990
  • elite
    #390
    Magyar oldalon még nincs fent...
  • Carlos
    #389
    1.10-es Patch
  • Carlos
    #388
    Nm. Amúgy próbálgasd.
    A sima gyalogságnál lévő mágnese aknát akkor dobják, ha elég közel kerülsz az ellenséges tankhoz.
  • Dexantreal
    #387
    aha...asszem..vágom.Thanks
  • Carlos
    #386
    Namost.
    Ezen a pályán az örbódéhoz ha rohansz, akkor deaktiválod a risztot. (annál a bódénál nem tudnak riasztani.)
    De Neked nem az őrbódéhoz kell menni, hanem a mellette lévő házhoz. Oda kell bemenni.
  • Dexantreal
    #385
    hát én ezt nem vágom:S....géphez totál nem értek,szal ez nekem kínai:S:.tűzfal kivan kapcsolva,azt felfogtam az egészből.
  • Dexantreal
    #384
    thanks
  • Dexantreal
    #383
    sztem egyikse:P..mer starforce védelem van rajta,az meg tudjuk milyen..sztem vedd meg...én kaptam hozzá egérpadot,RfB-t és pósztert is..már megérte
  • Ramza
    #382
    Ezt a topikot olvasd végig, hátha lesz benne válasz a gondodra:
    http://www.rushforberlin.hu/forum/viewtopic.php?t=49&postdays=0&postorder=desc&start=60&sid=e1889a6b9d3dec2d23e11019f0b05b9d
  • alakulat
    #381
    hi
    lenne egy kérdésem mekkor a játék?
    Ketőt találtam:
    - Rush For Berlin SFCLONEDVD-CRIME 2.88 GB
    - Rush For Berlin SFCLONEDVD-CRIME*BRANDNEW* 4.31 GB
    Melyik a jó?
  • Dexantreal
    #380
    Aha,thanks.Csakhogy:

    nekem odalohol az őrbódéhoz és kész..nem megy be...


    dinamit letétele után,ha ráviszem az egeret,zöld kis...izé lesz...egy ilyen vízszintes csíkkal aláhúzva vagy mi..az lenne a dinamit aktiválása?ja azt tudom,hogy van az adinamit ikon a gyalogságnál..ill..ejtőernyősöknél..de,hiába kattintgatok oda is,semmi...nahh..de, majd ma megpróbálom....

    mégeccer thanks
  • Carlos
    #379
    Pedig nem nehéz küldetés, de akkor egy kis help:

    Hamis parancsokat ugy tudsz kiadni, ha bemész a kis házba ami mellett az örbódé áll. Persze ne hagyd, hogy riadóztassanak.

    Dinamitot lerakod és rákattintasz a dinamitra. Ott látsz egy detonáló ikont. Azt kell megnyomni. Lehetöleg a katonáid ne legyenek a környéken.
    (nem kell megvárni amig a vonat bejön, bármikor lehet robbantani)
  • Dexantreal
    #378
    bazzeg,de rühellem a szövetségesek kampányában a 3dik missziót:

    The breach.

    -nemtom hoygan kell hamis parancsokat ki adni a fritzeknek az őrtoronyból..vagy..:S..nah,most hírtelen nem jut eszembe...de a lényeg,hogy oda megy a katona,posztol mellette és nbuku és ugyanúgy leadják a vészjelzést

    -aztán mikor leteszem a vasútnál a dinamitot,nem tudom felrobbantani, mert gőzöm sincs hogyan kell.. egyszer uygan sikerült,de a vonat átrobogott már és meghaltak a katonáim a robbanásban...

    úgyhogy kéne1kis help..
  • Dexantreal
    #377
    én még egyszer se tudtam csatlakozni ott gamespy-ra..de thanks a választ
  • Carlos
    #376
    Gamespy rendetlenkedik.
    Nálam is szokta ezt csinálni.
  • Dexantreal
    #375
    mármint eredetibe van meg a géjm
  • Dexantreal
    #374
    akiknek megvan RfB....

    mi a rák van a multi részével? Hogy lehet gamespy-n nyomulni?ha csatlakozok,azt írja ki,hoyg ellenőrizzem,hogy van-e internet kapcsolat vagy mi..pedig van:P..szal nemtom:SS
  • Dexantreal
    #373
    ezek milyen méretbe vannak már?:S:..
  • Dexantreal
    #372
    csak1próba..patton komáról.d.e mekkora dumái vannak már..




  • Dexantreal
    #371
    thanks mindkettőtöktől
  • Ramza
    #370
    Nyomd fel őket a képfeltöltés.hu-ra, és az ott megadott linkeket tedd be ide.
  • Serpa
    #369
    kép --> nyújtás/döntés
  • Dexantreal
    #368
    és ott hogy?..lámi vok a géphez..még ehhez is
  • Serpa
    #367
    paint? ^^


    napi 1-2 kép jó is lesz.
  • Dexantreal
    #366
    Sas




    főmenü




    uccsó oktató pálya




    bocs a nagy képekért..de,ha tudtok segíteni abban, hogyan lehet méretre szabni,hogy kisebb legyen,szívesen megcsinálom úgy.
  • Dexantreal
    #365
    igyekszem tenni be..csak mgé elején vok..2van eddig,ha kell...egyik gyakorló küldi vagy mi,másik a főmenü...
  • Serpa
    #364
    tőled is szívesem várom a képeket ...
  • Carlos
    #363
    A francia elsö pályával akkor tudsz játszani, ha megcsinálod az egyik kampányt. A másodikkal akkor, ha végigtolod a másodikat. A harmadikkal akkor, ha lenyomod a németet.
    A negyedikkel (Párizs) akkor, ha megcsináltad az elsö 3 francia pályát.
  • Dexantreal
    #362
    jaaa,oké..thanks
  • Ramza
    #361
    Azt hiszem legalább egy kampányt ki kell pörgetni hozzá, akkor lesz választható a német.
  • Dexantreal
    #360
    Ja, de egy kérdés: a kampányoknál miért van az, hogy csak szövetségesek és oroszok vannak kezdésnek? Franciák és németek nem.. annyira sajnálom, hogy nem lehet rögtön németekkel kezdeni..mikor engedi a géjm ezt? Vagy csak én volnék vak?
  • Dexantreal
    #359
    Nah, elkezdtem vele játszani és azt kell, hogy mondjam, egy nagyon jó játékot csinált a magyar csapat. Az én szememben nincs a játékban egy apró hiba, élvezetes géjm, jó sokáig lehet majd nyüstölni, meg stb..szal tudjátok. Csak gondoltam leírom.
  • Carlos
    #358
    Attol függ. Vannak ki nem dönthetö betonfalak is, de álltalában nagyobb tankokkal át lehet menni mindenen.
    Nyilván egy kis felderitövel nem tudod kidönteni a nagyobb betonfalakat.
  • Serpa
    #357
    azt tom, h a kerítésen át lehet menni; de a falakon is?
  • Dexantreal
    #356
    valszeg kamuzott...^^
  • grebber
    #355
    Én végigböngésztem raklap torrent oldalt linket nem találtam!
  • Dexantreal
    #354
    oké.én is végig tolom majd először a kampányt/singlet és aztán hajrá. Nem dur bele a közepébe.
  • vLaDDD
    #353
    az idő amúgy mennyire befolyásolja a játékmenetet? pl nagyon kell rohanni a küldetésekkel vagy lehet szép komótos tempóban haladni? (mint pl Panzers-ben)
  • nfstuning
    #352
    jaja tapasztalat
  • gilaba
    #351
    És ez indul is?