990
  • Dexantreal
    #670
    Részletesebben a géjmről katt a bannerra. Ott mindent megtudsz.
  • Hecker007
    #669
    itt nem tudsz építkezni, de vannak épületek amiket ha elfoglalsz tudsz egységeket gyártani, pölö: gyalogosokat, tankokat
    de nem minden pályán van erre lehetőség
  • Serpa
    #668
    főmenü --> #366
  • skyline16
    #667
    SZiasztok!
    Mielött elkezdenék játszani ezzel a játékkal, söt mielött megvenném szeretnék megtudni pár dolgot rola!:)
    ha jol tudom egy magyar csapat készitette ezt ajátékot, szoval magyar menü is van benne ill. hogy a játék arrol szol hogy kapok 2 tankot és azzal kell elindulnom vagy fejleszgetnem kell meg épitkezni??elöre is köszi ha válaszol valaki
  • Serpa
    #666
    RfB GC trailer


    pont a lényegről egy fránya képet nem látni.
  • Dexantreal
    #665
    .... nc ........
  • Humesz
    #664
    Te szegény kivert köcsö ... izé ... kölyök! Te sokat fogsz majd szenvedni még az életben, szüleid nélkül sehol sem lennél hülyegyerek, viselkedjél már és kezdj el dolgozni, hogy megtudd hogy a pénz csak könnyen megy, de nehezen jön.
  • Serpa
    #663
    exp képek
  • Dexantreal
    #662
    Nem értitek és nem is fogjátok megérteni:P.
  • lammaer
    #661
    7000 ezerért adok én egyet neked :)))
  • wid22
    #660
    Hol van 7000 ezerért? Annyiért vennék én is de mindenhol 8 ezerért látom + posta igy már majd egy 10 es az már sok nekem. 7 ért vennék én is.
  • lammaer
    #659
    Amúgy is, ha az a 7 ezer forint nem sok, miért kellett kunyizni? Itt volt az egész nyár, mért nem melóztál valamit...
  • lammaer
    #658
    Ez beszarás... ha a fiam majd igy áll hozzám is, megy a rákba a mcdonaldsba dolgozni, azt majd vesz abból játékot magának. Meg minden mást is...
  • Axon
    #657
    Na meg gondolom etetik, ruházzák, iskolába járatják és még a villanyszámlát is fizetik, hogy működjön a kölöknek a masinája...
  • rage
    #656
    Azért csak megvették...
    Meg ahhoz kell egy elég erős gép is.
    Gondolom, az is van otthon. Meg Internet is.

    Tényleg rosszak hozzád nagyon
    :-)
  • Dexantreal
    #655
    azok....^^
  • Serpa
    #654
    "szüleim köcsögök"



    te aztán jóviszonyban lehetsz velük.
  • Dexantreal
    #653
    Ne izélj már. Vedd meg oszt kész. Jómagam is szinte mindent warezosan szerzek, nem tagadom, pedig sok yo játékot vennék meg eredetibe, de nem tehetem, szüleim köcsögök, nem adnak ki rá pénzt, de ezért kuyniztam nekik, mer magyar csapat és megengedték...7ezer az nem sok...
  • merai
    #652
    valakinek működik a #439 szerint
    nekem nem mindig csak valamikor indul
  • Axon
    #651
    Szomorú.
    Csak azért kérdeztem, mert a Cossack 2-n is starforce védelem volt, amit nem sikerült feltörni, majd jött az utolsó patch (teljesen véletlenül ott is 1.2-es volt) és azon már nem volt védelem, így mostmár mindenki játszaht vele törés nélkül is.
  • Carlos
    #650
    Teljesen véletlenül igen.
  • Axon
    #649
    A patch után is rajta marad a starforce védelem?
  • Serpa
    #648
    1.2 patch

    devtools
  • grebber
    #647
    Le van irva már olvass vissza!
  • littleNorbi
    #646
    A "próba verziós" változatot hogy lehet elindítani?
  • Dexantreal
    #645
    loálll...nem. Vedd meg.
  • wid22
    #644
    Nem akarja valaki eladni?
  • Axon
    #643
    Nincs
  • Hecker007
    #642
    mért van hozzá crack is?
  • gabika110
    #641
    valakinek elindult a crack-kel?
  • Hecker007
    #640
    de bunkó voltam meg se köszöntem a segítségedet
    kösz a segítséget, nem szeretek csítelni de ha más nincs akkor ez lesz
  • Hecker007
    #639
    privátban tobbj meg egy msnel és megnézük hogy hogy tudunk multyzni
  • Hecker007
    #638
    nem eredeti a játékom de direct ip-vel elvileg műxik
  • Dexantreal
    #637
    Jahh. Én is aggódtam, amiket itt írtak. Valami mocsár résznél volt valakinek gondja, nekem sehol, csak az elején a beszédük olyan hülye, meg a játék szaggat 1-2 mp-n át, mikor kiírja a feladatokat, utána fut simán. Csont nélkül. Radeon 9600-m van asszem és ment simán.. de nemtom pontosan:S.

    A játék eredeti neked? Multi miatt kérdem, mert halálra unom magam
  • Dexantreal
    #636
    Nem vagyok egy nagy csíter, kerülöm ahol csak lehet, de it a Rush for Berlinben sajnos használnom kellett. Nekem is volt1-2 olyan küldi, ahol akár századszorra is neki veselkedhettem volna, nem jön össze, vagy azért, mert időből kifutok, vagy mert ellen eltipor. Példa rá az utolsó előtti orosz küdletés. Szóval végső megoldásként használd ezeket.


    Hit "Enter", then the password, and hit "Enter" again.

    * iamchucknorrisInstant: Win / Level Skip
    * chucknorrishim: Instant Kill (selected unit)
    * lethimbechucknorris: increase unit level
    * openforchucknorris: all campaign and missions are
    open
    * tobechucknorris: Invincibility
    * gimmechucknorris: infinite Resource

  • Hecker007
    #635
    láttam írták 1 páran hogy szaggat a játék sok egységnél, hmm nekem fx5200-esem van, de eddig nem tapasztaltam ilyet pedig amerikaiknál a második küldetésnél elég sok egység mozog és a térkép is nagy, (kb olyan medium beállításokkal jáccok)
  • Hecker007
    #634
    Hali!
    Kéne egy kis segítség mert már az első orosz küldinél elakadtam :( nem tudom a tankokat átvezetni az ingoványon mindig beszakad alatuk a jég :( valaki segítsen hogy merre indítsam el őket.
  • W B
    #633
    Ezt most csak a "prototípusos beszélgetés" miat raktambe.
    Elején mikor még eme játékrol nem volt annyi infó arra gondoltam: Na egy kis felüdülés, Párduc2, Maus, szupi! és Lépegetők is, megshet.
    Márra a véleményem: Fagyasztó tank, Energiapajzs generátor. Miez?! ez valami Futurisztikus keki?
  • Dexantreal
    #632
    Zeppelin,nem?
  • Serpa
    #631
    az vmi léghajószerűség a levegőben?