépett ezért összedobták ezt. Kár volt.
  • Harlekin
    #136224
  • Macccy
    #136223
    Dark is jön akkor, ne aggódj. Sose rázod le! :D

    Amúgy én nem fanyalgok, aggódok ... Káosz van, talán kapkodás is, ami jóra nem vezet. Ne legyen igazam.
  • Harlekin
    #136222
    Na Én 1 valakit sajnálok...ha mindenki ps4 et fog venni
    Darksectort... kiürül az xboxos sg topik kinek fog irogatni
    Loál amúgy ez az egész mindenki úgy várta ezt a konfot mint a messiást,most meg mindenki fanyalog...ezaz
  • Macccy
    #136221
    A bal felső sarokba a régibox helyett egy NES gép viccesebb lenne. :D (nem, nem vhs magnó)
  • szega96
    #136220
  • Macccy
    #136219
    Oké megadom, nem írsz hülyeséget, írnak ezek maguktól is. Láthatod, hogy egyik sem pontos! Amit az IGN faq néven terjeszt abból pl a Kotaku update szerint a 24 h netkapcsolat máris fenntartással, példaként kezelendő! Neee. Inkább még ne linkelj semmit, nem kell a hype marhaság.
    Az meg hogy még "dudebro doboz" ésatöbbi, meg 'Xbot' jelzőkkel illeted azokat akiket ezután is érdekel? Óvoda. Neemár. Friss még ez a szájbakúrt bemutató, nincs még 17 órája, hogy a szar stílusukban elböfögték a dolgokat és szórtak némi kukoricát a Press-nek. Ha hivatalosat mondanak egyenest bele a kamerába, akkor lesz hivatalos.

    Én amúgy más miatt aggódok: túl nagy a fejetlenség, valami nem tetszik nekem ezzel. "I have a baaad feeling 'bout this mission!"
  • Moby
    #136218
    Hűbanyek, ez egy tízéves ms logo. Azóta má vagy az ötödiknél tartanak :)
  • TDC Geronimo
    #136217
    Itt van egy újabb FAQ is
  • Macccy
    #136216
    Nemár hogy ősmagyar site-ok híreiből csemegéztek, uggyan srácok come ON! Még a Kotaku is - akik inkább vannak tűzközelben - frissítette a hírt, miszerint a napi 1x internetkapcsolat is CSAK EGY PÉLDA volt a lehetséges vázlatok közül és még semmi hivatalos nincs a játék authentikáció ügyben. Ez egy lehetőség és EZ egy TÉNY!

    Ha kell én linket is adok.


    Csak nem szeretem ezt a pletykazuhatagot, akkor sem ha már nem szimpatikus nekem sem a bemutató óta a gép!
  • Moby
    #136215
    Viszont neked nem lesz xboxegyed.
    A kétlépcsős védelem ultraszopó lesz. Ráadásul kéklézer. Hacsak valamit el nem basztak nagyon, a nowarez banner nem fog kelleni a topikjába.
  • TDC Geronimo
    #136214
    Marhaságokat meg sose irkálok még ha nem is adok meg forrást akkor se a kisujjamból szopom a híreket
  • TDC Geronimo
    #136213
    Elég ha neten körülnézel de tessék

    used games fee

    a 24 órás internetcheckről

    Többi meg ott van neten. Nem beszólogatok, csak amit látok attól a hányinger elkap. Akinek ez meg tetszik az hatalmas xbot Minden amit lehet MS elkúrt ezekkel a döntésekkel. Tényleg épp ésszel nem tudom felfogni
  • szega96
    #136212
    gamer365
  • ktomi22
    #136211
    kinem szarja le hogy kell e netkapcsolat?.. akinek van boxa annak netje is.. warez meg ugyebar bun :D :D
  • Macccy
    #136210
    Te figyeljcsak ide Jerry: erről a sok marhaságról amit ide összeírkáltál, erről mutatsz is egy hivatalos hírforrást linkkel?? Megszoktuk, hogy neked MUSZÁLY (by Harli) beszólogatnod, de a hülyeségre allergiás vagyok! Tehát honnét vetted a "TELJES ár" dolgot és a 24 óránként authentikálást?!
  • Muttley
    #136209
    Good Bye

    Hello
  • Muttley
    #136208
    aaaaaaaakkor ebből
    nagggggggyon durván PS4 vásárlás lesz
  • TDC Geronimo
    #136207
    Nem kell hozzá net ezt yoshida erősítette meg nem sokkal a ps meeting után.
  • Muttley
    #136206
    PS4-ről van már hír, h kell neki állandó netkapcsolat
    v. offline is fog menni, amúgy X360, PS3 módra?
  • Harlekin
    #136205
    Amúgy meg semmi baj ezzel ezt kívánta a nép...
    Vinni fogják mint a cukrot...
  • Harlekin
    #136204
  • TDC Geronimo
    #136203


    Nem játszik le használt játékokat csak ha kifizeted érte a TELJES árat megint. Game kulcsok minden játékhoz, internetes aktiválás kell hozzá hogy játszhass továbbá a rendszer 24 óránként ellenőrzi, hogy neten vagy-e különben nem indul el. Jó szórakozást az új dudebro dobozhoz.
  • Harlekin
    #136202
    Nekik meg max parancsba lesz adva,hogy bele tegyék...
    probléma megoldva...
    MS mossa kezeit,hogy ők nem tették bele na de a fejlesztők igen.
    Pistike meg verheti a fejét a falba ,mert net nélkül nem játszik...
  • Harlekin
    #136201
    Nem ezt mondták...
  • Muttley
    #136200
    vagy inkább, mint egy 100 éves bakelit lemezjátszó...
    a design csak sztem néz ki qrvasz.rul?
  • arty
    #136199
    :))))

    nembaj, ő a "nem érhető el a régiódban" üzenetért akkor is megveszi :P és utána a windóz média pléjerről átsztrímeli a boxra, hogy meglegyen a feeling ;))
  • Muttley
    #136198
    B+ :)
    ez mi???
    úgy néz ki, mint a régi szokol rádió...