990
  • nfstuning
    #350
    RUSH.FOR.BERLIN.DVD-NESSUO
    TORRENT LINK KELL VALAKINEK?
  • elite
    #349
    Letölteni letöltheted, de el nem fog indulni azt garantálom...
  • Ronnie07
    #348
    Ez milyen játék valójába véve??Ellehet velel lenni?Mert ha jó akkor letöltöm!És kikkel lehet lenni,csak a Németekkel??!!
  • elite
    #347
    Grafikailag különben kegyetlen szépek a tankok. Amatőr makettező vagyok, és emelem kalapom a látvány előtt. Csak az a fránya szürke szín a német tankoknak. '41 után nem alkalmazták ezt a színt...
  • elite
    #346
    Rám számíthatsz, csak előbb végigtolom a single playert. Az még pár hétig eltart...
  • Dexantreal
    #345
    nahh,megvan oldva minden. Holnap hozzák ki eem a géjmet. Majd kéne nagy multi partit rendezni,nem? Mármint azokkal, akiknek megvan
  • elite
    #344

  • elite
    #343
    Én az MI-t nem találom jobbnak mint a Sudden Strike-ban volt... Legtöbbször ostobán megvárja hogy szétlőjjem.
  • Carlos
    #342
    Höhö...
    Ez jó volt.
  • mozesapo
    #341
    Játszanék én is vele, ha max 4k lenne az ára. Magyar szoftver, magyaroknak, magyar áron!
  • Carlos
    #340
    -Akkor kapsz tapasztalatot, ha gyilkolsz egy adott unittal.
    -Töltény csak az elsödleges fegyvereknél van (tankágyúk, lövegek, etc.) A tankokon lévö géppuskák és a gyalogság fegyverei végtelen tölténnyel rendelkeznek. Töltényt Depot-ban vagy töltöautóval tudsz szerezni.
    -MI van.
    -Szerintem jó játék lett.
  • ReTeK
    #339
    aki játszik vele pár sorban leír6ná véleményét

    tapasztalati rendszer, töltény, üzemanyag, MI. ... stb van ?
    mihez hasonlít egyszóval milyen
  • Dexantreal
    #338
    amúgy izé...bocs a hülye kérdésért...de pár perce felhívtam a cdgalaxist,hogy megvegyem a cuccot...oké, meg is volt minden, ami kellett és mondta, hogy visszahív pár perc múlva adat egyeztetés céljából? na de mennyi az a pár perc?^^


    asszem elkell mennem majd a két lábacskámon.. csakhát most beteg vok
  • rage at work
    #337
    Játszik ezzel rajtad kívül valaki ? :-)
    Van a fórumban napi két hozzászólás. Még jó, hogy nem minden játék rendelkezik nehezen feltörhető védelemmel, mert kihalna a Játékosok fóruma :)
  • lammaer
    #336
    Jaj, tényleg mellénéztem, a Blitz1-hez jött a kieg. Persze én csak akkor jöttem rá, amikor fel akartam rakni...
  • The FlashBack
    #335

  • elite
    #334
  • Dexantreal
    #333
    Király
  • Axon
    #332
    De, pontosan erre. Kihozták a maximumot a megjelenítésből és úgy általában minden egyébből (látótáv, lőtáv, mozgás, stb.) is.
  • Serpa
    #331
    adagolhatnád a képeket ...
    :)
  • elite
    #330
    Nem, németekkel is lehetsz
  • Serpa
    #329
    nem erre a részre írtad, h nagyon aprolékosan kidolgozták?
  • Dexantreal
    #328
    Egyébként singleben scak megin a "jó fiúk" vannak? Vagy lehet tolni a fritzekkel is? Mellesleg most kaptam 16ezret névnapra,szal megyek jövő héten megvenni. Maradékot meg elteszem War front: Turning Pointra
  • elite
    #327
    Na, végre változott a véleményem. Csak az első 2 pálya volt szokatlan, most már király lett a játékmenet.
    Soros problémám most az AI-val van.
    Tigris őrzi bázist. gyalogossal meglátom, ő nem lát. Elkezdem lőni T34-essel, és csak jámboran álldogál amíg szét nem lövöm. Azért ez elég buta dolog...
    No majd ha végeztem a Campaignokkal akkor majd multiban lesz az igazi.
  • SzZs
    #326
    A wanadoo lévő verziót nemnagyon lehet elindítani
  • vLaDDD
    #325
    én is eredetibe fogom megvenni majd valamikor (majd 1 hónap múlva születésnapomra). A Panzers Phase 1-2-őt is eredetibe vettem meg még anno, ennyit igazán megérdemelnek a magyar fejlesztők.
  • Dexantreal
    #324
    ok,thanks. Csak az1nincs meg..de talán majd leszedem. Nemtom

    Hogy valami RfB is legyen: már70%,hogy jövő héten mglesz a géjm eredetibe
  • Axon
    #323
    Ez a Blitzkrieg 1 utolsó hivatalos kiegészítője és űberfasza. Talán a legjobban sikerült kiegészítő.
  • Dexantreal
    #322
    ok
  • DonPapa
    #321
    nem a 2-höz van
  • Dexantreal
    #320
    egyébként erre gondoltál?

    Blitz-Krieg Mission Kursk-PLEX

    tutti,hogy ez a Blitzkrieg2höz van?:S
  • Dexantreal
    #319
    ah..én a fejlesztők miatt veszem meg majd, ha végre összejön a dolog,mer yo látni,hogy a magyarok is csinálnak igen klassz játékokat. Ráadásul olyan témában amit szinte mindenkit érdekel.
  • lammaer
    #318
    Türelem kérdése az egész... idővel mindent megtörnek, és addig szerintem bőven van játék, amivel elfoglalhatja magát az ember. Pl épp most jött ki a blitzkrieg 2 kiegészitője. Azt lehet tolni, meg egy tonna más progit. :)

    Persze ha valaki türelmetlen (vagy becsületes :) ) az jobban jár, ha megveszi. A fejlesztők is megérdemlik a pénzüket. Ha jó a játék, persze.
  • Dexantreal
    #317
    aha...sztem kövi héten beszerzem eredetibe inkább
  • mozesapo
    #316
    A korrekt árképzés max 4e FT lett volna a magyar verzióra. Csak magyar és akkor a külföldiek nem innen vennék meg. 8e-ért egy picit drága.
  • grebber
    #315
    Az egyetlen müködésképtelen verzió angol!
  • Dexantreal
    #314
    áhh,kurva nagy lehet a géjm.....és nincs meg. Egyébként,ha a warezos verzsönhöz lesz crack(ha esetleg lett volna,sry,csak táborba voltam),akkor az a verzsön is magyar,vagy csak amit a boltokba vesz az illető?:S
  • elite
    #313
    Jah, jah... Este viszem tovább. Azért is megszeretem.
    De a gépigénye azért brutális...
  • Serpa
    #312
    alkonyzónában jársz? ^^
  • elite
    #311