25
  • Caro
    #25
    Hmmm...
    A firefox nem GPL? Nem úgy volt, hogy a mozilla a netscape ből kivált GPL-es verzió? A firefox pedig nem a mozilla alá tartozik?
  • gnar killer
    #24
  • IoIa
    #23
    Sőt volt időszak, amikor a ms külön díjazta is, ha a konkurencia browserével nem ment egy oldal.
  • IoIa
    #22
    "Reménykedjünk a FF előretörésében, mert exprorer alá szar fejleszteni" - ezért tart itt a világ. A sok baromarcú a fejlesztéseknél nem a szabványokat vette alapul, hanem a msie szarságait.
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    pedig rajtad kívül a világon élő 7.999 milliárd ember be tud jelentkezni sg-re :DDD
  • Sil78
    #20
    Attól nem függ, bejelentkezéskor nem kéretlen popupot kapsz (hisz te kattintasz rá a linkre), ezeket nem blokkolja, csak amit kell.
  • Sil78
    #19
    Először is nem ártana frissíteni 1.0.4-re, másrészt meg próbáltad már törölni az SG-ről származó cookie-jaidat (vagy esetleg üríteni a Gyorsítótárat)?
  • Benedicht
    #18
    Probaltad ugy, hogy nem blokkolod a felugru ablakokat?

    Ben
  • Ph03niXx
    #17
    Nem tudom, hogy neked miért nem megy, én minden probléma nélkül be tudok jelentkezni... (1.0.3)
  • bld
    #16
    én pl firefoxal nm tok bejelentkezni az sg-n (ehhez csak ennyit tok hozzáfűzni netscape-el meg megy... pedig én is ff fan vok, de a tapasztalat kezd ellentmondani (amúgy 1.0.2es asszem)
  • Benedicht
    #15
    Ertem, akkor ezen a forumon az a szokas, hogy mindenhova bebofogunk valamit? Tematol fuggetlenul?

    Ben
  • irkab1rka
    #14
    off

    Ugyanmár Benedikt. Caro nem azt írta, hogy a ff GPL license-es, hanem azt,hogy GPL rula :)

    on

    Amúgy remélem, hogy az IBM magával ránt más cégeket is, mert pl. a Sony Ericsson annyira igénytelen, hogy FF-al nem is megy az oldala rendesen (igaz amúgy is egy igénytelen cég). Reménykedjünk a FF előretörésében, mert exprorer alá szar fejleszteni :)))
  • Benedicht
    #13
    Szerintem azt sem tudod mirol beszelsz. A firefox nem gpl licencu.
    http://www.mozilla.org/faq.html

    Ben
  • FTeR
    #12
    tessék:


    korábbi cikknél ott van nagyobba :)
  • Diocles
    #11
    Nem érdekel a cikk... Én is csak a csaj miatt kattintottam rá. De a cikkben nincs sehol. Szemetek!!!
  • Caro
    #10
    Csak így tovább!
    GPL rula'!
  • Zsoltika 007
    #9
    Én is.
  • Cicero
    #8
    Végre lesznek patch-ek? :D 1.0.3-at úgy tudtam "frissíteni", hogy leszedtem az 1.0.4-et és rátelepítettem a 3-as ra xDDD
  • Sil78
    #7
    Ez elég pontatlan, a Google nem csábította el azokat a szakembereket az Alapítványtól, ők továbbra is dolgoznak a Mozillánál is. Ben Goodger is, ő a blogjában pl rendszeresen ír az 1.1-ben várható újdonságokról, amiken épp dolgoznak (pl az új kiterjesztéskezelőről, vagy pl hogy az 1.1-nél már nem kell majd a biztonsági frissítésekhez letölteni egy teljes új verziót, hanem lesznek rendes patch-ek).
  • Cicero
    #6
    Firefox foreve'
  • Nyiri
    #5
    A Microsoft valasztotta az IBM-t nem forditva. Az IBM azert mert szerzodest kotott az MS-el meg nem kotelezte el magat. Amugy is mit tehet az MS? A 360 kiadasa elott procit valt? :)
  • dez
    #4
    Azért egy icipicit furcsa, hogy miközben a MS és IBM komoly üzleti partnerségben XBOX 360 procijait illetően, az IBM a Mozilláékat támogatja. (Persze nem bánom.)
  • smv
    #3
    Az enyémhez egy tetkó nélküli jó csaj is elég.
  • Cactus
    #2
    Mondjuk azért, mert ezzel is fel akarják hívni a figyelmet. Tudod a férfi szívéhez a firefoxos tetkón át vezet az út :D
  • FTeR
    #1
    mért lett lecserélve az "e"-t széttépő vörös dinós kép, erre a tetovált csajosra? :)