10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • vortel
    #10788
    mik lesznek wii-re ősszel a legnagyobb durranások?
  • zola2000
    #10787
    A dragon quest 10 lehet hogy felejtős lesz, olyan MMO lesz, mint annó az FF11-14, bár lesz offline része is, még nemtudom hova tenni, az biztos hogy most tolom a DQ8at (a xenobladenek majd akkor ülök neki ha azt befejeztem) és örültem volna ha inkább ahhoz hasonlítana a 10...
  • Bhalage
    #10786
    hat nem tudom, nekem a xenoblade chronicles lemez rogton frissitest jelzett, meghozza egyszer lefutott, majd megint egy rendszerfrissitest irt ki, azt is lefuttattam es utana indult a jatek.

    a Wiim mar vagy egy eve nem volt bekapcsolva, ahol most lakom ott nincs wifi beallitva, szal nincs fent a vilaghalon a gep, ezert gondolom, hgoy a frissites is fent volt a lemezen.

    ennyi
  • Tomek83
    #10785
    A rendszer frissítés nem neten keresztül történik? Mert nekem egyébként
    nem tudott frissíteni,ezért gondoltam,hogy kellene net is. Csak a Gecko segítségével tudom elindítani a játékot.
  • Bhalage
    #10784
    ezt nem ertem :D szerintem msot nekem nincs wifin a Wii, de a system updatet a lemezrol toltotte be.

    a jatek robusztus, szal biztos ido kell meg kelloen megismered, kiismered, megszereted
    egyelore nekem bejon gfx eleg szep (wiihez kepest), combat is jo lesz, jatekmenet sima
  • Tomek83
    #10783
    Nekem nem jött be eddig,próbálom megszeretni, ha már ennyit költöttem rá,de könnyen meglehet,hogy eladó sorba kerül.
    Egy kérdés: system update-et meg lehet kerülni vhogy? Mert gondolom vannak olyanok,akiknek van Wii, de nincs internet.
  • Bhalage
    #10782
    fu ez a xenoblade tenyleg eleg jonak nez ki :D nyomtam 3 orat -.-
  • rumkola
    #10781
    köszönöm szépen, a talán az nekem is a fejemben van, azért jöttem ide konkrétumokért, de tényleg köszönöm!
  • moonster
    #10780

    Ezek közül azok a játékok játszhatóak _talán_ egy wiimote-tal (csak ha van motion+), amelyekben a két játékos nincs egyszerre a pályán:
    wakeboard, Frizbi, Íjászat, golf, bowling, jetski.
  • rumkola
    #10779
    fejből meg tudjátok mondani melyik sport, ill. sport resort játékhoz elég egy mote 2 embernek?
  • zola2000
    #10778
    hát... az hogy jön a xenoblade zelda last story pandora tower dragon quest 10 másfél év alatt, azért nem semmi az eddigiek után, xbox360ra az egy final fantasy 13-2 ami érdekes (a 13 miatt az sem annyira).
  • kisgabo
    #10777
    szépen? jól kifogytak a játékok, 1 éve én nem láttam értelmes címet. most csepeg valami...

    jöhet a WII U.
  • zola2000
    #10776


    Szépen búcsúztatja a nintendo a régi wiit az utolsó(előtti?) évben.
  • Tomek83
    #10775
    Tökjó,hogy előrendelésem ellenére,minimum hétfőig várhatok míg házhozszállítják nekem.
    Azt tudja valaki,hogy a poszterek minden bundle-hoz járnak?
  • Bhalage
    #10774
    fu 100eve nem toltam a Wii-t lehet ezt a gammat megveszem csupa jot olvastam rola
  • zola2000
    #10773
    Holnap jelenik meg a xenoblade chronicles! erősen év játéka esélyes lenne, ha nem jönne a skyrim és a zelda.
  • Beast Machine
    #10772
    Tessék :)
  • vortel
    #10771
    Sziasztok! véleményeket szeretnék kérni. Vettem egy wii-t, és várnám a címeket, szerintetek mik a 'must have' játékok wii-re? köszi
  • Totis
    #10770
    Szia!
    Nekem van WiiFit-em. Szerintem nagyon kelemesre sikeredett. A rokongyerekek nagyon szeretik. Nekem is van pár olyan játék ami tetszik a gyári lemezen.

    Üdv:
    Totis
  • Rossi1
    #10769
    Engem inkább a Motion Plus-os játékok érdekelnének, mert az benne az extra.

    Red Steel 2 tetszik eddig a legjobban. a Wii fit-ről mi a véleményetek?
  • Zozo76
    #10768
    En tuti FPSt nyomatnek rajta. Tudom ez nem a WII erossege, de azert van egy par kellemes game rajta.
  • Rossi1
    #10767
    Nem is volt betervezve. De le kell "vásároljam" a hűségpontjaimat egy cégnél és kb 10000FT-ért kapnék egy vadonat új Nintendo Wii Black Edition-t.

    Szerintem ez azért jó üzlet.. (meg más értelmes dolgot nem is találtam.:)

    Mik azok a játékok amiket érdemes kipróbálni rajta, gondolok itt Wii Resort, Wii Sport, Wii Fittnes, stb. Amin kijön a Motion censor lényege?
  • zola2000
    #10766
    nem is kellett, tavaly volt 2-3 érdekesebb játék (galaxy2, sakura wars) idén még semmi, aztán most jön a xenoblade, zelda ss, last story, pandora's tower, dq10, mindegyik szépnek/jónak tűnik, de a xenobladeig talán kijátszom a sakura warst harmadszorra is : )
  • Zozo76
    #10765
    Nem sietted el a dolgot :)
  • Rossi1
    #10764
    Sziasztok!

    Most készülök Wii-t venni. Feketét vagy fehéret érdemes? Csak mert az áruk egyforma, de nekem úgy tűnik, hogy a feketéhez több mindent adnának... Ezért nem is értem.

    Tudtok esetleg fórumokat ahol játékokat lehet cserélni?

    Előre is köszi!

  • GraviGyerök
    #10763
    de lehet, hogy anyukád :-)
  • rumkola
    #10762
    elem vagy akksi :)
  • GraviGyerök
    #10761
    Szasztok!

    A Wii Remote megadta magát a múlthéten. Kezdetben ki-ki kapcsolt játék közben, bekapcsoláskor csak villogot és nehez kapcsolódott össze a Wii-vel, majd teljesen meghalt, nem kapcsol be.Szerintetek meg lehet javítani ? Mi lehet a baja?

  • zola2000
    #10760
    végülis tényleg nem volt mostanában sok talán a galaxy 2 és a sakura wars: so long my love óta, de ennek a négy játéknak mindegyike nagyon jónak tűnik, a xenoblade és a last story is nagyon pozitív kritikákat kapott, a zelda/dq10 is olyan játék, amiket nem szoktak elrontani, és már régóta dolgoznak rajtuk...
  • kisgabo
    #10759
    most nagyon ócska az eresztés, én egy éve nem töltöttem .... :D le semmit a géphez. ( ami érdekel, megveszem, de azt is usb-ről tolom )
  • zola2000
    #10758
    na mindegy, de most hogy kijön a wiiU, most előtte jön a wii1 legjobb éve talán, ősszel xenoblade, télen Zelda, tavasszal Last Story, valamikor utána dragon quest 10, asszem izzani fog a wii topic ... vagy nem.
  • Zozo76
    #10757
    Azt hittem mar konkret gepet tudsz mutatni... :)
  • zola2000
    #10756
    há ilyen lesz a project cafes mario

  • Zozo76
    #10755
    Hol van itt az utod??? :)
  • zola2000
    #10754
    oké inkább így: http://kephost.hu/kep/2011/06/mario.jpg ^^
  • zola2000
    #10753
    na szivárognak az képek a wii utódjáról:

  • moon08
    #10752
    Hacker támadás a Nintendo szervere ellen

    2011-06-06 14:59:00 - NintendoHungary

    Nem csak a Sony a hackerek célpontja, a Nintendo sem úszta meg.

    A Nintendo elismerte, hogy hacker támadás érte a szerverét, de gyorsan közölte azt is, hogy nem kerültek illetéktelen kezekbe a felhasználói adatok.

    " A szerver nem tartalmazott információkat a felhasználóinkról, ugyanakkor szeretnénk elmondani, hogy számára a felhasználói adatok biztonsága az egyik legfőbb szempont." Nyilatkozta a Nintendo szóvivője.

    A támadásért a Lulzsec vállalta a felelősséget, ami egy konfigurációs fájlt érintett, de nem okozott komolyabb károkat és a Nintendo már kijavította a hibát. Ugyanez a csoport a felelős a Sonyt ért támadásért és a Tupac is alive PBS hackért is.
  • Dj Siegfried
    #10751
    kis off elnézést érte
    Én már bő egy hete játszok újra Online. KOFXII :)
  • rnd
    #10750
    PSN kábé 1 hónapja nem megy, illetve mostanában már nem is tudom. Wii picit többet pörög. Link's crossbow training-et toltuk versenybe, most Super Mario Galaxy van soron. Meg Wii Fit Plus-t akarom most megvenni. Túl sok minden volna, és még a gamecube kollekcióm se teljes... ~_~
  • Dj Siegfried
    #10749
    Milyen a Wii? Megtetszett? PS-en nem játszol mostanában? Már vagy 30 napja nem voltál onlány!