2026


Best Way / 1C / Ubisoft - www.facesofwargame.com - SHoWWII Sequel - 2006 Summer
  • Robber
    #1746
    pályaszerkeztőt nem tud valaki hozzá
  • Robber
    #1745
    Kössz.
  • Hecker007
    #1744
    Fel lehet vele szálni, csak irányítani nagyon nehéz, asszem a space-t kell nyomni hozzá és akkor működik.
  • kalapka
    #1743
    Nem, sajnos nem lehet. De a géppuskája jól tudja aprítáni az ellenséget.
  • Robber
    #1742
    A repülővel nem lehet felszállni?
  • Robber
    #1741
    Googléba ird be hogy hungary45if3 bedobja majd a forums.ubi.com-ot.
    thepoorcook a csávó neve akinek fent van egy kép róla.
    De van egy orosz oldal ahol volt még egy pár kép róla de nemtom az oldalcímet mert úgy mutatták.
  • m1garand
    #1740
    azt hol láttad?
  • Robber
    #1739
    valaki tudja honnan lehet letölteni a Battle of Budapest mod-ot?
  • m1garand
    #1738
    ja ráadásul egy magyar volt
  • m1garand
    #1737
    a direct controlnál nincs is jobb
  • Pluskast
    #1736
    Hééé ez egy láma játék Garand!! Nem meg mondták, hogy a cod4 ehhez képest kutya fa**a??
  • Robber
    #1735
    Neten nemsokat játszottam még mert eddig Cod2-t zúztam.
    De ez többet ér.
  • Hecker007
    #1734
    jaja, minden este játszunk olyan 9-10 óráig, szervert nem nehéz felismerni állt :D, vagy egy csomó coRDHA-s vagy gyümölcsnevü egyének vannak bent:D:D
  • Robber
    #1733
    :D jah bocsssss. Van szerveretek?
  • Hecker007
    #1732
    van de az kis fegyver :D, amúgy meg mint minden játékban itt is pisztoly 4ever
  • m1garand
    #1731
    van de ez nem fps game, kicsit nagyobb űrméretű fegyverrel lövöldözünk az ellenre
  • Robber
    #1730
    Hello. Lenne egy kérdésem van a játékban gépkarabine?
  • m1garand
    #1729
    ha felrakod a modunkat szerintem az sp-ben is megy és az sokkal közelebb áll a valósghoz mint az eredeti beállítások.
    mod 1.0
    illetve ha megnézed a honlapon a videókat bele láthatsz a multiba.
  • Beni521
    #1728
    még valami, ha megpeccselem a játékot, attól még fog működni? (tört verzió)
  • Beni521
    #1727
    Hi all! Ma kezdtem játszani ezzel a játékkal, tetszene, csak egy bajom van vele. Az hogy csak egy 3-6 fős osztagot irányítok, egy német pálya volt, (legalábbis eddig) amikor két 6 fős osztagom volt és egy páncélvadászom. Meg az azutánni is jó volt mikor Párduccal lehetett menni csak fura h 12 lövés után se nagyon halt meg az egy helyben álló Sherman VC Firefly, és ami utánna jött Sherman egy lövésből kinyírt pedig az nem is firefly volt, kb 6-odszorra töltöttem újra mikor valahogy sikerült kipusztítanom. Meg még az a gondom h az első német hapival már végig vittem, kiépzésekkel együtt volt 5 pálya... Az elittel meg az van h az kommandós és nem katonáskodás. A kérdésem a következő: lesz e még a közeljövőben olyan pálya amikor több osztagot és tankot irányítok, ill. tört verzióval lehet e multizni??? Előre is köszi a választ.
  • kalapka
    #1726
    Én is Neuenhagenben akadtam meg. Esetleg nints valami furfang a pályában? Valami kiskapu?
  • juno
    #1725
    Müködik, de Neuenhagenben, annyi hogy tartsam a faluban a németeket, de meddig, ellöttem 170 pzgr-t utána legyalulnak, pedig a Stugot, és a kettő PaK 40-t is megszereztem, de 5 percenként dobálja befelé a pálya széléről őket...
  • juno
    #1724
    Köszönöm Druzsba, feltettem, az orosz kampánynál Neuhagen-nél akadtam meg, mert a domb után nem tudom értelmezni a feladatot, kilöttem már vagy 80 német páncélost, de kb 5 percenként újjak jönnek,és a Dlh.neten is csak a német missiot találtam meg, azért gondoltam, hogyha vagy magyar leirás, akkor megszerzem...
  • Herti1
    #1723
    ??
  • Herti1
    #1722
    oké nehezebb..vmi változás?
  • Herti1
    #1721
    az milyen ?
  • Druzsba #1720
    Próbáld ki "realisztikus" fokozaton...
  • Herti1
    #1719
    ezzel a játékkal az a bajom h rövid..hát istenem..orosznál van összesen 4 3 missziós pálya..meg van egy másik szal max 7 pálya van egy csapatnál..rövid mint a szar..tegnap fél óra alatt kivittem az orosz kampányt..szal nem tom..
  • Druzsba #1718
    Magyarnyelvű végigjátszás - tudtommal - nincs. Magyarítás van. Pont tegnap tettem fel a frissített honosítást az oldalamra. ITTle tudod szedni.
  • juno
    #1717
    Jut is eszembe, a legjobb a magyar nyelvű lenne, köszi.
  • juno
    #1716
    Szerbusztok, régen nem voltam, FOW végigjátszás kellene, mert megholt az Xp-m, és igy megint kezdhetek megint előlről mindent, előre is köszi.dobhatjátok a [email protected] is, vagy ide, megköszönném...
  • Hecker007
    #1715
    ha oda beírsz akkor ott válaszolok rá :)
    ittis tudunk segíteni, csak ez azért eltér a topik témájától :)
    de ha kell nyugodtan kérdezhetsz ittis, de a másik topikban is kapsz választ, vagy tőlem vagy Joe-tól, esetleg MA3-tól vagy Zajangától is igaz utóbbi-t elég nehéz elérni mostanában :)
  • Wreck86
    #1714
    igazad van bocsi,csak néztem,hogy ott még 2007 elején volt az utolsó hozzászólás,s reméltem,mivel a két játék hasonlít,hogy itt is tudtok segíteni.
    köszi!
  • Hecker007
    #1713
    OFF:pénz van amiből tudsz vásárolni, meg van cp ami megadja hogy mennyi embert tudsz venni, pl a tankszemélyzet az 1cp így abból lehet a legtöbbet venni, de egy bazookás már többe kerül, tankokra már nem vonatkozik a cp
    de sztem van soldiers topik ahol meglehet ezeket kérdezni
    ON
  • Druzsba #1712
    Van egy keret, amiből vásárolhatsz egységeket.
  • Wreck86
    #1711
    Hi!
    A soldeirs tulajdonképpen hogy néz ki multiban,mert látok 16 playeres servereket is.egy katonával mész,vagy hogy?
  • Herti1
    #1710
    belegondoltam emberrel tényleg jó :D orosszal vagyok most a második pályán tudod amikor a dokumentumokat kell visszaszerezni..egy emberrel vittem az egészet a sniper-essel bokrokba bebújtam késsel ledobáltam az őröket utána meg felrobbantottam egy helyről a hordókat meg a Gránát vetőket..nem vettek észre mindig elbujtam..az tetszett..folyamatosan bujtam :) szereztem 3 kést aztán kész..:) jó volt..
  • Hecker007
    #1709
    amerikával asszem van tank valamelyik pályán, de én mindíg emberekkel csináltam végig :D
  • Herti1
    #1708
    hát jah..reloaded van meg.. és nem mdf ha nem iso a kiternesztése..ok megpróbálom még a yasuval de az miben más mint a daemon tools ? akkor hadjam így ahogy van mert ugy is akadni fog egy picit ? hát a németeknél az első pályán nekem egy kicsit sem akad..na mind1 így hagyom..meg akkor még annyit próbálok haverommal leszedetem mdf és mds ...kössz azért..és melyikekkel vigyem először mert sosem tudok tankot lopni :D egyszerűen már elegem van h mindig emberekkel..vmi tipp ? orosz? esetleg amerika? vagy német ? melyikkel vigyem és melyiknél van esetleg lehet szerezni (könnyen) tankot...
  • Hecker007
    #1707
    am akkármilyen erős gépe van az embernek akkor is akadni fog a játék néha, ez a motor hibája állt nem pedig a gépé, az én gépemen minden maxra van húzva és néha megakad, de állt megy akadás nélkül, németek első pályájánál érdemes a grafikát állítgatni mert azon akad a legtöbbet a játék