990
  • Prince23
    #870
    Hy!
    Nincs faq. semmit sem tok erről, már mint a Bombról. A rf the Bomb az kiegészítő vagy a rfb folytatása?
  • pitbulllll
    #869
    Nah hale. Leírom, hogyan kell elindítani, akinek netalán nem Goldos, hanem sima alap+ke verziója van.

    1. Alap feltelepít majd update és gamecopyról letolod a cracket és felülírod.

    2. Felrakod a kiegészítőt és letolod a cracket a gamecopyról de!! írd át a cracket RushForTheBomb.exe-re és így írd felül.

    3. elindítod a alapot és mikor kéri a seriallt ezt add meg neki: F3BD5-79ATJ-UJ9KD-X54KR

    4. kész. megy ezek után az alap is meg a kiegészítő is. Kellemes játékot
  • Hecker007
    #868
    nah én azt nem is kerestem eddig, ha nem fog menni akkor előről kezdem
  • Carlos
    #867
    Pedig az könnyű. Van egy csomó parasztod.
    Az első pályán találd meg a supply drop konténert, majd ezzel javitsd fel a recon autót. Úgy könnyebb lesz a második pálya.
  • Hecker007
    #866
    nah volt most időm játszani és az első pálya még viszonylag könyen ment, de a másodikkal nem boldogulok, van 2 csapat németem de akár merre indulok velük mindíg szétverik őket, ha valaki már megcsinálta ezt a pályát pls írja le hogy merre indult?
  • Axon
    #865
    Eddig úgy gondoltam, hogy végigtolom a Rfb és csak utána kezdem a Rftb-ot, de már nagyon unom a ruszkikat terelgetni, így lehet, hogy hagyom a fenébe az Rfb-t és hozzálátok a Rftb-nak.
  • Hecker007
    #864
    úgy hallottam hogy a béta teszterek nagyon lehúzták az rftb-t pedig nem lett rosz, nekem is azt tetszett elsőnek hogy rögtön lehet németekkel menni :D
  • Axon
    #863
    Legerősebb pozitívuma számomra, hogy itt már egyből lehet kezdeni a német kampánnyal.
  • Hecker007
    #862
    sikerült nekem is szerezni egy GOLD editiont, nekem nagyon bejön a rush for the bomb, sztem jó lett nagyon
  • Axon
    #861
    Sikerült beszereznem a GOLD verziót. Itt már nem volt olyan kálváriám mint a Rusf for the Bombnál, amit végül is nem sikerült letöltenem, de már nincs is rá szükség.
    A GOLD verzió egyből simán működik. Érdekessége, hogy a Rush for Berlin magyar nyelvi állományait itt is lehet használni, így az a része magyar lesz, de a Rush for the Bomb természetesen nem.
  • foxkoma
    #860
    milyen két csávó? ha a tutorialról beszélünk akkor azt kell velük csinálni amit az objectívákban elmondanak neked.
  • robi12
    #859
    Felraktam a játékot, de hogy kell vele játszani, Mit kell Azzal a két csávóval csinálni?
  • foxkoma
    #858
    egyébként multizni is akartok vele?
  • Serpa
    #857
    akkor tudhatnád, h itthon még meg sem jelent.
  • Axon
    #856
    Nem is feltételeztem, hogy ez máskép lenne.
  • Carlos
    #855
  • foxkoma
    #854
    Ha azt mondom hogy nekem is meg van a Carlos féle kollekció?
  • Carlos
    #853
  • Carlos
    #852
  • Serpa
    #851
    foxkoma!
    te nem a SR -os fox vagy?
  • Axon
    #850
    Szopni ettől még szerethetsz :-)
  • Axon
    #849
    Úgy károgsz itt össze-vissza mint egy szerencsétlen cd ügynök, akitől ha nem vesznek még egy darabot, akkor éhen döglik a hóvégén.
  • Carlos
    #848
    Én?
    Nekem van 2 féle német verzióm (sima és CE). 2 féle orosz verzióm, van még spanyol, meg vagy 2 féle magyar, a Taiwani még érkezik. Van német rftb-m is...
    Megcsinálni a kihívás, barátom. Nem arra várni, hogy valaki feltöri...
  • foxkoma
    #847
    akkor vedd ,meg és úgy törd fel

    és a credits-et ne nézd meg
  • Axon
    #846
    Köszi!
    Egy újabb remek kihívás :-)
  • Serpa
    #845
    kijött a gold verzió, amihez van törés mellékelve.
    igaz, h a gold 2in1.
  • Axon
    #844
    Szívni te szoktál. Én ezt kihívásnak tekintem.
  • Carlos
    #843
    Akkor sok sikert a szíváshoz!
  • Axon
    #842
    nem
  • foxkoma
    #841
    egyébként nem egyszerűbb lett volna megvenni?
  • Axon
    #840
    Akkor mégis csak rácuppanok az angol verzióra. 20-30 sikertelen kísérlet és már meg is lesz :-)
  • Mahamoti
    #839
    És a gamecopyworld-ön már jó a Fegefeuer link.
  • Mahamoti
    #838
    Eddig két verzió jelent meg: a GGS (Angol) és a Fegefeuer (Német)
    A GGS elindításához kell a Fegefeuer crack file (#816-os beírás).
  • foxkoma
    #837
    angolból max az aktiválható lehet kint. szóval ne csodálkozz majd ha aktiváló kulcsot fog kérni. és persze kell hozzá az angol alapverzió
  • Dexantreal
    #836
    Nekem megvan az angol verzió a kiegészítőből :P. Az alap viszont magyar.
  • foxkoma
    #835
    mit vártál? még csak a német verzió jelent meg. A storm meg nem fog torrentezni szerintem :-) és ezt mondtam az előbb is, hogy nem fog települni csak azonos nyelvi verzióra. arról nem is beszélve, hogy valszeg nincs is megtörve, csak valami okoska felrakta az iso-t hogy jófejnek tűnjön. szvsz kevesebb szívás ha megveszed. vagy tolhatod az einzelspieler-t :-)
  • Axon
    #834
    Üldöz a balszerencse ezzel a kiegészítővel. Már említettem, hogy többször is sikertelenül próbálkoztam a letöltésekkel. Hol megszakadt, hol megszünt a link, hol elfogytak a töltögetők, majd egy sikeres letöltés után a telepítésnél derült ki, hogy nem a kieget töltöttem le hanem az alapjátékot.
    Na tegnap jött az újabb kudarc. Egy heti pöszmötölés után sikerült egy torrent oldalról lehúznom. Végre ez már tényleg a kieg. Telepíteném és kiderült, hogy német verzió!
    Természetesen kiírta, hogy nem hajlandó települni a gépemre, mivel azon angol verzió van.
    Kezdem teljesen feladni a dolgot...
  • Dexantreal
    #833
    Ok, remélem én is. Addig várok.
  • foxkoma
    #832
    Amúgy lesz magyar verzió
  • foxkoma
    #831
    Kutyulni a nyelvi verziókat