990
  • lammaer
    #430
    Nekem se megy, de inkább arról irjon már valaki, hogy milyen a játék? Mondjuk kiemelve, hogy miben más az eddigi tucatmásodikvilágháborússtratégiaijátékokkal szemben ....
  • DonPapa
    #429
    akkor még sajna várhatsz rá
    most 7990 a MediaMarkt-ban
  • alakulat
    #428
    ha van patch akkor már kell hogy menjen kábelhuzogatás nélkül??
  • Serpa
    #427
    sehol.

    DVD lemezzel kapcsolatos.
  • Gascan #426
    hol kell megadni a media codet?
  • Axon
    #425
    Amelyik programoknál én próbálkoztam, ott szigorúan kikötötték, hogy újraírható cd-vel nem megy, csak ilyen, meg olyan típusú, márkájú, színű, szagú cd-vel.

    Egyébként valószínűleg a VIA chipkészleteddel nagy mázlid van, mivel azzal szokott működni ez a megoldás.
  • fixpont
    #424
    Aham, hat ugye mivel ujrairhatora irom, nincs kozkazat, ki hasznalja ilyenre 1x irhato mediat..... :-) Intel procim van, legszarabb via chipkeszlettel, szoval ennel barkinek csak jobb lehet :-)
  • fixpont
    #423
    Aham, hat ugye mivel ujrairhatora irom, nincs kozkazat, ki hasznalja ilyenre 1x irhato mediat..... :-) Intel procim van, legszarabb via chipkeszlettel, szoval ennel barkinek csak jobb lehet :-)
  • Axon
    #422
    Ilyesmikkel már elég sok cd-t elcsesztem egy időben, mire rájöttem, hogy vagy a cd íróm nem jó, vagy a cd olvasóm nem jó, vagy nem megfelelő nyers cd-t választottam. Ezen felül az alaplap chipkészlete sem mindegy, hogy milyen. Az nforce chipkészletekkel például nem szokott működni ez a megoldás.
    Azóta inkább megvárom a törést. Ha pedig nincs és nem is lesz, akkor megvárom amíg megjelenik egy újság lemezmellékleteként, vagy az ára megy le 2000 Ft alá, ami szerintem egy mai játék reális ára.
  • fixpont
    #421
    Mentem tolni, pa'z
  • fixpont
    #420
    De mukodik, leirom nalam hogyan megy ez melyik verzio, egy netes forumbol vettem a tippeket, alkalmaztam es megy, ime:

    1. Rush.For.Berlin.SFCLONEDVD-CRIME leszed
    2. Jatek bemountol, felinstallal, de el nem indit
    3. Alcohol 120% 1.9.5 (4212) -val kiir egy DVD+RW lemezre, RMPS nelkul, es ittjon ami fontos, a lemez media codeja legyen: RICOHJPNW11 (ezt pl. DVD-Identifyer-el ellenorzi)
    (nekem traxdata 4x-es van, az pont ilyen mediakodu, sokan probaltak masfajtaval, van amivel megy, van amivel nem, es azt irjak
    a forumon (nforce.nl), hogy a a dvd iro sem mind1, de nekem csak 1 fajta van, ezzel siman ment: SH-W162C asszem ez samsungnak aruljak,
    de TSSTCorpnak ismerik fel a progik, de tippem szerint massal is jo)
    4. 1.1 patch leszed, felrak
    5. progi elindit, par pillanat szoszoles a meghajtoval, progi indul, kodnak beir ez: D3UKU-LJR55-5PRCF-LGTKQ
    6. leul, nyugszik, kulturaltan szorakozik
    7. nemanyazik ha neki nem megy, nekem a fenti parameterekkel indul, nem kell lehuzni semmi ide driveot ezen kivul semmi mast nem kell csinalni
  • grebber
    #419
    Kerülheted mert sehogysem müködik! :(
  • Gascan #418
    Sziasztok. El lehet, valahogy inditanni a Rush for Berlint nem a boltban megvasarolt verziojat ? Kerulni szeretnem a kabelhuzogatast a dvd-rombol.
  • elite
    #417
    Volna szíves valaki megosztani velem, hogy mekkora frameratet ér el az orosz 6-7 pályákon???
  • lammaer
    #416
    M$ = MS = MicroSoft :)
    Természetesen fizetős, nem fogják odaadni a legújabb office-t ingyér. Többe kerül amúgy mint egy XP.
  • Dexantreal
    #415
    M izét nem ismerem de azért thanks..és,ha fizetős,akkor meghagyjuk
  • Serpa
    #414
    talán a M$ oldalán ...
    de sztem fizetős.


    wordpad nem jó?
  • zoltang
    #413
    Rush.for.Berlin.German.SFAlcoholCloneDVD-OPIUM (www.bitreactor.to)

    Ennél már azt írják, hogy megy az 1.1-es javítással is.
  • Dexantreal
    #412
    amúgy Carlos, lammer...valaki...tudna adni egy linket, ahonnét lelehet tölteni a legújabb Microsoft Wordöt? Muterom lapopján sajna nincs..kerestem neten,de sehol leltem.Előre is thanks!
  • elite
    #411
    Hiába veszek vissza a grafikából. Semmi különbség ha mindent maxra húzok, vagy minre. Valami nagy disznóság van itten...
  • elite
    #410
    Van itt valaki rajtam kívül aki Geforce7800GT-vel nyomul?
  • lammaer
    #409
    Figyu, szerintem egy XP-t újrarakni nem lehet kihivás, gyakorlatilag vársz és nyomogatod a next-et. Főleg ha magyarról van szó (igaz, ott nem next van :) ).
    Driverből maximum 2-3 darab kellhet (videó, alaplapi, +esetleg hangkártya)

    Ha úgyis gallyra ment a gép, és nincsenek élethalálfontos pótolhatatlan adataid, akkor végy egy XP install DVD-t, egy kulcsot hozzá és tedd fel. Komolyan.
  • Dexantreal
    #408
    nahh,asztali gép behalt...most laptopon vagyok,azon meg jószerével csak netezni lehet..nemtom...gőzöm sincs hol a telepítő cédéje az asztali gépnek, ergo nemtom mikor lesz újra rakva...pff..hurrá. minedgy. Majd ha újra lett téve,akkor megpróbálok úgy eljárni Carlos meg lammer ahogy mondtátok.
  • rage at work
    #407
    Nálam:

    P4 [email protected] GHZ
    2 GB RAM
    6600 GT (Oblivionhoz kiadott béta driver)
    XP SP2
    SB Live 5.1

    Gond nélkül fut, minden maxon, 1024-ben.
    Amennyiben sok tank lő egyszrre, plusz sok a nagyobb épület is a képen,
    scrollozás közben megdöccen. Menüben lassulást, vagy hangproblémát nem tapasztaltam. Feltettem az 1.1-es patchet, azzal is jó.
  • Carlos
    #406
    Álltalában én a self shadow-t kikapcsolom. 3 Ghz, 1Gb Dual Chanel, 6600GT 128.
  • elite
    #405
  • Serpa
    #404
    pedig elég faxa géped van hozzá.


    sztem a védelem közrejátszhat.
  • elite
    #403
    Az az érzésem, hogy az NVidia kártyákat nem komálja ez a gém...
  • elite
    #402
    Carlos!
    Neked nem szaggat néhány pályán?
    És ha nem, milyen géped van?
  • Dexantreal
    #401
    ahamm,értem,thanks. Csak nemtom ki rakná nekem újra..mer faterom és muterom elment nyaralni pont ma reggel és faterom úgyse tudta...somszédomák nemtom mennyire lesznek rendesek :p és akkoris már 1-2 napig eltart míg összeszednek mindent..de,hogy új driverek meg ilyesmi-...nah az majd csak késöbb esetleg. Nekem az is yo lenne, ha újra lenne téve a gép. A tanácsokat thanks azért.
  • Carlos
    #400
    Énis inkább a számitógéped alkatrészeire gyanakszom és/vagy az öreg windows-ra.
    Javaslom amit Lammer.
    Valakivel szedd szét, takaritsátok ki, majd egy új xp sp2-vel legujabb driverekkel mehet a játék.
  • Carlos
    #399
    A Self Shadow nagyon sokat eszik. Szerintem abból vegyél vissza.
  • lammaer
    #398
    Nem hiszem hogy az Rfb okozná azt, hogy a Word-öd meg az msn-ed elszáll.... inkább azt, hogy valami (pl valamelyik alkatrész) most mondta be az unalmast, és ezzel okoz gázt mindenhol.

    Reinstall előtt én javasolnék egy géptakaritást, egybekötve egy gyors szétszedés/összrakás akcióval. Nekem pl a ramokat kellett egyszer megnyomkodni, hogy az XP bootolás közben nem szemeteljen a képernyőre. Lehet neked is csak kicsit meg kéne piszkálni az alkatrészeket.
  • Dexantreal
    #397
    remélem a War front: Turning Pointot bírni fogja a gépem jobban...bár, mivel magyarok csinálják azt is..kíváncsi leszek mekkora gépigénye lesz már annak is..nah remélem azért addig nem pusztul be a gépem, vagy sikerül újra rakni^^...
  • Dexantreal
    #396
    bazzeg Carlos..én ezt nem hiszem el. A gépemről pontos infot nem tudok mondani, gőzöm sincs hol kéne azt megnézni de egyp4es gépnek felel meg olyan erős szinten sztem és eddig minden játék simán elfutott..de ez a RfB...
    főmenübe lépés után mikor kiválasztom a küldit akkor csomót szarakodik míg a repülő elzúg, aztán betölti..de azt is egy csomó ideg bakker és néha a dumálásnál a hapsi hangja recseg és tök értheetlen..aztán mikor betölt,katonákat kiválasztom és tölti a küldit..nah,az is...már a 3dik küdletésnél elkezdenek akkor csicseregni a madarak,mikor még csak tölt..lol...és mikor bejátszás megvolt, hogy szegény Hawkeye-t megtalálják a fritzek és ott vannak a katonáim az ő hangjuk is resceg..nah persze szerencsére csak addig, míg ki nem dobja a feladatokat a gép..a grafika, a játékmenet viszonylag tűrhető..sőt, jó. De a rohadt vonatnál már megint szarakszik..ha arrébb viszem egy mérföldre az egeret beszaggat és lehet hallani, hogy jön, de percekre befagy..


    ma du-tán meg azt csinálta küldi töltésnél, hogy hapsi dumált, töltött...töltött..hírtelen semmi..leállt..kiakartam lépni és úgy bezérni..mármint kcsiibe tenni és feladatkezelővel,semmi...oszt percekig csend aztán a gép újra iondult magától..és most midenn szar avzze a gépen^^

    ha elindítom a wordot behal és most újrra akarta rakni vagy nemtommi,meg msn is behall sokszor, s a vírus írtó progikra azt mondja, főleg, sőt..csak a norton antivirusra,hogy lejárt a licensz, tegyem fel újra...de nekem ninsc meg a telepítő lemeze..lelehet ezt szedni valahonnan és,ha igen, akkor miután feltettem, minden király lesz? Mer lehet, hogy csak az a baja gépnek, hogy ninsc semmi vírus írtó, minden inaktív..és ezért nem megy pl a word se...^^...és msá progiknál is néha baszakodik, hogy befagy és csak percek múlva záródnak be...

    lehet, hogy csak véletlen egybe esés és némely régi vírus bepiszkált most, de szerintem ez a RfB bepiszkált most a gépnek..:S..passz..de eredeti, kihangsúlyozom, hogy eredeti..az is igaz, hogy régen írtottam vírust már...

    bocs Carlos, csak már nem bírtam tovább, gondoltam, te vagy valaki tud erre megoldást

    Ok, mondjuk gép full újra telepítése. De ahhoz én gyökér vagyok, fater nem tudja, senki sincs a közelben aki megtehetné, csak esetleg pár Bp-i haver.. közülük nem midnenkit kérdeztem még meg...





  • elite
    #395
    Milyen brutál gép kell már ehhez hogy ne szaggasson?
    Konfigom:
    P4 3,2GHz HT 2M cache
    2GB RAM
    Geforce 7800GT 256 MB
    Az orosz kampány hatodik pálya (éjszaka vizes) igencsak szaggat.
    Hiába veszek visza a grafikából. A proci gyenge neki???
  • Carlos
    #394
    Igy igaz!
    Két testhelyzet van. Fekve nem sérülnek annyira a katonáid mint állva.
  • maniac001
    #393
    A Panzersben a gyalogosokat lehetett állva, kúszva és térdelőállásba parancsolni. A demóban csak állva és kúszva lehetett. A full verzióban is?
  • elite
    #392
    Nem állunk meg félúton, minden kalóz pusztuljon!!!
  • grebber
    #391
    Remélem gyengül ezzel az sf azt lecsap reloaded :D