990
  • Serpa
    #750
    egy probát megér.
  • Axon
    #749
    Mire nevezzem át?
    en-patch.pak -ra? Így figyelembe venné?

    Bennem az a gyanu fogalmazódott meg, hogy ez a hu-pacth.pak, valamelyik magyar nyelvű patch-hez lett készítve, és maga az install fésüli bele a hu.pak fileba. De lehet, hogy tévedek.
  • Serpa
    #748
    leszedtem, del.


    amúgy szerintem ez a hu-patch.pak kellhet ahhoz, h ne legyen ez:"... akkor az ágyút elhagyó gombon az unload katonaság felirat látható"

    talán ezt is nevezd át.
  • grebber
    #747
    Valaki nemtud nekem belinkelni egy magyar DVD borítót a gamehez?
  • Axon
    #746
    Láttam a wanado warez oldalon.
  • bladex
    #745
    Ez a hunpack honnan szerezhető meg?
  • Axon
    #744
    Kipróbáltam és működik.
    Telepítem, majd patchelem. Ezután rátöltön a hunpacket. A hunpackben két file van. A hu.pak-ot át kell nevezni en.pak-ra és akkor magyar nyelvű lesz a játék. A hunpackban van egy hu-patch.pak nevű file, azzal nem tudom mit kell csinálni. Ezután rámásol a crack és simán működik.

    Azért találtam egy apró hibát a fordításban. Ha beültettem egy ágyú mögé az embereket, akkor az ágyút elhagyó gombon az unload katonaság felirat látható :-)
  • grebber
    #743
    Gamecopyworld.com-on fenntvan már a crack csak a patchet kell külön leszedni!
  • Carlos
    #742
    patch. nemtom mikor jön ki.
  • McKalton
    #741
    És hova akarod ezt feltölteni? a bithura?
  • McKalton
    #740
    Vki a csak a cracket nem tudná feltölteni valahová nekem még a crime verzió van meg és nem akarom leszedni újra Előre is thx.
  • Serpa
    #739
    ami érkezik ... , mikor is?
    ^^


    v a kiegészítőre gondolsz?
  • Carlos
    #738
    Aztán majd jön az új patch...
  • Serpa
    #737
    nosza neki :P
  • Axon
    #736
    Csomagolva 65 mega. Én feltölthetem neked ha gondolod. Holnap. Addigra talán már a crack is meglesz.
  • Serpa
    #735
    thx, talán felrakják azt a 152megát a betonra.
  • grebber
    #734
    Feltehetném valahova ne gyenya lassú a feltöltsem :(
  • Axon
    #733
    Ja ja!
  • Serpa
    #732
    márcsak egy HUNPAK kéne, is akkor lenne szjuper ^^
  • Axon
    #731
    Wow! Szuper!
  • Serpa
    #730
    ideje volt :)
  • Hellsing47
    #729
    Rush.For.Berlin-RELOADED
  • Serpa
    #728
    láttom, h a hivatalos fórumon is megírtad.
    1-2 nap és válaszol egy dev.
  • wid22
    #727
    Megtudná valaki mondani hogy miért nincs hangja a játéknak? Valamivel összeakad? Üres win nél van hang ha fölrakok mindent akkor meg nincs. Audigy2 zs hangarim van. Kösz
    Ja eredeti játék
  • Hompi01
    #726
    OK azt láttam is akkor majd azt letöltöm aztá ....
  • grebber
    #725
    Kicsit figyelmesebb is lehetnél leirásban benne van.
    DVD-Identifyer vagy DVD info Pro.
  • Hompi01
    #724
    amugy nekem is ez van meg Rush.For.Berlin.SFCLONEDVD-CRIME
  • Hompi01
    #723
    Hu bammeg nagyon kössz a segitséget (hol tuom megnézni a dvd-ém media codját???)
  • Hecker007
    #722
    ehez anyit hozzátennék hogy a patch nem feltétlenül kell, énis anélkül jtászottam vele
  • Serpa
    #721
    tessék!


    #420

    "De mukodik, leirom nalam hogyan megy ez melyik verzio, egy netes forumbol vettem a tippeket, alkalmaztam es megy, ime:

    1. Rush.For.Berlin.SFCLONEDVD-CRIME leszed
    2. Jatek bemountol, felinstallal, de el nem indit
    3. Alcohol 120% 1.9.5 (4212) -val kiir egy DVD+RW lemezre, RMPS nelkul, es ittjon ami fontos, a lemez media codeja legyen: RICOHJPNW11 (ezt pl. DVD-Identifyer-el ellenorzi)
    (nekem traxdata 4x-es van, az pont ilyen mediakodu, sokan probaltak masfajtaval, van amivel megy, van amivel nem, es azt irjak
    a forumon (nforce.nl), hogy a a dvd iro sem mind1, de nekem csak 1 fajta van, ezzel siman ment: SH-W162C asszem ez samsungnak aruljak,
    de TSSTCorpnak ismerik fel a progik, de tippem szerint massal is jo)
    4. 1.1 patch leszed, felrak
    5. progi elindit, par pillanat szoszoles a meghajtoval, progi indul, kodnak beir ez: D3UKU-LJR55-5PRCF-LGTKQ
    6. leul, nyugszik, kulturaltan szorakozik
    7. nemanyazik ha neki nem megy, nekem a fenti parameterekkel indul, nem kell lehuzni semmi ide driveot ezen kivul semmi mast nem kell csinalni"
  • Hecker007
    #720
    lent írd be a keresőbe és akkor a 420-as hszre visz ahol minden el van magyarázva mint a hü**e gyerekeknek :D
  • Hompi01
    #719
    #420

    sry ez mi is???
    :D
  • Serpa
    #718
    #420
  • Hompi01
    #717
    Akkor most kikell irnom ugyebár , de jo a Nero is vagy muzsáj Alchohol 120%-al???? Me azis van és nem tuom melyik is lenne a jo
  • Hompi01
    #716
    Na szoal kössz a segitséget majd azé kiirom hisz csak 1 dvd nem valami nagy ár érte :P
  • grebber
    #715
    Akkor jelenkezek miért nem szoltál hamarabb :D Nforce 2-es alaplap és tökéletesen müködik!
  • Axon
    #714
    Nem akarlak lelombozni, de ha tökéletesen ki fogod írni dvd-re, mindent úgy csinálva, ahogy a leírásban van, nos akkor sem biztos, hogy el fog indulni.
    Például akinek nforce chipszettes alaplapja van azoknak nem indul el ezzel a módszerrel, legalábbis eddig senki nem jelentkezett. Többnyire via chipszettes alaplapokkal indul el a program, de ez alól is vannak kivételek. Például én is kipróbáltam itt az egyik munkahelyi gépen, amiben egy via-s alaplap van, de azon sem indult el.
    Szóval ez amolyan vagy megy, vagy nem megoldás.
    Amiről te beszéltél, hogy egy crack file-t másoltál be a startwars empire at war-ban, nos azzal a módszerrel minden játék el szokott indulni, de ehhez a játékhoz sajnos - még - nincs ilyen crack, mivel nem sikerült a védelmét feltörni, és egyáltalán nem biztos, hogy valaha is fel fogják.
  • Hompi01
    #713
    hm?
  • Hecker007
    #712
    minek? A #420-as hszben minden le van írva értelemesen
  • Hompi01
    #711
    Hecker tudnál adni msn címet????